5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • donatus13
    #2962
    Mi is ettől szenvedünk, ezért keresünk még két embert ,hogy ki legyünk 5 en:D
  • Zomil
    #2961
    Jesszusom hogy mennyi retardált idiota van a játékban, kb. 30. percben beverjük mid-et, és ezek a barmok tovább pusholnak miden, miután 3.-adszo is megbasznak minket, nembaj 4-edjére is midre mennek nem számit, persze minek az oldalso lane-nel foglalkozni, törölném a gecibe a játékot a gépükröl akik ennyire retardáltak.
  • setuh
    #2960
  • Pethy23
    #2959
    LOL :D
  • Inv1sus
    #2958
    Te valami bukkake partyról beszélsz?
  • zolee216
    #2957
    Szeretnék csapatban magyarokkal. Jó lenne egy ütőset összerakni és együtt gyakorolni. Esténként ráérek és szívesen benne lennék a dologban. 2 karakter van, amikkel szerintem elég jól tudok alázni: Huskar és a Phantom Assassin. Aki akar vegyen fel:
    Profilom: http://steamcommunity.com/profiles/76561198041548476?l=hungarian
  • ToCsEk
    #2956
    ha már invoker a téma :D





    ebből aztán van mit tanulni ^^
  • donatus13
    #2955
    Persze , ezért írtam invoker mindenre rakható, én szeretek a teammel menni ki is kapok sokat, de hát ez van:) te technikád pubra jobb.
  • Zomil
    #2954
    Pubra véleményem szerint(és azért elég jol megy, mert olyan 65%-os win-ben vagyok vele kb. 40-en meccsel) nagyon erös. Nem azt mondom, h a quas+wex ne lenne jo, csak pub-ban sokszor szart sem érsz, ha supportolnod kell. Invokerrel meg elég szépen lehet carryzni is. Nekem ez a stilus tetszik jobban, amugy is pár meccs után rá lehet jönni, h pub-ban azért nem kell olyan hatalmas skill a sunstrike-hoz sem, csak meg kell tanulni mennyivel kell az ellenfél elé löni, ugysem váltanak irányt.
  • donatus13
    #2953
    Tény, de a csapatodon nem sokat segítesz velük team fightnál, pubra tökéletes ezt elismerem:)
  • Zomil
    #2952
    Elfelejted, h ott vannak még a forge spiritek. 2 spirit+cold snap és kb. bárkit meg lehet ölni, ráadásul a tornyok csak ugy potyognak a spiritek miatt, nagyon erösek. :)
  • setuh
    #2951
    Mondjuk jah,csak az elejen, eddig sokszor maradtam mana nelkul.
  • donatus13
    #2950
    Azért mert wexre rakod nagyon gyorsan tudsz ütni, ezért kurva jól lehet harassolni és máris tiéd a mid, a + dmg elég sokat számít, ha meg exortra rakod akkor főleg, + úgyse castolsz annyi spellet.
  • setuh
    #2949
    Hat eddig maradtam az ajanlott itemeknel,drum+force staff es aztan scepter.
    Ahogy lattam videokban mindenki phase-t vesz,miert nem jo az arcane?az elejen nagyon is mana igenyes es sokzor jol jonne.
  • donatus13
    #2948
    így van aha, de később váltani szoktam mert emp gyorsan charge ol, és pont úgy jön ki eltolod tornadot és instant emp, de azért ezt ki kell nagyon tapasztalni, ice wall is kitapasztalós, ezek nagyon fontos spellek, ügyesen tolod mid game et meg is nyered, aztán lvl be nyomulni kell nagyon gyorsan meglegyen exort is tűrhető lvl en és akkor nyertetek is , csak scepter legyen ,hogy az ulti 2 seces cd t kapjon, az még sokat tól rajtad nagyon. Ezek mellé ajánlom, force staffot, hexet, de mivel bármire buildelheted van sok fajta build, még dagon os is.
  • setuh
    #2947
    Hat igen sun strike-nal azt latom en is,hogy kell hozza skill is,de nem keves szerencse is,hogy ne menjen arebb mondjuk 1 cm-et a hos.
    Am az emp tornadonal mi a sorrend?Elobb emp aztan a tornado,mert ha jol tudom akkor az emp csak akkor hat ha a foldon vannak.
  • donatus13
    #2946
    + disarm quas wexel nagyon nagy lesz a def blast on így az is nagyon jó, -400 mana emp vel, csak tornadot kell tolni ellőtte , ice wall így iszonyat lassít , nincs menekvés, tehát inkább queas wex , végül exort.. főleg jó csapattal, mondom sun trike csak akkor jó ha van stun, versenyen biztosra kell menni, na most sun strike nem 100 %
  • donatus13
    #2945
    Kár ,hogy most internationalon 90 % ba quas wex kombo ment de mind 1 , navit párszor szét kapták így... de ja sokkal jobb a kockázatos sun strike build... ha nem sikerül jól egy stun és félre megy kb cseszheted magad.
  • setuh
    #2944
    Aham,kosz a tippeket.Hat ez egy kulon vilag dotan belul,mire beletanulok...:D
  • Zomil
    #2943
    Pedig nem véletlenül tolják a "prok" is quas+exort buildel :)
    Jelenleg az a legjobb. Persze aki nem tud sun strike-al célozni annak marad a quas+wex build :P
  • donatus13
    #2942
    Én nagyon sokat invozok kedvenc hősöm, általában scepterre rusholok és emp tornado combot tolom mindig, ha nincs elég dmg akkor meteor blast, és utána ice wall.
  • Zomil
    #2941
    Persze mindig elöre kell gondolkozni, föleg amig nagy az cd az invoke-on.
  • setuh
    #2940
    Szoval a Deafining blast-et erdemes hasznalni egy quas wex-el?

    Meg valami; a spelleket mindig erdemes combokent beallitani?pl.emp+tornado
    Csak mert a jatek elejen ez eleg korulmenyes a viszonylag magas cd miatt az invokeon.
  • Zomil
    #2939
    a 3 azért kell, mert sosem árt ha megvan az összes spelled, ráadásul Deafening Blast elég hasznos.

    Mondjuk én mindig quas, exort buildel megyek, mert miota nerfelték a tornádo+emp kombot azota sztem sokkal jobb.
  • donatus13
    #2938
    csupan azért mert jó disable , én mind a 3 ra teszek legalább 1 et aztán éltalában quas wexet húzom mert az teamnek jobb , dmg nél meg persze meteorra megyek.
  • setuh
    #2937
    Invokerel tanulgatok,o volt az egyetlen hos akit eddig messze elkerultem,pedig nem ma kezdtem :P
    Lenne egy par kerdesem,ha pl. csinalok egy quas-wex invokert akkor exortra nem erdemes rakni egyet sem,mig ki nem maxoltam ezt a kettot?Illetve ha erdemes akkor minek?mert ugy eleg gyengek lesznek az exort spellek...
  • speed01
    #2936
    Elírtam sry! :)
    Na de érdekelne valakit?
  • speed01
    #2935
    Valakit érdekel Steam acc, csak a dota 2 van benne?
  • Zomil
    #2934
    szvsz a döntöt kb. tálcán kinálták fel az IG-nek :S
  • setuh
    #2933
    Azert Tobi is kellett hozza,hogy ennyire epic legyen :D 12:30-nal azt hittem agyverzest kap

    Kar,hogy a dontobe Dendi annyiszor volt a no skill dk-val...
  • ToCsEk
    #2932
    feeder
  • ToCsEk
    #2931
    feeder:D
  • ToCsEk
    #2930
  • ToCsEk
    #2929
    soo epic, végén az opa dance :D:D:D:D
  • Zomil
    #2928
    :)
  • speed01
    #2927
    Szerintem nem érte meg azt hogy fél évvel ez előtt regiztem a bétára, retek játék szerintem. Na mind1! Akit érdekel csere írjon!
  • speed01
    #2926
    Olyasmi. :D
  • Muki100
    #2925
    Egyik accot a másikra? o.O
  • speed01
    #2924
    Dota 2 accot cserélnék, akit érdekel írjon! :)
  • setuh
    #2923
    Tenyleg igy mar mukodik,koszi.
    Fasza igy kliensen belul nezni,csak kar,h nem Tobi a kommentator :)