5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • skymannn
    #4082
    érdekes.
  • ToCsEk
    #4081
    - Added Bristleback!


  • Jim Morrison
    #4080
    :)
  • RAZOR27
    #4079
    szerintem sokan vannak így vele :D próbáld meg diretide-ra cserélni, talán azzal összejöhet (:
  • Jungle
    #4078
    Kapott Hero bemutatót is:

  • [Rush]
    #4077
    Ha valakit érdekel cserélnék radiant HUD skin-t Dire-re...
  • puca007
    #4076
    ezen a videón én szétröhögtem magam :DD
  • Zomil
    #4075
    mvp

  • ToCsEk
    #4074
  • undY1ng #4073
    Aztamindenit.. Pedig nagyon fáj a fogam rá... Egyébként kulcsot is lehet tradelni cuccokért?
  • GibboRamone
    #4072
    Igen, sajna csak így juthatsz hozzá. Ráadásul az értéke folyamatosan nő (nem vészesen). Mivel már nem droplistas. (immortal)
  • undY1ng #4071
    Mármint kulcsot? :D
  • krpsycho
    #4070
    még jó, hogy lehet kapni
  • undY1ng #4069
    Szóval 30x1,99 euró? Magyarul simán meg is szerzem 15K hufból? :O
  • RedDevilsza
    #4068
    30 körül
  • undY1ng #4067
    Mennyi az a rakás kulcs? :)
  • RedDevilsza
    #4066
    Veszel egy rakás kulcsot és trade.
  • ToCsEk
    #4065
    lesz nyuszi event? jöhetne valam nyulas greevlinges troll cucc :D
  • undY1ng #4064
    Pudge DragonClaw hookot, hogy lehet megszerezni a "legegyszerűbben" ? :)
  • rhazid
    #4063

    lehet vótmá bocsesz ha igen. a vége is marha vicces :D
  • berlinboy6329
    #4062
    HP barral lehet valamit kezdeni?Ha úgy állok, akkor az egyik eltakarja a másikat....

    Nem látom az ellenségnek mennyi HP-je van, nem látom a creep HP-ját,vakon last hitelek aztán vagy bejön vagy nem.
  • Blob
    #4061
    Valaki el meséli csapat pont mire jó?
  • ToCsEk
    #4060
    lessétek heti top10et van benne 2big play timbeeer :D
  • berlinboy6329
    #4059
    Szerintem sidelanen is jó, ha a killt megkapja.. Csak kell egy jó társ, meg squishy ellenfelek, mint riki, drow, meg egyéb népszerű carryk. Társ harassolja őket, esetleg van egy jó stunja,mint pl. Tusk, a maradékot meg elintézi a rakéta+lézer kombó.

    ilyen nem csinálom azt, amit mondanak meg csak szar érzést kelt bennem.. Nem csináltam azt, amit mondott T_T

    Aztán meg le leszek baszva. Esetleg még reportolva is aztán mehetek low prioba.
  • TurboX
    #4058
    ha már tinkert pickelem csak kiharcolom magamnak a midlént

    crix meg biztos egy early blinkre hajtott ami jó kezekben (pub ellen) képes eldönteni gyorsan a meccset

    nálam is előfordulnak érdekes meccsek, pl. necro elvárta hogy voidként őt támogassam, hagyjam neki a last hitet.. mondom:'nyád!
  • berlinboy6329
    #4057
    Sírok...Ilyen béna, szerencsétlen népségeket....

    2 x Leave 10 perc után,mert meghalt 2x,

    1 x kikap egy fogyatékos csapattól, ami egy Mask of madnesses, alacsony szinten buybackelős drowból, egy tango+2 sage mask Zeusból és egyéb értelmet nem tükröző emberekből állt

    1 x fasza csapattársak( void) , akik csak azért is odamennek hozzád és leölik előled a campet jungleben, pedig látják, hogy ott vagy és épp ütöd őket, suppoertok, akik jól last hitelnek és jól "el is last hitelik" előled a creepeket ( v nem tom, de sand kinggel voltam egy lanen Tinkerként és állandóan elszedte a killt. Kell-e neki, lehet-e, nem tudom, de v 20 percig nem tudtam Boots of travelt venni miattuk.)

    Kezdem érteni a közösséget.. OMG NOOB,UNINSTALL,REPORT XY,GG SHIT TEAM.

    Adhatok match ID-ét,ha szenvedni akartok, úgyis gondolkoztam már azon, hogy kéne egy kis help, mit csinálok rosszul,miben lehetne fejlődni.
  • Jim Morrison
    #4056
    overlay* :)
  • SzirmosSzisza
    #4055
    Options / Layout vagy valami ilyesmi helyen kapcsold ki az ingame layoutot. Próbát megér :)
  • Zomil
    #4054
    Azt hiszem ennyi volt a funolás AR-ban nekem, mert 2napja csak very high meccsekbe rak be és itt sajnos nagyon kijön, ha egy picit is jobb felállást kap a másik :S
    Pedig nagyon fun volt, simán összehoztam AR-ban egy rakat win-t :D
  • donatus13
    #4053
    kéne ja, áruló.
  • Zomil
    #4052
    hát nem ártana... :D
  • ToCsEk
    #4051
    timbeeeeeeeeeeeeeeer in cm, a picsába vissza kell térnem :D sooon
  • Inv1sus
    #4050
    Mi mobilról toljuk.
  • Zomil
    #4049
    Én fapados ventri párti vagyok :D
  • krpsycho
    #4048
    én haverom meg raidcall fan
  • undY1ng #4047
    Haverokkal jobban csípjük a mumblet. De évekig Teamspeak meg ventrit használtunk.
  • avengir
    #4046
    TeamSpeak
  • undY1ng #4045
    +Upd. Mumble Overlay zavar be: Ha az be van kapcsolva mumblen akkor nem indul el a dota ha csak be nincs írva a dota set launchoz hogy: "-nod3d9ex" De nekem ez után se működött. :D
    A lényeg, hogy tudok haverokkal beszélni, max annyi, hogy nem látom h kik vannak fent (nem mintha csak nem haverok lennének).
  • undY1ng #4044
    Megtaláltam a megoldást, vagyis nekem ez volt.
    Egyszerűen ha fut a Mumble a Dota 2 közben akkor azonnal lefagy.
    Most kipróbáltam, ha nem vagyok fent simán belép, ahogy fel lépek lefagy dota2.exe erroral. De mi köze van ennek a dotahoz?
  • undY1ng #4043
    Checkeltem, parancssorokkal indítottam (nod3d9ex, safemode, autoconfig, window) javítottam, de semmi. Egyszerűen nem indul el ez a sz... már bocsi, de kezd nagyon felidegesíteni.