5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • setuh
    #4122
    Nem unalmasabb mint a tobbi hard carry...
  • undY1ng #4121
    Értem, köszi a gyors választ!
  • donatus13
    #4120
    playerek csinálják a cuccokat a játékhoz és ha elég sok rate et kap akkor bekerül.
  • undY1ng #4119
    Valaki felvilágosítana, hogy ez a Dota 2 Workshop az mi?
    Látom, hogy interface, item meg minden van ott, de ezeket lehet használni a játékban? Vagy egyáltalán eshetnek? Vagy csak playerek csinálnak a játékhoz cuccokat és ha azt a steam (vagy ki) elfogadja, akkor be kerülnek a játékba?
  • ToCsEk
    #4118
    és melyik a legizgalmasabb?:D timber a legnagyobb fun :D
  • RedDevilsza
    #4117
    Spectre egyik legunalmasabb hős a játékban, de ok :D
  • vhooper
    #4116
    Undying mellett, megtaláltam a másik kedvenc heromat,Spectre, Élvezet vele játszani, persze azért kell hozzá jó csapat.
  • BlazeH
    #4115
    De jó volt tegnap látni ahogy a phantom lancer és az összes illúziója apró darabokra vágja saját magát a blademailemen :)
  • ToCsEk
    #4114
    yep, vegyél fel mpeetz89
  • RedDevilsza
    #4113
    CM nem érdekelne? Egy haverommal mi is ebben a cipőben járunk de ő cmezni szeretne. Priviben írsz valami elérhetőséget?:)
  • ToCsEk
    #4112
    csapatot keresek, vagy legalábbis értelmes playereket akik tudják mi merre hány, jó kis pubstompra.
  • ToCsEk
    #4111
    axet imádom :D igazi lane ölő, noob irtó :D ultija a legjobb :D

    macihez meg nemértek noobvagyok hozzá :D
  • Inv1sus
    #4110
    De van még egyéb, más felfogású buildem is, ami szintén nem tetszik másoknak:
    Lone Druid: http://dotabuff.com/matches/139144457
    Axe: http://dotabuff.com/matches/109280922
  • Inv1sus
    #4109
    Majd egyszer veszem a fáradtságot és kipróbálom azt a buildet is, de nem érzek rá késztetést. Így olyan tankos vagyok és még durva dps-t is osztok. A normálisnak build alapján, ha az ellen nem hülye, vesz dustot és simán megöl, mert nincs elég hp. Az én buildem erre fel van készítve.
  • Zomil
    #4108
    Nekem meg az instant win :)
  • Pethy23
    #4107
    Olyankorra nekem megvan az első kiosztott reportom :)
  • Zomil
    #4106
    15perces Radi a legjobb :DDD
  • setuh
    #4105
    Tranquil es soulring nalam is alap,egyszeruen sosincs fel hp folott az ellen earlyben.
  • ToCsEk
    #4104
    hát ez így elég bullshit :(

    én így szoktam sorba RING OF AQUILA vagy SOUL RING aztán TRANQUIL BOOTS utána DIFFUSAL BLADE aztán MANTA utána bash vagy crit, attol függ melyik kell hamarabb, kb itt már vége a gémnek mert +10killbe vagyok xD, ezután még jöhet BUTTERFLY vagy HEART, de hát kinek mi :D
  • Inv1sus
    #4103
    Phantom lancern buildem:
    http://dotabuff.com/matches/164411141

    Nekem valahogy ez jött be és azóta nem is tudok szabadulni tőle :D
  • ENVE
    #4102
    Kell valakinek invite? Van sok
  • donatus13
    #4101
    Szinteként 4 agi azért kemény, hand of midasra rá rushol főleg ar be és tud kicsit farmolni az elején akkor azt hiszem a meccs eldőlt :D
  • RedDevilsza
    #4100
    Cancerlancer mindenhol el tud szabadulni:D
  • TurboX
    #4099
    basszus, ez a PL nagyon el tud szabadulni all random-ban ha az ellen nem kap countert
  • RAZOR27
    #4098
    régnek nevezni túlzás, pár hete átlagos bann volt, de még sokszor kiszedik, ha gyro banra ment. Többnyire neki köszönhető hogy hátrébb szorult a kompetitív rétegben, de még mindig nagyon erős pick. (persze csapatfüggő)
  • RedDevilsza
    #4097
    Versenyek már rég nem.
  • Zomil
    #4096
    Jolvan kibirtad ezt az 1 napot :D
  • RAZOR27
    #4095
    ütős hiró, nem véletlen első/második körös bann :D
  • donatus13
    #4094
    Undying nagyon jó hős, akár teammel is, az első spelljével szívnám ki ZOOM minden erejét azért ahogy most ez a fórum kinéz. <3
  • vhooper
    #4093
    Kinek mi a véleménye Undyingról? Nekem nagyon megtetszett.
  • rhazid
    #4092
    voice enable 0 a legjobb barátod !
  • Pethy23
    #4091
    LOLCinema
  • j0nNyKa
    #4090
    bolondoknapjarol hallottal mar?
  • Roy4l
    #4089
    nem azért de mit keres lolos háttérkép egy dota2s topicba?!
  • Lazarus
    #4088
    Igen, ahogy valami nem úgy sül el rögtön mehet a "noob team" vagy valaki hibáztatása :P Hozzá lehet szokni, de a pillanatnyi játékkedvet eléggé le tudja rombolni. Mindegy, majd muteolok aztán leszarom :)
  • RAZOR27
    #4087
    ha pro leszel akkor se fog ez változni :D amint egy kis előnyre tesz szert az ellenfél, valaki úgyis kinyitja a száját :D megkell szokni :D
  • Lazarus
    #4086
    Kb 2 hete játszom a játékkal, elég szórakoztató. Viszont az barmi idegesítő hogy majd minden játékban kinéznek valakit és azt baszogatják hogy miért úgy játszik ahogy. Mivel kezdő vagyok sűrűn kapom én is a fucking noob megjegyzéseket, ami chaten még elmegy, de amikor voice chaten fossák a hülyeségeiket az geci fárasztó.
  • Roy4l
    #4085
    szerintem adj azokon túl mihamarabb ha nem akarsz kulcsot venni mivel egy idő után mindenki teli lesz ilyennel és már semmit se fogsz kapni érte
  • Zomil
    #4084
    Nagyon egyszerü, ha akarsz venni kulcsot hozzá megtartod, ha nem elcseréled olyan itemekre amik talán érdekelnek is :)
  • undY1ng #4083
    Esett egy Treasure of the Shaper Divine és egy emberke máris felvette, hogy szeretné tradelni common itemekért. Láttam, hogy ez a láda csak rare és annál nagyobb dolgokat tartalmaz. Meghagyjam vagy tradelhetem nyugodtan?