5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • Zomil
    #4042
    A tulajdonságokon belül check-elted a játékot? Mikor lefuttat egy keresést és ha hibás valami ujra letölti.
  • undY1ng #4041
    Na akkor megint kezdi és gép kikapcsolás után se enged be.... Launching majd eltűnik és nem történik semmi.
  • undY1ng #4040
    Pedig fél órán át annyi fajta megoldást kaptam erre a hivatalos fórumokon.. de egyik se ment, erre reboot... :D
  • puca007
    #4039
    régebben nekem is volt ilyen és valóban csak reboot oldotta meg, de az okát még mindig nem tudom :D
  • undY1ng #4038
    Jaja most már nekem is megy, de, hogy ez mi... bár nekem notebook kikapcs. és utána ment (vagy nem tudom, közben pihent 12 órát meló miatt és lehet, hogy csak azért)
  • donatus13
    #4037
    Az igazság már kiveszett a kommenteidből. Hazug.<3
  • Whysper
    #4036
    Nekem ilyenkor gép restart ne kérdezd miért újra indítani miután újra indult steam és a steamből indítod a dota-t
  • Zomil
    #4035
    Érdekesség:
    Ma volt Nigma ellen egy meccsem :D
    Hon-bol lehet rá emlékezni, rengeteg tutorialt csinált és az S2 csapat tagja is volt.
  • undY1ng #4034
    Ma, egyik pillanatról a másikra besz*rt a Dota... Játék vége után ki írt egy dota 2 errort és utána nem hajlandó elindulni a játék... (csak bejön a launching dota 2 és nem történik semmi)
    Már csináltam repairt meg mindent de semmi. Ez mi? Nagyon felidegesít. :/
  • Zomil
    #4033
    Azért True sight, mert látja a láthatatlanokat pont

    Sniper-t meg be kell gankelni a fenébe, 1stun és szart sem ér.
  • berlinboy6329
    #4032
    Ja,de gondolná az ember,ha már azokat látja,akkor megmutatja a kamut is. Azért TRUE sight. El kell pocsékolni egy skillt, hogy lássa az ember,melyinek megy le kevesebb élete.Már ha van aoe skillje.

    Dual lane sniper ellen valami esetleg?

    Kilóméterekről lelövöldöz,el kell pocsékolnom az összes regent, hogy ne pusztuljak meg az AA-ba,aztán később az ultiba, csomó XP-t vesztek bázisra rohangálással, tower hugolással, mert állandóan ~200 életem van, regen meg megint elfogyott.
  • Zomil
    #4031
    Ugye vágod, h a true sight azt jelenti, h látja a láthatatlanokat?
  • RedDevilsza
    #4030
    d látni true sightal. De bármilyen területi sebzéstől kiderül melyik az igazi: amelyik a legkevesebbet sebződik.
  • RedDevilsza
    #4029
    Semelyik illusiont nem fogo
  • eddy12345
    #4028
    Sentry az invisible-t mutatja, nem azt, hogy melyik illu az igazi...
  • berlinboy6329
    #4027
    Gondoltam változatosság...Mint az első részben.

    Btw, Phantom lancerre valami help?Nagy szar az egész.. Mi az hogy a tower,aminek elméletileg true sightja van,nem mutatja meg melyik PL az igazi? Mi értelme akkor az egésznek? Se a ward.. Párszor vettem sentry wardot,lerakom, minden marad ugyanúgy. Még jó, hogy hatalmas betűkkel ki van írva minden játékban,amiben PL van, hogy a sentry semmit se ér,ne vegyé' te retardtált.
  • Zomil
    #4026
    És ez miért baj? Amugyis a lore szerint egy nép az egész, csak a radiant és dire kristályok miatt 2irányba mutálodtak.
  • berlinboy6329
    #4025
    Lehet vhol olvasni,hogy mit tereznek még a játékkal?

    Gondolok itt olyanra,hogy creepek lecserélésre,mert 98%-ban ugyanúgy néznek ki mindkét oldalon,ha nem nézi a portrét az ember,akkor 100,a tornyok is majdnem ugyanúgy néznek ki meg ilyenek.
  • zolee216
    #4024
    Nem, mi se tudunk belépni.
  • vhooper
    #4023
    Ti betudtok lépni a játékba?Már fél órája "Connecting to the Dota 2 network..." szöveget írja ki, ilyenkor mi a teendeő?
  • RAZOR27
    #4022
    ebben igazad van, felis pörögtek rendesen, már a legion commander asszonyság (lol) is úton van, nemcsak abaddon bristlebog elder titan meg skywrath. Engem viszont annyira nem zaklat fel hogy nincsenek még bent, csak előre látom hogy gyorsan kidobnak párat a TI3 előtt, utána meg megint jönnek ilyen semmitmondó updatek, mint pl a mostani. Nightstalker szárnyát pl. már vagy ötödjére javították és megint nem jó. :D Vagy ráülhetnének a bugokra amitől az emberek kresselnek a játék elején, de még sok ilyen van sajnos
  • donatus13
    #4021
    Ugye tudjátok ,hogy az itemek 90 % workshopos?
  • RedDevilsza
    #4020
    Valószínűnek tartom hogy az ilyeneket nem az új hősök készítése HELYETT hanem MELLETT csinálják. De abban egyetértek hogy az ára túl magas.
  • RAZOR27
    #4019
    Még öt ember is leírhatja a dolgot, attól még 26 euró marad :D droppolni meg nemfog túl sűrűn. Bőven elég lett volna csak a fejest kiadni... szép ez az új dragon slave meg hűdejó hozzáillő ikonok, de korai a bétában ilyenekkel eltoszni az időt. Inkább adnák már ki az új venge modelt, de gondolom megvárják skywrath komát vele...
  • krpsycho
    #4018
    Ez egy nagyon régi kérése volt a közösségnek, mert mikor még csak hír volt, hogy jön a Dota 2, akkor amint a fenti képen is láthatod, Linának ez volt az eredeti kinézete.

    Amúgy meg, eshet is, ugyanúgy van esélye, hogy játék végén megkapd, mint a többinek, nem feltétlen kell megvenni :)
  • donatus13
    #4017
    Skywrath mage jön, nem bristleback:)
  • RAZOR27
    #4016
    Köszönöm Watson doktor. Szerintem így is drága. Akinek ez kell, hát áldásom rá, de azért foglalkozhatnának kicsit később is evvel.
  • twinr
    #4015
    valaki játszana mostanában?
  • avengir
    #4014
    Az új Lina haj azért dárga, mert a ritkasága arcana (common, uncommon, rare, mythical, legendary, immortal, tournament, arcana) és mert megváltoztatja lina spelljeinek az effektjét is, nem csak a haját.
  • avengir
    #4013
    Jövő7en jön Briestelback és mivel még mindig tetves bugos a játék az új hősök helyett inkább jöjjenek a bugfixek, amiket az itemek mellett pakolnak be.
  • vhooper
    #4012
    Hát akkor az nem olyan vészes.
  • setuh
    #4011
    Ha jol szamolom akkor 10.
  • vhooper
    #4010
    Mennyi hős maradt ki eddig?
  • setuh
    #4009
    Hihetetlen,hogy most nyaron jon a harmadik internationnal,ergo 3 ev alatt nem voltak kepesek elkesziteni az osszes host,hihetetlen...
  • RAZOR27
    #4008
    Ja, félreértettem bocsi. Hát igen most rá áltak a szettekre meg az új ficsőrökre :D nem tudom nemártana inkább felkészíteni a hiányzó hősöket a captains modra vagy valami. Meg ez az új lina cucc elég érdekes, legalábbis az ára :D viszont a jakiro ward pofás lett nagyon, be is szereztem pár másikkal együtt ^^
  • Braikingboss
    #4007
    Sziasztok
    Ha lehetséges valakitől kérhetnék egy meghívót? Előre is köszönöm.
    [email protected]

    vagy

    xtimegt a steam nevem
  • eddy12345
    #4006
    Úgy értem, hogy semmi értelmes nincs a heti patchekben csak gagyi új setek.
  • RAZOR27
    #4005
    pedig most rendszerint egy item esik az új szettekből (csaknem) minden meccsen, délután pont egy naga fejest dobott hozzám.
  • eddy12345
    #4004
    Már elegem van, mindig csak ezek a szar itemek jönnek dögivel...
  • Muki100
    #4003
    Akkor változik ha a dota 1-ben is kiadják az új mapot.