5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • BoneDragon
    #4162
    Workshop-ban lévő dolgokat, hogy lehet telepíteni a játékhoz, ha egyáltalán lehet?
  • undY1ng #4161
    Mai nap belépve egy ilyen dolog fogadott.
    "No one hears you.Your account has been flagged as disruptive and your communication privileges temporarily revoked."

    Na már most én aztán egyáltalán nem az anyázásokról vagyok híres és mégis ezt kaptam. Nagyon idegesítő, hogy egy misst és semmit se tudok írni, se a channeleken se ingame.
    Ez az új report system miatt van? Mert akkor hihetetlenül sz*r lett..
  • RAZOR27
    #4160
    eh :D:D ezt nemtudtam :D köszi az infót, beis ugrott, az a kis "elfordított hangszóró" vagy mi, mondjuk logikus lett volna kipróbálnom már, hogy jó-e valamire :D
  • Zomil
    #4159
    Arra értettem, hogy senki nem tudja mi alapján teszi össze az embereket, hogy mit néz :)
    De valoszinüleg a wineket/lejátszott meccseket kevésbé veszi figyelembe, mert 900winnel is simán kapok 400wines társakat :D
  • Muki100
    #4158
    Pont leírtad hogy működik :D
    50% közelében igyekszik tartani mindenkit, ezért hol vesztes meccset oszt le, hol nyertest. Még könnyű is a dolga mert vegyíti a csapatokat, pl.: 4+1 vs 2+2+1, vagy a legjobb mikor öten együtt vannak ellened.
  • Zomil
    #4157
    De ugye tudod, hogy a score táblánál ha ott rányomsz a kis hang(?) ikonra akkor nem hallod amit beszél/ir?
    Ez már nagyon régota bennt van a játékban.
  • RAZOR27
    #4156
    tegnap még nemvolt kint a peccs, hogy kikapcsoljam őket :D konzolba meg nem tökölök vele, mert szoktak lenni értelmes emberek is akik nemcsak sikításra használják a voice csetet :D
  • hapi
    #4155
    A match makeing system a legrosszabb amit valaha játékban láttam. én inkább úgy látom teljesen random jelenleg. Szinte soha nem tud kiélezett meccset összehozni, 10ből 9 szer az egyik csapat ledarálja a másikat.
    Tegnap pl.az ellenfélnél mindenki 300+ wines volt az egyik 490win nálunk meg a legtöbb 220 volt a többinek 180 alatt. Más kérdés, hogy teljesen simán ledaráltuk őket 34 perc alatt.
    épp ezért mondom hogy a töketlen match makeing miatt vannak akik 300+ szor nyertek és konkrétan nem tudnak játszani a játékkal, valószínűleg vagy 600 lostjuk is van mellé... Ugye ezt sem látjuk szal nem tudod beazonosítani hogy milyen játékosokat kaptál csak amikor már játszol ellene és "érzed" hogy noob, vagy meg sem tudod sebezni úgy szivat.
  • setuh
    #4154
    Ez a skywrath rohadt nagy hos,10-3 lett vele az elobb,kar,hogy a vegen mielott letudtuk volna rombolni az ancientet szetkapcsolt es meg csak szamitasba se veszi a gamet.
    Husi ramugrik miden,silencelem, ultizom meg egy utes es mar halott is :D Az ultija nagyon imba,nah meg az 1600 ranges lassitasa se kutya.
  • Zomil
    #4153
    Nagy általánosságba elmondhatjuk, hogy a matchmaking rendszer törekszik arra, hogy 50%-on tartsa a nyert/vesztett arányodat. Hogy hogyan müködik pontosan senki sem tudja :D
  • setuh
    #4152
    De ha mar osszetett erosebb vagy gyengebb ellenfelekkel akkor eleve nem jol mukodik
    Mondjuk az nem zavarna,hogy erosebbekkel tesz ossze,mert ugy lehet igazan fejlodni,csak legtobbszor az ellenkezoje tortenik.
  • Muki100
    #4151
    A matchmaking azt is nézi, hogy a wineket erősebb vagy gyengébb ellenfél ellen érted-e el, így előfordulhat hogy nagy különbségek vannak a winek száma között csapaton belül.
  • Thu
    #4150
    Én továbbra sem értem, miért jelölik be az angol nyelvű szerverek keresését, mikor ki van nekik alakítva külön orosz nyelvű. Az ilyeneket miért nem lehet reportolni? Vagy beszéljen angolul, vagy maradjon kussban. Ha többen vannak, beszéljenek teamspeaken, skypeon, stb., ne in-game cykázzanak már.

    Mellesleg a matchmaking hogy működik? A wineket nézi, és olyanokkal rak össze, akiknek hasonló mennyiségű győzelme van? Tehát ha van 300-400+ nyertes meccsed, akkor már szinte sosem dob össze agyhalott 50 wines idiótákkal, akik folyton feedelnek, meg spamolják a chatet? Vagy inkább okosabb, ha folyton haverokkal tolom?
  • twinr
    #4149
    Hát ez gyakran megesik. De azt nem értem azért hogy miért nem kapcsoltad ki őket a halkítás helyett?
  • RAZOR27
    #4148
    kárvolt az orosz témát eszembe juttatnod, mostanában az átlagosnál kevesebb problémám akadt velük de ma....
    Játszottam ma 4 orosszal, ami magában nem ritka esemény :D de ezek nemtom hogy együtt voltak-e mert nem értettem mit beszélnek, de hogy benem ált a pofájuk... lekellet halkítanom a játékot, éppen csak hallhatóra, mert ordítva beszéltek, hiába szóltam jópárszor. A legjobb hogy tinkerrel kellet valamiféle supportot játszanom (vagy 5percen át játszottak a basen a wardogommal és mint az elmeháborodottak nyerítettek) kitalálták ezek a drága ruszkik hogy carryt csinálnak a vengeful spiritből és őmegy midre (úgy hogy volt huskar, nyx meg spiritbreakerünk még) a meccs ennek ellenére egész jól indult, bár kicsit irritált hogy a boots of travelem az ablakba se volt, de úgyahogy nyertük a lanet meg gankoltam is párat (tinkerrel.. na mind1 :D) de utána... nem elég hogy agyonfeedeltek egy rikit (mert nemvoltak hajlandók egy retkes wardot vagy dustot venni) de annyi goldja lett, hogy vett egy korai gemet a nyxünk ellen, de a biztonság kedvéért venge vett egy shadow bladet és párszor befutott meghalni annak tudatában hogy riki végig látja őt... meg spiritbreaker is rácsárdzsol rikire félpályárol úgy hogy nemis látja már és nincs nála dust, meg ilyenek... de azért mindegyik vett magának egy helm of the dominatort, mert a lifesteal az menő, az kell... ennek ellenére nagyon jól ment a tinker dolog a pusht illetően, amint meglett a BoT cikáztam mindenfele tolni a laneket meg lenyomni pár towert hogy időt nyerjek ezeknek a retardáltaknak, de hiába, csak ordítoztak végig aztán amikor fejenként vagy 14szer meghaltak vége lett... 53 perc ment el erre az életemből...
  • setuh
    #4147
    Igaz
  • Muki100
    #4146
    Akarod mondani forfeit :D
    Amúgy igen, régebben én is játszottam dotaliciouson elég sokat, ha jól emlékszek 4 embernek kellett elfogadnia a csapatból az ff-et, de nem vitték túlzásba. A dota 2-nél így ahogy mondod, ezt nem lehetne megtenni mivel nem egy szűk különligáról van szó hanem mindig benne van a pakliban hogy retardáltakat sorsol a matchmaking akik valószínűleg amint first bloodok lesznek azonnal nyomnák a surrendert, hogy minél előbb feedelhessenek egy következő játékban.
  • BoneDragon
    #4145
    Csak nálam nincsen play gomb? :D
  • setuh
    #4144
    Jaja most latom.

    Am ff(fortify)dotalicious-on van es ott eleg jol mukodik,20 perc utan lehet csak hasznalni es altalaban csak akkor szoktak ha tenyleg teljesen unbalanced a game,ami ott eleg gyakran elofordul.Mondjuk az is igaz,hogy ott szinte egy orosz sincs foleg nemetek vannak es altalaban ugy mindenki ertelmesebb,itt sztem ezek a barmok azt csinalnak h a 4 orosz a csapatbol feladna ha te nem irod akkor kapnad a 4 reportot...
  • Zomil
    #4143
    Most jött ki.
  • Zomil
    #4142
    Hon-ban és LoL-ban van...borzalom...10 esetböl legalább 6-on teljesen fölöslegesen spammeli 1ember a feldást, mert hogy ö már feladta és ugyis afkolni fog a kezdön amig nem fogadják el a többiek...rémálom, közben a meccsek egy részét simán meg lehetett volna forditani.

    Szerencsére itt dotában nem igy van, persze én is néha örülnék 1-2 esetben a feladásnak amikor a másik csapat 20killel vezet, de már arra is volt példa, hogy ilyen hátránybol nyerjek.

    Szoval szerintem teljesen rendben van, hogy nincs ilyen opcio.
  • BoneDragon
    #4141
    Jó igaz, de szívesebben játszanék már egy kövi meccset mint ugyan azon szenvedni 1 órát, mert az enemy nem hajlandó pusholni. Az meg nálam nem játszik, hogy kilépjek.
  • donatus13
    #4140
    holnap jön.
  • RedDevilsza
    #4139
    Így van. Tudja ezt a valve is és soha nem lesz feladás opció ez 100%
  • setuh
    #4138
    Most akkor van patch vagy nincs?
  • RAZOR27
    #4137
    azmeg azért lenne szar mert minden meccset 10perc alatt "eldöntenének" közbe meg a dota arról is híres hogy epik fordításokat lehet benne csinálni. Teis biztos látod minden akárhanyadik meccsen már nyavalyognak az egyik félnél hogy gg ha elhúz az ellen pár killel vagy towerral aztán mégis csak győznek
  • BoneDragon
    #4136
    Én ezt az opciót nem szeretem, jobban örülnék egy surrendernek. 90%-ba egy meccs 40perc+ kész agyhalál komolyan mondom...
  • TurboX
    #4135
    szvsz pub-ban 90% hogy nincs teljes accept (főleg ilyen 0-30-as eredmény és ebből adódóan sok gyík mellett, ami miatt már egy normális játékos már elgondolkodik a feladáson, max. te kapod a reportot kezdeményezés miatt)

    leaver esetén pedig 5 perc után ott a free leave
  • Guren
    #4134
    én egy feladás opcióra várok már egy ideje. tök alap dolog lenne szerintem
  • BoneDragon
    #4133
    Mikor szándékozzák azt megcsinálni, hogy aki leavel ne kapjon rewardot? Az előző meccsben csak azok kaptak, én meg nem aki noob létére lehozta a meccset :O Még mindig sokk hatása alatt vagyok a meglepődéstől.
  • Guren
    #4132
    videó

  • ToCsEk
    #4131
    én nem dota1eztem, fingom sincs a hősről :(
  • setuh
    #4130

    Egyszer voltam Skywrath-al,de nem nagyon tudtam vele mit kezdeni :D
  • ToCsEk
    #4129
    Update Notes - April 17, 2013
    - Added Skywrath Mage!

    COMMUNITY
    - Added stricter system implementing communication (voice and text) bans for abusive players.
    - Combined voice and text reports into a single 'communication' report.
    - Reduced reports per week to 4.
    - Removed ability for spectators to report players in-game.
    - Reports now allow single selection of behavior type only.

    GAMEPLAY
    - Beastmaster: Fixed Wild Axes losing vision after the second cast.
    - Doom: Scorched Earth now shows its duration on the buff icon.
    - Lich: Fixed Frost Armor auto-casting while Lich is channeling.
    - Magnus: Fixed a rare crash involving Skewer.
    - Slardar: Fixed Slithereen Crush not slowing attack speed.
    - Spectre: Fixed Haunt illusions moving while out of the game.
    - Timbersaw: Fixed Timberchain travelling too fast.
    - Timbersaw: Fixed Timberchain not latching quite far enough.
    - Tusk: Fixed Tusk not issuing an attack order on the snowballed unit after the snowball crashes.
    - Enabled Drow and Tusk to Captain's Mode (Tournament Version next week)

    UI
    - Added tab to the Watch section showing downloaded replay files.

    VISUALS
    - Riki: Added Smoke Screen and Blink Strike animations.
    - Sniper: Added victory animations and more aggressive posing of idle, run and attack when enemy is in range.

    BOTS
    - Bots now know to avoid standing in Macropyre and Ice Path.

    WORKSHOP
    - Added a button to the preview that allows you to test your imported model in-game, in a local server.
  • Zomil
    #4128
    Jo hát ugy néz ki a dota2lounge féle fogadás miatt cseszik szét a meccseket páran és ddos-olják a játékosokat :S
  • donatus13
    #4127
    Hát jah, minden meccs pause os lett, kegyetlen szar bezzeg pubon sosincs gond.
  • Zomil
    #4126
    Nem tudom mi a fene van most a dotával, de kezd baromi idegesitö lenni, hogy minden bajnokság meccs legalább 1,5ora hosszás, mert nagyon durva dc-k vannak. Legutolso 3-4meccs legalább ilyen volt, söt EG vs AL meccsen ki is kapcsolták, most meg KP vs Empire meccset a KP 4v5-ben folytatja... :S
  • TurboX
    #4125
    nemis mert viper az
  • setuh
    #4124
    Hat szvsz am es pl rohadt unalmas,voidnak mondjuk az ultija tenyleg belevisz egy kis izgalmat.
  • RedDevilsza
    #4123
    Ó dehogynem. Még farmolni se olyan olyan unalmas egy antimagel, amivel blinkelgetsz a campek közt, blink előtt és után treadswitch, vagy egy PL ahol illukat mikrózhatod, vagy egy void, aminek az ultija teamfightokat dönt el.