5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • avengir
    #4202
    Amióta új report system van, azóta mindig mikor belépek kapom a jelentést, hogy bannolták is akit reportoltam. Az ész nélküli report szűrésére tökéletes a rendszer, mivel minden fasz paraszt kok reportolt minden kezdőt, úgyis, hogy semmivel se volt jobb a játék tudása. Az hogy valaki nem tud játszani még nem indok a reportra....
  • RAZOR27
    #4201
    sajnos így van :/ nálam ez a 4 report is elfogyott minden hétfőn, erre most kettő... pedig minden második meccsen van a csapatban egy aki megérdemelné, a fennmaradó meccseken meg gondolom az ellenfélnél van :D
  • donatus13
    #4200
    A baj az volt ,hogy amint élesítették a reportot amiket én játszottam kb eltűnt az orosz szövegelés és szegény jurta patkányok nem tudnak pofázni, ezért teli sírják a fórumot a valve nál, mert 90 % communicate bannos, aztán így próbálják őket segíteni.
  • ToCsEk
    #4199
    reportot rakják vissza végtelenre, mert a szok agyhalott noob teszi tönkre az egészet.. rakjanak rá 100embert akik kivizsgálják, adjanak nekik 1dolláros órabért és mindenki happy lesz, mert ez a heti 2 reprot aztán udejól balancolja a rendszert aha
  • krpsycho
    #4198
    jó is, hiszen hallgatnak a közösségre, és változtatnak.
    a memória használat miatt pedig hamster-engine-nel rendelkező , illetve turmix-gépről játszó társaink is tudnak most már játszani
  • ToCsEk
    #4197
    Added Solo Matchmaking option. This is an experimental feature that will match you with players who also queued without being in a party. This is the first step in a series aimed at improving the matchmaking system.

    COMMUNITY
    - Reduced the number of negative reports per week to 2 as part of our ongoing efforts to improve and tune the reporting and ban systems.

    GAMEPLAY
    - Elder Titan: Fixed Legacy Keys
    - Drow Ranger: Fixed Frost Arrows slowing Spirit Bear for the full creep duration
    - Tusk: Fixed Walrus Punch having 1 less second of slow than intended.
    - Tusk: Fixed Armlet sometimes causing Walrus Punch to disappear after using Snowball.

    PERFORMANCE
    - Reduced memory usage on systems with 2GB of RAM or less



    dejópatch
  • RAZOR27
    #4196
    szerintem elég az a 2hónap, hogy lássák hogy mifog kisülni belőle. Félre ne érts, nem vagyok navi fanboy egyáltalán (bár most dendi pudget pickelt :DD) de énse csináltam volna máshogy a valvésok helyébe. A pennantok meg... világi hülyeség, mint ez az új compendium, de hát akinek ez köll :D
  • avengir
    #4195
    Azért az új NaVi sincs csak ~2 hónapja együtt, csak nyilván nem lehet kikukázni az összes NaVI pennantot amit eladtak....
  • RAZOR27
    #4194
    darabokban voltak amikor elkezdték kiküldeni a meghívást, alig egy hete lett kész az új felállásuk, plusz a kínai lgd-től is elvették a meghívást átszerveződés miatt, szóval valahol érthető. NaVi meg rég nemvolt ilyen erős (*KOPKOP* mert rájuk fogadtam, de 1-0ra megy az EG :D)
  • avengir
    #4193
    Én az Empire hiányán és a NaVi meghívásán vagyok meglepődve.
  • Zomil
    #4192
    Valve mindig meg tud lepni, ezt meg kell majd venni :)
  • TurboX
    #4191
    ez a dendi gyerek tényleg elmebeteg a kövér kampóssal:D
  • Zomil
    #4190
    Azzal teljesen egyetértek, hogy nem hivták meg öket TI3-ra, bár Eternalenvy-t sajnálom, de tulságosan tapasztalatlan a csapat, hogy vállalhatoak legyenek TI3-on.
  • RAZOR27
    #4189
    Szerintem túlértékelt csapat, pattog mindenki hogy nem hívták meg őket TI3-ra, de szerintem jogosan maradtak ki. Egyszemélyes csapat csak, mint ahogy a QPad kezdte, a különbség annyi hogy nekik vannak jó napjaik :D 1-2 bo1 győzelemtől nem ájul el senki. Ettől függetlenül igazad van természetesen :)
  • Zomil
    #4188
    Mondjuk KP-tol kikapni annyira azért nem szégyen :)
  • RAZOR27
    #4187
    Ha valakit érdekel hogy erőszakolja meg a Kaipi a (találóan :D) We Lost nevű magyar csapatot az Eizo kupába az katt IDE, bár szerintem úgyis pár percen belül vége :D
  • Muki100
    #4186
    Huskar, Főnix tudnak ilyet.
  • metalbull1
    #4185
    dota1-ben nem volt vmi hero ami csak hpból tolta a skilljeit? mint honban amun-ra.
  • setuh
    #4184
    Szoval ez lenne tauren?:O

    Am a kepmas a dota-ban is iranyithato mar?Regebben tukorkepkent mozgott es az adta a sava borsat az egesz heronak...
  • Guren
    #4183
  • RAZOR27
    #4182
    pirospont a valve-nak hogy javítottak elder titán fején, így már vállalható :D
  • twinr
    #4181
    igen.:)
  • Guren
    #4180
    nekem is van még 11
  • krpsycho
    #4179
    Akinek kell még, privátban küldje el az e-mail címét, és küldök szívesen
  • Prince23
    #4178
    Van valaki aki tolja egyedül a Dotát régóta, és szeretne egy 3-4 fős csapatban játszani?
  • Muki100
    #4177
    Bennmaradhatott a single draft
  • BoneDragon
    #4176
    Az miért van ha all pickre állítom időközönként csak 3 féle hős közül tudok választani? Ez valami bug?
  • RedDevilsza
    #4175
    egyszerűbb ha emailt adtok.
  • Lazarus
    #4174
    Én is kérek plz!
    Steam név: Rock-n-Roll Detective

    Köszönöm!
  • Norbii
    #4173
    Sziasztok!

    Dota2 meghívót szeretnék kérni! Steam nevem: NoRo
    Előre is köszi!
  • GibboRamone
    #4172
    Hi!
    Aktív haladó játszópajtikat keresek! Legyen mikrofonód és nem bánnám, ha követnéd a competitive scene-t is!
    Életkor lehetőleg 20+
    steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561197992189497/
  • twinr
    #4171
    Heh, nekem is. Aztán egy nap után írhattam megint, kb. 1 game erejéig, most megint ez van. Sok idióta reporter.
  • BlazeH
    #4170
    Pont tegnap este lett elegem a kedves orosz játékosokból nekem is és elgondolkodtam rajta, hogy az idegeim megkímélése érdekében jobb lenne állandó emberekkel együtt játszani. Van itt valaki aki esténként 8 és éjfél között fent szokott lenni? Nem rég óta játszom, de az 50%ot hozom én is, nem laggolok, nem lépek ki és nem visítok oroszul a mikrofonba :)
  • ricsa008
    #4169
    pcycho felvettelek.
    Am én derce néven vagyok fent
  • setuh
    #4168
    Jah igen es en is alig varom,hogy meghivhassak valakit!
  • setuh
    #4167
    Hogy megfordult a kocka, regebben mindenki olni tudott volna egy meghivoert,most meg egy meghivandoert
  • BoneDragon
    #4166
    Én is tudok küldeni meghívót, mert van vagy 20+. Akinek kell írja meg privátba a steam nevét.
  • krpsycho
    #4165
    Alapból csak spectator kliens működik, amivel csak nézni tudsz, ez így igaz.
    Meghívót kell kapnod vagy valve-tól, vagy mástól e-mailben, vagy pedig steamen keresztül egy dota 2 kulcsot.
    Adj hozzá steamen, szívesen adok egyet ;)
    VeRychard néven találsz meg
  • ricsa008
    #4164
    leszedtem steamen de azt irja hogy csak nézni tudom és igényeljek meghivót ez hogy működik? kitöltöttem a kérdőivet...
  • RAZOR27
    #4163
    nem lehet, ha megtetszik a volvós srácoknak akkor beteszik a játékba, de szavazhatsz azokra amik tetszenek így nagyobb a valószínűsége hogy bekerül előbb vagy utóbb :)