5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • ToCsEk
    #4242
    picekljétek noobixot cancerlancert és vagy noobkoptert és bármit behúztok balanc fuck yee
  • Zomil
    #4241
    "Amúgy haver is észrevette már hogy gyengítettek pár karaktert"

    Márc. 16. ota nem jött balance patch.
  • Prince23
    #4240
    A másik az hogy 28-30 perces meccseket megyünk, vereségekkel. Pedig 48-55 perceseket (ritkán 65 perc is összejön) szoktunk mindig. Most meg alig fél óra alatt bedobjuk a talpast. Egyszerűen élvezhetetlen számunkra a meccs az elmúlt 3-4 nap alatt.

    Amúgy Clockverknek a 3.-ik skillje mindig 300-at sebzett?
  • Prince23
    #4239
    Az elmúlt napban jött ki 3 kisebb patch. És azóta én a béka segge alatt vagyok... vagy nemtom rossz csapatban tolom. Amúgy haver is észrevette már hogy gyengítettek pár karaktert, ugyanis szokatlanul ő sem hozta a formáját. Napról napra szarabb meccseket megyünk. Most vagy a patch szólt be, vagy pedig mindig erős csapat ellen tett be a lobby.
  • Zomil
    #4238
    Már jo ideje nem volt semmilyen balance patch, nem tudom miröl beszélsz.
  • donatus13
    #4237
    Milyen update ? Hónapok óta nem volt balance patch.
  • Prince23
    #4236
    Az új patch meggyengített pár karaktert, míg párat megerősített...pl clockwerk vagy Axe.ű

    Nem érzitek úgy, hogy nem tudtok játszani egy-egy karakterrel?
    Pl. én Ursával mindig jó voltam, és most 0 killeket megyek vele, csomó halállal...0/5/2 a mostani statom...ami vérlázítóan gyenge. A megszokott tárgyakat használom egyébként is, és mostanában, az elmúlt 3 mnapban nem tudok játszani jól.
    Lehet velem van a bajom, vagy az Updates-szel
  • FrostBite
    #4235
  • zsakosfrodo2
    #4234
    Az F1-el (ha nem állítottad át) tudod a karakteredet kijelölni és középre állítani, ha hosszan nyomod, akkor követi a kamera.
  • barnie1111
    #4233
    Egeret rángatod, vagy nyilakkal.

    Lehet h valamit ki/be kell kapcsolnia menüben hogy lehessen így használni.
  • kennyke20
    #4232
    Sziasztok
    Új játékos vagyok, eddig csak 1x játszottam ami ugye a küldetéses, de kicsit furcsa volt, hogy megyek és a képernyő nem követi a karaktert. 2x kellett space-t nyomnom, hogy a karakter legyen középpontban mert először mindig elugrott valahova a kép. Hogyan kell mozgatni a képernyőt?
  • Hecker007
    #4231
    Üdv!
    Meghívó érdekel valakit?
    Van 25db.
  • RedDevilsza
    #4230
    jött a szokásos EG throw. kapják be, őket raktam meg első továbbjutónak:D
  • setuh
    #4229
    Nagyon nagy game folyik ROX.KIS es EG kozott,aki teheti nezze :D
  • ToCsEk
    #4228
    valakinek nem kell esetleg meghívó?:D most kaptam 7et, van összesen 20 lol
  • Zomil
    #4227
    AL kiesett pedig szurkoltam nekik :(
  • setuh
    #4226
    +1
    Engem is olyanokkal rakott ossze,hogy csak neztem,valoszinu azert is mert nagyon kibovul a keresesi skala,mert jo sokat keresett nekem kb 7 percet, es mar minden noobot is belevesz.
  • RAZOR27
    #4225
    nemis az hogy rate, mert énse vagyok egy dendi, meg azt megértem ha nem mad pro valaki vagy épp úgy esik hogy párszor hülyére verik -lehet nem is az ő hibájából fakadóan- és lejjebb kerülne ebben a bizonyos rétingbe, az nem lenne fair, De aki értetlen(!) az igenis megérdemli a reportot és húzzon low prioritybe... ezzel a 2/hét dologgal meg konkrétan kizárták ezt a lehetőséget mert rosszabb esetben egy meccsre se lenne elég... és még az ordibáló orosz csőcselék fel se tűnt :D
  • undY1ng #4224
    Ezért lenne jó egy hasonló RATE rendszer mint ami a HoN-ban van. Bár tény, hogy ott is voltak magas rátán kokkok, de az nagyon ritka eset volt.
  • Zomil
    #4223
    Menne a report, ha nem heti 2 lenne, igy már hétfön elfogy :D
  • RAZOR27
    #4222
    de igen, régen ment is rá egyből amikor még végtelen report volt, de megszakad a szívem elhasználni ezt a 2őt :D plusz hiába reportolom, ígyis elkúr 30perc játékot, utána meg játszok olyannal aki méginkább megérdemli de már nincs (mint pl múlthéten amikor orosz bátya currier feedet adott az ellennek hogy nyerhessenek...szép sztori volt az is) na mind1 egy időre pihentetem a dötát, max nézem a meccseket :D
  • Fabio Capello
    #4221
    Önmagában az, hogy cykázik egy angol MM-ben, nem ok reportra?
  • RAZOR27
    #4220
    ez a solo matchmaking jónak tűnt, de gyakorlatban eddig csak büdösnagy retardáltakkal rakott össze, olyanok ellen hogy nem hittem el hogy nem partiba vannak, jó gondolom nem abba voltak de ég és föld volt a különbség a két csapat közt állandóan, fun fact hogy kivétel nélkül radiant oldalon voltam :D de ilyen hogy antimage nemtud elkapni egy 50hpval menekülő kotlt, meg blokkolja a first bloodom, venomancer elultizik a creepekre, 10perce gem az ellennél de besétálnak shadowbladdel 5 közé... persze utána csak cyka meg a szokásos kutya nyelv... beis küldök párat a heti failosba, hihetetlen 15perc alatt feladtam az uccsó meccsem, pedig amíg az ancient lenem megy addig nemszoktam feladni, de ez tűrhetetlen legszívesebben reportoltam volna mind, de csak kettő van... édes kevés egy hétre... elis ment a kedvem az egésztől (pedig most lett meg pár új szett)
  • undY1ng #4219
    Közben találtam egy olyat, hogy team matchmaking bugos és utána eltűnik a Find Match button de fixet sehol se írnak. Valakinek ötlet?
  • undY1ng #4218
    Eltűnt a Find Match opció. Más is tapasztalta? :D
    Sőt, egyik haver se tud keresni.. Se partyban, se soloban..
  • krpsycho
    #4217
    ez kérem diszkriminináció
  • skymannn
    #4216
    " Aki meg orosz, annak meg lehet 500 winje is, semmit sem változtat azon, hogy egy értelmezni képtelen jobbágy. "

  • Thu
    #4215
    Tényleg semmit sem számít a win, én a 189 win-emmel néha kapok olyan 200-225 wines csávókat, akik úgy játszanak, mint más a legelső körét. Aki meg orosz, annak meg lehet 500 winje is, semmit sem változtat azon, hogy egy értelmezni képtelen jobbágy.
  • RedDevilsza
    #4214
    Így van! Zsír új accal 10-15 win után is felrak very highba, a winek száma szinte semmit sem jelent.
  • krpsycho
    #4213
    Összedobtam egy kis oldalt, ami pár adatot felhasználva statisztikát csinál személyreszabottan. Így láthatjátok az ölések+assistok halállal osztott hányadosát, vagy csak a K/D arányt is.

    Dolgozom egy összetettebb, működő ratingen. Ha valakinek van a függvényhez valami ötlete, várom szívesen

    Mivel sok adattal kell dolgozni, kicsit lassú a rendszer, de működik

    Ha nem megfelelően jelenne meg, akkor a játékon belül engedélyezni kell a 3. fél szerinti weboldalas lekéréseket.

    Remélem tetszik : Dota 2 stats by VeRychard
  • avengir
    #4212
    nem meghatározó a win szám, nem ettől függ, hogy valaki tud-e játszani
  • HUmanHunter
    #4211
    252 óra, a win szám kb nekem is stimmel :D
  • Guren
    #4210
    szerintem én vagyok itt a legnúbabb a 200 órámmal és 114 winemmel :C
  • Zomil
    #4209
    Én 900winnél járok :)
  • HUmanHunter
    #4208
    "600 win" omg :D itt a fórumon amúgy mindenkinek 500+ winje van? én gánynak érzem magam a 120 körüli winnel, igaz csak egyedül szórakozgatok :D
  • Zomil
    #4207
    Én nem szoktam azért reportolni általában, mert vki balfasz, sokkal inkább akkor mikor elmegy afkolni, beszologat, meg oroszul irogat angol matchmakingbe.
  • avengir
    #4206
    Azaz igazság, hogy 600 win alatt, csak kokkal dobál össze. 10ből 7 playert reportolhatnék egy mecs alatt ha a nobbságot tekinteném szempontnak. Last hit/Deny ismeretlen fogalmak, mint a supportoknak a wardok...

    Playing time: 55.8 hrs past 2 weeks
  • donatus13
    #4205
    Pl én régen 110 órákat nyomtam 2 hét alatt dotában, és baromira nem kezdőkkel kerültem össze, de mondjuk azokat is szívesen reporoltom mivel úgy sem kell kezdő játékos, az menjen lolozni:DDDDD
  • Zomil
    #4204
    Jah, csak nem mindenki 10meccset tol a héten ahol max. 3 idiotával találkozik összesen.
  • Zomil
    #4203
    hát amig nincs vége a selejtezöknek addig nem is lesz komolyabb patch :)