5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • Neoncsoves
    #4362
    Annyira akarok kilyukadni, hogy nem lesz számottevően több játékos...
  • Neoncsoves
    #4361
    Remélem nem gondoltad komolyan amit leírtál. Boldog és boldogtalan játszhatott a játékkal már hónapok óta, ugyanis csak az nem szerzett meghívót, aki nem akart. Nekem is van kb 30 meghívóm, valószínűleg ki is törlöm őket mert semmi értelmük nincs már.

    Továbbá úgy gondolom, még ha csak jelképesen is, de ha egy játék kilép a BETA állapotból, akkor valami olyan volumenű dolognak kell történnie, hogy észlelje az ember, hogy na most megjelent. Nem feltétlenül gondolok itt arra, hogy adjanak hozzá 5 új herot egyből, hanem mondjuk legalább egy 200 megás patch vagy valami, esetleg egy SDK...
  • zsakosfrodo2
    #4360
    Most már bárki játszhat vele, nem kell hozzá meghívó, vagy nem kell magad bevásárolni (ha volt egyáltalán valakinek ilyen hajlama).

    Szerinted minek kellett volna változnia a beta állapothoz képest? Ugyanis a Valve (ha jól emlékszem és általában nem emlékszem jól) elismerte már rég, hogy a játék igazából nem is volt beta állapotú, de mivel nem akarták azt, hogy hatalmas tömeg rázúduljon a játékra, és félnaponta beszarjanak a szerverek, ezért meghagyták a meghívós módszert. Így mindig csak egy limitált mennyiségű játékos tudott csatlakozni. Vagy bevásárolhatták is magukat a játékosok, ha nem voltak elég szerencsések találni egy meghívót.

    Szóval igen, ugyanaz mint a legutóbbi beta update-kor. So?
  • Neoncsoves
    #4359
    Megjelent a játék ,kérdés az, hogy minek... ugyanaz mint az utolsó beta updatekor...
  • vhooper
    #4358
    Visage nagyon megtetszett,élmény vele játszani, 28-0-5 lett az uccsó meccs.
  • poruljartal
    #4357
    szerintem sincs értelme az I madnek:D mert a "U mad?" egy meme vagy mi, nincs többi formája így bármi ragozása, toldása értelmetlen.
  • Lazarus
    #4356
    Igaza van, mert "are you mad?" vagy "you are mad." lenne helyesen és mivel a "u mad" már eleve helytelen nyelvtanilag így az "i mad"-be se nagyon lehet belekötni
  • RedDevilsza
    #4355
    segítek: kérdő mondatban is Are you mad? lenne. de mind1 hagyjuk a témát, játékban, streameken ezerszer használják így, de ezekszerint ti más körökben mozogtok és csak cirill betűkkel találkoztok.
  • vhooper
    #4354
    Mert "u mad" az egy kérdő mondat,viszont " I mad" értelmetlen lenne kérdő mondatként. (szerintem)
  • RedDevilsza
    #4353
    Ugyanúgy használják mint a "u mad", "he mad" és hasonlókat. De így hogy azt mondod isemred a you mad kifejezést, akkor mit értetlenkedsz? Vagy ott is beírod hogy You *are* mad?
  • ToCsEk
    #4352
    ezen a héten se lesz új hős
  • Lazarus
    #4351
    A u mad a you mad rövidítése, i mad viszont nincs
  • RedDevilsza
    #4350
    Nem gondoltam hogy egy dota fórumon ezt nem ismerik
    http://knowyourmeme.com/memes/u-mad
  • Lazarus
    #4349
    I'M*
  • RedDevilsza
    #4348
    I MAD
  • krpsycho
    #4347
    +
  • sanyiiiii
    #4346
    tudna
  • gakan
    #4345
    sziasztok
    valaki tudna küldeni 2 db meghívót?
  • balintk
    #4344
    Már majdnem olyan jó mint ez. :D
  • ToCsEk
    #4343
    ááá ez kurva yolo epic :D redditre vele :D
  • Zomil
    #4342
    Unalmamban és a melegben összevágtam ezt a csodálatot :D


  • poruljartal
    #4341
    megtudnátok mondani mi ez a compendium cucc? Érdemes még beruházni rá, vagy a cuccokat már nem lehet megkapni, ha újat veszek? Meddig jó? Csak idén?
  • setuh
    #4340
    Nem tom, nekem 0 abandonom van es viszonylag kevesszer kapok leavereket,mondjuk meg igy is tobbszor mint azt illene.
    Jah es en is szinte csak rd-t es sd-t jatszok.
  • donatus13
    #4339
    Nem kell hozzá újnak lenni, én is leavelek a választó képernyőn ha hoznak pl egy naixot.
  • ToCsEk
    #4338
    játsz sd rdt ott kb nincs leaver
  • TurboX
    #4337
    mióta szarja a sztím a meghívókat egy normális meccset nem lehet lejátszani a líverek miatt :/

    ..vagy csak én vagyok ilyen peches?
  • vhooper
    #4336
    Értem már, köszönöm a válaszokat!
  • RedDevilsza
    #4335
    a csoportokból az első és második csapat jutott tovább, az egyenes kieséses szakaszra.
    Itt görgess picit le, a Playoffs rész az ami téged érdekel.
  • RAZOR27
    #4334
    elis rontotta az élményt :D egy döntő-döntőtől azért többet vártam :D

    #4333 dignitas kiejtette a navit a vp-t nememlékszem ki, de 2-1el búcsúztak ők is.
    Egyébként a Vp egy tipikus bo1 csapat, ha néztétek a dreamhack elejét vagy a starladdert látszik hogy ők tényleg 1 játékra vannak lekorlátozva :D bo3ban nem megy nekik a dolog :D
  • vhooper
    #4333
    Én is néztem, nem volt gyenge. Viszont nem értem,hogy navi vagy VP miért nem volt finalban,ők is 1.helyen végeztek a csoportban. (bocs a noob kérdésért)
  • ToCsEk
    #4332
    muhaha
    3.game durva alázás volt :D
  • ToCsEk
    #4331
    fél10kor dreamhack döntő

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    én sima Alliance győzelmet várok
  • Terawatt
    #4330
    Van még fent valaki? Most csatlakoztam be még csak a streambe. :)
  • RedDevilsza
    #4329
    Úristen VP vs EG game3 Aki egy különlegesen izgalmas meccset akar nézni, azt ezt nézze meg:O
  • ToCsEk
    #4328
    haha naixal kikapni mekkora botok
  • Roy4l
    #4327
    szoktak venni ellenem de általába úgyis eltudok futni(persze sok stunner elől nem) de necronomicon is ottvolt furinál
  • RedDevilsza
    #4326
    Mert normális gamekben vesznek dustot, és annyi volt gondar.
  • Roy4l
    #4325
    http://dotabuff.com/matches/221040037 érdemes az ilyen meccsekért felkelnem :D amúgy azt nem értem gondarnak miért csak 47,14% a win rateja globalba pedig eléggé op hősnek tartom :D
  • RAZOR27
    #4324
    nézzétek a dreamhacket, ha van rá időtök. Elég jó meccsek voltak és lesznek is :)
  • Zomil
    #4323
    #4311