5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • berlinboy6329
    #4322
    Nem lehet ezt MAC address alapján csinálni v vmi egyéb, nem v nehezen változtatható cucc alapján? Hogy egy géperől ne lehessen több accot elérni, csak azt amelyik elsőnek volt regisztrálva? Akinek accja van,annak gépe is van sajátja,legfeljebb nem jelentekezik be más gépén,na bumm...
  • poruljartal
    #4321
    lehetséges, igen itt sg-n kértem :)
  • RAZOR27
    #4320
    ezt a logót még nem a régesrégi logóműhelyben csináltattad? :DD szerintem még én műtöttem anno :DDDD
  • donatus13
    #4319
    Olvasd el a hivatalos blogot, pont nem így van.
  • poruljartal
    #4318
    ha nincs több reportod akkor is elküldi, csak kiírja, hogy nem küldi, mert elfogyott.. de mégis elküldi amúgy.
    Ha 4en reportolnak valakit az 4, és report per meccset néz, ha egy akkor az alapján néz átlagot, simán lehet, hogy bannolják, ennyit megér.
  • donatus13
    #4317
    kössz.
  • Zomil
    #4316
  • donatus13
    #4315
    Linket vagy hazudsz:D
  • RAZOR27
    #4314
    na úgynézki kilép a bétából a játék és abaddon meg legion lady is bekerül még a ti3 előtt
  • ToCsEk
    #4313
    well fuck
  • Zomil
    #4312
    De ha nincs több reportod akkor nem küld reportot :)
    Meg a report mennyiséget is csak az egymás utáni meccseket figyeli, szoval ha 1meccsen 4-en reportolnak valakit az csak 1nek számit.
  • Zomil
    #4311
    Csak azt tudod akivel együtt játszottál már :)
  • ToCsEk
    #4310
    szóval ha felhasználom 20meghíóvómat, lesz 21 accom, reportolom minden héten 2x dendi accját az 42report, bannolják? mekkora nobbság
  • poruljartal
    #4309
    Ja és ez mostmár valveleszarja alapon megy automatikusan, csak report mennyiséget néznek valakinél, nem bírálnak el semmit, tényleg úgy volt, ez a legszebb.
  • poruljartal
    #4308
    reportoljátok az oroszokat szépen, a textre nyomjatok, és megjegyzéshez hogy russian. Mindegy, hogy mennyi reportotok van hátra, egy idő után muteot kapnak, majd végleges bant.
  • RedDevilsza
    #4307
    Nem értem a logikád. De akkor így mondom: +44 most, very high. ja és most volt egy 9es lose streakem (rekord).
    Statisztika kedvelőknek.
  • setuh
    #4306
    Nem kerdezem azt,mert a game 50%-ra torekszik es altalaban el is eri,es abba semmi izgi nincs h 55% vagy max 60...Az is teljesitmeny ha +50-be vagy,igaz nem mindegy hol.
    En most +31-be vagyok, viszont csak high jelenleg.
  • RedDevilsza
    #4305
    Legalább azt kérdeznéd kinek hány % a winrateje :D nyílván egy 100win-50lose nem ugyanaz mint 800win-750lose.
  • Zomil
    #4304
    Semmi jot ne várj...én ugyanugy kapok nap mint nap 3000orás 2000meccses embereket akik akkora szarok mintha most játszanának elöször...

    Sikerült a +13winemet, most gyorsan levinnem +10-re, kiváncsi vagyok, hogy most a 10es vereség sorozatomat sikerül-e megdöntenem.
  • berlinboy6329
    #4303
    Watch->recent games->filter->beírod a neved->beállítod a besorolást,oszt amelyikre találatot ad ki,abban vagy.
  • Witch king
    #4302
    Hogy lehet megnézni hogy milyen besorolás alatt vagyok? amúgy én most tartom nagyjából a +15t általába de volt ennél már sokkal jobb is...
  • berlinboy6329
    #4301
    Én -5/6ból mentem át +14-6-ra, tegnap csináltam egy 6-os winstreaket aztán kikaptam 4x, mert CSICSKÁK a népek sokszor...Hihetetlen.

    250win után még mindig ilyen szerencsételenekkel rak össze, nem 1-2es szintűek,hanem 10+-osak, azt hinné az ember, hogy van tapasztaatuk,de warlock ultit elnyomja bázison és úgy viszi ki farmolni, meg creep wavere nyomja rá.. ookkéé.. Meg support elviszi az ÖSSZES last hitet, vagy folyamatosa auto attackol... Aztán egy 9-es Meepot fogtam ma ki, meepo picker szénnéalázott minket, közben noobozott, meg egyéb kedves szavak, a végén a szokásos "gg commend"-del feltette a pontot az i-re, kapott egy reportot, úgyhogy most egy hétig kussban van.

    Mitől függ, hogy mikor kerülök át highba v very highba? 200 meccs óta gagyi normálban vagyok. Számít egyáltalán?Azt olvasom, h azok is tele vannak ugyanilyen szerencsétlenekkel. Mit keresnek akkor ott, ha bénák?
  • ToCsEk
    #4300
    +10
    most -3ba vagyok :( asszem 513 lose 510win
    a rekord meg 8 win egyhuzamba
  • Zomil
    #4299
    +25-26, 1honapon hát, ennek hála very high-ban voltam márc április körül. Aztán jött a vereség sorozat, lementem +0-ba, jött a borzalom normal matchmaking, aztán most megint küzdöm fel magam, +13-ban vagyok :D
  • setuh
    #4298
    Mennyi pluszba voltatok eddig max,kinek mennyi a rekordja?
  • Guren
    #4297
    én meg kölcsönadtam csapattársnak, hogy nyomjon el egy bottlecharge-ot, és nem adta vissza
  • RedDevilsza
    #4296
    Az semmi :D Nekem multkor elvitte a bottle-m a mides. Amikor jött le a courier hozzám, egyszerűen behúzta magának, és game végéig nála volt. Kérdem én ezt egyáltalán miért LEHET megcsinálni?
  • Zomil
    #4295
    Komolyan az olyan szardarabok miért nincsenek még kibannolva a faszba akik kidobálják/elrejtik más cuccát a curierböl? Egy kibaszott meccset azért vesztettünk el, mert axe kitalálta, hogy 2halál után feedelem midet ezért az összes itemet folyamatosan kidobálta meg eldugta...
  • Nekrofil
    #4294
    azt bárki be tudja pipálni, hogy angol :D
  • balintk
    #4293
    És sokszor még az Angol szűrő se segít.
  • kakaoskalacs
    #4292
    Én már sokszor annak örülök ha nem oroszokkal/kinaiakkal dob össze és van avatar kép a nevük melett :DDD
  • RedDevilsza
    #4291
    Tegnap játszottam énis pár gamet, de valami tényleg szar az MMel. Olyan full kezdőket rakott fel very highba hogy nem is tudtam rájuk haragudni, mert látszott hogy azt se tudják melyik játékkal játszanak.
  • SzirmosSzisza
    #4290
    Jó a matchmaking
  • Ghardsama
    #4289
    Sziasztok,
    van egy rakat dota 2-m steamen, ha kell valakinek, szóljon.
  • setuh
    #4288
    Eeees amint ezt leirtam, el is kezdte tolteni
  • setuh
    #4287
    Biztos bent van elesben is,mert nekem semmit nem toltott tegnap ota?
  • metalbull1
    #4286
    azért vannak komoly változtatások
  • vhooper
    #4285
    Rájöttem, hülye kérdés volt..:) Azt hittem kapunk új hősöket is.
  • ToCsEk
    #4284
    már élesben is bent van :) 156mb patch volt dota2 természetesen
  • vhooper
    #4283
    Dota vagy Dota 2?