2681
Neverwinter MMORPG
  • eXequtoR
    #2401
    Kinőtted és köze sincs a story questhez, így simán dobd le.
  • kozi001
    #2400
    60.-adik v a játék vég felé szintnél majd le lehet majd csapni azt az élőhalott boszit? :)
  • kozi001
    #2399
    Nekem meg az a bajom az "Orc skirmish Assault"-al h nem csináltam megm most meg már nem jelenik meg most h 20+ szintű vagyok.
    Pedig kellene a továbbhaladáshoz!
  • droidobivan
    #2398
    Nekem olyan kérdésem lenne miért van az hogy bizonyos tárgyakat nem tudok kitenni aukciora ?
    pedig ott van bent az inventoriba és nem tudom kiválasztani amikor beadja azokat a tárgyakat.
    Másik kérdésem pedig az hogy van egy bag of holes cucom és nem tudok belepakolni semmit se ez mitől van ?

    Köszi a segitséget
  • Blint
    #2397
    Melyik sealt érdemes halmozni 60-ra? Manticore-t?
    Úgy látom instában azt kapok (lvl 40-en már), ami azért meglepő, mert ezért lehet kapni a legjobb cuccokat, mégis lootolható mát most?
  • lajgut
    #2396
    oh ember megmentettél, köszönöm elindul, ámde sajna lejjebb emlitették hogy max lvlen szar a game és hogy csak akkor ér vmit ha fizetsz + szolgáltatásért, nem tom megéri-e megint feltenni :S
  • Probatbicol
    #2395
    Nálam is előjött a gond, itt a megoldás:
    Hi everyone,

    We've seen some reports of the launcher being stuck minimized in the taskbar. We're currently looking into a fix for this, but here's a workaround for now (thanks, uglyjimmy!):

    1. Start Neverwinter
    2. Start Task manager
    3. Applications tab
    4. Right click on Neverwinter and press Minimize
    5. Right click again and press Maximize
    (Now launcher is there but Maximized over everything)
    6. Escape to close launcher
    7. Start Neverwinter and there is your launcher again, visible and in normal size.

    működik
  • PiszkosFred
    #2394
    A self heal fele annyit tolt, mint amikor targetre nyomod. Valoszinuleg vagy a szamok bukkannak fel rosszul (marmint az eredeti erteket mutatjak, nem azt, ami effektive rad hat), vagy pedig nem a self healeket nezed.
  • Blint
    #2393
    Arról tudna nekem valaki infót adni, hogy a cleric heal hogy működik?
    Látok szép nagy heal számokat repkedni magamon amikor healelek, de a valóságban mégsem tölt vissza annyi HP-t.
    Ha összeadom a megjelenő számokat, akkor több jön ki, mint amennyit valójában visszatöltött...
    Ez most WTF? :)
  • eXequtoR
    #2392
    Tibbor: max lvl-en meglátod, hogy p2win az egész és semmit se lehet csinalni csak instákat farmolni ami puggal kb. esélytelen, fix grpal pedig monoton és mocsok unalmas 1-2 nap után.

    Esetleg bekerültek már a 8as raidek? Hallottam vmi csoda eventről ami szintén pure grind.
  • lajgut
    #2391
    a PVP részhez annyit füznék hozzá, hogy sztem nagyon kaotikus, ugye Fighterrel tolom, vannak érdekes abilityjeim, de PVP-ben ha ütök egy CC-t mondjuk nem osztok tul nagy DMG-et, de ha pl lövi egy CW akkor már kapja az áldást. De szerintem nem jo ebben a PVP, sztem a WoW után ez lesz a 2x game amiben nem fogok BGzni járni :S
  • lajgut
    #2390
    Nem a Tűzfallal van a baj, ugye Win7et használok, elinditom launchert, alul bejön az ikon, egeret ráviszem egy kis ablakban mutatmja a launchert de amikor rákattintok nem hozza fel képernyőre:S
  • Blint
    #2389
    Tudtok Beholder serveren, nyugis, magyar guildet? :)
  • Tibbbor
    #2388
    Én még nem tudom, mit indítok másik karinak?Talán egy Wizzard-ot, mert még sose próbáltam távolsági harcost, szeretek a dolgok sűrűjében lenni... :)
    Azt még nem is írtam, mennyire tetszik ez az óránkénti ima!Utána meg ömlik a reward.Hasonlóképpen a szintlépéskor látható földrengés, hang és képi effektek is bejönnek.Így kell kérem szintlépéskor ünnepelni egy játékost!
  • PiszkosFred
    #2387
    Hat lehet. Bar en pappal bohockodok, lehet az is szamit, hogy mibol mennyi van, ezert "tank" es "healer" talan gyorsabban bekerul.

    Van egy tolvajkam is (csuklik is folyamatosan, mint a kempingszek), de azzal sem varok sokat Event alatt, pedig dugig van tolvajjal a vilag. Igaz, az meg csak 20 korul lopcsalhazudik, de tenyleg par perc, es jon az eszement daralas.
  • Tibbbor
    #2386
    Akkor tegnap egyszerűen csak pechem volt, mert a Land Page-en láttam, hogy épp Skirmish event van, de még így se jött össze...
  • PiszkosFred
    #2385
    "Na és a Skirmish...Többször próbálkoztam a sorban állós módszerrel, de sose kerültem be csapatba.Láttam, hogy a Zone chat-an rengetegen keresnek az Orc Assault skirmish-hez társakat, de olyan villámgyorsan elgördült az üzenetük, hogy képtelenség volt válaszolni.A Find Party opciót is kipróbáltam, semmi.Másnak hogy sikerült ezt megoldania?"

    Figyelni kell, hogy mikor van Skirmish Event extra AD-ert (main page-n lehet latni, hogy mi mikor kovetkezik a kovetkezo X oraban - erdemes ez alapjan utemezni, a Foundry, az instance vagy Skmirish, stb cselekedett eseteben is). Akkor szinte instant, de ha nem is, akkor is max 2-3 perc a queue. Ha vege az eventnek, akkor felejtos a Skirmish, tenyleg baromi hosszu - es valahol felesleges is.

  • Tibbbor
    #2384
    Próbáltam rákeresni a tatyóra, de nem láttam a craftolható cuccok között.Ezek valószínűleg Zen-ért vett batyuk, amiket aztán feltesznek az AH-ba.Amúgy többek között erről és a játék egyéb hiányosságairól ír az alábbi cikkben a szerző, érdemes elolvasni!(Csak angolul tudóknak!)
    Cikk a NW-ről

    Én pl. egy másik MMO-t hagytam ideiglenesen félbe(nem akarom elárulni a nevét, lényeg, hogy egy messzi, messzi galaxisban játszódik...), szóval az most pihen kicsit, mert kell néha a friss élmény.

    A NW korábbi részeit imádtam, gondoltam, ezt is kipróbálom, főleg, hogy ingyenes.Még csak 17-es a Great Weapon Fighter-em, de már van némi véleményem a játékról.A másik MMO-ban, ahol előfizető voltam - és leszek is - egy már maxra húzott karaktert pihentetek.
    Szóval:
    Szerintem a karakterképességek túl lettek bonyolítva.A játékosnak annyi felé kell a pontokat szétosztania, hogy a végén képtelen átlátni, merre is build-eli a kariját?Véleményem szerint a többség a jól kezelhető skill fát szokta meg, sokkal egyértelműbb, mit fejlesszek szintlépéskor.

    Hasonlóan túlbonyolított a fizetőeszközök rendszere.Zen, arany, ezüst, réz, kristályok(amiket ráadásul még finomítani is kell), pecsétek, Trading bar-ok, totális káosz!

    Na és a Skirmish...Többször próbálkoztam a sorban állós módszerrel, de sose kerültem be csapatba.Láttam, hogy a Zone chat-an rengetegen keresnek az Orc Assault skirmish-hez társakat, de olyan villámgyorsan elgördült az üzenetük, hogy képtelenség volt válaszolni.A Find Party opciót is kipróbáltam, semmi.Másnak hogy sikerült ezt megoldania?


    A PvP-is kipróbáltam, jópofa volt egynek, de tényleg ez az egyetlen map és játékmód létezik?!Mert akkor viszont szánalmas. :(
    Nem azért mondom, de a már említett másik MMO-ban a PvP változatosabbnál-változatosabb pályákon játszható, pillanatok alatt bekerülhetek egy csapatba, a chat jól átlátható, az invelés pofonegyszerű.Az ilyesmiken mi értelme változtatni, ráadásul rossz irányba?!

    Nekem a grafika és maga a világ tetszik, a hangok különösen jók(pl. váratlan hörgések a hátam mögül a Tower District-ben), a harcrendszerrel kibékültem már(főleg, mióta egy Cleric gyógyít hátulról), szóval vannak nagyon elkapott elemei.Viszont nem lennék előfizető és nem költenék mikrotranzakció keretében sem a különféle boost-okra, mert nem látom értelmét.Abban a bizonyos másik MMO-ban viszont olyan mézesmadzagokat húztak el az orrom előtt, hogy képtelen voltam egy bizonyos szint után F2P maradni.Itt viszont nincsenek korlátaim, legfeljebb lassabban haladnak a dolgok.
    A craftolás megszokható, bár nem látom értelmét, hogy mindenki minden szakmát űzhessen, ez valahogy nem "RPG"-s.
    A Foundry zseniális ötlet!Most lett számomra elérhető a használata, alig várom, hogy kipróbáljam.Na ez igen, ez egy eredeti húzás fejlesztőktől.Respect érte!
    Hangsúlyozom, ez csak az én véleményem és mindezek ellenére örülök, hogy ingyen egyáltalán játszhatok vele.Ha viszont néhány dologra jobban odafigyelnek, akár még fizettem volna is érte.
  • Blint
    #2383
    Egy kérdés:
    Táskát lehet craftolni is? Ha igen milyen szakmával (gondolom tailoros vagy leatherworkös), illetve milyen szakmai szinten?
    AH-n látni párat, de nem tudom honnét származnak...
  • PiszkosFred
    #2382
    Tuzfal nem blokkolta a launchert?
  • lajgut
    #2381
    na jo mostmá télleg mindent megprobáltam, lehet én vagyok gyökér de még mindig nem indul :S Nekem ennyi elég.
  • Blint
    #2380
    60-as szinten milyen a PVP a játékban?
    Én jelenleg 30 vagyok, de elég katasztrofálisnak érzem.
    Mióta elérhetővé vált a BG, minden nap nyomom 1-2-őt, de még soha egy nyertes BG-n sem voltam! Most vagy én vagyok ilyen szerencsétlen, vagy nem tudom.
    De egyébként a csapattársaktól semmilyen taktikai megmuzdulást, összedolgozást nem tapasztalok.
    Sokaknak még lova sincs, így mi mindig későn érünk az adott ponthoz :(
  • Although
    #2379
    Tegnap elkövettem azt a hibát, megnéztem az új companionokról készült videot. Mellbevágó. Az amerikaiaktól meg a gw2-t készítő cégtől megszoktam ezt a színvonalat, ezt a majomkodó rappelő baromságot de egy európai cégtől ez fájdalmas volt. Nem tudom ez a feeling hogy passzol a neverwinter világához? Elkeserítő. Eddig vacilláltam rajta de már semmi kedvem letölteni ez után. A végén még az ESO lesz az üdítő színfolt ami fájdalmas, ha itt tartunk, amerikai cégként többre képes mint a jelen európai játékipar. Ezt se gondoltam volna 5 éve.
  • lajgut
    #2378
    nem is az a baj hanem nyomi vok a gamehoz és szenvedés volt a 19es Fighter XD Csak ezé idegesit, me nem egy eget rengető játék, de a WoW után kicsit felfrissit.
  • lajgut
    #2377
    én nem torrentel szedtem le, hanem a launcherrel akarom felrakni, mindent letöröltem XD
  • KaBuTo666
    #2376
    Micsoda? 13 perc alatt biztos nem tudsz ennyi mindent megcsinálni. Gondolom nem törölted az egész játékot, meghagytad a patchokat hogy ne kelljen újra letölteni.
    De mondom neked, full töröld le a játékot és teljesen töltsd is le újra.
  • lajgut
    #2375
    megcsináltam ugyanazt amit leirtál, sajnos ugyanolyan rossz :S Csak most annyit megtesz hogy a bal felső sarokban egy kis ablakban kirja hogy trying update the Launcher de ugyanugy csak az ikon van a feladatkezelőn és semmi :S
  • KaBuTo666
    #2374
    Nekem volt ilyen problémám.
    Uninstalálltam a játékot, ccleaner programmal kipucoltam a rendszert, nyomtam egy restartot majd feltelepítettem újra.
  • lajgut
    #2373
    Üdv all, lenne egy kis problémám, amikor linditom a launchert nem akar megjelenni, a feladat kezelőben látom hogy fut, de nem jön elő az asztalon. Letöröltem, de amikor reinstallálnám megint nem jön elő, ha valkinek voltilyen problem és sikerült megoldani pls help :S
  • Probatbicol
    #2372
    Hogy kicsit kiegyenlítettek legyenek a vélemények, nekem eddig az év pozitív meglepetése. Nem is érdekelt egyáltalán, nem is követtem, egy hirtelen ötlettől vezérelve letöltöttem és teljesen magával ragadott.
    Jellemző, hogy mennyire bele akartam csak nézni, hogy még a karakter nevet is véletlen generátorral hoztam létre, aztán azzal mentem max. szintig és még most is játszom.
    Ideális casual koktél: pvp-GW2, pve-Neverwinter
  • Tatyla
    #2371
    nekem is eddigi legnagyobb csalódás,hihetetlen nagy parasztvakítás megy a szintezés alatt majd jön a pofára ejtés a forró tehénszarba...
  • Jakuza1
    #2370
    Az uj eventben csak oldosni kell a mobokat aztan vagy dob ladat vagy nem.
    Kb ennyi a nagy event.
    Amugy en ma hajnalban toroltem a jatekot, mert ez bizony nagyon szinvonaltalan egy jatek.
  • droidobivan
    #2369
    Le tudnátok írni hogy melyik kaszt miben erős ?
    Melyik skillt érdemes használni a különböző kasztoknál ?
  • KaBuTo666
    #2368
    Hol a rákban van ez az új event ?
  • HyperMonkey
    #2367
    Semmiféle parancsot nem tudsz adni a companionnak. Ha tank comp-al mész akkor is neked kell behúzni. Balfasz megoldás.
  • Blint
    #2366
    Még valami:
    Nem láttam sehol, de nincs arra gomb, amivel utasítást adok a companionomnak, hogy a "kijelölt" ellenfelet támadja meg?
    Elég snassz, hogy pl a bosst nekem kell behúzni, hogy ő is rávesse magát :S
  • Blint
    #2365
    Ohh, lehet hülyeséget kérdeztem. Most látom, hogy az NPC írja a reset időt :)
    Ezek szerint nem fix időpontban resetelődik, hanem leadás után x órával.
  • Blint
    #2364
    Ebben a játékban mikor van event reset?
    Tehát a napi dungeon és foundry hány órakor vehető fel újra?
    Ha jól emlékszem valamikor éjfél után adtam le őket és most még teljesítetek jelzi őket. (WoW-ban pl. hajnai 3-kor van reset)
  • Fpocok
    #2363
    Én azt húztam fel. Később jobb skilljeid lesznek és nem lesz gond a tömeg.
  • PiszkosFred
    #2362
    Eld tul a kovetkezo par szintet (ha mas nem, Foundry kuldikkel vagy skirmishsel), aztan 16. (vagy 15? mar nem emlekszem) szinten jon az elso tarsad, vele mar konnyebb lesz.

    A Crafting megeri, de majd csak kesobbi szinten, eleinte jobb cuccokat lootolsz, mint sem tudnal gyartani (es elso karakterrel penzed sincs dogivel, es a craft sem instant). Viszont az utadba akado alapanyagokat mindenkeppen gyujtsd be, az kotelezo.