2681
Neverwinter MMORPG
  • diegho™
    #1841
    Megvan. Gladiator Mage set van ott. 4db-ot meg is veszek belőle majd szép lassan, mert a 25% cooldown nagyon jól hangzik.
  • Running
    #1840
    Főváros>lovas npc mögötti ház, a térkép jelöli is valami névvel, ami nem jut eszembe...
  • Fpocok
    #1839
    Benn a pvps házban. Valami blades a neve talán. Lóárus mögött van.
  • diegho™
    #1838
    Hol lehet ilyen epic cuccokat kiváltani glory-ért amúgy? Most néztem 3600 van már.
  • Probatbicol
    #1837
    Tegnap ilyen hirdetést láttam a generalon: "LF1M for AFK PVP..."
    Ez már mindennek a teteje...
  • BoneDragon
    #1836
    Komolyan ennyire béta még ez a játék? Pvp-n 10-ből 4x kidob a rendszer miután beléptem, vagy nem tölt be map csak berak a partyba, vagy olyan gyorsan eltünik a join gomb, hogy rá se tudok nyomni. Ha meg újra akarok joinolni akkor már kiírja, hogy be vagyok lépve. Szóval ha 10-ből 2x tudok normálisan pvp-ni az csoda. Agyhalál. Van még mit dolgozniuk.
  • diegho™
    #1835
    2500 körül van jelenleg, csak a daily-t tolom be már amikor éppen van hozzá kedvem, de rengeteg az afk, így nem igazán élvezetes.
  • Running
    #1834
    Pár óra pvp-vel ki lehet farmolna 6-8 ezer glory-t, amiből szintén ki lehet váltani 1-2 epic cuccot.
  • diegho™
    #1833
    No vettem egy orb-ot, természetesen epic-et, 45k AD volt és ezt találtam a legjobbnak, power, crit, recovery, life steal-t ad és 2k-ért egy kesztyűt is vettem. Máris 6400 GS lett. Seal-ből veszek majd 1-2 másik cuccot is, ha összejön annyi. A sebzésem eléggé megugrott, pedig nem is volt bent evocation, mert próbálgattam a passzívokat, amikor leállt a szerver. Jó lesz ez már látom.
  • HyperMonkey
    #1832
    Akkor nincs hud. Így viszont olyan mintha bezoomolnál vagy ki.
  • Tatyla
    #1831
    Meg a B betű
  • HyperMonkey
    #1830
    Igen tudom, de ez az egyetlen módja jelenleg sajnos.
  • Fpocok
    #1829
    Nem a ki be zoomolásért felelős ez a parancs, hanem a látőtérért, field of view. Ráadásul szarul van megcsinálva, 65 felett már nagyon torzít.
  • HyperMonkey
    #1828
    ha nem lett volna még...
    Zoom a karakterre parancssorral:

    /gfxsetdefaultfov xx (az alap 50 talán, de lehet ki, be zoomolni.
  • diegho
    #1827
    Ma este megvolt az első epic dungeon-om. Már az elején kilépett az egyik tag, a boss-nál pedig meghalt az egyik dps és nem tudtuk feléleszteni, de így is megcsináltuk. 4.8mill sebzés így elsőre. A drop elég szar volt, 3 kék esett, egyik sem CW-nek, de az egyik GWF cucc greed-el az enyém lett, mert nem volt GWF a csapatban, a végén egy szar very rare gyűrű volt a ládában, majd legközelebb talán jobb lesz.

    Egy kérdésem is lenne. Van 80k AD-m, gondoltam költök belőle kicsit felszerelésre. Két lila cuccom van, Armor of lolth és egy nyaklánc, ezek egyelőre elegek. Arra gondoltam veszek egy orb-ot, azzal érek talán a legtöbbet, ha pedig olcsón megkapom, akkor még 1-2 kék kiegészítőt keresek. Az imából kapott "izéket" érdemes beváltani seal-re, vagy mit csináljak velük, gondoltam veszek valamit seal-ből is és akkor már egész jó GS-om lesz.
  • zenoka
    #1826
    koszi!
    megvan
  • Murmur
    #1825
    Tegnap voltam ott először, megpróbáltuk párszor, de nem ment le. Volt 2 cleric, 2 wizard, 1 fighter. Ott szerintem a dps hiányzott.
    Azt nem állítom, hogy mindenhova jó lesz ugyanaz a companion, de hát lehet csereberélni őket, majd kialakul.
  • HyperMonkey
    #1824
    Igen a statokat. nekem kinézet kell.
  • Sheol
    #1823
    Ott van az a számládon, withdraw-val tudsz belőle kivenni a kariddal, de bármelyik hozzáférhet.
  • zenoka
    #1822
    meg egy kerdes ez a zen exchange hogy mukodik
    beirtam most hogy 100 zent szeretnek 37500 ADert az ad-m eltunk oszt hali... mikor lesz ebbol barmi valami vagy hol tudom megnezni?
  • BoneDragon
    #1821
    Használd a google-t, azért van. Elsőre kidobta...
  • Qbu
    #1820
    Hali
    Nem tudom előfordult-e már mással is, ha igen remélem talált rá megoldást és megossza velünk. Általában stabil 30 fps-em van, 100-150 latency. Így tudok menni rendesen Skirmisre, Dungeonba, PVP-re. De néha random előjön egy érdekes dolog, eddig csak Dungeonban és Skirmisben találkoztam vele, főleg boss közben. A játék hirtelen átmegy diavetítésbe, fps 1-2, latency 600-700. Van amikor rendesen végig tudom tolni, de van amikor nem. Így is minden majdnem minimumon van, de ha az lenne a baja akkor nem csak néha jönne ez elő. Remélem tud valaki segíteni, mert nagyon zavaró és rontja a játékélményt :(
  • HyperMonkey
    #1819
    Valaki toljon már be ide egy képet hogy hogyan néz ki egy lvl60-as alap epic CW gear, mert eddig csak pulcsi meg nadrág van, és ronda :)
  • HyperMonkey
    #1818
    A játék státusza hivatalosan open béta, de nem lesz kijelölt headstart. Tehát így megy tovább, és majd foltozgatják. Lesznek benne új fajok, kasztok a későbbiekben. Amúgy játékélményt illetően szerintem nagyon jó, hangulatos. Viszont ahogy egy fórumlakó nagyon találóan írta, azért is valódi pénzt kérnek ha be akarod kötni a cipőfűződet. Ha ismerős a talent rendszer, akkor tudod hogy nem egyszer át kell talentelni valami miatt, akár csak build tesztelés miatt. Itt ezért minden alkalommal ki kell csengetned valós ezreseket. Olvass vissza, eléggé ki lett tárgyalva. Akinek megéri vásárol, akinek nem, az meg nem.
  • Sunrider924
    #1817
    Ha ismered a normal Lair of the mad dragont akkor mar tudod hogy van olyan bossfight ahol nem a dps companion a lenyeg hanem hogy kibird a kovetkezo tarkost. Ja es nem o az egyetlen sarkany foboss a jatekban.
  • Running
    #1816
    Jó, megy.
  • WhiteStar
    #1815
    hali!

    most olvastam csak erről a játékról! bár nem sok info leledzik, valaki fel tudna világosítani hogy mikor indul? játszható már esetleg? + kis pár soros összefoglaló a játékról? ezer köszi előre is:)
  • HyperMonkey
    #1814
    Jah valószínű így van. De a cleric healer semmit sem ér, az angel of protection megszerzéséhez pedig 360 nap kell ha minden nap tolod az imát.
  • Murmur
    #1813
    Tudtommal csak két healer companion van: Cleric Disciple, Angel of Protection.
    Egyébként szerintem ezeknek szólózáskor van igazán létjogosultságuk, partyban healeljen a healer :P. Én wizardként ha nagy leszek, tuti valamilyen buffot, statot adó companiont viszek majd magammal. A macskát pl. eléggé dícsérték.
  • cain
    #1812
    akkor nincs. és ez nem a megfelelő fórum arra, hogy kisírj magadnak egyet.
  • HyperMonkey
    #1811
    Hát ez az, ez sem healer. De nem találok zen-ért vehető healer companiont a zen marketen.
  • HyperMonkey
    #1810
    Melyik a zen-ért vehető healer companion?
  • Avenger
    #1809
    Ha ez az akkor a google a barátod. :)
    "Acolyte of Kelemvore - Blue quality - Leader - Female Elf - the acolyte will place a ward on you at times that will reduce incoming damage by 10%. She will also give you a life steal buff. Still not worth having over a cleric companion even with the greater quality. Life steal and damage reduction still don't compete with a clerics healing ability."
  • Murmur
    #1808
    Kiirtja a zombikat körülötted.
  • HyperMonkey
    #1807
    Na az ilyenek miatt kapok agyfaszt ebben a játékban. Companion zen-ért, és a leírása:

    „A young priest of Kelemvole to aid you in putting the undead of rest peacefully or otherwise.”

    Hát köszi. Mi a jó istenért nem lehet odaírni hogy mi a faszra jó ez?
  • diegho™
    #1806
    5519 jelenleg a gear score-om és 57-es vagyok, ha fel tudom venni az 58-as zöldeket simán megvan az 5700. Mondjuk sokat sebít az Armor of Lolth a pontozásban.
  • Fpocok
    #1805
    Nem.
  • Hamed
    #1804
    Ezeket a sealeket at lehet valtani masfajtakra? Osszejott mar vagy 30 lion, de csak ilyen lowlvl szarokat adnak erte amiknel mar a zold dropok is jobbak. Meg persze boundosak, nehogy el tudjam adni...
  • HyperMonkey
    #1803
    Tudja valaki a zen-ért vehető nagyobb healer companion nevét? Nem a lila protector of angels, állítólag van másféle is.
  • Sunrider924
    #1802
    5700 a kezdo kovetelmeny, par Cloak tower menetbol lesz annyi seal of unicorn, hogy vehetsz erte 1 epic cuccost a seal vendornal, aztan ugyanigy mehet a farmolas a tobbi slotra, mindnek megvan az ara 30-45-60-80-90 seal a felszereles darabja, szoval lesz egy kis farm. Az instazasrol meg annyit jo tudni, hogy dungeon delve idejen erdemes mindenkepp lemenni(lehet azon kivul is) mert akkor a vegso boss utan a ladaba van egy garantalt epic neked. Az mar csak hab a tortan, hogy jo csapattal 2 vagy 3 dungi is lemegy egy delve ideje alatt( 1 ora), ugyis az a lenyeg, hogy a delve ideje alatt elkezdjetek az instat es akkor mar megvan a chest unlocked belepeskor, nem szamit ha kozbenlejar az event.