2681
Neverwinter MMORPG
  • BoneDragon
    #1881
    Úgy vettem észre, hogy már mindenhol van ez a "bolt". Minél előbb le kell húzni a playereket.
  • Murmur
    #1880
    Biztos a minden idők leghosszabb open bétája címre pályáznak. Azt lehet már sejteni, kb. mikor jelenik meg (fejezik be rendesen)? Nem tudom mire számítsak új race/class téren, ha pl. druida jönne, akkor még várnék az altozással. :)
  • Fpocok
    #1879
    Hagyjuk már ezt a béta dolgot, mert kurvára fárasztó. Normális helyen ha béta van, nem raknak bele pénzes boltot. Ha beleraknak, akkor onnan nekem ne sírjanak, hogy még csak béta.
  • BoneDragon
    #1878
    Ha ennyire felbasz a játék miért játszol vele? Ez még csak béta... Olyan vagy mint egy kisbaba akinek elvették a cumiját. :)
  • Murmur
    #1877
    Igazándiból ez nem csalás, ők így "játszanak". De nyugi, peccselés lesz a vége. Nem érdemes idegeskedni, sok agysejtbe kerül. :)
  • WhiteStar
    #1876
    és akkor most nagy durcásan abbahagyod a játékot? :D
  • HyperMonkey
    #1875
    Van lehetőség a csalásra, és a sok idióta azonnal ki is használja.
    Miért nem lehet tisztességesen játszani / viselkedni a többi playerrel?
    Ninjázó, AFK-zó massidióták…..
  • HyperMonkey
    #1874
    Nem örülök akkor sem ha az ellenséges csapatban AFK-ik valaki. nem azért megyek PVP-zni hogy bábúkat öljek vagy ne akarjanak harcolni ellenem.

    Lehet hogy nincs közöm hozzá más hogy játszik, de ezek számomra csaló semmirekellő, retard barmok. És nem akarok ilyenekkel még csak egy játékban sem lenni.
  • WhiteStar
    #1873
    addig amíg nem az ő partijában afkol ki és szopatja le ezzel, addig semmi köze hozzá. inkább örüljön a könnyű győzelemnek.
    a játék rendszere lehetővé teszi (még) ugyhogy teljesen fölösleges ez ellen hadakozni
  • Gear
    #1872
    Lehet hogy a "szívére veszi" de teljesen igaza van.
  • BoneDragon
    #1871
    Ellene kerültem össze pvp-beMit ne mondjak 1 hit voltam neki, instant haltam. Megláttam inkább futottam, de így is első lettem.
  • WhiteStar
    #1870
    nagyon a szívedre veszed :DDD
  • Chris
    #1869
    Te eddig burokban éltél? :) Az embermassza olyan, mint az áram, mindig a legkisebb ellenállás felé halad, ezért kell megfelelően rendberakni a szabályokat.
    Ha lvl1-es csirkék monoton legyilkolásával lehetne a legjobban fejlődni, akkor azt csinálnák, mivel mindig az optimális nyereség a lényeg.
  • diegho™
    #1868
    9k GS-om lett, bevásároltam kicsit glory-ból + seal-ből, meg toltam 2 delve-t és jó dolgokat kaptam. Nem tudom mennyire jók ezek az értékek:


    a gatya éppen készül, azért nincs bent. Feet-ek thaumaturge-ra vannak rakva és egy kis paragon a maradékból.
  • Murmur
    #1867
    Hogy miért jó nekik, azt tőlük kéne megkérdezni.
    A zóna chat nálam alapból kikapcsolva, zavar az a spam, ami ott megy, javaslom neked is. :)
  • HyperMonkey
    #1866
    De gondolom azért tolják ezt a játékot mert tetszik nekik, mert jó vele játszani. Akkor miért jobb, ha azt a 15 percet egy helyben állva várják ki, ahelyett hogy játszanának vele. Akkor nézzék a töltőképernyőt és be se logoljanak a retard barmok. Fingjuk sem lesz a kasztjukról PvP környezetben, aztán majd jól megkapjuk őket csapattársnak később. Remélem minél előbb kijavítják ezt a gigantikus baromságot.

    A baj az, ha ilyen hirdetést látok chat-en, elmegy a kedvem az egész játéktól, mert rohadt csalók, nulla csapatorientált hozzáállással. Számomra semmivel nem jobbak mint a goldsellerek. Sőt....
  • Murmur
    #1865
    Azért "jó", mert a vesztes csapatot is jutalmazza a játék+vannak, akik csak a daily miatt mennek be pvp-re,kiafkolják, aztán megvan az astral diamond. Ki lehet ezt javítani, szerintem hamarosan rendbe is teszik.
  • HyperMonkey
    #1864
    Tegnap zone chat-en minden harmadik beírás az volt hogy LF x embert AFK PvP-re. Egy csomószo beírtam oda hogy idióta barom, meg hogy mindenki reportálja hátha kibannolják a faszba. Mi a jó kurva életért jó az AFK PvP? Úgy pofán b..sznám az ilyen mocskos, játékélményt romboló retard szarháziakat hogy kész. Valaki mondja már el MIÉRT jó ez az AFK PvP?!?
    Olyan szinten felháborít az ilyen hogy ha ez ellen nem tesznek valamit hagyom a francba az egész játékot. A kedvem is elment az egésztől tegnap. És zone chaten hirdetik ezt a faszságot ezerrel. Felháborító!!!
  • Murmur
    #1863
    Nekem tegnap skirmish-en volt hasonló. A cleric úgy gondolta, hogy dpselni fog végig. Rászóltunk, hogy healelni kéne, mert mindig meghalt valaki, de nem... fel is oszlott utána a party. :)
  • BoneDragon
    #1862
    Sokszor van ilyen sajnos...
    Az a legjobb mikor enemynél 2 healer van felrakják a pajzsot és ölj meg valakit...
    Viszont ma jön patch az afk playerekre.
  • foxxi
    #1861
    Ezt a nolife faxt de utálom...
  • Running
    #1860
    Vannak ilyen reménytelenek dögivel. Tegnap PVP-n kérték meg a cleric-et, hogy healeljen. :))))
  • diegho™
    #1859
    hú de felhúzott egy nyomorék healer. grey wolf boss-nál 1 perc alatt meghal. Volt olyan, hogy megmozdult a boss és ő meghalt azonnal. Minden cucca epic és képtelen használni a karakterét. Áll egy helyben és várja a halált. Egyetlen támadás elől sem tért ki, mindig ő halt meg elsőnek minden próbálkozásnál, egyszerűen hihetetlen, hogy az ilyen mit élvez ezen? Már az odavezető úton is 2x megdöglött, gondolhattam volna, hogy a végén esélytelen lesz vele, egyszer kb fél centi hp-ja volt a boss-nak, akkor haltunk meg, ő már 50%-nál meghalt természetesen. Az ilyeneket simán fejbe kéne lőni.
  • Fpocok
    #1858
  • BoneDragon
    #1857
    F2p lesz a rift? Megyek is vissza!
  • Fpocok
    #1856
    Azt mondják, hogy a legjobb cuccot csak ingame lehet megszerezni. NEM PÉNZÉRT.
  • BoneDragon
    #1855
    Ezért kell most nyomni ezerrel, mert később tuti balanceolni fogják.
  • diegho™
    #1854
    Ezzel a pvp arénával elég jól lehet farmolni a kék cuccokat is, nem csak a glory-t, 3 menetből 2 kék cucc és egy második hely.
  • Fpocok
    #1853
    /netgraph 1
  • WhiteStar
    #1852
    ez átlagos??

    ez ránézésre olyan 1,5-2k ms alapjáraton
  • tenca
    #1851
    általános a lagg ma délután.
  • WhiteStar
    #1850
    van valami trükk latency megnézésére?

    domination pvpnél pedig mindenkinek játszhatatlanul laggol? összevissza dobált meg skillezett meg futkározott a karim még akkor is amikor le sem nyomtam semmit kicsit elszomorított :D de így is összeszedtem 8 assistot XD
  • cain
    #1849
    scam.
  • diegho™
    #1848
    1 pvp event alatt elértem a 7800 glory-t, viszont ez a Gladiator Mage set nem éppen a legjobb.

    Az AH-ban kapható Bag of Holes 7 inv slotot ad? Mert azt mondja, hogy 7 lyuk van benne, akkor ez 7 slot pluszba? Egyszerűen nem férek már el.
  • YakHead
    #1847
    Kerály, köszi.
  • Fpocok
    #1846
    Eléred a lvl10-et és N betűt megnyomod. Mindegyik fajtát lehet csinálni, de a feladatok száma korlátozva van. Csak csináld ott a taskokat azt jóvan.
  • YakHead
    #1845
    Üdv. Srácok, nem tudom volt-e már, de hol lehet professino-öket tanulni? rákerestem itt is, de négy hozzászólást talált, amiben nincs leírva, hogy hogyan lehet megtanulni. A hivatalos oldalán sem találtam semmit róla. Biztos félrenéztem valamit, de ha valaki tud róla pár szóban írni, annak megköszönném.
  • Probatbicol
    #1844
    Igen, jelen esetben tényleg pofon egyszerű és hatásos megoldás lenne, ha a vesztes nem kapna semmit, mondjuk hogy milyen ajvékolás lenne abba jobb nem belegondolni.
  • Running
    #1843
    Az afk-oló bot pvp csapat a legjobb. Csak fel kell ugrálni a kezdőjükre és halombaölni őket, 800 laza glory pont.
  • Chris
    #1842
    És mindez miért van így? Mert alapvető elvárás lett, hogy ostoba módon a vesztes oldalt is honorálni kell majdnem úgy, mint a győztest, vmiféle félremagyarázott motivációs céllal.