868

Sons of Anarchy - Samcro
  • Quantumleap
    #748
    Na ne! Egyrészt már a feltételezés is irreális, mert mi oka lett volna megölni őt, ha korábban megkötötte az alkut? Másrészt, az előzetesben lévőket mióta viszik rendes börtönbe fogda helyett?
    Utoljára szerkesztette: Quantumleap, 2014.09.12. 15:17:56
  • StrikeFor
    #747
    Tara gyilkossága miatt volt bent........,de ugye nem volt bizonyítékuk ellene azért engedték el....
  • Quantumleap
    #746
    Ja, és én amúgy Jax börtönből szabadulását sem értem. Feladta magát, bevallott dolgokat, elítélték. Akkor mi ez, hogy most csak úgy hipp-hopp kiengedik, mert olyan kedvük van?
  • StrikeFor
    #745
    hát épp ez az! minél Teátrálisabb akart lenni a megölésekkor.....nekem ez gyanús :P
  • Quantumleap
    #744
    Végül is lehet, hogy csak ügyelni akar a minél hitelesebb látszatra, hogy mindenki mást higgyen, mint amit ő.
  • Quantumleap
    #743
    Így akkor még nehezebben érthető.
  • Quantumleap
    #742
    I wish you were right.
  • Tikal #741
    Ha tudná, akkor nem fordított volna ekkora figyelmet a kínai kivégzésére, csak simán fejbe lőtte volna valahol az erdőben
  • Tikal #740
    mintha ez bármikor gond lett volna... nem lelőttek még egy papot is fényes nappal meg még kettő vagy három másikat épp ebben az epizodban? :D
  • Quantumleap
    #739
    Ja, igen, francba!
    Utoljára szerkesztette: Quantumleap, 2014.09.12. 12:24:01
  • Quantumleap
    #738
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nekem meg akkor úgy tűnt, hogy Juice azért tünteti el a nyomokat, hogy a rendőrségnek ne legyen bizonyítéka Gemma ellen.
    De ez az, hogy miért nem vitték valami lepukkant, félreeső helyre? Még ha nem is hagyják kiabálni, a hulla elszállítása szempontjából sem előnyös egy olyan hely, ahol szomszédok vannak.
  • StrikeFor
    #737
    szerintem tudja! csak van vele valami terve! illetve mint láthattuk a busszúra fogva most pl. megtudta szopatni a kínaiakat is....ki tudja mire készül még,hogy aztán a végén Gemma is megkapja a magáét!
  • ReszegKoldus
    #736
    Némelyik Gemma gondolom Tara akart lenni :D
  • Shiwo
    #735
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    hát, nekem már akkor az évad végén úgy jött le, hogy Juice segített eltüntetni a nyomokat Gemmának és úgy beállítani, mintha valami banda vagy rablótámadás lenne..

    meg lehet csak nekem tűnt úgy, de mintha a csávót abba a házba vitték volna, ahol Tara is meghalt.. persze lehet, hogy benéztem, minden esetre inkább nézett ki egy családi háznak és nem egy elhagyott gyártelepnek..

    úgy meg nem szerencsés a szomszédok miatt, ha hangosan kiabálásra vagy fájdalmas ordítozásra kap lehetőséget a kínai...

    és hát Gemmma is tudja úgy csűrni-csavarni a szavakat, hogy Jax gyanakodás helyett gondolkodás nélkül tényként kezelje amit mond..

    meg hát az sem áll távol az emberi lélektől, hogy mikor izzó haragjában valaki meg akar büntetni valakit, akkor kételkedés nélkül az első "bűnbakon" vezeti le, akit elé állítanak, nem foglalkozva azzal, hogy tényleg a megfelelő személy kapja-e az "áldást"

  • Quantumleap
    #734
    Figyu, nem kell ám szó szerint venni mindent. (Kábé csak annyira, mint amikor valaki azt mondja: Lehet, én vagyok a hülye, de...) Bennem így állt össze a kép az előző évad végén történtek alapján.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jax tudta, hogy az anyja gyűlöli Gemmát az árulásáért és a lelépéséért. És gyakorlatilag senki másnak nem volt személyes oka a megölésére, hisz a többi tag már tudta, hogy Jax elengedi Gemmát, és meg készül egyezni. Ergo: a logika adná, hogy Jax Gemmát gyanúsítsa. A kínai csákó kínhalálánál is milyen gagyi volt már, hogy a száján hagyják a kendőt, nehogy nyögni tudjon valamit, holott Jaxre pont hogy az vallana, hogy hallani akarja, hogy könyörög az életéért. És sokkal érdekesebb lett volna úgy, hogy Jax teszi a dolgait, és közben próbál Gemma nyomára bukkanni, ugyanúgy, ahogy Juice-éra.


    De úgy látszik, Sutternek ez valamiféle védjegye, hogy a sorozataiba belevon egy efféle szálat. Ugyebár a Shieldben is
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ott volt Lem megyilkolása Shane által, amit egynéhány epizódig nem tudtak a többiek, ott is meg lett ölve más, akit gyanúsítottak vele. De ott legalább nem kellett a sorozat végéig várni, hogy rájöjjenek, de itt a SOA-ban valószínű így lesz.
  • Tikal #733
    tehát csalódás mert rosszul emlékeztél és nem az történt amit elképzeltél. ok :D
  • Quantumleap
    #732
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na, most nem tudom, hogy én emlékszem-e hiányosan az előző évad zárórészében történtekre, de bennem fullon úgy volt összeállva a kép, hogy Jack biztosan tudja, hogy Gemma ölte meg Tarát. És úgy gondoltam, az évad jó részében Gemma menekülő fázisban lesz. Az epizód végéig reménykedtem, hogy kiderül, hogy Jax csak játsza a tudatlant, és igazából nagyon is vágja, mi az ábra, csak valami speckó terve van. Ez így elég nagy csalódás volt. Max egy 6/10-et tudok adni, hiába voltak brutális gyilokjelenetek.
    u.i: Csodálkoztam, hogy Manson nem "special guest star" státusz alatt szerepelt, érdekes volt így, hogy csak a haja volt befestve, arca meg smink nélkül.
  • ForzaInter
    #731
    Jól kezdett az utolsó évad.
  • ReszegKoldus
    #730
    Csak a szokásos...
  • Isti005
    #729
    JÖN!!

  • Quantumleap
    #728
    A trailert nézve
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mégis igazam lett abban, hogy az évad elején Jack börtönben lesz, hiszen megkötötte az alkut. Legalábbis remélem, nem szednek elő olyan hülyeséget, hogy őt vádolják Tara meggyilkolásával, és akkor ezért lenne bent.
  • Janika114
    #727
    Exclusive trailer

    Nagyon várós, csak kár, hogy utolsó szezon :/
  • Susarc
    #726
    KŐKEMÉNY LESZ!
  • Janika114
    #725
    Az első kedvcsináló az utolsó szezonhoz:


  • Tikal #724
    én meg remélem igen, aztán a seggébe dugnak egy sörétest és szétlövik a második részben
  • Micsu
    #723
    hát remélem nem magát fogja leszopni :D
  • ForzaInter
    #722
    Nagyon creepy volt az öreg.:D
  • ProGabe #721
    Stephen Kinget hozzák vissza inkább! :)
  • ForzaInter
    #720
    Marilyn Manson visszatérő szereplő lesz a 7. évadban.
  • ReszegKoldus
    #719
    Videójáték lesz a Sons of Anarchy-ból?
  • SzinesGeza
    #718
    Az alapvető probléma az volt, hogy nem működött a kommunikáció közöttük.
    Ha Jax mindent megbeszél vele, akkor nincs gond.
    Persze akkor nincs ilyen történetvezetés sem. ;)
  • Micsu
    #717
    egyébként meg kurvára mértem hogy védi a gyerekeit, de a módszereit már nagyon nem, nem volt ő jobb senkitől sem
  • Micsu
    #716
    miért tán jax azt akarta?
    de mikor a volt barátját aki erőszakoskodott vele kellett kinyírni az nem volt baj, jó mondta jax, te jöttél vissza hozzám
  • Quantumleap
    #715
    Ezt a gondolkodásmódot nem fogom soha megérteni, még ha csak egy sorozatról és kitalált karakterekről van is szó. Az miért patkányság, ha valaki nem akarja, hogy a gyerekei bűnözők közegében nőjjenek fel, és ők is azok legyenek?
  • Quantumleap
    #714
    Hiszen saját magát is kinyírta.
    És Sutter azért nem Horváth Ádám, aki a Szomszédokban nem hagyta, hogy Etust megdugják.
  • Micsu
    #713
    engem meg nem sokkolt semmi se, tara egy patkány volt, azt kapta csak ami jár attól még hogy jax újra benyalt neki, gemma nőtt a szememben
  • Janika114
    #712
    Engem se Tara halála sokkolt, egyáltalán nem lepet meg csak ahogy történt, ahogy írtad is ütős volt számomra. Tarat am egyáltalán nem fogom hiányolni. Az Opie halálával viszont egyetértek, az tényleg meglepőbb/sokkolóbb volt.
  • ReszegKoldus
    #711
    hát őszintén szólva elsőre kicsit aggódtam, amíg elő nem került a húsvilla :D
  • Malakai
    #710
    Biztos akartál benne lenni, hogy bonthatod a pezsgőt? :)
  • ReszegKoldus
    #709
    én a mostani után is nehezen tértem magamhoz, meg is néztem vagy 10-szer a jelenetet a biztonság kedvéért :D