522
  • tomonor
    #320
    Az minden frame-nél más. Az Arsenal passzív modulja egy picit sebzi az ellenfelet egy adott rádiuszban, ha akármelyik képességet aktiválod.
  • Tosto
    #319
    Tulajdonképpen a Passive Module az milyen szerepet szolgál? (Arsenallal tolom).
  • Pra
    #318
    A játék időm kb 70%-a PVP.
  • tomonor
    #317
    Úgy néz ki egy ideig nem lesz pvp:
    http://forums.firefallthegame.com/community/threads/an-important-letter-about-pvp-in-firefall.2285621/
  • tomonor
    #316
    Nem kell befektetni. Leszeded és játszod.
  • Whysper
    #315
    1-10-ig milyen a játék . láttam videókat stb, de nem tudom eldönteni befektessek-e rá vagy sem!
  • tomonor
    #314
    Nem tudni. Content update minden képpen a következő mérföldkő patchben jön, ami mindig másfél-két hónap után jelenik meg. Új instance-ok nem lesznek, egyelőre a jelenleg is létező melding pocketeket fogják kibővíteni, hogy lehessen is valamit ott csinálni.
  • Jeffjohnson
    #313
    Nagyobb content update esetleg új insták mikor jönnek?
  • tomonor
    #312
    Ha esetleg ebbe a hibába ütköznétek, csináltam hozzá workaround videót.

  • cikasz
    #311
    Szineztem már át csak egyszerüen elfelejtettem és nem vettem észre a garázsban ! :)
  • tomonor
    #310
    Lehet hogy tényleg nem ártana egy faqut fabrikálnom.
  • cikasz
    #309
    Bakker és tényleg!
    köszi!
    :)
  • tomonor
    #308
    Mert az a Garázsban kell.
  • cikasz
    #307
    Miért nem tudom szinezni az armort a new you-nál?
  • tomonor
    #306
    Hopp, valamit félreszámoltam. Fent van a patch :p
  • tomonor
    #305
    Igazából PVP-zni csakis az XP-ért éri meg egyelőre, de azt is csak akkor, ha jetball. Amúgy talán még a bandanáért (500 executes) éri még meg, talán, meg esetleg a Field Marshal rangért.

    Apropó: ma este 7 körül jön az új patch, reméljük minden működőképes marad...
  • Pra
    #304
    Ma volt olyan ,h kb 30 méteres körben 5 supply aztán megint 4-5, megint 2-3 aztán a nagyobb supply. 20 perc alatt vagy 30supply. :)

    PVP-ben ,ha nem összeszokott csapat ellen megyek, random társakkal, hanem mindenki random akkor már egész jól megy, 5-6 killre jut 1-2 halál.
    volt már assaultal pár kiemelkedő menet pl 12-0 12-1 .
  • tomonor
    #303
    Ha jól sejtem, a narancs szám az 1000 mellett az a Durability pool. Ha javítasz egy itemet, az ugyancsak megjavul, viszont a szívóssága csökken. Ezt értelmezd úgy, hogy addig javíthatod az itemet, amíg a durability melletti narancs szám több, mint 0.

    A repairnek is van saját poolja, két éremű a dolog. Ezt a két poolt lehet növelni a Structural Reinforcementel és a Stabilization Subroutinnel.
  • tomonor
    #302
    A voucherért vásárolt fegyók mondjuk javíthatóak.
  • cikasz
    #301
    A lootolt/craftolt gear nem örök, elhasználódik. Halál esetén a tartóssága 10%-ot, illetve használat közben is folyamatosan csökken. A lootolt gear nem javítható, a craftolt viszont igen, viszont az se örökké (Repair pool és Durability pool állandóan csökken), így lényegében az egész játék során azért küzdesz, hogy a minőségi cuccaid fenntarthasd.
  • Pra
    #300
    Vannak cuccaim, abik amik erősen amortizálódnak, javítás opció viszont nem segít rajta. Ezek ha lenullázódnak akkor kuka? Tény hogy sokat haltam, van olyan misszió aminek nekimentünk vagy tízen, de Patch óta elég nehéz lett és ledarálták minket többször is egy körben.
    Gondolom a PVP halálok nem számítanak bele az amortizációba.

    Szóval ami nem javítható, annak mi a sorsa?

    És itt van pl egy voucherért vásárolt fegyver, a narancs színű szám mit jelöl a durability-nél?



  • Pra
    #299
    ja!
  • cikasz
    #298
    Ha bemész a Click to add-ba ott még van egy create new component. ara is klikk és ott kell a részeket.
  • tomonor
    #297
    Ájjj várjál, benéztem. Melyik részét nem tudod létrehozni? El tudnád tüntetni a képről az optional componentes popupot?
  • tomonor
    #296
    Amihez az van írva, hogy optional component, azt nem muszáj belerakni, ugyanis az csak bizonyos statokat erősít. Tudni kéne angolul. A stabiliziation subroutineket egy vendornál lehet beszerezni.
  • Pra
    #295
    Nekem is sok még a homály.
    Én pl kikutattam a base assaultot aztán a burn jetet , de létrehozni mégse tudom ezt az abit. Nem értem mi kéne hozzá.
    MASS PWR CPU 6.on vannak.
  • Holy75
    #294
    Köszi, akkor majd próbálkozom.
  • tomonor
    #293
    Először Research Base Dreadnaught, és utánna válogathatsz az abilitik közül. Ha research megvan, Build fül, és el kezded craftolni Battleframe equipment opcióba. Nem, nem igazán bonyolult az egész, csak egyszer kell megérteni, hogy hogy működik.
  • Holy75
    #292
    Tudom, hogy én vagyok a béna de sajna nem vágom hogy mit kellene ki kutratnom. A craft rendszer szerintem 1 kicsit bonyolúlt, vagy nekem túl szokatlan. A re search fűlnél a dreadnaught rész alatt mindent ki kell kutatnom?
  • tomonor
    #291
    Minden accord frémnek 5 ability-je van, 3 alapba bent van, a többit előbb research-elni, majd craftolni kell. Accord frémek ability-jei átrakhatóak az azonos osztályú advanced frémekre is. Egy életképes Mammut gear Sentry mode-ból, Shield wall-ból, és Sentry Shot-ból áll.

    A 7 Pilot Tokenes frémvásárlás csak Augusztus 20-ig érvényes, utánna visszatér az áruk 10 Tokenre.
  • Holy75
    #290
    Bocsi, hogy értetlenkedem, de sajna nem értettem. Mamuth akkor lehetek ha van 7 pilot tokenem, de ezt a Sentry-t nem találom sehol. Tudnál segiteni?
  • tomonor
    #289
    Hmmm

  • cikasz
    #288
    Sziasztok
    A "Firefall Scene Investigation" PVE army szeretettel várja a csapatban játszani szerető tagokat.
    üdv
  • tomonor
    #287
    Az electronnak shock rail-je van, a bastionnak tesla nyalábja. Mindkét fegyó hasonló alapon működik, ám az egész célkereszted egy pöttyöcske, amivel nagyon pontosan kell célozni.
  • Fallingstar
    #286
    lehet a turretek lőnek közben
  • Pra
    #285
    ja igen,.. szóval az.
  • Fallingstar
    #284
    Az electronnak nincs nyaláb, az a Bastion
  • Pra
    #283
    Feltűnően sokat halok PVP-ben Astrek electronok ellen.
    Olyan mintha semmi extra nem lenne amit csinál, mégis OP.
    Azt az áram nyalábot csak körülbelül kell az ellenre irányítani vagy WTF ?
  • Fallingstar
    #282
    Tegnap reggel 10.000 cry-m volt és szomorú voltam, mert hiába küldiztem nem jött be elég zsé. Mondom akkor nézzük meg a piacozást. Most van 28.000 crym, 17.000 bejön az eladókból úgy, hogy nem adtam el semmit a meglévő cuccaimból:P
  • tomonor
    #281
    Accord Dreadnaught? Csak a Sentry mode-ot, a többit a Mammut frém minden téren túlszárnyalja.