522
  • m1garand
    #360
    Ti tolják csapatban, rendszeresen?
  • tomonor
    #359
    mióta kijött ennek a patch-je, azóta ölöm a tankeneket mint az állat, de még egyetlen egyszer sem dobott Explosive Device-t :(
  • m1garand
    #358
    Egész jó bónuszokat lehet gyártáskor a cuccokhoz adni:
    Effect Modifying
    http://firefall-wiki.com/w/Optional_Component#Explosive_Device
  • Pra
    #357
    bepötyögtem csak úgy, h : /lol
    meglepődtem
  • tomonor
    #356
    Az egész pvp csapatot kirúgták Red5-tól, és nincs aki dolgozzon rajta jelenleg. Rosszabb esetbe egy évig nem lesz.
  • Pra
    #355
    nekem elég unós PVP nélkül a game :/
    Mire lehet számítani, mikor dobják vissza?
  • tomonor
    #354
    Van amikor beszar.
  • Pra
    #353
    ma legalább 10próbálkozásban vettem részt egy BWA indítására , de senkinek nem sikerült. mi történik? Tegnap sima ügy volt.
  • tomonor
    #352
    Nem csak az a lényeg, hanem hogy a Tesla rifle és a Multi turret legalább 3-4-es fokozatú legyen, zöld, vagy annál magasabb minőséggel. Ha össze jön 3 olyan Bastion, + egy Dragonfly és egy Mammoth, legyőzhetetlen ARES csapatot kaptok. Legalábbis nem lesz olyan része a világnak, melyet ne tudnátok thumperelni.
  • m1garand
    #351
    2 vagy több Bastion, squad thrumper 2-3-al lehet gyűjteni anyagot szépen.
  • Pra
    #350
    Nem tudom,h ez egy direkt rejtett pont ahol lehet termelni, vagy csak bug, de a -1037, 144 koordinátákon simán lehet bányászni

    Ketten akár 100%-ra is hozható, ha jó framekkel mentek. pl jól jön ott egy dreadnaught aki folyton blastolja le a hegy csücskéről a mobokat, meg mellé egy multi turret-es engi, esetleg egy dragonfly Poison Trail-el(az ugrós abi helyett) Mi egy sráccal az utóbbit próbáltuk.. bejött.
    Ma is megnéztem, most elég gyenge anyagot ad, háromszáz felett picivel,
    tegnap viszont 800 felett.

  • cikasz
    #349
    BAZZE! Hogy néz már ki a Raptorom puskája? broáf.
    És miért német a marketplace? :) lol
  • cikasz
    #348
    Nah most meg elindult.. Átmeneti zavar az erőben :D
  • tomonor
    #347
    Nem tudom mi okozhatja.
  • cikasz
    #346
    Error downloading
    A távoli név nem oldható fel.: dl-production.firefallthegame.com
  • tomonor
    #345
    Patch 2 óra múlva :D
  • Tosto
    #344
    :/
  • tomonor
    #343
    Teljesen valós.
    Kezdheted eladni, ám túl sokat nem fogsz kapni már értük.
    http://forums.firefallthegame.com/community/threads/firefall-live-roundup-9-27-2013.2419221/

    Apropó, a patchnek ma kellett volna kijönnie, ám Red5 elhalasztotta jövőhét elejére néhány bug miatt.
  • Tosto
    #342
    "a nemesfémeket, gemeket illetve a DNS-eket pedig úgy ahogy van kitörlik a játékból."

    Ez mennyire valós információ? Így ahogy itt le van írva, 100%? Vagy eladom a cuccokat, és még is megszívhatom?
  • tomonor
    #341
    Következő patch.
  • Pra
    #340
    mikorra várható a PVP leállítása?
  • Ztech
    #339
    persze különben nem keresném a módját:D egy csávo egy üres MAN-t kért az infoért illetve van aki annyit mondott hogy conduit ennyi biztos, több emberrel találgattunk powerfield ledobási/aktiválási idejére gondolunk hogy lehet vele valamit kezdeni illetve itt egy topik róla de semmi egyéb infot nem sikerült szerezni eddig 4embernél láttam
  • tomonor
    #338
    Gyakorlatba már tapasztaltad ezt a bugot? Eléggé benne vagyok a firefall témában, de erről még nem hallottam.
  • Ztech
    #337
    epic gyors lesz tőle a fegyvered vmi bug csak elég kevesen ismerik és még kevesebben akarják megosztani
  • tomonor
    #336
    És annak mi értelme is lenne...?
  • Ztech
    #335
    ismeri valaki a módját hogy lehet duplán letenni a powerfieldet?
  • tomonor
    #334
    hát ööö, több mint valószínű, hogy nem fogják. Add el most.
  • cikasz
    #333
    Jó, hogy szoptam velük akkor eddig :D
    Kompenzálhatnák valamivel :)
  • tomonor
    #332
    Igen, átmeneti míg átdolgozzák, de nem tudni meddig fog tartani. Továbbá módosítják Copa-t, New Edent, Diamondhead kerül átdolgozásra, most már nem lesz szükség a kulcsokra, hogy bejuthass a melding pocketekbe, kapunk egy új világ térképet, a nemesfémeket, gemeket illetve a DNS-eket pedig úgy ahogy van kitörlik a játékból.
  • Pra
    #331
    Nagy kár!
    Remélem átmeneti.
    Olvastam, h az a gáz vele, h a játékosok 3%-a használja csak.
    Akkor viszont kell találnom egy jó sereget, mert eddig a squadokat követve (de nem benne) csinálgattam a missziókat.
  • tomonor
    #330
    Apropó: a PVP-t jövőhéttől teljesen kikapcsolják (magyarán nem fog létezni).
  • Pra
    #329
    Elkezdtem medic karikkal játszani.
    Nem is gondoltam,h ilyen hatékonyak.
    A Dragonfly nem csak csapatban jó, a képességeit iszonyat jól lehet használni ha beragad az ember valami közelharcban,..
    ráadásul a karakter vonzza a többi játékost a heal miatt, így szinte kb azt érzem, h én vagyok támogatva, főleg PVP-ben.
  • tomonor
    #328
    Hmm. http://astrekassociation.com/tools/firefall-seed-crystite-hybrid-calculator/
  • Tosto
    #327
    Na ez nekem kínai volt! :D Magyarul Piac. :D

    Visszatérve a hybridekre, Kért 3-at és 1000 Silicatot. Beleraktam a 3 Hybridet (mind a 3 lila volt!) összegzett eggyet balra a qualytinél, és utána beleraktam az az 1000 Silicatot CY999, és az lett a végleges erősség! Ezért nem értem a dolgot. Ha pl belerakok 3 zöldet, és a nyersilila akkor a nyersi minősége lesz végül?
  • tomonor
    #326
    Természetesen befolyásolja. Hogy mennyire, az csak a build preview ablakban derül ki. A seed crystite hybrideket viszonylag könnyen, thumpeléssel lehet szerezni.

    Ares exchange = T, viszont az a játékosok piaca.

    Bármely vendornál eladhatsz itemeket, de minimális krisztálytal fizet.
  • Tosto
    #325
    Nem találom sehol ezeket az Ares Exchangekat :/ És azt se hogy hol tudnám, milyen vendornál elkölteni. :O
  • Tosto
    #324
    Hmmm Ránézek! ;)

    Van még homály előttem! Pl.: Arsenal plating. Kellenek hozzá Crystite modulok, mondjuk Blue Advanced Hybrid Crystite Module. Ezekhez viszont szintén kellenek alkotó elemek, amik főként Seed Crystite Hybridek! A kérdésem a következő: Mennyiben befolyásolódik a minőségében, ha ezeket a Seed Crystite Hybrideket, minél magasabb minőségből választom ki,illetve alacsonyabból!? (Lila)vagy (Kék)...
  • tomonor
    #323
    Először aktiválni kell a monoklit: C -> Rewards -> New You unlock: Accord Monocle -> 5

    Újraindítod a játékot, és a New You-ban ott lesz ingyé.


    Az LGV örök és nincs durája sem. Viszont, olcsóbban megúszod, ha az ARES Exchangeből veszed az LGV-t, ott 170000 körül mozog az ára 200000 helyett.
  • Tosto
    #322
    Ha craftolok egy mocit, és tételezzük fel összetörném, olyankor mi a teendő? Egyszer használatosak a motorok, vagy ha gyártottam akkor már mindig is lesz? Vagy van ugyan úgy durabilitije?

    Vettem egy accord monocle-t 3k cy-ért, és nem tudom a new youban felbiggyeszteni a szememre, hanem 40 red beant kér érte. Ötlet?
  • Tosto
    #321
    Na! Tudtam én hogy csinál valamit ability váltáskor ez a frame. :)