413
S8500
  • ba32107
    #333
    De van, pl. SimpleDrawing3
  • Japep
    #332

    Nincs az Apss-ben a telefonra egy skiccelő program? :D
    Gondolok itt olyanra, hogy ha valakinek valamit le fel szeretnék vázolni, akkor mint a paint a számítógépen, ahhoz hasonló - Wave-re?
  • Barnabyka
    #331
    én úgy tudom ilyen helyet csak úgy tudsz megadni, hogy te magad jelölöd ki a térképen. (útvonalak-létrehoz-indulás/érkezés és a keresés alapja térkép)
  • lac coo
    #330
    A Route66-ban lehet úti célt megadni GPS koordinátákkal? Tehát nem cím beírásával ,mondjuk ha egy puszta a közepére mennék ...
  • ba32107
    #329
    Hát igen. Nem hogy nem fejlesztenek, hanem hibákat sem javítanak.... a böngésző nagyon buta, nem igaz hogy nem tudják megcsinálni a szövegtördelést...... az ébresztőóra bugot könyörgöm, én ki tudnám javítani 1 óra alatt, úgy hogy nem is ismerem a kódot... a böngésző teljes kijelzős mód hiánya mondjuk engem nem zavar, mert alapban sem úgy használtam.

    Amúgy én tudok tele mappát törölni a fájlkezelőben. Lehet nálad szar valami?
  • sz4bolcs
    #328
    De ezt amúgy nem vágom. Adott egy kibaszott jó telefon, a gyártó meg szarik a vevőire, és apró idegesítő hibákat bennehagy (sőt, újakat gyárt), amik már 2 hét használat alatt is fetűnnek akárkinek. Egyáltalán hogy a faszba juthatott eszükbe, hogy kivegyék a teljes kijelzős módot a böngészőből? Részeg szoftverfejlesztők járnak oda dolgozni?
    "-Hé Józsikám, takarjuk már ki a böngésző 20%-át egy menüvel.
    -Hmm, jó ötlet, csináljuk.."
    A másik idegesítő, hogy a filekezelőjében nem lehet mappát törölni, csak ha előtte kitörli az ember az összes file-t, ami benne van.
    És ezek nem a bada hibája, ezeket 10 perc alatt ki tudnák javítani..
    bezzeg warezvédelmet gyártani.. arra van energia samuéknál...
  • sz4bolcs
    #327
    nem hogy használhatóbb nem lett a böngésző, de már nincs "full kijelzős" módja... elcseszték ezt is.. idióták
  • ba32107
    #326
    Gondolkozom rajta hogy lecserélem.... buknék rajta jó sokat, de hát most mit csináljak :S Csak nem tudom mit vegyek helyette. Galaxy S-ben gondolkozom, a másik alternatíva egy jó kis HTC... meglátom.
  • ba32107
    #325
    Hát srácok... kezdem nagyon megbánni, hogy wave-et vettem. Ez a bada egy rakás szar. Nincs rajta semmi app, alig jönnek frissítések, és ami a legfontosabb, olyan hibákat nem javítanak, ami alapvető lenne... például az ébresztőóra bug. Hát elég vicces helyzet. És ami a legnevetségesebb, hogy az 1.2-ben az e-mail app letölt MINDEN emailt, nem csak az unread emaileket. MINDEN MÁS emailt letölt! És ez nem csak nálam bug, mert láttam hogy sok más embernél is ez a helyzet. És nem javítják, pedig ismert bug majdnem egy hónapja. Vicc....

    Maga a telefon nagyon jó, de a szoftver egy vicc. Kicsit gyűjtöttem volna többet, és vettem volna egy Galaxy S-t, androiddal.....
  • Japep
    #324
    Wi-fit szeretnék igényelni az egyetemen, ehhez kellenek adatok. Írtam nekik, hogy nekem ilyen telefonra kellene, szóval nem laptopra, elvileg erre is lehet - csak ki kell töltenem egy igénylőlapot.
    Ilyenje van a telefonnak: Számítógép MAC address címe ?

    Köszi előre is. :)

    * * * * * Bocs, közben meg is találtam... :S :D Bocs.
  • ba32107
    #323
    Tegnap frissítettem bada 1.2-re, sajnos a böngésző még mindig nem a legjobb (nincs teljes flash, és nem tördel), és ami a legnevetségesebb: nincs javítva az ébresztőóra!!!
  • Aquir
    #322
    SAMSUNG Kies PC szinkronizálás + visszarakás?
  • lac coo
    #321
    Cserélném a memória kártyámat egy nagyobbra, de akárhogy klónozom az eredetit, nem akarnak működni az alkalmazások....
    Újrarakni mindent meg elég sok idő, nem beszélve a mentésekről, jegyzetekről stb ....
    Valaki tud erre megoldást?
  • Grove4
    #320
    Az nem is olyan drága, köszi az infót.
  • ba32107
    #319
    Van, nekem is az van..... öö nem akarok hülyeséget mondani de asszem 5000 volt.
  • Grove4
    #318
    Mennyibe fáj ebbe egy 8 gigás memókártya? Ha van egyáltalán 8 gigás.
  • BetonK
    #317
    Erre gondoltam.
    Thx
  • BetonK
    #316
    Nincs probléma:)! Csak nekem fura. Nem az enyém a teló. Az enyémen pont van a 3G helyén. És ezt vártam itt is. :)
  • ba32107
    #315
    Beállítások / Kapcsolatok / Hálózat / Hálózat módot állítsd GSM 900/1800-ra.
  • Barnabyka
    #314
    ígyvan..és ez most miért probléma? (:
  • BetonK
    #313
    Ha ezt teszem, a 3G ikon ugyanúgy kint van a térerö mellett, mint elötte, annyi, h kiírja a böngészö, h nem tud kapcsolódni.
  • Barnabyka
    #312
    Beállítások-->Kapcsolatok-->Csomagkapcsolat használatot kapcsold ki ( "Csomagkapcs.haszn." után ne világítson a pötty)
  • BetonK
    #311
    Sziasztok!
    Hogyan lehet ezen a készüléken, hogy ne 3G hálózaton legyen?
    A beállítások/hálózat menüpont alatt nem találtam.

    Köszi a választ elöre is.
  • Tetsuo
    #310
    Na, baratnom vett egy HTC Desire-t, ugyhogy a kerdes el lett dontve.
  • Japep
    #309

    Igen, természetesen mindenhonnan kilép nekem is, csak igen, fut tovább a háttérben. :)
  • Persze
    #308
    A középső gombbal mindenhonan ki kellene lépnie, az más kérdés hogy fut a hátérbe.
  • Japep
    #307

    Ha pl belépek a saját fájlokba, akkor onnan a menübe vissza a menügombbal tudok (a rombusszal). De ha pl belépek a jegyzetekbe és onnan akarok visszalépni a menübe (persze a jegyzetek bezárásával) akkor csak úgy tudom, hogy a hívás vége gombbal kilépek az asztalra és onnan be a menübe?
    Nekem így sikerül... így lehet csak? :D

    És a saját fiókokban szerettem volna egy fiókot létrehozni a mobilkövetés miatt - itt regelni kell egy e-mailt. Jó pl egy @t-online.hu-s e-mail címmel is? Mert nekem nem engedte, hibát ír ki bármikor próbálom.
    Köszi.
  • Barnabyka
    #306
    Örülök, hogy működik neked is, szívesen (:
  • ba32107
    #305
    Én le akartam tölteni egy klienst, azért kellett a típus.
  • Japep
    #304

    Kipróbáltam tegnap, igaz csak azonnalit sikerült írni, mert senki sem volt éppen fent, de megkapta a címzett. :)
    Semmi különös, wi-fivel léptem fel, beírtam a címet (ugye ebuddy.com), bejelentkeztem, kellett vagy 5 sec hogy lehozza a partnerek listáját, aztán ment minden rendesen.
    Nekem a telefon típusát sem kellett kiválasztani. Köszi. :)
  • Barnabyka
    #303
    Sajnos nem emlékszem, de ott egy touchsreen-es teló én így most azt javasolnám(fogalmam sincs, hogy azt választottam-e). Elvégre annyi a lényege, hogy tapizós felület legyen a többi meg úgyis működni fog ha már samsungokra van ez optimizálva (:
  • Japep
    #302

    És azt nem lehet megtudni, hogy mire böktél? :) Melyik telefon hasonló?
  • Barnabyka
    #301
    tudom, már rémlik nekem is ez a kiválasztósdi, én is valami hasonlót választottam és lám szerencsére működik, egy próbát megér sztem vagy akár többet is veszíteni nem lehet vele (:
  • ba32107
    #300
    De hogyan? Ha én felmegyek, akkor kiválasztom a samsungot, és a típusok között nincs ott az S8500.
  • Japep
    #299

    Köszi. :)
  • Aquir
    #298
    már válaszoltak az ebuddyval, de ezzel a nimbuzzal persze, egyszerre msn, google talk, stb. egyszerre lehetsz bejelentkezve:)
  • Barnabyka
    #297
    Igen..Wave-en (:
  • ba32107
    #296
    Wave-en csináltad ezt? Mert a wave nincs a listában az ebuddy oldalán.
  • Japep
    #295

    Ja, ez nekem is beugrott, csak nem tudtam, telefonon működik-e... de akkor még ez a legegyszerűbb... :) Majd megpróbálom holnap szerintem.
  • Barnabyka
    #294
    AZ ebuddy nem jó?.. felmész web'n'walk-al vagy amilyen böngészőt használsz az internetre rámész az ebuddy oldalára és ott ahogy lépsz befele vagy már nem emlékszem pontosan, hogy volt a telóra automatikusan letöltődik az ebuddy program(nekem a játékok mappába tette be).. és onnantól kezdve megvan az msn-ed és ez szerintem elég jó cucc ?O