413
S8500
  • masterboy69
    #373
    Wave-nek segít a 2800m amperos akksi?
  • Aquir
    #372
    beljebbnyomod?
  • Citrompite
    #371
    Sziasztok !
    A wave 2-ből hogyan lehet kiszedni a micro SD kártyát?
  • Citrompite
    #370
    Heló mindenki!
    Van nekem egy Samsung Wave II-m és arra lennék kíváncsi hogy abból hogyan lehet kiszedni a Micro SD kártyát, mert egy elég érdekes befogó rendszere van és én ezt nem tom kiszedni.
    Előre is köszi.
  • nyecsi
    #369
    723-nál hogyan tudom kikapcsolni az automatikus billentyűzárat?
  • gabeone
    #368
    A samsung galaxy tab-al lehet telefonálni? Előre köszi!
  • Grove4
    #367
    Sziasztok! Az lenne a problémám, hogy a kamera gomb hosszú lenyomására nem hozza be a kamerát és ha a menüből lépek be akkor sem fényképez. Mi lehet a gond?
  • nyecsi
    #366
    Nekem tök jól. Ha sokat nyomogatom,akkor is legalább 3 nap,de sosem vártam meg h teljesen lemerüljön,szal lehet tovább is :)
  • kaposi1
    #365
    Akinek esetleg kell az Need For Speed Shift Wave 1-re az jelezze priviben.
    Talán tudok segíteni.
  • viking73
    #364
    Nektek hogy bírja wave 723-as akksija?
  • nyecsi
    #363
    Igen benne van :) Amúgy már minden mükszik a telón.Kétszer felajánlotta az apps frissitést,és már jó :)
  • kaposi1
    #362
    Én csak azt mondom amit tapasztaltam.
    Ha esetleg sok filmet nézel rajta ( mint én) akkor mindenképp a Wave I-et javaslom.
    Annak brutális a fekete szintje ami filmeknél nem egy hátrány.
    Ugyan akkor a a Wave II inkább ilyen kékes szürke árnyalatú a fekete helyett.
    Számomra élvezhetetlenné téve a film nézést.
    Persze ha nincs egymás mellett a két teló talán fel sem tűnne.
    De így hogy tudok viszonyítani nagyon nagy a különbség az Amoled javára.
    Mérlegelj nagyobb de Rosszabb kép, vagy kisebb kép de cserébe briliáns fekete.
    Egyébként ha nagyobbat akartam volna akkor Galaxy-t veszek.
  • whiskeyman
    #361
    én is a wave I és a II között hezitálok :|
    mindkettőt kipróbáltam pár napig, de nem nagyon tudok választani
    a wave II azért jöhetsz számításba, mert lehet kapni ezüstben és nagyobb és olcsóbb kicsivel
    az I-es pedig a Super AMOLED miatt
  • kaposi1
    #360
    Egyszerre nyomod a menü gombot és jobb oldalon fent a lezáró gombot.
  • Barnabyka
    #359
    Nekem egy olyan kérdésem van, hogy az alap böngészőből hogyan tudok képet lementeni?..PL facebook-ról de gondolom mindenhol máshol ugyan olyan.
  • kaposi1
    #358
    Egyébként nagyon nem bántam meg hogy nem a Wave II-t választottam.
    Sok tesztet nézegettem vásárlás előtt és már ott feltünt hogy az Amolednek
    mennyivel szebb képe van.
    Most meg hogy a kollegám vett egy WaveII-t nap mint nap látom az óriási különbséget.
  • kaposi1
    #357
    Nem ismerem azt a készüléket ami neked van de ha Apps-od van akkor SPB TV alkalmazásnak is benne kell legyen.
    Keress rá az Apps keresőjével.
  • nyecsi
    #356
    Azt vettem észre pár fórum olvasgatásából h majdnem mindenkinek van valami problémája ezekkel a telefonokkal.A 723-ba nincs ilyen lehetőség,ami neked :( úgy h nem nagyon tudok segiteni mi baja lehet.
  • kaposi1
    #355
    Érdekes nekem nem csinál ilyet.
    Pedig legtöbbször én is WI-FI-n keresztül lépek fel az apps-ra.
    Igaz nekem 8500-s a wave.
    De gondolom az mindegy.
    Viszont egy ideje nekem meg az SPB Tv progival van gond.
    Betölti a tv képét de nem nem fut végig a Buffering zöld csíkja.
    Pedig pár hete még simán néztem rajta tv-t.
    Már minden beállítást próbálgattam hát ha én nyomtam el valamit , de ezidáig nem jöttem rá mi a gond.
  • nyecsi
    #354
    Sziasztok.nekem egy 723-som van.olyan problémám van h wifin keresztül fel szeretnék menni az apps-ra,de minden alkalommal ahogy bejön az oldal feldobja h frissiteni akar.frissitettem is,ahogy befejzte kidobott a menübe,visszacsatlakoztam,és ugyanaz a szöveg h frissitsem :( tudja vki hogyan lehetne megoldani?
  • NEXUS6
    #353
    Vazze nekem sincs kamerám, egy ideje!
    Jővőhéten akarok bemenni.
  • kaposi1
    #352
    Én tegnap 40 percig vettem fel egybe egy rendezvényt vele. Nagyon meg vagyok elégedve vele.
  • Barnabyka
    #351
    hát hallod ezt ne tőlem kérdezd :D ... de még garanciás a mobilod nem?:D
  • sz4bolcs
    #350
    jó, de az mi, h. egy darabig jó, aztán szoftvert kell frissíteni? xD
  • Barnabyka
    #349
    Én jártam így de még anno az előző telómmal(valami gagyibb SE volt)..szerencsére a Wave-el még nem volt bajom... anno annál a telónál azt mondták, hogy meglehet próbálni a szoftverfrissítést de inkább új telót vettem, bár neked a szoftverfrissítést javaslom, mert gondolom nem akarod lecserélni a Wave-et (: (:
  • sz4bolcs
    #348
    lol, egyszer csak megszűnt létezni a kamera funkcióm. Amikor belépek a kamera progibe, kiírja, h. fényképező hiba, és egy hardveres kattanással, ami feltehetőleg a kamerától jön, kidob a menübe. Más járt már így?
  • Zephyr Retiring
    #347
    a telefon nem csak felvevőként, hanem videólejátszóként is igen jól teljesít, legyen szó bármilyen divX, xvid, vagy éppen mkv anyagról, a 720p lejátszás semmilyen gondot nem okoz a számára. Remek, hogy a korábbi hagyományoknak megfelelően akár feliratok is rábiggyeszthetők a filmekre, valamint érdekesség a mozaikos keresési lehetőség. ez utóbbit használva a kijelzőn megjelenik néhány pillanatkép az adott videóból, melyekre bökve gyorsan a kívánt részre lehet ugrani.
  • kaposi1
    #346
    Sziasztok!

    Leírná nekem valaki TÉTELESEN hogy akkor most milyen formátumú filmeket tud lejátszani a wave konvertálás nélkül?
    Nagyon megköszönném!
  • sz4bolcs
    #345
    Ennyit a Wave-ről. Remek teló, elfelejtett, support nélküli OS. :((
  • Barnabyka
    #344
    általában 4db nulla:
    0000
    de a kis könyvben(használati utasítás) le szokták ezt írni.
  • etnies
    #343
    Üdv!
    lenne 1 kérdésem... tudom, hogy nem az s8500-val kapcsolatos, a samsung wave 723-hogy mi a gyári telefonkód... arra gondolok amivel pl le lehet kódolni az sms-eket meg ilyesmi...
    köszi előre is a segítséget
  • redmonk
    #342
    Sziasztok

    Mivel a VoIP már engedélyezett a bada számára, valakinek van valami információja közelgő IM kiadására amellyel ilyen alapú hívásokat is kezdeményezhetünk?
  • Noodlee
    #341
    Hello!

    Ezt az alkalmazást keresem.
    Esetleg tudna valaki segíteni ebben?
  • redmonk
    #340
    Features of bada 2.0
  • Grove4
    #339
    Nektek milyen a fényképezőbeállításotok, mert nekem a képek eléggé elmosottak, ezen az oldalon meg olyan szép képeket látok. Tudtok segíteni, hogy hogy kell ilyen minőségű képeket készíteni Wavvel? Köszöntem.
  • ba32107
    #338
    Na, úgy döntöttem, hogy megválok a Wave-től... ha érdekel valakit:
    http://www.vatera.hu/samsung_s8500_wave_fuggetlen_gyari_garancias_1446028568.html

    Nézzétek meg, és keressetek vaterán, ha érdekel. Köszi!
  • Japep
    #337

    Megnézem azt is, köszi. :)
  • Barnabyka
    #336
    Painting?...igaz, hogy ez inkább ilyen kifestős vacaknak tűnik, de lehet tudsz vele valamit kezdeni (:
  • Japep
    #335

    Megnéztem, jó, de kicsit fura nekem, hogy csak pontokat rajzol, tehát ha vonalat akarok húzni vele, akkor azt csak nagyon lassan tehetem meg... :S

    Más fajta nincs? :)
  • Japep
    #334

    Köszi, meglesem. :)