124
  • grebber
    #4
    Már van neki topik!
  • DarkSector
    #3
    Tegnap este sikerült 100%-ra befejeznem a játékot, ha valaki elakad esetleg vagy valami extrát nem talál meg, az szóljon és nagyjából amikre emlékszem azokban segítek, mert neten sajnos még semmi segítség nincs a játékhoz, énis kb 1 hétig szenvedtem, mire minden meg tudtam csinálni önerőből, és mindent megtalálni....!!!

    Szóval ha elakadtok, itt kérdezhettek nyugodtan...
    egy kis bizonyíték, hogy befejeztem a játékot:

    (bal szélső ikon, az ami az összes kincs összegyüjtéséért jár) (maradék 4 ikont coopban kell majd megcsinálnom, már csak az maradt vissza)

    valamint Spoiler-veszély végett link mögé rejtettem az egyéni mappokról és felszerelésekről a képeket, ahol lehet látni hogy mindent megszereztem:
    Maps (14DB).
    Relics (40DB), Artifacts (20DB), Weapons (28DB)

    illetve (kaptok még 2 Avatar ruhát valamint) az alap játékban lévő ruha mellé 5 újabb ruhát lehet szerezni!!!:
    Costumes (1+5DB)

    (a képek telefonnal készültek elnézést a rossz minőségért)
  • DarkSector
    #2
    Lara Croft GoL DLC-k

    "A Crystal Dynamics bejelentette a Lara Croft and the Guardian of Light megjelenésének pontos időpontját. A játéknak először csak az XBOX360 verziója jelenik meg augusztus 18-án, majd ezt követően, több, mint egy hónapnyi XBOX-exkluzivitás után PC-n és PS3-on is elérhető lesz az új Lara Croft kaland, mégpedig szeptember 28-án.



    A játék mindhárom platformon egységesen 15 dollárba fog kerülni, és kizárólag csak letölthető formában lesz beszerezhető, XBLA, PSN és Steam rendszereken keresztül. A Crystal Dynamics azt is hozzátette, hogy a Lara Croft and the Guardian of Light XBOX360-as verziója a megjelenéskor csak lokális kooperatív módot fog tartalmazni, az online lehetőségeket csak a másik két változat megjelenésekor, szeptember 28-án adják hozzá a játékhoz. A PC-s és a PS3-as verzió természetesen már a megjelenéskor fogja ezeket tartalmazni.

    A készítők beszéltek a játékhoz tervezett letölthető tartalmakról is, elmondásul szerint szeptember és december között 5 különálló DLC is megjelenik majd a Lara Croft and the Guardian of Light című játékhoz, melyekből az első három új pályákkal, rejtvényekkel és területekkel, míg a maradék kettő újabb, "Jól ismert videojáték-karakterekkel" gazdagítja majd a platformjátékot, de hogy kikkel, arról még nincs információ."
  • DarkSector
    #1
    Lara Croft GoL (Lara Croft and the Guardian of Light)

    Lara Croft GoL játékteszt (9/10 értékelés) :)