124
  • CroftManor
    #84
    nah itt a DLC felvettem :)
  • DarkSector
    #83
    oksa
    addig benézek hátha nyomja valaki. :)
  • CroftManor
    #82
    jah.. nem kell hozzá gold előfizetés?
  • CroftManor
    #81
    király. kb fél óra és átmegyek boxra.
  • DarkSector
    #80
    jaja majd irj itt ha x-en nem vagyok elérhető és jönél.
    teljessen más a multi bakker, nyomtam ma egy-két gyerekkel, és full más, mert azt hittem ugyanaz csak 2-en mentek de nem mert a feladványok másképpen vannak, vagyis a coop az eltér pályafelépítésben a single-től...:)
  • CroftManor
    #79
    hát amikor végigtoltam a teljest, én nem foglalkoztam vele azóta. csak most h kijött hozzá az első dlc pack.
  • DarkSector
    #78
    ne légy már ilyen eddig volt local, ami azt jelenti hogy csak offline coop volt eddig, egy gépen 2 joy-al.
    most rendessen van online coop ember. ne csináld már. mintha most játszanál játékkal először. :)
    én leszek 8-kor majd x-en irj rám.
    ha nem is köt le hosszútávon legalább az acsikat kéne megcsinálni gyors.
  • CroftManor
    #77
    csak local coop van, nem? ráérek ma este 8 után.
  • DarkSector
    #76
    legális lenne de azon a gépen nem fog elindulni.
    amugy ird meg mikor érsz rá coopra. én tüskéset meg se tudtam még csinálni....:P
  • CroftManor
    #75
    hát nem semmi az uj DLC. Naon durva, vagy 10x meghaltam a lándzsás részeken :)
    OFF: Szted mi baj lehet belőlle ha havernak megadom az én profilom jelszavát és letölti amit én már letöltöttem? Pl ezt a játékot? Ez legális? :)
  • DarkSector
    #74
    nem 2 kontroller eddig kellett.
    most is kettő kell, de neked elég ha 1 van mert nekem itt van saját joy a gépemhez. :)

    csak majd legyél lájvon. legalább acsik végett. :)
  • CroftManor
    #73
    na akkor ehhez két kontroller kéne, ugye? :(
  • DarkSector
    #72
    Be kell menni a Download Content nevű új opcióba, letölteni majd az A gomb megnyomásával egy picurka menüben megjeleníti hogy Single meg Multiplayer...érdekes elrendezés. a Resident 5-ben láttam ezelőtt ilyesmit.

  • DarkSector
    #71
    Fentvan az ELSŐ INGYENES DLC 83MB, és azt írja hogy 4 új pályát tartalmaz!!!
  • DarkSector
    #70
    Gyertek játszani!!!!

  • DarkSector
    #69
    Haverom HOLNAP legyél live-on ha lehet.
    Jön az első DLC és az online coop egyben első 30 napig INGYENES lesz!!!

    Gyere acsikat gyüjteni.
  • Lorant999
    #68
    nekem is warezon volt meg 2 pálya erejéig :)
    aztán nem tudtam továbbjutni,mondtam,kötelező ezt végigjátszanom ?
    kilép->uninstall
    ugyanez a WRC-nél is,ráadásul annak még a grafja is elég...
  • DarkSector
    #67
    Csúsznak a DLC-k!
  • DarkSector
    #66
    most jött ki nem hivatalossan, de hivatalossan 28.án fog.
    és steam onli lesz.
  • Lorant999
    #65
    pc-re mikor jön ?
  • Csokis
    #64
    Azért mondom, mert én kerestem (nyílván a keresővel) és nem adta ki a találatok között! Köszi, akkor beírom oda (is)!
  • grebber
    #63
    Van neki topik ott csak keresni kell!Ez az!
  • Csokis
    #62
    Remélem nem baj, hogy a PC-s verzióról írok itt, de a PC-s szekcióban nincs neki topik én meg nem akartam nyitni neki.

    Tölthető Steam-en a demója, de csak kóddal! Kódot itt kérhettek (regisztráció kell, ha még nincs), míg el nem fogy! Jó játékot!
  • DarkSector
    #61
    egy duplarétegű lemez, ha ez a játék lemezen jönne, akkoris 200ft lenne, neten rendelés esetében. amúgy 1 érdekes dolog van hogy pc-n 7gb helyet írtak a gépigénynél. :)
  • grebber
    #60
    Így van pc a király tököm fizetne warezért DL lemezre 3xxFT-ot.
  • DarkSector
    #59
    jah mindegy ha nem irnak, nem írnak, elfér ez az SG szerverén. :)
    majd kiderül később, megérdemel konzolos topic-ot ettől még. meg faxa banner van és jó nézni.
  • CroftManor
    #58
    sztem hülyeség volt a konzolosok fórumába megnyitni. eleve Mo-n kevés embernek van konzola. Inkább kivárják mig kijön pcre.
  • DarkSector
    #57
    nem meg amugyse a az egész.
    gyenge picit a dolog, mert van ugye a játék, sokan warezolnak.
    akik nem varezolnak, azoknak egy része veszi meg, és azoknak egy része vagy megtalálja ezt a fórumot vagy nem, sőt jórészük már fullosan kivégezte mint énis, amig nem lesz 28. addig nem is lesz nagy valami, mivel coop meg dlc-k onnan indulnak.:)
  • CroftManor
    #56
    hú de nem megy ez a topik :P
  • DarkSector
    #55
    :P
  • CroftManor
    #54
    oksa
  • DarkSector
    #53
    jah engem coop csak acsik végett kell. egy 48 orás aztán ha ráérsz megcsinálhatjuk az acsikat.
  • CroftManor
    #52
    én meg arra h szept 28 legyen és lehessen coopozni.
  • DarkSector
    #51
    újrajátszani én csak az extrák megszerzéséig. mivel megcsináltam mindent már csak a dlc-kre várok. :)
  • CroftManor
    #50
    Amugy sztem is nagyon kis hangulatos játék lett, persze amit egy arcade játéktól el lehet várni, olyan szinten megállja a helyét. de vélhetően nem fogom a teljest újrajátszani, max 1-2 pályát ha majd lesz kedvem.
  • DarkSector
    #49
    lefordítani max csak a google fordítóval tudnám, nem tudok nagyon angolul, csak eppeghogy. :)
    amiért idéztem, az a pontozás. nem feltétlen a szöveg, mert magyar oldalakon magyarul is sok helyen már ki lett vesézve. :)
  • CroftManor
    #48
    jó.. és akkor mindezt magyarul is közzé tennéd? ha már ennyit fáradoztál vele? xD
  • DarkSector
    #47
    nemrég találtam nem kicsit lett jó értékelés a játékról:

    "EUROGAMER | 9/10

    Guardian of Light would almost be worth a full price for the co-operative campaign alone. At 1200 Microsoft points - around £10, €15 or $15 - it's an instant buy. There are few download games that offer this kind of value for money, and few that are as clever or effortlessly exciting. Lara Croft and the Guardian of Light might be a move away from the Tomb Raider name, but it's a tremendous homage to its spirit.

    JOYSTIQ | 4.5/5

    In terms of level design, pacing and gorgeous visuals, Lara Croft and the Guardian of Light topples last year's XBLA king, Shadow Complex. But while a lot of this content is perfectly suitable for a six-hour single-player session, I'd urge you to discover the game for the first time with a co-op partner. If that means you have to sit on it until online functionality is added on September 28th, then do it. In the meantime, buy the game, pick up the phone and try to get a friend on the couch for some Spider Bowling.

    IGN | Editors' Choice | 8.5/10

    Lara Croft and the Guardian of Light is a great adventure, especially if you're playing co-op. Despite the silly story and dialogue, I had more fun with it than any Tomb Raider in recent memory. With a great new look, clever puzzles, and loads of fun stuff to collect, this is an extreme makeover for Lara of which you will surely approve.

    1UP | A-

    Though the game would still be fantastic with its co-op dungeon puzzles alone, Guardian of Light contains a surprising amount of substance; each of its many levels offer a series of achievements that add interesting weapons and items to your inventory. There's a definite focus on loot in Guardian of Light, and while it's nothing as substantial as what's found in games like Torchlight, the game offers a respectable amount of equippable goodies for both Lara and Totec to discover -- which also gives you a good reason to dip back into previously-played levels.

    DESTRUCTOID | Editors' Choice | 9/10

    With its first downloadable offering, Crystal Dynamics has come out swinging, with easily one of the best titles this summer -- digital or otherwise. More to the point, I feel comfortable saying that Guardian of Light may be the most fun I’ve had with Miss Croft in 14 years; it’s that good. Guardian of Light covers a lot of bases -- solid action, clever puzzles, nail-biting platforming, and remarkable cooperative play; it’s not to be missed.

    GUARDIAN UK | 4/5 || ELECTRICPIG | 5/5 || DIGITAL SPY | 4/5 || BIT-TECH | 8/10 || NOW GAMER | 8.7/10 || ZTGD | 9.5/10 || GAMERANT | 4/5 || GAMING NEXUS | A- || WE THE GAMERZ | 5/5 || RUN DLC | 4/5 || XBOX MAG | 17/20 || CO-OPTIMUS | 4.5/5 || ITCHY THUMBS | 9/10 || JUST PUSH START | 4.5/5 || GAMEZONE | 8/10 || GAMEFOCUS | 8.6/10 || XBOXER360 | 95% || FILEFRONT | 90/100 || TECH DIGEST | 5/5"
  • DarkSector
    #46
    mert ez nem is tomb raider. :)
  • CroftManor
    #45
    már megoldottam, újra kezdtem a pályát, akkor másodjára megint ugyanezt játszotta el ha meghalt Lara, harmadjára sikerült bug mentesen átverekedni magam Így összességében jó játék lett. de biztos nem lesz a TR sorozat kedvencei között...