124
  • DarkSector
    #1
    Lara Croft GoL (Lara Croft and the Guardian of Light)

    Lara Croft GoL játékteszt (9/10 értékelés) :)
  • DarkSector
    #2
    Lara Croft GoL DLC-k

    "A Crystal Dynamics bejelentette a Lara Croft and the Guardian of Light megjelenésének pontos időpontját. A játéknak először csak az XBOX360 verziója jelenik meg augusztus 18-án, majd ezt követően, több, mint egy hónapnyi XBOX-exkluzivitás után PC-n és PS3-on is elérhető lesz az új Lara Croft kaland, mégpedig szeptember 28-án.



    A játék mindhárom platformon egységesen 15 dollárba fog kerülni, és kizárólag csak letölthető formában lesz beszerezhető, XBLA, PSN és Steam rendszereken keresztül. A Crystal Dynamics azt is hozzátette, hogy a Lara Croft and the Guardian of Light XBOX360-as verziója a megjelenéskor csak lokális kooperatív módot fog tartalmazni, az online lehetőségeket csak a másik két változat megjelenésekor, szeptember 28-án adják hozzá a játékhoz. A PC-s és a PS3-as verzió természetesen már a megjelenéskor fogja ezeket tartalmazni.

    A készítők beszéltek a játékhoz tervezett letölthető tartalmakról is, elmondásul szerint szeptember és december között 5 különálló DLC is megjelenik majd a Lara Croft and the Guardian of Light című játékhoz, melyekből az első három új pályákkal, rejtvényekkel és területekkel, míg a maradék kettő újabb, "Jól ismert videojáték-karakterekkel" gazdagítja majd a platformjátékot, de hogy kikkel, arról még nincs információ."
  • DarkSector
    #3
    Tegnap este sikerült 100%-ra befejeznem a játékot, ha valaki elakad esetleg vagy valami extrát nem talál meg, az szóljon és nagyjából amikre emlékszem azokban segítek, mert neten sajnos még semmi segítség nincs a játékhoz, énis kb 1 hétig szenvedtem, mire minden meg tudtam csinálni önerőből, és mindent megtalálni....!!!

    Szóval ha elakadtok, itt kérdezhettek nyugodtan...
    egy kis bizonyíték, hogy befejeztem a játékot:

    (bal szélső ikon, az ami az összes kincs összegyüjtéséért jár) (maradék 4 ikont coopban kell majd megcsinálnom, már csak az maradt vissza)

    valamint Spoiler-veszély végett link mögé rejtettem az egyéni mappokról és felszerelésekről a képeket, ahol lehet látni hogy mindent megszereztem:
    Maps (14DB).
    Relics (40DB), Artifacts (20DB), Weapons (28DB)

    illetve (kaptok még 2 Avatar ruhát valamint) az alap játékban lévő ruha mellé 5 újabb ruhát lehet szerezni!!!:
    Costumes (1+5DB)

    (a képek telefonnal készültek elnézést a rossz minőségért)
  • grebber
    #4
    Már van neki topik!
  • DarkSector
    #5
    Tudom csak konzolosok meg játékosok fórumát külön veszik, pl Resident Evil 5-nél is...:)

    ha tévedek, akkor elnézést.
    Ha itt konzolosok fórumában van, légyszíves linkeld be nekem, és akkor töröltetem a topikot, de a keresőben nem találtam....:S
  • DarkSector
    #6
    A topik nyitását azért gondoltam, lehet rosszul mert amikor nekem gondom volt, akkor a játékosok fórumába írtam, ahol SENKI se segített, nem is hibáztatom őket, mivel meg sem jelent még a játék pc-re, naná hogy nem tudnak segíteni, aztán elkezdtem az x360 topic-ba irkálni ott segítettek , de azt se lehet csinálni, hogy egy játékról egyfolytában ott beszélgetünk, mivel az x360 hardware topik elsősorban, ígyis többet írtunk ott a játékkal kapcsolatban mint kellett volna, ha 5 embernek kell segítség, akkor 5 embernek segítek ha kéri, de úgy éreztem illő egy topik ide is, főleg hogy itt vannak Archivementek is, stb.
    meghát a játék most egyenlőre konzolon játszható, akkor valszeg sokan ha keresnek topikot feltételezem itt fogják kezdeni. :)
  • CroftManor
    #7
    de jó nektek :( én nem tudom sajna letölteni xboxra most, mert itt csak wifis net van
  • DarkSector
    #8
    és wifis nettel lassabban jön vagy mi a gond? :)
    amúgy cső rég hallottam felőled.
  • CroftManor
    #9
    hát a boxban nincs wifi vevő. csupán az a gond xD
  • DarkSector
    #10
    jah :D

    pedig majd nemsokára megpróbálok szerezni live-ot, és kellene coop-ba befejeznem a maradék acsit a játékban.
    habár egy 2. joy-al lehet jobban járnék, és akkor azzal megcsinálni.
  • CroftManor
    #11
    na de most megoldottam, rákötöttem lakótársam lcd tévéjére a boxot és neki van wifis routere :) úgyhogy már épp a demót próbálgatom
  • DarkSector
    #12
    remélem tetszik majd, amúgy origiben 3750ft-raa jött ki nekem, ICEAKOS-tól ha akarsz vehetsz pötyöket...:)

    én még várom a DC-ket is, lesz 5 DLC és ebből ha minden igaz az első 30 napig x360-ra ingyen lesz letölthető az első DLC.
    valamint UPDATE-ként szeptember 28.-án kiegészül a játék, az online coop lehetőségével, mivel most csak offline coop lehetséges.
  • CroftManor
    #13
    jaja, tetszik. Tök jó ez a lándzsás harc. meg a különböző csapdák. Kiváncsi vagyok milyen a teljes
  • DarkSector
    #14
    jah lesz még a fegyók közt 3 másik lándzsa is, a spoiler miatt nem részletezem mienek lesznek, de az utcsó kettő, az utolsó előtti az nagyod durva, és ha megszerzed, utána gyerek játék megcsinálni a pályákon a csellendzseket.

  • CroftManor
    #15
    nekem második végigjátszásra 22 perc az időm. az nem olyan rossz, nem? :)
  • DarkSector
    #16
    nekem 5:58....:)

    de amúgy zsír, mert ugye nem rohan végig az ember először, meg megölsz mindenkit, szétnézelődsz.
    csak az időcsellendzs az asszem 6:00 vagy mennyi.

    mert vannak extra jutalmak, amihez, majdnemhogy sok helyen forgatókönyv szerint kell végigrohannod a pályákon.
    és ezért is kapsz 1-1 extra tárgyat.
  • CroftManor
    #17
    a demó pályán 5:58? azt asszem láttam a leadboardban. és hogy tudtál úgy végigrohanni rajta? nem öltél meg senkit, csak rohantál? xD
  • DarkSector
    #18
    nekem a full-ban lett 5.58, de a demo-ban is ugyanaz az első pálya van, igen itt az a lényeg hogy iszonyatgyors menj végig, nem számít semmi, minden mappon 3-4x végigmentem, a játékban, összeszedve mindent, elbóklásztam minden irányba, amire azt gondoltam hogy el lehet jutni valahová, és utána mikor már betanultam mi kell a továbbjutáshoz, go és futottam, csak a szükséges rejtvények megoldásával természetessen.

    a legdurvább a #3 hsz-ban a maps link mögött, hátulról az 5. mapon, 5:00 perces limit, megszenvedtem kibaszottmódon, hogy sikerüljön 4:49-re (10).
    és a (08)-nál ami kedvenc küldetésem az is megizzasztott mint állat, mert ki kellett nyirnom mindenkit a pályán, ez elsőre nem halatszik nehéznek, de ha majd a full-ban játszol vele, rájösz, miért olyan k...nehéz a gyakorlatban...:)

    a link mögött láthatod az elért pontszámaimat, és hogy mennyi idő alatt értem el őket.

    01. Temple of Light
    02. Temple Grounds
    03. Spider Tomb
    04. The Summoning
    05. Forgotten Gate
    06. Toxic Swamp
    07. Flooded Passage
    08. The Jaws of Death
    09. Twisting Bridge
    10. Fiery Dephts
    11. Belly of the Beast
    12. Stronghold Passage
    13. The Mirror's Wake
    14. Xolotl's Stronghold
  • CroftManor
    #19
    hát linket azt nem látok :D csak a pályák nevét és számozását :)
  • DarkSector
    #20
    ebben a [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1283081219&no=3]#3[/URL] hsz-ban van egy link, a Maps, amiben az adatok vannak, olyan elrendezés szerint, mint a képen a számozás...csak a Maps linkben a pályanevek nem látszanak...:)
  • CroftManor
    #21
    látom :)
    Amúgy ennyire megtetszett a TR? Vagy te eddig is szeretted? nem tudtam
    Az underworldot be kéne szerezni boxra, mert azon van két DLC is, én csak pcn toltam végig a simát
  • DarkSector
    #22
    nem nekem nem jönnek be az új 3d-s tombok...:)
    csak ez. mert itt valahogy jobban leköt, az érzés hogy gyüjtögessek, meg hajtsak hogy mindenem meglegyen, nem tudom pontossan leírni az érzést, de valahogy jobb, meg mintha több szerszám lenne ebben a játékban 88DB pontossan.
  • CroftManor
    #23
    egyébként a Limbot sztem próbáld ki, Letölthető live-ról. kissé nehéz így elsőre, ilyen fejtörős játék
  • DarkSector
    #24
    nekem mondod, majdnem azt vettem meg, csak közben ez kijött. meg is veszem szerintem majd később. az is sirály cucc. :)
  • CroftManor
    #25
    A teljest csak pontokért lehet letölteni? Úgy értem boltba nem is lehet kapni?
  • DarkSector
    #26
    Jah nem.
    Csakis kizárólag pontokért, de -t ajánlom ICEAKOS-t, eddig nekem mindig korrekt módon adott el pontokat, csak elutaltam a lóvét, és ahhogy megjött neki, már ott küldte e-mail-ben a kódot (nekem azt írta hogy PLAYPAL meg OTP 24órás utalás vagy mi a tököm ezeket azonnalmegkapja)
    így is volt haveromnak adtam pénzt a PLAYPAL vagy miről küldött neki 5000-et, ami 1600PONT (én US profilt használok a pontok végett előnyösebb ha az árakat nézem)
    és ebből 1200-ért megvettem a Lara-t meg a resi5-ből visszamaradt a DE dlc az pont 400pont volt....:)

    így nekem 3750-be jött ki a játék. 15$ a játék és 1$=80pont így lehet amúgy kiszámolni a dlc-k árait előre ha hirekben hallod hány dolcsi lesz...:)

    vagyis 1600pont az 20$ amiből jön hogy 1$ az 250FT...:)
  • CroftManor
    #27
    Igen, pont most írtam neki e mailt, Már vettem tőle pontokat, hiszen úgy töltöttem le az AC 2höz is a DLC ket :) Nekem elég 1200 pont 4000 Ftért.
  • Csokis
    #28
    PAYPAL az te.
  • DarkSector
    #29
    jah akkor az. nem értek a lovakhoz. :)
  • Tinman #30
    PC-re is csak letölthető lesz? Rendben... remélem hamarosan jön a proper, cracked verzió.

    30 dolcsiért azonnal vittem volna PC-re, ha DOBOZOS verzió... a jó k. anyjukat azt.
  • DarkSector
    #31
    jah sajnos nincs szó dobozos verziórol.
    steam-re nem nagyo szeretek vásárolni.

    steam-re 30 dollár lesz? wtf??? az odabasz. annyit nemér azért.

    ps3-pc szeptember 28. nemsokára lesz alternatív verzió.
  • DarkSector
    #32
    Lara Croft GoL (Steam) PC
    árat még nem látok, csak fura nekem az a 7GB helyigény, mivel nekem x360 verzió 2GB csak. :D
  • CroftManor
    #33
    nah, már én is nyomul a teljes verzióval. Hát az a Forgotten Gate pálya kissé kiakasztott, mire összeszedtem a 8 kőgolyót. Az tetszik h a zenéket nagyrészt a legenddből szerválták
  • DarkSector
    #34
    Grat!
    jah az a pálya elég kemény egy hasonló 6 golyos ma lesz majd később.
    jah állítólag a grafika is a legend motorjával készült...de ezt nem tudom pontossan csak irták tesztben, hogy annyira jól néz ki, mintha azzal készítették volna.
  • CroftManor
    #35
    Totec csak akkor van velünk a pályákon, ha coopba nyomjuk? Én meg azt hittem eddig h Őt gép fogja irányítani. Lara minden pályán egyedül van, a banner képen is, ahol Totec is ott van vele, ezen a pályán is egyedül volt Lara
  • DarkSector
    #36
    igen az csak a player 2 irányíthatja, szemétség...viszont nekem nem is hiányzott, szerintem jobb ötlet hogy gép ne irányítsa, mert akkor az inkább csak akadály lett volna sokszor. mert ugye rengeteg játékban a gépi inteligenciával ellátott cooptársakat elkívánják a búsba...:)
  • n000rbi
    #37
    Nem tudjátok mikor lesz ez PSN-en? Vagy csak én nem találom? :P
  • DarkSector
    #38
    szeptember 28 a x360-os ONLINE COOP UPDATE, és szeptember 28 PSN és PC.
    csak x360-ra jött augsztus 18.-án.
  • n000rbi
    #39
    Értem, kösz!
  • Ragnar360
    #40
    engem is érdekel, valszeg majd megveszem még szeptemberben...

    coop gondolom elégjó a hangulat/jatekelmeny ?!