3032
Crusader Kings II

7439670952_0001009b22_b.jpg
  • precise
    #1789
    Ez nagy királyság, mármint a ctrl+f. Nem is tudtam eddig, holtig tanul az ember...

    Amúgy köszi, hogy szenvedsz a magyarítással, anélkül biztos, hogy nem tudnám használni a játékot.
  • MightyKopiati
    #1788
    Ezért "megtaláltam" miatt írtam meg (közvetve) a g verzió linkjét. Utána meg ezért raktam privátra az f-et (mondjuk ezt már korábban meg szoktam tenni (mea culpa), mert ez linkelés sem bolondbiztos már. Az aláírásomról nem is beszélve.



    OFF
    Hogy másoknak is legyen valami tanulság az esetből, egy fontos billentyű kombinációt hadd osszak meg veletek. CTRL+F Köszönöm.
    ON

  • precise
    #1787
    Ha már visszaolvasás :)

    #1784-ben írtam, hogy megvan. Igaz nem a legújabb most már látom. Azért nem találtam ezt meg, mert a játék elég régi és azt gondoltam, hogy jóval korábbi hozzászólásban fogom megtalálni, végig néztem a 9. oldaltól a 3.-ik :)
  • MightyKopiati
    #1786
    #1772 (ez a hozzászólás száma) Visszaolvasni nem bűn, és nem is fárasztó, főleg ennyit....
  • HUmanHunter
    #1785
    ááááááá pár napja vettem meg az old godsot 15 eur ért, most akciós bezzeg summer salen nem volt az..
  • precise
    #1784
    közben meg lett a 0.7F.

    Az előbbi linkben meg ha jól látom nincs benne az összes dlc, pl az ucsó nincs a csomagban
  • precise
    #1783
    Sziasztok,

    Akcióban van 2 napig a játék és összes dlc-je.


    Megvettem, a google szerint van magyarítás hozzá, de sehogy nem találom, a letöltést, illetve találtam egyet de az a mediafire-ön privátra van állítva.

    Van hozzá magyarítás, ha igen a dlc-khez is van-e és honnan tudnám megszerezni?


  • Fec papa
    #1782
    Ha gondolod írj privátot és kipróbálhatjuk a játékot, hogy velem működik e.
  • Fec papa
    #1781
    Ha a verziószám azonos, mondjuk 1.103 (WQLL) a betűk is fontosak, általában játék után változik, miután betöltesz egy játékot kilépsz a menübe akkor mér VQLL lesz, természtesen ha ujraindítod a játékot visszarakja WQLL-re. Ha ez egyezik, akkor nagyon valószínű hogy a tűzfal felelős érte, nálunk is ez volt. Én vagyok a Host, nekem amikor először nyomtam a Host-ra ki is adta a tűzfalat, de ha fullscreennel játszotok akkor lehet le kell alt-tabolnotok hogy lássátok. Tehát nálunk is a szinkron volt a baj, pedig ismerősöm kikapcsolta a tűzfalat, meg be is rakta a kivételek közé, de nem volt jó, így megkértem hogy Hostoljon egyet ő is, neki is beadta egyből a tűzfalat, engedélyzte úgy, és utána minden rendben ment.

    Szóval kérd meg azt aki rád csatlakozik hogy ő is Hostoljon egyet, hogy beadja neki a tűzfalas dolgot.
  • Magi89
    #1780
    Azzal nincs gond egyik oldalon sem, bőven a ajánlott felett van.
    Esetleg egy próbát lehetne veled is tenni? Ha már elvileg a dolog működik nálad.
  • MightyKopiati
    #1779
    Milyen gépen toljátok, lehet kevés a memória stb....
  • Magi89
    #1778
    Tűzfal ki van kapcsolva. Mi a 2-3 sebességnek is örülnénk ha tudnánk játszani vele. :)
  • MightyKopiati
    #1777
    Tűzfalon át van engedve? Nálam működik, de nem lehet 2-3as sebességnél gyorsabban (érdemben) játszani.
  • Magi89
    #1776
    Igen, próbáltuk Direct IP-vel. A következő történt. A játék elején kiírja, hogy nincsenek szinkronban a játékosok. A hadakat nem lehet mozgatni, vagy amit sikerül azt nem lehet egyenesíteni.
    Nem bonyolítanánk ha egyszerűen menne. :)
    Neked probléma mentesen működik?
  • MightyKopiati
    #1775
    Direct IP? Nem kell bonyolítani az egyszerű dolgokat...
  • HUmanHunter
    #1774
    steames verziót hogy lehet patchelni? nem akarja automatikusan hiába az van beállítva.
  • Magi89
    #1773
    Üdv!

    Nektek hogy működik a multi része a játéknak?
    Mi próbálkoztunk internet game és hamachi segítségével. De a játék sose volt szinkronban, mintha erősen laggolt voltna, játszhatatlan volt. (Mindkét játék eredeti.)
  • MightyKopiati
    #1772
    Frissítettem a magyarítást. Kompatibilis az 1.103 verzióval. Korábbi verzióra nem javaslom a telepítését. Olvass el fájl nézegetése ajánlott.
    Kiegészült pár frissen fordított (apróbb szövegekkel) és egy kis régi-új szöveg résszel.

    - Letöltés -
  • pocoksari
    #1771
    letoltod ujra a jazekot mas torrentrol
  • Maarius
    #1770
    Mármint az alapjáték legyen másik verzió, vagy a patchek? Az utóbbit próbálgattam, az alapjáték meg SKIDROW-os. Frissítettem (legalábbis azt hiszem :P) a videókari driver-jét is, mert egy másik fórumon volt 1 ilyen tanács, de az sem segített.
  • pocoksari
    #1769
    rakj fel másik verziót...tölts másikat
  • Maarius
    #1768
    Mit csináljak, ha egy patch sem működik, csak az alapjáték? Bármelyik javítócsomagot rakom fel, jobb esetben csak a határok és a felnőttek portréi nem látszódnak, rosszabb esetben még a menü sem.
    Már napok óta próbálom megoldani de nem sikerült.
  • kissssss
    #1767
    CK1dv van egy mod amivel lehet már pogányokkal és muszlimokkal is játszani de ha felrakom akkor új címeket nem lehet kreálni nem engedi(pl:finn királyság) de még elvenni sem lehet, emlékszik valaki rá hogy volt-e erre orvosság vagy direkt ilyen lett?
  • Elar
    #1766
    Én a RTW és társaival vagyok-voltam így állandóan :)
    Kiváncsi leszek a 2. részére hogy fejlesztettek e az AI-n :)
  • arel
    #1765
    Hali.Egy ország végigjátszása után nekikezdtem egy hercegségnek,de egy s másban azért eltérnek a dolgok.Leginkább egy problémám lenne amit nem értek.Ha az országban lázadások törnek ki - több hercegség és grofság háborúzik a királlyal- és én nem csatlakozok a felkéréshez,miért zár engem is a király börtönbe a lázadás leverése után a többi nemessel együt,ha a lázadók ellen vonulok fel?
  • Maarius
    #1764
    El tudná valaki magyarázni, hogy házasság-öröklés segítségével hogy tudok megszerezni magamnak egy agnatic seniority öröklésű királyságot (Bohemia)?
    Csak mert ha sikerül is beházasodnom, a fiam nem lehet örökös, mert már nem tartozik ahhoz a dinasztiához, ha meg mondjuk a lánytesó, vagy a lányom házasítom be, akkor meg az ő gyerekük örökölhet, csak nekem nem lesz hozzá semmi közöm.
    Szóval akkor: harc nélkül hogyan lehetne "elfoglalni" Bohémiát?
  • Maarius
    #1763
    Ja most nézem, hogy ez 800 valamennyiben van... Az alapjátékban Hungary a neve. Már épp kérdezni akartam, hogy nevezted át :)
  • pocoksari
    #1762
    mert kárpátia a birodalom neve?! :)
  • Maarius
    #1761
    Miért Carpathia az országod neve? Miért nem Hungary? :)
  • pocoksari
    #1760
    játszottam még majdnem két évet...de eszméletlenül unalmas...még egyszer sem foglaltam el a összes tartományt...meguntam mindig :)
  • Solyom2
    #1759
    20 év alatt bedaráltad a fél világot?! Szép:)
    Én még sose éreztem késztetést arra, hogy elfoglaljam a teljes térképet, jobban szeretem szerepjátékosan egyengetni a dinasztiám útját.
  • pocoksari
    #1758
    jó, biztos van olyan hely, ahol szerencse is kell ,hogy a nagyobb fel ne faljon az elején...egyiptommal mondjuk sokkal gyorsabb voltam...berozsdásodtam talán :)
  • pocoksari
    #1757
    no, skacok...folytatam a magyar játékomat...ez a 20 éves képem:
    kép
    végülis ellenfelem már nincs, csak a cb-ken múlik minden meg a seregek sebességén...szóval 30év alatt királyként biztosan megoldható a teljes térkép elfoglalása...hercegként 40-50, grófként 50-60 év...extrém nehéz/unalmas helyekről 70-80 év sacc.
  • kissssss
    #1756
    ajaj...

    közben ránéztem erre a game of thrones ck2 modra..... aegon + az i win gombal együtt nevetségesé válik az egész hódítás, hanyagolom is a sárkányokat velük túl könnyű.
  • pocoksari
    #1755
    mar rajt vagy a listan :-D
  • kissssss
    #1754
    nem rosszindulatból mondtam félre ne érts :)
  • pocoksari
    #1753
    elg negativan hangzik ez a piramisjatek megnevezes...
  • kissssss
    #1752
    " Miért, te mit részesítesz előnyben a magánbirtokkal szemben? "

    a piramis játékát :-D amit mindjárt le ír ezeregyedszere is.
  • pocoksari
    #1751
    szerintem fizetnek, de en elso napon feltolom maxra...vazall es zsoldos seregre tamaszkodom
  • Solyom2
    #1750
    De a vazallok alapból nem fizetnek adót, csak ha elfogadom a törvényt, ugye?
    Miért, te mit részesítesz előnyben a magánbirtokkal szemben?