3032
Crusader Kings II

7439670952_0001009b22_b.jpg
  • Maarius
    #2149
    És minden egyes kiegészítő és patch fent van? Mert nekem is csak pár hónapja, a legutóbbi patchek óta van ilyen... előtte nagyon ritkán fordult elő, de ma például 5-ödszörre sem sikerült ezt a rohadt játékot elmenteni. Elnézést a stílusomért, csak elég frusztráló, hogy órákat veszítek el a mentés, azaz inkább a mentés hiánya, vagy legalábbis hibája miatt úgy, hogy ráadásul eredetim van.
  • jocika
    #2148
    Nálam minden rendben.
  • Maarius
    #2147
    Másnál is jelentkezik az a hiba, hogy van mikor sikerül menteni, van mikor nem, sőt ki is lép a játék? Az utóbbi sajnos gyakrabban előfordul és baromira irritáló. A neten meg nem találtam rá megoldást.
  • KissCsabi
    #2146
    Sziasztok!
    Ezen a ts3 gaming szerveren van Europa Universalis 4 Crusader Kings 2 Victoria 2 Hearts Of Iron 1,2,3 és March Of The Eagles valamint van Minecraft Heartstone és Counter Strike Global Offensive szoba is.
    IP:ruby.voic.in:8460
    JELSZÓ NINCS!!!
    Jó Játékot! ;)
  • űáélkjhgfdsa02
    #2145
    akinek gondja van a telepítéssel/letöltéssel:
    -innen töltheted le: http://kickass.to/crusader-kings-ii-2-0-34-dlcs-multi4-t8211341.html
    -csomagold ki a program files mappába
    - 3X futtasd a Activation_DLC fájlt, nem baj ha kilép magától, vagy sok ideig tart a lényeg hogy 3x futtasd
    - magyarosítsd
    -játssz
    most működik 34dlc és 2.0 verziójú játék
  • pellei90
    #2144
    Üdv.
    Olyan kérdésem lenne, hogy feltelepítettem az alapjátékot. Felpatcheltem 2.01-ig. Belépésnél pedig a térképen szürke csíkok futnak össze vissza. Valami oknál fogva szar a térkép mindegyik patchnél. tipp?
  • HUmanHunter
    #2143
    felraktam már újra, sokat dob a játékélményen a sons of abraham és a rajas of india? azok még nincsenek meg
  • űáélkjhgfdsa02
    #2142
    Valaki letudja tölteni a 2.1.4-es patchet? a maximum ami fent van az a 2.02-es patch de azóta már ki jött ez is...és kéne a game of thrones modhoz is
  • wednes
    #2141
    Egyszer én is belefutottam egy ilyenbe. Mikor újra elindítottam a játékot már normálisan működött.
  • arel
    #2140
    ráadásul most nézem úgy lehet területeket foglalni ,hogy közben nem álok hadban senkivel.Az országhoz nem lehet csatolni ,de elfoglalni igen.De legalább nem csak rám érvényes ez (akármi is legyen) hanem az összes többi országra is.
  • arel
    #2139
    találkozott már valaki ezzel az eseménnyel (v. buggal nem tudom már) ,hogy rengeteg ország - még a pápai állam is - serege pirossal van ,vagyis ellenségesek velem.De háborúban egyikkel sem állok ,sőt az oppinionom sincs minuszban egyikkel sem (vmelyikkel jónak mondható).A területemre nem jönnek ,hisz nincs háború köztem és küztük de nagyon lecsökkentik a mozgásteremet mert mindenhol ott vannak -pártol eltekintve.
  • Although
    #2138
    Kijött az 1.5-ös verzió ha valakit érdekel az elder kings-ből is.
    egészen elképesztően építették be a rendszerbe a mágia rendszert. Nagyon jó megvalósítás szerintem.
    Elder Kings
  • Jaqen
    #2137
    Valaki szokott rajtam kívül CK2 gameplay-eket nézni? Sajnos angolul nem tudok olyan jól még, két éve tanulom. Viszont igényes magyar gameplay csatornát találtam. https://www.youtube.com/user/RacconAndMT/playlists

    Eszméletlen, hogy több mint 100 CK2 videója van fent, és most kezdte el a Rajas of India-t. Az első videója oktató jellegű, abból sokat tanultam, igazából ha Ő nincs nem kezdem el a játékot úgy, hogy csak félig meddig magyar. Szóval Ati Neked is köszönöm a munkád :) Remélem mihamarabb befejezed, és nekiállhatsz a Game of Thrones modnak :DDDDD Sz*r vicc volt. Ezen kívül van ott még Total War, Kerbal, bocsánat Matal space program, Europa Universalis IV (azt is elkezdem majd), Fable, Dwarf fortress, Lol meg egyéb nyalánkságok. Szal szerintem érdemes feliratkozni. Még mielőtt valaki megvádolna: NEM, nem az Én csatornám. Nem vagyok videós. Maradok néző.
  • Ogredan
    #2136
    Nem ,mert Gábor ( Nálam Kárpátia 2. koronahercege ) egy sima Savoya-i gróf volt.
  • wednes
    #2135
    Nem lehet, hogy már eleve az övé volt?
  • Ogredan
    #2134
    Most váltottam át primogenitúrára ,de a mássodik fiam még mindíg csomó dolgot örököl.
  • Although
    #2133
    jó szórakozást hozzá :)
  • arel
    #2132
    egy kérdés.Van a kancellárnak egy képessége ,hogy képes a megítélést csökkenteni a vezető felé.De ha az uralkodó felé vinnénk le az opinion-t (hogy a vazallusai rosszabb szemmel nézzenek rá) akkor a fővárosba - esetleg egy királyi tartományba - v. az adott vazallushoz kell raknunk a kancellárt?
  • MightyKopiati
    #2131
    Hát örülnék, ha az alapjátékot befejezném, így 2 év után:D
  • pocoksari
    #2130
    így kell ezt, felhízlalni a máját és mindjárt kérni valamit :)
  • űáélkjhgfdsa02
    #2129
    Nagyon jó munkát végeztél!! :D
    A Crusader Kings 2: A Game of Thrones mod-dal nem tudnál egy kicsit foglalkozni, legalább annyit hogy az eddig lefordított szövegek bekerüljenek a mod-ba is???
  • MightyKopiati
    #2128
    Mindig vannak új olvasók:) Új játékosoknak meg elég jó kis kedvcsináló. It t már vissza kell hozzá lapozni amúgy is:)
  • Motolla
    #2127
    Ati, ezt csak a blogodra küldtem, itt már több részletben megjelent. :)
  • MightyKopiati
    #2126
    Motolla , mint első vendégszerző, elküldte a terjedelmes és nagyon élvezetes krónikáját. A hétvégén fog a további 3 rész megjelenni, szóval érdemes majd visszanézni az oldalra.

    Árpádok Erdélyben

    Nem kíméljétek :) a hozzászólásaitoktól!:)
  • Diopapa
    #2125
    Nagyon köszi!
  • MightyKopiati
    #2124
    ITT a LINK friss magyarítás szedhető. Részletek ott.
  • Motolla
    #2123
    Nekiadományozol egy egyházat a sajátjaidból.
  • SuperPotato
    #2122
    Gavelkind örökösödésből hogyan tudom a második fiút kiejteni, anélkül, hogy változtatnám az örökösödési rendeletet?
    Úgy tudom, ha elküldöm papnak akkor nem örökölhet, de ezt hogyan tudom megvalósítani?
  • Fec papa
    #2121
    És ezt a tanácsból kapod.
  • Fec papa
    #2120
    State Diplomacy: Minden 2 pont növeli 1-el az opiniont rólad mindenkivel, illetve minden pont növeli a havi presztízs növekedést 0.01 ponttal és a Culture tech növekedést 1%-al.

    State Martial: Minden pont, 1% ponttal növeli a morál visszatöltést, a katonák kevesebb sebzést kapnak 1%-al minden pont után, és a Military tech növekedést 1%-al.

    State Stewardship: Minden pont 2%-al növeli a bevételedet a birtokaidról -10%-ról indulva, és az Economical tech növekedést 1%-al.

    State Intrigue: Minden pont növeli annak a lehetőségét hogy felfedzel valamilyen összeesküvést.

    State Learning: Minden pont 0.02-vel megnövel a havi piety-t és a technológiát 1%-al.

    Nem tudom mennyire érthető, csak gyorsan leírtam.
  • arel
    #2119
    a nemesek/uralkodó zárójeles értékei -amik a statjaik mellet vannak- ugyanúgy aktivak ,mintha a sajátja lennének?Pl. ha harcmezőn van akkor a martialból a zárójeles érték lesz aktív?
  • Motolla
    #2118
    Kopiati, írtam a blogodba egy hibajelenségről.
  • MightyKopiati
    #2117
    Van, ami gyenge követelés, azt csak bizonyos esetekben tudod megnyomni. (női uralkodú, folyamatban lévő polgárháború stb....)
  • arel
    #2116
    Üdv.Egy kérdés ,mert még nem minden tiszta nálam :-) .A követeléseim közt több hercegségi cím is szerepel ,de magát az adott uralkodót nem tudom mégsem megtámadni mert nincs casus belli-m (másnál meg van de azok per pill nem érdekelnek).Akkor miért ír ki a követelésekhez alaptalan jogokat?
  • Rumli Bátya
    #2115
    Valaki multi???
  • Diopapa
    #2114
    Nagyon köszönjük!
  • MightyKopiati
    #2113
    Legfrissebb verzió elérhető INNEN!
  • MightyKopiati
    #2112
    Sejted miért van a trollface a nevem mögött:)
  • jocika
    #2111
    Na, ez szuper :-)
  • ferinc
    #2110
    Öhmm... nem így gondoltam ha érted mire gondolok :D (nem vettem meg...)