43
  • G_ArchAngel #3
    A reklamok a free alkalmazasokban vannak leginkabb, ezt el kell viselni, ha valamit ingyen akarsz.
    Elofordulhat olyan oprendszer is a jovoben, ami reklamokat futtat, de ingyenes. Van akinek ez opcio, en inkabb megveszem.

    Raadasul egyre jobban kihasznaljak az online elet adta elonyoket a legalizalas erdekeben. Ha az adott app vagy program nem tudja idonkent elerni az ellenorzo pontot es igazolni az eredetiseget, akkor tobbet nem tudod hasznalni, vagy sorban tilt le funkciokat ezzel lehetetlenitve el a kenyelmes hasznalatot.
    Ez ugye senkinek nem faj majd egy jateknal, de egy CAD programnal vagy zene/kepszerkesztonel fajdalmas lehet.

    A filmeknel sem lesz jobb, pl. a Sony direkt engedi a torrentezest, majd amelyik szalat vegig tudjak kovetni, ott a vegfelhasznalot vagy a megosztot polgari birosag ele allitjak, tudomasom szerint tobbszazezer ember ellen folyik eljaras ebben a temakorben. Kezdtek ezt a Bombak Foldjevel, de most mar a Karate Kid letoltoit is figyelik.

  • coolbboy83
    #2
    A torrentezés az valamilyen szinten reklám is...... amellett, hogy nyílvánvalóan kárt is okoz.... elsősorban.
    A Microsoftnak viszont láthatóan nincsenek mostanában épkézláb ötletei...... a Win7 szerintem elég jó lett, de a bukás már időszerű.

    Szerintem érdekesek lesznek az elkövetkező évek az IT világban... :-)
    APU-k, Tábla hegyek, és tarolni fog az ARM is....

    Ezek a telefonra (iAd) és egyéb reklámok, nekem nem kellenek !!!! ez minden cégre vonatkozik... menjenek a francba a rohadt reklámokkal még a telefonokon, meg a gépeken is....
  • Julius Caesar
    #1
    Minek kölcsönöznék, ha ott egy jó tracker? Ez van.... Vége a golden agenek :)

    Bár lehet hogy eljön az idő, mikor apple termékekre nem rakhatsz fel majd torrent klienst