381
Hércules CF
  • IXEMGabeo
    #181
    kíjaza a Níílmár?:D végül elhozták nagy nehezen Brazíliából? már régen Európában játszhatna, emlékszem Tevezzel együtt nyomták még a Palmeirasban...
  • Tominho94
    #180
    A Villareal-ból most Nilmar van nagyon nagy formában, nem lesz egyszerű semlegesíteni.
  • IXEMGabeo
    #179
    hát ja, de röhej:D nem kéne félvállról venni a "kicsiket" se, sztem csak egy kis tűz kellene, nem csak a nagyok ellen kell csapatként funkcionálni...na de majd a Villareal elleni meccs lesz kemény, azt hozni kellene
  • Tominho94
    #178
    Persze hogy lehet, ez benne van.
    Úgy látszik eddig, hogy a csapat a nagyokat megfogja, a "kicsikkel" meg szenved.
  • IXEMGabeo
    #177
    nem jöhet össze minden...a tabellán így sem áll rosszul a csapat, mindenkinek lehet rossz meccse ez van.
  • Tominho94
    #176
    3-0 lett a vége, és ráadásul Aguilart még ki is álították a 89. percben.
  • Tominho94
    #175
    2-0-ra vezet a Getafe a félidőben, már az egy ponthoz is nagy bravúr kell.
  • Forza Italia
    #174
    1-0 a getafenak
  • IXEMGabeo
    #173
    14 perce megy a Getafe - Hercules meccs

    Kezdőcsapat:

    Calatayud
    Cortés
    Paz
    Pamarot
    Pena
    Kiko
    Aguilar
    Gomes
    Fritzler
    Pulhac
    Trezeguet

    cserepad:

    Velthuizen
    Rodri
    Rufete
    Sendoa
    Tote
    Portillo
    Valdez
  • Tominho94
    #172
    Itt is lehet élőben követni.
  • IXEMGabeo
    #171
    a meccset egyik sport adó sem adja, PSV meccset adja a Sport 1, a DIGI-n elvileg a Chelsea-Arsenal lesz, szóval maximum streamen lehet követni a meccset...nyugi majd az eseményeket úgyis tudni fogjátok.
  • Tominho94
    #170
    A Getafe tegnap kikapott a Young Boys-tól 2-0-ra az EL-ben, ha sikerül átmenteni a Sevilla elleni formát, jöhet az újabb siker. :)
  • IXEMGabeo
    #169
    Getafe - Hercules

    Estadio Alfonso Perezben 2010/10/03 17:00 órakor lesz
  • IXEMGabeo
    #168
    Hercules-Sevilla:)







    Köszi McFrost jövünk fel a tabellán, mint a talajvíz:P
  • McFrost
    #167
    Trez dupla és gratt! Nem semmi!
  • IXEMGabeo
    #166
    2-0 lett a meccs vége

    evvel a Hercules 7 pontos 5-3 as gólkülönbséggel és [b]8.[/u] a tabellán, ami nem rossz kezdés...
  • Pookie
    #165
    Csak a kis csapatok ellen is ilyen jól menjen. :)
  • IXEMGabeo
    #164
    közbe Trez majdnem mesterhármast szerzett:D
  • Tominho94
    #163
    Na ez a Romaric szabi most veszélyes volt, de szerencsére a kapufa velünk volt.
  • Tominho94
    #162
    Úgy néz ki :D
    Azért egy bundaügy, ha beigazolódik oda tud tenni rendesen..
    Vagy egyből kizárás, vagy méretes pontlevonás ami egy kiscsapatnak elég húzós.
    De ez a csapat az eddigiek alapján megérdemli azt hogy a Priméra Division-ba játszhasson.
  • IXEMGabeo
    #161
    ja és te még azt mondtad húznak vissza a másodosztályba a "bundaügyük miatt" lehetséges h tévedtél;)
  • Tominho94
    #160
    úgy látszik meglesz skalpolva a sevilla is :)
    Treze pedig bepörgött :D
  • IXEMGabeo
    #159
    beindult Trezegól:D immáron akcióból is gólt szerez 2-0:D ez az fiúk
  • IXEMGabeo
    #158
    a Hercules kapusa Calatayud baromi gyors, óriási mit küzd, irigylésre méltó egyelőre a teljesítménye...
  • Tyler1
    #157
    szép :)
  • IXEMGabeo
    #156
    Trezeguet megszerzi a vezetést 11-esből ez volt szezonbeli 2. gólja szintén 11-esből:)
  • IXEMGabeo
    #155
    11-est kapott a csapat a 20. percben, Kikot buktatták hátulról
  • IXEMGabeo
    #154
    kezdőcsapat:

    Calatayud
    Cortés
    Paz
    Pamarot
    Pena
    Kiko
    Fritzler
    Gomes
    Aguilar
    Drenthe
    Trezeguet

    cserepad:

    Velthuizen
    Rodri
    Rufete
    Sendoa
    Tote
    Portillo
    Valdez
  • IXEMGabeo
    #153
    kb 12 perc és kezdődik a Sevilla elleni meccs, az eseményt a Sport 1 közvetíti:)
  • Tyler1
    #152
    és ez hivatalos dolog? mert nem biztos, h ide postáznak. kényesek a magyarokra a nyugati országok. azt látom h 65euro a mez. ebay-en nézted? lehet olcsóbban és biztosabban kijönnél azzal.
  • Pookie
    #151
    Honlapjuk nem elérhető, egyenlőre sztem csak facbookon működik. Ez lenne az: shop. Ajándéktárgyakról képek vannak fenn, van sok jó cuccuk :). Akivel beszéltem ő azt mondta h egy ismerőse dolgozik a shopban, tud küldeni bármilyen névvel és számmal, de nem biztos h van már idei mezük. Remélem még kiderül :)
  • IXEMGabeo
    #150
    nincs fészbukom:)

    mit mondtak a mezzel kapcsolatban? eladó, nem eladó? vagy tudnak esetleg helyet, ahol tudsz venni?
  • IXEMGabeo
    #149
    jaja, csak tegnap és ma sem voltam otthon nem közöltem az eredményt...

    0-0 lett, és így a csapat jelenleg 10. a tabellán 3-3-as gólkülönbséggel

    [szín=blue]Hercules CF[/szín] - [szín=red]Sevilla[/szín] H;José Rico Perez stadion
    2010/09/26-án 19:00-kor lesz
  • Pookie
    #148
    Írtam a facebookon a Hercules oldalára egy kommentet, már 2en válaszoltak h érdeklődöm-e mez után. Az egyik szerencsére tud angolul. :)
  • Tyler1
    #147
    Zaragozával x-eltek.
  • IXEMGabeo
    #146
    attól függ sztem idén hol végez a csapat. Nyílván minél előrébb, annál nagyobb népszerűségnek fognak örvendeni és akkor talán lesz eladható termékük...amúgy a csapat színe és a mezük nagyon bejövös, ez a kék(halvány) és fehér szín...darázscsíkos UV sárga mez az az etalon, amiben a múltkor a Barca ellen játszottak
  • Pookie
    #145
    kár hogy csak tizenegyesből de legalább betalált Trez. :)
    Találtam egy honlapot ahol sok mez van de sajnos Hércules-es nincsen :(
    itt a link ha vki szeretne rendelni mást:link
  • IXEMGabeo
    #144
    Képek a Valenciai derbiről...





  • IXEMGabeo
    #143
    helyesbítek az UEFA.com írja a 31-et, amúgy valószínűleg 30-án lesz a meccs dél körül a hivatalos honlap szerint.
  • IXEMGabeo
    #142
    október 31-én a Perez stadionban fogadjuk a Real Madridot...