381
Hércules CF
  • Tyler1
    #141
    hát ha a nagyoktól nem kapnak nagy zakót, akk könnyebben veszik a kis csapatok elleni meccseket. benne volt ebben a meccsben is az x, de ezzel sem lehetnek elégedetlenek.
    Madriddal mikor játszanak?
  • IXEMGabeo
    #140
    köszi az eredményt

    azért várható eredmény volt a Valencia sok lett volna, talán majd a Zaragoza könnyebb lesz, de utána máris jön a Sevilla ami szintén nagy falatnak tűnik. Elég nehéz a sorsolása a csapatnak, bízom benne sikeresen jönnek ki belőle.
  • Tyler1
    #139
    sajnos maradt az eredmény 1:2 :S

  • IXEMGabeo
    #138
    majd Portillo tesz róla:D ő váltotta Valdezt a 73. perc körül...
  • Tyler1
    #137
    hozhatnának egy x-et. az szép lenne a Barca után, a Valenciával szemben is ponttal távozni.
  • IXEMGabeo
    #136
    David Navarro kiállításával már emberelőnyben a Hercules...
  • Forza Italia
    #135
    gyakorlatilag is:D
  • IXEMGabeo
    #134
    elvileg Trez lőtte 11-esből...
  • Tyler1
    #133
    nem tudom ki lőtte, én is csak eredményt nézek :)
  • IXEMGabeo
    #132
    max eredményekben tudom követni nézni nem...Trezeguet betalálta 11-esből? akkor ez jól jött a félidő előtt még...
  • Tyler1
    #131
    2:1 :)
  • IXEMGabeo
    #130
    úgy tűnik Juan Mata nagy napja a mai már 2-ra vezet a Valencia (duplázott) és még az 1. félidőnek sincs vége...úgy tűnik a srácokban maradt az ünneplés...
  • IXEMGabeo
    #129
    Kis háttérinfo, aki nem tudná...

    Hercules – Valencia előtt

    Két bajnoki és egy BL győzelemmel a háta mögött látogat a Hercules otthonába a Valencia, bízva a makulátlan bajnoki mérleg megőrzésében. Az első forduló után még egyszerűnek tűnt volna ez a túra, hiszen a Hercules hazai pályán kapott ki a Bilbaotól, de az előző fordulóban a Camp Nou-ban fektette két vállra a Barcát. Köszönhetően Nelson Valdez két góljának.A Segunba B-ből a 2. helyen jutott fel a gárda az első osztályba. Nyáron bundagyanúba is keveredtek, de aztán szépen lassan elkezdtek igazolni.Kapusposztra egy tehetséges, már a holland válogatottban is bemutatkozott portást Velthuizent hozták. A jobb hátvéd Daniel Cortés a Getaféből érkezett. A védelem közepére jött a szenegáli válogatott Mohammed Sarr. Dél-amerikia szűrőpárost igazoltak a középpályára. Fritzlert a Lanús adta kölcsön, míg a kolumbiai válogatott Aguilart az Udinéséből vásárolták. Bal oldalra szereztek két játékost is: a román Pulhac, valamint a Real Madridtól kölcsönkapott Drenthét. Utóbbi nagy erősítés lehet a Hercules számára. El is érkeztünk a csatárposztra, ahova a legnagyobb nevek érkeztek. Nelson Valdesért 3,5 millió Eurót fizettek ki a Dortmundnak, de úgy látszik ez a befektetés meg fog térülni. Olivier Thomert a Le Mansból érkezett az Ibériai-félszigetre. A legnagyobb ász, pedig az utolsó pillanatokban szerződtetett Trezeguet. Bár már 32 éves, de attól még klasszis és bármikor gólt tud szerezni.Távozók közül a legfontosabb a montenegroi Delibasic volt, aki tavaly 34 meccsen 9 gólt szerzett. A román Danciulescu ennél jobban termelt. Neki 25 meccs is elég volt 10 gólhoz. Jorge Alonso és Del Olmo volt még az, aki játszott legalább a meccsek felén, de egyik távozó hiányát se fogják megérezni. A Hercules kezdőcsapata tehát elég erősnek tűnik. Egyébként ugyanabban a felállásban futballoznak, mint a Valencia. Csak azért a játékosanyag más ezekre a posztokra.
  • IXEMGabeo
    #128
    holnap lesz Valencia tartomány rangadója:)

    streameken lehet nézni a meccset, nem fogja egyik sportadó sem adni tudtommal...
  • IXEMGabeo
    #127
    Egy kis video a csapatról még talán korábbról (Hitman 2 zenei aláfestéssel)
  • Tyler1
    #126
    vagy ha úgy játszanak az ellenfelek mint a Barca... :)
  • IXEMGabeo
    #125
    lol 2010-et akartam írni****javítva 2010/09/19
  • IXEMGabeo
    #124
    hivatalos honlap, illetve a szezonbeli a bajnoki meccsek


    2009/09/19-én 17 órakor, a Hércules hazai pályán fogadja a Valenciát, mely újabb nagy falatnak ígérkezik.

    2 fordulóval később, mint látható máris a Sevilla is az ellenfelek között lesz, nem mondom a csapatnak nincs könnyű dolga, reálisan látva az is nagy dolog lenne, ha az elkövetkező 3 meccset döntetlenre tudják hozni. Bár, ha úgy játszik a csapat, mint a Barcelona ellen, akkor nem lehet probléma.
  • IXEMGabeo
    #123


    egy kis csapatkép a meccsről:) mégtöbb ilyet kellene, a cél természetesen elsődlegesen a bentmaradás, de már ezért megérte feljutniuk:D
  • geo91
    #122
    alszom. reggel 6-7-től du. 3-4-ig.
  • IXEMGabeo
    #121
    úristen és nem is alszol?

    kemény vagy:), télleg grat hozzá, azért a való életben 2. helyen jutott fel a Hercules...idén úgy érzem lesz még csapat, akiket elkapnak, pl egy Atletico Madridot;)
  • geo91
    #120
    tegnap egész éjjel nyomtam, meg ma is egy kicsit délután.
    most megint elkezdtem, 27. forduló jön.
  • IXEMGabeo
    #119
    mikor kezdted ezt el? hogy volt erre időd h itt tartasz?:D
    amúgy grat fő cél legyen a feljutás
  • geo91
    #118
    kezdtem egy karriert is fm-ben velük :D még a másodosztályból indulva. féltávnál.
  • IXEMGabeo
    #117
    :)
  • geo91
    #116
    maxiriszpekt a csapatnak a nem akármilyen barca veréshez!
    + fav a topik mostantól :D
  • Pookie
    #115
    Sajnos nem tudtam nézni ma a meccset, de ha holnap nyer a Juve és a REAC akkor nagyon boldog leszek :D
    Kár h Trez nem talált be, de legalább a pályán volt.
  • IXEMGabeo
    #114
    összefoglaló a 0-2-es meccsről
  • IXEMGabeo
    #113
    A két gárda utoljára az 1996/97-es bajnokságban találkozott egymással, akkor a Hercúles mindkét meccsen legyőzte a katalán együttest, egyelőre folytatódik a jó széria:D
  • IXEMGabeo
    #112
  • IXEMGabeo
    #111
    http://www.sg.hu/galeria.php?guid=1263765874&status=galeria&galeria=Futballk%E9pek

    íme a gólszerző, nem is tudom ez mikor igazolt ide Dortmundból:D meglepett, hogy ez az a Paraguayi Valdez az, aki elintézte a Barcát ma
  • IXEMGabeo
    #110
    csá neked is:D már ezért megérte a topiknyitás nemde?:D

    szép kis tömeg volt a szemtanúja ennek
  • McFrost
    #109
    Na ez ám a bravúr a javából!
  • Tyler1
    #108
    omg verték a Barcát :D:D:D az kemény!
  • IXEMGabeo
    #107
    összeállítás alapján ez az Adriano gyerek volt új, ettől független ennek a Barcának még így is legalább 1 góllal vernie kellett volna a csapatunkat:) azért lássuk be erre nehezen számíthatott bárki is...
  • Monoton
    #106
    Hat en max Puyolt hianyolnam, mert ugye Xavi-Mascherano nem sokat lesz együtt a pályán. De am. erdekelne nalad melyik a legerosebb kezdo? :D
  • IXEMGabeo
    #105
    köszi sztem ez így is baromi nagy dolog

    tehát akkor a végeredmény

    Barcelona - Hercules: (2-0)
    GSZ: Valdéz 2x
  • Tominho94
    #104
    Lehet, de azért papíron így is meg volt a kellő különbség. :D
  • marci9507
    #103
    Grat nektek,nagyon jól játszottatok,és remekül helytálltatok,sok sikert a bajnokság további részében is:).

    #98: Ez a Barcanak,nem éppen a legjobb összeállítása volt,hiányzott azért egy pár játékos:)
  • IXEMGabeo
    #102
    csak nem Trezeguet?:) asszem Pookie jól ráérzett, hogy ezt a meccset nézni kell, ő kért először streamet:D

    ezt azért csak megálmodni lehetett volna, hogy itt ma a Barcelona vesztésre fog állni egyáltalán:D, de még a döntetlent is