381
Hércules CF
  • IXEMGabeo
    #221
    Almeria-Hercules (1-1)
    GSZ: Ulloa ill. Valdez

    Sztem nem volt túl mozgalmas meccs, de 5 perccel a vége előtt kár volt kiengedni egy biztosnak tűnő győzelmet!
  • IXEMGabeo
    #220
    na bazz Ulloa a 85. percben egyenlített:( sok megy a csapat a döntetlenekkel pfff...
  • IXEMGabeo
    #219
    38. percben Valdez megszerezte a vezetést:)
  • IXEMGabeo
    #218
    kezdőcsapat: az Almeria elleni

    Calatayud
    Cortés
    Paz
    Csere
    Pamarot
    Pena
    Sárgalap
    Gomes
    Valdez
    Aguilar
    Rufete
    Thomert
    Portillo

    cserepad:

    Alba
    Juanra
    Kiko
    Rodri
    Csere
    Fritzler
    Sendoa
    Cristian


    34. perc környéke és 0-0 egyelőre
  • IXEMGabeo
    #217
    tíz japán tehetség érkezik Alicantéba próbajátékra

    A spanyol labdarúgó-bajnokság élvonalában szereplő Hércules együttműködési szerződést kötött a japán Ramzes csapatával. Ennek keretében hamarosan nem kevesebb mint tíz fiatal – 16 és 19 év közötti – japán játékos érkezik próbajátékra az alicantei klubhoz.
    Az első közülük decemberben tölthet el két hetet David Trezeguet-ékkel, a többieket februárban és márciusban teszteli a spanyol csapat.

    Forrás: nemzetisport
  • IXEMGabeo
    #216
    nem túl sok spanyol meccset láttam, de talán a hétvégi Barca-Valencia és ez a meccs, ami baromira izgalmas volt, talán a 2 legjobb spanyol meccs idén...

    Villareal pedig qva jó volt mármár Barcaféle szinten tolják a focit, amit baromira tetszetős, nem is értem hogy álltak kiesőhelyen:O

    viszont mi sem voltunk rosszak, főleg Drenthének voltak köszönhetőek az a sok akció amiket tudtunk vezetni még mikor visszább vett a Villareal, épp azt néztem, hogy a Cortes, Páz féle játékosok elszórták a labdákat...egy erős szűró (pl Essien, Sissoko, Gattuso, Emana, De Rossi) kellene, aki sok labdát szerez és, ha lenne még 1 zseniális irányítónk már már Koman szintű akár, akkor ez a csapat simán ott lenne a kupa helyeken, így is úgy is legalább egy EL helyre hátha odaérünk Valdezékkal én nem a kieséssel akarok foglalkozni, hanem minél előbbre törni, bár szezon elején azt mondtam a bentmaradás a fő cél, inkább dagadjon a becsvágy, mint a remény haljon meg:)

    következő meccs:

    UD Almeria - Hercules CF

    2010/10/24-én 17 órától
    Mediterrán Játékok Stadionjában lesz

  • Tominho94
    #215
    Remélem Trezének az eltiltás nem lesz több 2 meccsnél..
    Addig Portillo el van Valdezzel.
  • Tominho94
    #214
    Jó ez az eredmény, és fontos hogy Treze és Valdez is tartja a formáját.
    Gyűlnek a pontok, érik a bennmaradás.
  • geo91
    #213
    nem nyertem, a svédek elvitték... ha mind iksz lett volna 200-ból 8 ezret nyertem volna...

  • IXEMGabeo
    #212
    Jellemző képek a meccsről:









    mégtöbb ilyen küzdelmet
  • IXEMGabeo
    #211
    Geo bejött a tipped nyertél zsét...

    Hercules-Villareal (2-2)
    GSZ: Valdez, Trezeguet ill. Capdevila, Borja

    szenvedélyes lüktető meccs volt, nagy grat a csapatnak:)

    nálam a meccs legjobbja Drenthe
  • IXEMGabeo
    #210
    bíró totál elvezeti ezt a meccset, 1 perc alatt 2 kiállítás a Villarealnál...ilyet se láttam még, mondjuk ez jogos volt
  • IXEMGabeo
    #209
    nyugodtan kiállíthatta volna a bíró még a gólja előtt ezt a Borját a fene egye meg:D hatalmas meccs...
  • IXEMGabeo
    #208
    2. félidő megy már, bejött a rutinos Rufete csereként...
  • IXEMGabeo
    #207
    ha jól hallottam Muniz Fernandez pff, nagyon belenyúlt a meccsbe...egyébként Drenthére büszke lehetsz, mindkét gólban benne volt vastagon ekkorákat igazolni pont a sztárok viszik a hátán ezt a Herculest, nem véletlen igazolták le pont ezt a 3 embert, ha ők nem lennének a Villareal lazán vezetne és a Herc még gólt se lőtt volna...
  • Monoton
    #206
    Drenthe elég jól játszik most.
  • Monoton
    #205
    Ki ez a bíró?
  • IXEMGabeo
    #204
    pff...ilyet a bíró eléggé belenyúlt, bár nem tudjuk mit mondhatott a marha Trezeguet:D ez butaság volt azért...
  • IXEMGabeo
    #203
    lol nem érti Farkas Norbi miért lő gólokat a Hercules azonnal...azért mert szándékosan ilyen klasszis csatárokat igazoltak akik azonnal lecsapnak a lehetőségre:D így Trezeguet már 4 gólos és 2-1 yee:D
  • IXEMGabeo
    #202
    már volt 2 kapufája a Villarealnak mázlink van, de nagyon...egyébként jó a meccs
  • IXEMGabeo
    #201
    1-1 xD
  • IXEMGabeo
    #200
    1-0 Valdeeeeeeeeeeeez ez a faszi akárhányszor játszik gólt lőőő
  • IXEMGabeo
    #199
    Nilmar, Cazorla, Senne hármastól félek, és szerencse hogy Gigi Rossi nem játszik...
  • IXEMGabeo
    #198
    kezdőcsapat:

    Calatayud
    Cortés
    Paz
    Pamarot
    Pena
    Tote
    Gomes
    Valdez
    Fritzler
    Drenthe
    Trezeguet

    [i]cserepad:[/i
    ]
    Velthuizen
    Pulhac
    Rodri
    Rufete
    Sendoa
    Cristian
    Portillo

    mondhatni a szokásos felállás...

    Tomi és Geo úgy legyen, bár otthon illene nyerni sztem, nem olyan jó ez a Villareal:)
  • geo91
    #197
    én meg főleg, ugyanis ikszre tettem tippmixen :D
  • Tominho94
    #196
    Nehéz meccs lesz, 1 ponttal már elégedett lennék. :)
  • IXEMGabeo
    #195
    ma este 21 órától a Sport 1-en Hercules-Villareal emlékeztetőűl
  • IXEMGabeo
    #194
    Mitológiai párharcok

    érdekes cikk, javaslom elolvasásra:)
  • Tominho94
    #193
    Torres jó ideje sérült, Reina nem játszik, Albelda elég rég nem fér be, Javi Mártinezt nem ismerem. :D
  • IXEMGabeo
    #192
    elvileg Albelda is ott van néha napján, na meg a fiatal Javi Martinez se Barcás, se Reálos:D Reina a cserekapus Liverpoolos, Torres is a Poolban van még...na mind1
  • Tominho94
    #191
    A spanyol válogatottba szinte csak Barca és Real játékos van, néhány kivétellel: Capdevila, Llorente, David Silva, hirtelen csak ők jutottak eszembe.
  • IXEMGabeo
    #190
    1 hét múlva vége lesz, csak előrevetítettem a fordulót:P

    jaja mi a Finnekkel toljuk, Spanyolok a Skótokkal játszanak holnap, a keretben nincs egyelőre Hercules játékos, de ami késik nem múlik:D
  • Tominho94
    #189
    Még nincs vége, jön egy forduló kedden is. :)
  • IXEMGabeo
    #188
    vége van az EB selejtezőknek így hamarosan bajnokik jönnek

    2010/10/18-án 21 órakor

    Hercules CF-Villareal CF meccs lesz és azt hiszem (még nem biztos, de közvetíteni fogja a SPORT 1 élőben ez hétfői napra esik)
    helyszín: [i]Estadio José Rico[i]
  • IXEMGabeo
    #187
    áá azért kell ember a középpályára is Valdez-Trez kettős bőven elég lenne Portillo meg majd beszáll mindig. Egyelőre úgy tűnik nekem, hogy Vigo mester egycsatáros játékot játszik:S már nem azért, mert Valdez lenne a világ legjobb csatára de minimum 1 védőt lefogna Trezeguet meg 2-őt ő tőle nagyon fosnak mert klasszikus befejező a posztja...tehát 3 védekező menne el az ellenféltől és mondjuk, ha ez egy kiscsapat lenne máris megnyílna a lehetőség a középpályásoknak a felzárkózásra Pazra, Aguilarra gondolok elsősorban...
  • Tominho94
    #186
    Az sem lenne egy rossz húzás ha a formájuk alapján rotálná a 3 csatárt az edző, mert Portillo is ha jó formában van, életveszélyes.
  • IXEMGabeo
    #185
    tudom, de kb 2006-ban is már középcsapatok tömkelege kereste fel...végül Tevezt hozta el a West Ham, mint tudjuk illegálisan:D

    amúgy pedig örülök, hogy a Hercules, hamár topikot kapott hajlandó volt a vezetőség bőséggel megerősíteni a keretet:D mondjuk nekem nem világos, hogy a 2 gólt szerző Valdez miért csak csereként kapott lehetőséget kb az elmúlt 3 meccsen? Trezeguet-vel marha jó csatár párost alkotnának kezdőként...és még ott van Portillo ő lenne egy jó tartalék, ha az egyik lesérülne
  • Tominho94
    #184
    Hát annyi fix hogy nem az első. :D
  • IXEMGabeo
    #183
    elméletileg a 2. szezonja lesz 2009 óta van a csapatnál...csak tavaly nem figyeltem a Villarealt...
  • Tominho94
    #182
    Ha jól tudom már jó pár szezont lehúzott a Villarealba.