11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • Totti5
    #2505
    Ha neki is szart választott Ildikó....
  • IXEMGabeo
    #2504
    pfej..jön akit ki nem állhatok:D jön Vecácska...
  • Dean Winchester
    #2503
    uncsi volt tomi dala :D
    remélem norbi robbantani fog :DDD
  • IXEMGabeo
    #2502
    ideje búcsuzni az egyik Vastagnak...
  • zzeN
    #2501
    Hát ez ritka szar.
  • IXEMGabeo
    #2500
    Tomi elég szar volt
  • Danka88
    #2499
    elütné egy busz a gyereket nem sírnék
  • ZilogR
    #2498
    ez meik szám is volt?
  • IXEMGabeo
    #2497
    ja, de méltó utódja is lenne:)
  • Totti5
    #2496
    Azét Celin Dion hangja mág Kaitiénál is szintekkel szebb... ez nagyon jó volt, Dioné pedig brutális ha megszólaltatja.
  • IXEMGabeo
    #2495
    normálisan előadta...remélem ma nem ő fog párbajozni..a tendencia szerint márcsak a 2 Vastag és a Kati nem párbajozott...
  • Ironman2
    #2494
    nem éreztem. DDD
  • bippo
    #2493
    Tényleg jó volt. Mondjuk imádom ezt a számot.
  • IXEMGabeo
    #2492
    Kati odatette:)
  • Ironman2
    #2491
    x-faktor online.info
    de most be sem lehet lépni
  • Dean Winchester
    #2490
    én nem csípem :D rühellem xD de most ez jó , főleg ahogy elkezdte énekelni ...
  • Ironman2
    #2489
    Nincs tv-d?
  • Danka88
    #2488
    wolf kati egyébként az egyik kedvencem lett. k*bebaszott jó hangja van.
  • Ragnar360
    #2487
    hogy tudom NETEN nézni most élöbe az xfaktort ??!
  • cargame
    #2486
    Mik ezek? Bulihimnuszok? Es megis hol? - a Holdon?
  • Dean Winchester
    #2485
    niko elkezdte énekelni azt kereszts milyen fejet vágott már :S puffff egy nyakast neki :D
  • Totti5
    #2484
    Unalom.
  • Ironman2
    #2483
    Jön a Justin Timberlake! Kedvencetek...
  • bakkerman
    #2482
    na ez szép volt Dorka,végre nem volt ANNYIRA hamis!
  • Ironman2
    #2481
    Azért tegye fel a kezét aki nem fogja őket lesni a neten.....na mindegy ne offoljunk!
  • Ironman2
    #2480
    Csak a felétől láttam,de nagyon jól néztek ki.
  • bakkerman
    #2479
    láttad a bevezető filmet a fókuszban? gecc olyan nők lesznek...:P
  • Ironman2
    #2478
    Biztos nagy buli lesz az elkövetkező hét a Való világban.Győzike meg a Benkő 1 hétig összezárva,meg a Tóth Gabi,meg a Voksán Virág
  • bakkerman
    #2477
  • Ironman2
    #2476
    Aztán majd gyertek át a Való Világ 4-be is:

    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1080854215
  • Ironman2
    #2475
    Izzik a topik megint.
  • bakkerman
    #2474
    bulihimnusz lőnélek nórika,de kurvabuta vagy
  • cargame
    #2473
    Bazmeg..Balazson gumicsizma van ? :D:DD:))
  • Coolfire
    #2472
    Én a legközvetlenebbek a Corrs-t(sajna már nem aktívak,remélem azok lesznek majd),és a Metallicat tartom.Világsztárok,de leszarják az újságírókat is,ha a fanokról van szó.:))
  • Láma!
    #2471
    Keresztessel egyetértek, borzalom...

    annyira bicskanyitogató a stílusa hogy az hihetetlen...

    az én szememben Malek a profizmus, és kellemes meglepetésként Geszti, mivel sokszor egymástól függetlenül mondanak hasonlot, ami mellesleg nem a "ne törödj velük, te vagy a legjobb" szöveg.

    Feró meg... valakin röhögni is kell:D
  • katakpult
    #2470
    Nekem annyira nem bejövős ez a műsor.
    A versenyzők szerintem annyira nem jók, talán 2-t, ha tudnék említeni, akiknek a hangja eltér az átlagtól és rendelkeznek némi plusszal, ami kell ehhez a pályához.
    Ami engem igazán irritál, az a zsűri.... borzalmas! De komolyan mondom! Nagyon rossz színészek. Látszik, hogy annyira le akarják másolni a külföldön futó szériákat, hogy megmondták, ki kivel és mikor szálljon vitába. A legrosszabbul Keresztes Ildikó csinálja, az a nő... egyszerűen olyannyira idegesít, hogy nem bírom nézni.
    A műsorvezetők még állítom a legjobb pontjai ennek a műsornak. Bár, Nórinak jobban áll, Balázson sokszor érezni, hogy nem 100 %-ig az ő műsora / stílusa ez. A rádióban nagyon bírom, az jobban neki való.
  • Dean Winchester
    #2469
    így van igy kb az apja olvassa el a levelet , míg Enikő nem :S
    hát nemazért de nehogymár akkora sztár legyen ez a Muri "nevemsenki" Enikő h ne válaszoljon a rajongóinak...
  • LordVenom
    #2468
    Semmi gond ezzel,de én az apjával nem szeretnék beszélgetni. ;)
  • JLH Fans
    #2467
    Az apja:)
    Aszem fogok még egy uccso udvariás emailt irni, amiben további sikereket kivánok neki, ugyanakkor nagyon finoman, de érzékeltetni fogom, hogy a sikerhez vezető út nem biztos, hogy errefelé vezet.

    Voltam én kint még Eszéken is VB meccsen, ahol nemhogy a magyar, de még a francia játékosok is tök közvetlenek voltak, szó nélkül odajöttek közös fotóra meccs végén,még beszélni is lehetett velük 1-2 mondatot, pedig ők kicsit nagyobb sztárok:)

    És elnézést mindenkitől, amiért szétoffoltam a topikot, off vége:)
  • Tyler1
    #2466
    gondolom óránként kapnak 100 levelet, teljesen érthető, h van amire nem válaszolnak. az meg még jobban érthető, h nem az adott versenyző kezeli esetleg a fb-ot, vagy az emailt(az utolsó dolog szerintem a heti programjukban, h gép előtt kockulva válaszolgatnak minden egyesre levélre).