11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • bippo
    #2545
    A hangjával, egyéniségével és a stílusával semmi bajom. Hiszen pont ezekért szeretem. De ma valahogy műnek éreztem.
    AC/DC kéne neki, tényleg.

    Szolnokyboy #2542: Én is szívesen álmodnék vele. De a tartalmát nem illene elmesélnem :)
    --
    Na, ebben Dorka tök jól énekelt. (szoktak lenni hamis hangjai, de most jó volt).
    Wolf Kati meg brutál ebben a mini-farmerben. 2gyerek után így nézne ki majd a feleségem, összetenném a 2 kezem.

    1799: ennyire hülyék az emberek?
  • Rundstedt17
    #2544
    oké te a majomkodást bírod,kati meg egy béna ribi.
    Nehogy már tehetségnek nevezd a hőrgést
  • LordVenom
    #2543
    Hol élsz te? Ez szórakoztatás. Miért? Hogy minél nagyobb legyen a nézettsége. Miért? Hogy minél magasabb legyen a reklámozók költsége...

    Tehetségkutatónak van álcázva. De mindegy minek hívjuk,engem szórakoztat addig,ameddig Norbi és Kati bent van. A többit unom.
  • Szolnokboy1
    #2542
    ma este vecával álmodtam, de még milyet! gondoltam, megosztom...
  • IXEMGabeo
    #2541
    ha minden produkciója szar volt eddig, az ACDC-be nem nagyon tudnál belekötni...megnéztem volna a Csaba, a Nicholas azt hogy adta volna elő...
  • Ragnar360
    #2540
    egyébként összeségében kevés a jo dal, a slager etc az egész xfaktort nézve - sokszor szar a dalválasztás -.-
  • IXEMGabeo
    #2539
    ja a Csaba nem volt rossz, de hogy rossz dalt választottak neki az is fix mégis jól megcsinálta

    Sztem sokan hozzá vannak szokva, hogy mindenkinek ki kell állnia és tisztán énekelni azt jó van ügyes vagy, nem én örülök, hogy a sok birka mellett van egy egyéniség, akinek sztem egyáltalán nem gáz a hörgő hangja, lehet h sokaknak nem jön be ez a stílus, sztem jól csinálja, amit csinál. Mellesleg az X faktor nem csak énekeseket keres, hanem előadókat, színes egyéniségeket, akik minél jobba tudják szórakoztatni a cél közönséget.

    Rádió és a koncert része, nos igen azokra az eseményekre a minden műfajban jónak mondható énekes kell, aki bírja végig...
  • Ragnar360
    #2538
    :DDD lol hja
  • bippo
    #2537
    Bulihimnusz? Mi az? Ki lehet az a (várhatóan) magyar énekes, akinek a dalára azonnal táncolni mennék? Nem hiszem, hogy van ilyen.
  • Ironman2
    #2536
    Tehetségek már kiestek...ezek már régóta profik
  • Rundstedt17
    #2535
    jah az a baj hogy itt is sokan jönnek azzal hogy unalmasak a többiek.Azt nem értik hogy tehetségkutató műsor és nem szórakoztatás lenne a főprofilja.Norbi meg egy bohóc de RL egy másodpercet sem hallgatnám a füllhasogató hörgését
  • IXEMGabeo
    #2534
    persze ezért sem szabad megnyernie, ezt aláírom, de hogy ő csinálja a legnagyobb hangulatot, 1-2 számnál pl a rockos számoknál kifejezetten jól jön a hörgő hangja, meg ez a színpadi mozgás:D mindenképpen a döntőben a helye, de már régen elismerték, hogy énektudásban picit visszamaradottabb...
  • bippo
    #2533
    Csaba most tényleg felülmúlta magát, és az öccsét is.
    (Pedig az elején a válogatókon pont fordítva volt.)

    Norbira visszatérve: én azért írtam paródiát, mert most tök erőltetettnek hatott. A válogatós Joe Cocker ösztönösen jött belőle, ez kicsit művi volt (nekem).
  • Digitman
    #2532
    Hangulatot csinált, az biztos. A műsorhoz is sokat hozzáad, de sajnos nincs hangja.
    Én arra gondolok, hogy mondjuk az autóban ülve a rádiót hallgatva nála biztos csatornát váltanék.
  • IXEMGabeo
    #2531
    milyen érdekes az elején senkit nem érdekelt ez...nem fogja megnyerni, de remélem eljut legalább a 4-ig...ha a Norbi kiesik nem nagyon marad sok embernek oka, hogy a műsort nézze, ma megint oltárit dobott a hangulaton, és nem éreztem erőltetettnek nem tudom miről beszéltek, megint ez a mozgás:D...

    Csaba viszont jobb volt, mint az öccse...ma a Tamásnak kell mennie:)
  • IXEMGabeo
    #2530
    Nicholas és a Kati jobb volt a Vecánál...
  • Digitman
    #2529
    Nekem semmi bajom a Norbival, jó fejnek tartom, de a verseny eljutott odáig, hogy most már ideje lenne nélküle folytatni. Ez nem éneklés, hanem hörgés és ebben a műsorban énekest keresnek. Az tény, hogy az éneklésen kívül minden adottsága megvan a színpadi szereplésnek, de nem egy tehetségkutató műsorban.
  • IXEMGabeo
    #2528
    Vastagnak de rosszat választottak:D pont nem a hangszínéhez illik ez
  • Rundstedt17
    #2527
    veca volt eddig a legjobb bár ő produktuma is hagyott kivánni valót maga után
  • ricsa008
    #2526
    Király L. Norbi a király !!!!
  • Rundstedt17
    #2525
    ez a norbi nagyon gyenge,ráadásul most erőltetetten volt vicces,másrészt ki fogja ezt komolyan venni vagy hallgatni is,borzalmas mennyire nincs énekhangja
  • IXEMGabeo
    #2524
    ezt nem értem a zsűrinek tetszett, a közönség is állva tapsolt ez még jobb volt a joe Cockeres produkciónál is:D
  • IXEMGabeo
    #2523
    ez nagyon ott volt Norbi:D:D:D
  • Freddycom
    #2522
    Na ez borzasztó volt. Ahogy hörög...
  • Dean Winchester
    #2521
    norbi se volt vmi fasza :D de rossz se volt :S
    lehet a dal miatt érzem ezt...

    a tánc közben eléggé behajolt amiért nem tetszett, de mind1 jó volt nah XD remélem nem kell h párbajozzon!

    feró amit mond abban van igazság viszont ezt a táncot sztem betanulta :)
  • Rage47
    #2520
  • Digitman
    #2519
    Szerintem ez nagyon gáz lett!
  • bippo
    #2518
    Érdekesen kezdődik Norbi.
    Fura, de ez most inkább paródia, mint produkció, pedig imádom Norbit.

    (előzőből mínusz kasmír)
  • bippo
    #2517
    Most látom Balázst. Gumicsizma, meg kordbársony gallér ezen a kasmír-selyem-szerű öltönyön? Ki kéne vágni a stylistot, megasztár-stylist színvonal.
  • IXEMGabeo
    #2516
    na remélem Ildikó nem folyásolta be semmivel se a Norbit...
  • Dean Winchester
    #2515
    jön norbiiiiiiiiiiiiiiiiii
    azt hittem utolsónak hagyják :D
  • IXEMGabeo
    #2514
    nem lenne túl nagy igazság, ha megnyerné nem őt érzem a legjobbnak...még hálát adhat, amiért bent van...
  • Dean Winchester
    #2513
    jaja veca nem volt vmi jó :D
  • IXEMGabeo
    #2512
    múltkor 3 alkalommal is ráérzett;)
  • CalebJoe
    #2511
    pont feró modja fingja nincs a jó hangról
  • IXEMGabeo
    #2510
    Feróval egyetértek unalmas volt:D
  • bippo
    #2509
    (bocs a dupláért. pedig csak 1x küldtem el.)

    Kicsit tág E-ket énekel. Olyan É-s. 'itt vélém' :)
  • Danka88
    #2508
    hát vecának hangja geca
  • IXEMGabeo
    #2507
    szét fogja a zsűri dícsérni, pedig nem olyan jó...
  • bippo
    #2506
    Ez az Uptown girl elég szerencsétlen választás volt, semmi dallam nem volt benne, azt is végiglihegte a mozgás miatt.

    Vecát viszont imádom, ezt a számot is, és jól is énekli.