11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • LordVenom
    #2465
    Nekem azonnal válaszoltak a mail-re,de nem ő. Muri András válaszolt. Nem tudom,hogy az apja,vagy a tesója,de én ennek sem örültem. Nem vele akartam szót váltani,hanem Enikővel.
  • IXEMGabeo
    #2464
    sajnálatos:(

    Úgy tűnik nem minden rajongó számít neki vagy nincs ideje írni biztos...
  • jazzy
    #2463
    Ja most, hogy így rákerestem emlékszem már, csak nem ugrott be névről :)
  • JLH Fans
    #2462
    Muri Enikő, akit eddig is - és továbbra is- az X faktor 3 legnagyobb felfedezettjének tartottam Jennyvel és Nádos Dáviddal együtt.
    Viszont emberileg ezzel leírta magát előttem:)
  • jazzy
    #2461
    Ki az az Enikő?
  • Tyler1
    #2460
    mindenki magyar, Dzsordzsó, meg Yvett is magyar, Saundersnek meg magyar az anyja. Király Viktor is magyar! nem akkor tanult meg magyarul mikor elindult a Megában. SŐt Rúzsa Magdi is magyar.
  • JLH Fans
    #2459
    Röviden és tömören: előző héten irtam a Coolfire által megadott email cimre a koncerttel kapcsolatban, NEM jött válasz:)

    Vasárnap meg facebookon irtam Enikőnek , arra sem. (Írtam Norbinak is, arra láss csodát kaptam egy hatalmas köszönömöt tőle)
    Úgy gondolom, egy bármilyen tehetséges emberke is bármilyen területen is pályázik sikerre, a pályája jelenlegi szakaszában még nem tehetné meg, hogy hasonló módon kezelje a rajongókat.

    Hogy miért? Word of mouth:)
  • LordVenom
    #2458
    Mesélj! ;)
  • JLH Fans
    #2457
    Ijj Coolfire, aszem ma szegényebb lettem egy illuzióval, meg pénteken majd egy koncerttel, mivel mai nappal 2 hónapos Enikő rajongásom ezennel végetért:)
  • Gideon Wieth
    #2456
    meg volt egy Király Linda mellette....
  • LordVenom
    #2455
    Ez sem erős az 1-2-3-hoz képest,de a 4 volt a műsor történetének a legalja szerintem...
  • IXEMGabeo
    #2454
    morleonénak szólt a mondandom második része
  • IXEMGabeo
    #2453
    4-es 5-ös alapjába véve gyenge volt...ráadásul ezeknek lényegesen gyengébb hangjuk van, mint volt az 1-2-3. ban lévőknek. Ne mond már, hogy az egy jó műsor...Arról ne is beszéljünk, hogy ilyen saunders, Giorgio, Yvette, ezek Magyarok egyáltalán? nem igazán...Király Viktor se volt, de legalább neki a neve normális volt és a hangja is jobb, mint ennek a Saundersnek...
  • IXEMGabeo
    #2452
    kudarc után mutatkozik meg, ki az, aki kitartott Norbi mellett és kik azok, akik akkorát rúgtak bele, és leírták, hogy csak szégyenkezik az ember...ráadásul, akik eleve nem szerették azoknak egy támadási alap, ha az általa nem kedvelt személy "hibázik"...sajnos nagyon szelektív tud lenni a célközönség
  • jazzy
    #2451
    Vastag Tamásról az a véleményem, hogy jó énekes. Csak nem tesz neki jót, hogy folyton a bátyjához hasonlítják. Ez a mostani szám nagyon jól állt neki, az előző kettőnél kegyetlenül eltolták a dalválasztást, nem illett hozzá, nem véletlen, hogy a Tankcsapda sem popzenét énekel..

    #2447

    Valahol egyetértek veled, Norbi úgy volt jó, ahogy az elején volt, mostanában már annyira próbálják énekeltetni, kiművelni a hangját, hogy nem az igazi, kicsit színészkedős. "Nem akarjuk mindig a vicces énjét megmutatni, hanem egy másikat is"... és ha neki az áll jól? Ha azt szeretik az emberek? Mutassátok azt.. mi a fenéért kell ráerőltetni valakire azt ami nem ő. Ezzel majd elérik, hogy szépen kiszavazzák, mert nem áll neki jól a "jófiú" szerep, ami az előbb említett Tominak igen..
  • darkerlomy
    #2450
    nem tudom miről beszélsz mert ugyan eleinte nem de most pl: tomi nagyon jól énekelt a dalok nem illettek hozzá (eggyesek szerint... ) de szerintem igenis jól énekel csak mivel "szép" és bejön a lányoknak ezért már ciki ha egy fiúnak is ő a kedvence??
  • Balázs 17
    #2449
    Saunders szerintem se nagy cucc, hangja lehet, hogy lenne hozzá, de nem tud előadni, unalmas minden héten
  • Dean Winchester
    #2448
    hát sztem meg pont ő az aki nem játsza túl...
  • JürgenKlinsmann
    #2447
    Nem tudom miért van úgy oda mindenki Norbiért. Nekem kifejezetten nem tetszik, mert nagyon erőltetett amit csinál... látszik rajta, hogy nem ez az igazi hangja és rendszerint másnapra teljesen tönkre vannak vágva a hangszálai. A mozgása nem érdekel, zenében nem a külsőségek jelentik a legfontosabb elemet... egy koncerten is letojom, hogy a zenészek hogyan mozognak a színpadon, de a hangja nagyon irritál. Nem az érces, rekedtes hangtónus miatt, hanem mert túljátssza a szerepét.

    Valóban egyedi a hazai zenei életben egy ilyen... de csak azért mert egyedi még nem biztos, hogy annyira jó is.

    Mooorleoneee:Saunders... LOL! :D Szerencsére a megában is van még pár tehetség (Giorgio szerintem a legjobb, sokszor voltam már vele egyetemi bulin és ott aztán jól oda tud csapni a karaoke közepébe (a Mega és az X is lényegében karaoke)). De Saunders szerintem most a legbénább... de tinilányok ezrei majd jól szavaznak rá, mert már kétszer vetkőzött fotózáshoz! :D
  • morleone
    #2446
    Nem vennék mérget rá. Az elején nekem is az volt az érzésem hogy tehetségesebbek, de aztán több embernél is azt tapasztaltam, hogy nem hozzák azt a szintet mint a bemutatkozó előadásukban. Gondolok itt Dorkára, és erre a nyálgép Vastag Tamásra. Én azt mondom adj neki egy esélyt. :)
  • morleone
    #2445
    Sőt én nem is megasztárnak nevezném a 4. szériát, hanem az Ezek megőrültek előzetesének. Király Viktor és Fekete Dávid? Ugyanmár...
    Az 5. széria fényévekkel jobb mint az előző, és az tetszik a legjobban hogy lövésem sincs hogy ki fogja megnyerni. Amikor legutoljára volt nézhető a megasztár az a 3. széria volt, ott már sejtettem hogy Rúzsa Magdi fog nyerni, de most nem látok ennyire kimagaslóan jót. Max Saunders András.
  • LordVenom
    #2444
    Attól függ mihez mérve...a 4-eshez képest nagyon erős lett. Szerintem. A 4-es olyan volt ,mint egy megasztár 3.5. Vagy valami alműsor.
  • IXEMGabeo
    #2443
    ja...az 5-ös széria elég gyérre sikeredett...
  • IXEMGabeo
    #2442
    sok ember, sokféle vágyakkal...szíved joga, de a hülyézés valóban azokra vonatkozott, akik a kaja helyett erre szavaznak...
  • Dean Winchester
    #2441
    hát nálam már megvan a két műsor győztese :D

    megasztár.: Mr. Bikicsunáj
    X faktor.: Király L. Norbert
  • jazzy
    #2440
    Én belenéztem a Megasztárba is 1x-2x amikor nézte valaki a családból, de úgy vettem észre, hogy ezek az X-esek sokkal tehetségesebbek, valahogy az egész műsor sokkal színvonalasabb.. Ezt még magamtól is hajlandó vagyok megnézni, Megasztárt soha..
  • MerlinW
    #2439
    Tulajdonképpen mindegy, se Megában, se X-ben sincs olyan előadó, akinek a jövőben meghallgatnám az albumát, így nekem tulajdonképpen nem számít a műsorok végkimenetele:)
  • jazzy
    #2438
    Nekem pont fordítva
  • MerlinW
    #2437
    az enyém:

    1-Veca
    2-Wolf Kati

    A többi szemét.
  • Dean Winchester
    #2436
    ja aztán rájöttem h az egész XD főleg mikor a zsüri nyilatkozott aztán az első helyen lévő feró az utolsó volt xD
  • Tyler1
    #2435
    nem csak a szöveg van tükörképben, hanem az egész videót elforgatták. vagy vmi brutális effektnek gondolta a feltöltő, vagy csak balfasz volt, és nyomott egy tükrözést :)
  • Dean Winchester
    #2434
    hogy vették ezt a videt,hogy tükörképbe van vminden szöveg? :O

  • JLH Fans
    #2433
    Tudom, s remélem ottleszek:)
  • Coolfire
    #2432
    19-én koncert az Alcatrazban.
  • JLH Fans
    #2431
    Csak nyugodtan, Nicolas for president:D:P
    Najó nem, (bár szerintem a legjobb hangja bentmaradtak közt neki van) de ez akkor is kihagyhatatlan volt:P
    Ma írtam facebookon is egyébként Enikőnek, kíváncsi vagyok, lesz-e visszajelzés:)
  • JLH Fans
    #2430
    Nana, ne légy ennyire nagylelkű és optimista.
    Szerintem inkább kb ennyi normális ember van az országban összesen, vagyis olyan 20% nyi (14 éven aluliakat hadd ne vegyük már bele) a többi meg leves:):):)
  • Dean Winchester
    #2429
    hát vége a VIP szezonnak :D zsetotom meg nincs most :S telon is 300ft van csak , vészhívásra használom csak :S
  • Coolfire
    #2428
    Lehet..de tudod egy pár versenyben lévőről a véleményem.:)
    Úgyhogy,inkább semmit sem írok.:)
  • Ironman2
    #2427
    Hova lett a fejléced?
  • Dean Winchester
    #2426
    végülis a műsorhoz kapcsolódik :)