11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • alexandra232
    #2866
    Olvasva a beírásokat furcsa, hogy Norbi mennyire megosztja az embereket. Nincs hangja, nem ide való kontra színvonalas és szórakoztató. Ez a két vélemény, de szinte minden második ember szerint jó. Nekem tetszik, de nem a hangja. Nem tudom elképzelni, hogy zenei tehetségkutatót esélye lenne megnyerni. Jópofa személyiség, és érdekes is amit a színpadon produkál, de nem hiszem, hogy meg kellene nyernie ezt a versenyt. Miért van az, hogy egyik ember nagyon szereti, a másik meg nagyon utálja? Akinek szimpatikus, ő azt hiszi, hogy jó hangja van, vagy csak szereti azt, amit a színpadon csinál? És akinek nem szimpatikus, az csak a hangja miatt mondja, vagy a személyisége sem szimpatikus. De érdekes, mert a többi versenyzőről nem megy így a vita.
  • JLH Fans
    #2865
    JJabba vs Sumérek

    Ohh irgalom atyja, ne hagyj el...
    Egy biztos, ha Jabba döntőzik, akkor én ugyan eddig nem szavaztam egyet se, és nem is szeretnék, de ez esetben akár Veca, akár Nicholas kerül be ellene, akkor szavazni fogok rájuk:):):)

  • Lateralus
    #2864
    Ha ő az Isten adta, színpadra született tehetség, akkor nyilván évekig, évtizedekig ott látjuk majd.

    Annyi már most biztos, hogy egyelőre bérlete van az RTL-nél, mint főállású celeb. Ez egy pár évig biztos recept a médiában. De ha lecseng a Faktor utáni kb. 2 év, Fábri sóval, Főzőműsoros szereplésekkel, "Celeb vagyok, hülyét csinálok magamból" c. seggreülős vetélkedőkkel, szilveszteri Activity különkiadással, karácsonyi X-Faktor CD-vel (Mennyből az angyal AC/DC stílusban. Istenem, milyen eredeti!), esetleg a Való Világ következő valamelyik évadával, akkor utána valamit alakítani is kell, hogy tehetsége kibontakozhasson. Celebnek lenni nem pálya, bár kifizetődő, de ahhoz nem kell színpadra születni. Az már most megvan.

    Hol lesz helye Norbinak?
  • Balázs 17
    #2863
    itt van példának Tabáni, letettem tálcára és hallgattam isteni volt, de nézni nem tudnám, mert annyira unalmas az egész
  • IXEMGabeo
    #2862
    ja Csabának volt 1-2 jó produkciója, de pl a Bon jovi, a Hercules, a Tom Jones nem volt az igazi neki...
  • Ironman2
    #2861
    már ráférne...
  • Gideon Wieth
    #2860
    Az a vicc, hogy sztem ezt így nem lehet kijelenteni. Nicolas tökéletesen énekel, cserébe dögunalmas előadó... Csabi viszont pont az ellentéte... Jól énekel bár még lehet fejlődni, viszont előadja azt amit megkövetel a szám... Sokkal szimpatikusabbak az ő előadásai :-)
  • Dean Winchester
    #2859
    am olyan mikor lesz h egy mentoráltnak két versenyzője legyen ott? :D
    mondjuk Nikolas és Tomi :D keresztes kire voksolna? XD tuti h ikszre hozza -.-
  • Shiwo
    #2858
    egy dologgal nem értek egyet... Csaba 2:1 arányba megy tovább (hisz Keresztes nem tud dönteni, mert elviszi a mentő)
  • Dean Winchester
    #2857
    kövezzetek meg de sztem ez a faszi jobb mint az eredeti :D
    az eredetiben a hang túl magas, neki meg a jó mély hangja jobban üti :)
    am érdekes lesz ez a norbi mert jövőhéten 2 dalt ad elő és a franc se tudja h fogja bírna a torka :S
    most se volt az igazi és sztem azért mert hétközben klubkocnert meg a gyakorlás :S
    azelőtt meg tiszta zene nélküli időszaka volt...
    szóval kemény lesz ez, no meg egy koncertet jelenleg nem bírnak ki Norbi :(

    AC/DC


    KLN
  • Dean Winchester
    #2856
    elég szar :D szinte nem is énekelt :D
  • IXEMGabeo
    #2855
    nem figyeltem tényleg ott vannak még?:D:D:D
  • IXEMGabeo
    #2854
    ezen agyaltam, hogy a Csabából csinálnak X faktort...végülis mindene megvan hozzá, jobb az öccsénél, még akkor is, ha nem minden műfajban állja meg a helyét...titkos, sötét ló, ennek ellenére nem neki kellene megnyernie...reálisan sztem a Nicholasnak kéne nyerni, hamár a hangnál tartunk.
  • IXEMGabeo
    #2853
    szépen Magyarul leírtad mi az amiben nem jó konkrétan te egyáltalán nem látsz benne értéket...sajnálom én ezt nem így látom...egy öreg alkesz nem feltétlen így mozog, ha be is tanulja a mozgást akkor is olyan képet vág hozzá, ami önmagában elég ahhoz h szórakoztasson, abban igazad van képezni lehet még hangilag is akár, de a mozgás részével nem értek egyet, azt nagyon érzésből tolja, mezőnyből érdekes mód senki nem merné bevállalni, hogy koreográfia nélkül, levetkőzve a gátlásokat, jó ritmusérzékkel szórakoztatni a közönséget. Itteniek csak állnak aztán végülis félnek megmozdulni nehogy rossz és hamis legyen...értem én, hogy egyszerre elég egy dologra figyelni, kiállni és énekelni mozgás nélkül, valakinek ez a stílusa pl Nicholas, vagy Veca, de ez egy idő után ugyanúgy sablonossá válhat a tucat énekesekké vállnak hiába jók...Norbiban ettől függetlenül van egyediség, többször is elmondták már született színpadi tehetség és ebbe nem tudsz belekötni...
  • Coolfire
    #2852
    Így van.Ez már a kezdetektől fogva nem a tehetségről,hanem a lóvéról szól.
  • Nickyke88
    #2851
    Szerintem igaza volt a Gesztinek. Annyira kis különbség volt kettejük között. Nikolasnak jobb, és tisztább hangja van, Katinak szívből énekel, és több az érzelem benne. Ha már ez így alakult, akkor szerintem sem lett volna jó, ha a zsűri dönt. Így az nyert, akire több ember voksolt. Ne felejtsük el, hogy ezt a műsort mindenki kb. azért nézi, hogy a kedvencéért izgulhasson. Ennek megfelelően a csatornának is az hozza a legtöbb pénzt, ha azt a versenyzőt tartják bent, akinek több a rajongója, hiszen így nagyobb lesz a nézettség. Ez elsősorban üzletpolitika, és csak ezután tehetségkutató műsor. Ezt leszámítva is igaza volt Gesztinek!
  • Coolfire
    #2850
    Hát én néztem ezt a foscsomót-de minek-és a végén ledöbbentem.
    Gesztinek nem lett volna szabad hagynia a borítéknyitást-hiszen ahogy is megjegyezte-ennek a kalapos ratyinak több szavazata lesz.
    Sajnálom azelsőfarkasakisütnitud Katit,mert hiába lóarcú,attól még neki van az egyik legjobb hangja,ergo nem érdemelte volna meg se a párbajt,sem a kiesést.
    Valamelyik vastagkolbásznak kellett volna azzal a buzzanccsal párbajozni.

    A másik,amitől rosszul voltam,hogy a két Nyári lány mi a faszt keres a házban.Szerintem nem is Norbi érdekli őket,hanem az a kis tévészereplés.
  • JLH Fans
    #2849
    Ahj, a link ez lett vóna:
    Inter - You
  • JLH Fans
    #2848
    http://www.life.hu/sztarszerzok/20101119-geszti-peter.html

    +1 ezért viszont Gesztinek, igaz hogy 1 számító köcsög, de legalább bevallja:)

    Akit érdekel, úgyis végigolvassa, 2 apróságot azért kiemelnék belőle:



    " A mentorság nagyon sok mindent igényel.

    Ahol azt látom, hogy a színpadi produkció önmagában nem elég ahhoz, hogy megfelelő mennyiségű szavazatot generáljon, ott marketingeszközökhöz nyúlok. Nem véletlenül adtam például Dorkára egy pólót a kislánya képével, vagy készítettem speciális tartalmat a Facebook oldalukra.

    Nemcsak azt nézem, hogy a hangterjedelmük milyen, hogy jól áll-e nekik a dal, hanem bizony azon is gondolkozom, hogy hány ember ismerheti vidéken is az adott slágert. Megpróbálom megérezni, hogy aki rájuk szavaz, az vajon mit szól az egész produkcióhoz. Dekázok, de közben mégis igyekszem érzésből dolgozni, mert anélkül ez nem megy. Bízom benne, hogy működik az az érzékem, mellyel ráérzek a rezonanciára, amin az emberek tömegei működnek, hogy a lányok produkciójára a legtöbb ember reagáljon pozitívan, és nyúljon a telefonjához.



    " Ezt játékként fogom fel, a játékban szeretek győzni, de tudomásul veszem azt is, hogyha nem nekem sikerül. Közben persze mindent elkövetek azért, hogy győzzünk - én komolyan veszem ezt a játékot. Vagy érdekes vagy, vagy nem - ami nem énektechnikai kérdés. Vállalom, hogy a magam ízlése szerint éltem a lehetőséggel, hogy dönthessek. Lehet engem ezért utálni. De tudod, azt szoktam mondani, hogy inkább azért utáljanak, amilyen vagyok, mint hogy azért szeressenek, amilyen nem vagyok. "




  • JLH Fans
    #2847
    1: Geszti rohadjon meg továbbra is
    2: Csipkebokor vessző.

    3: A végleges forgatókönyvem a továbbiakra : (nem én szeretném ezt csak sztem ez lesz....:( )

    Következő héten Nicolas és Tomi fog párbajozni, 3X SENKIT sem ment meg a zsüri, Nico megy haza. (Persze nem direktbe ejtik ki, hanem természetesen borítékkal, 2:2 vel)

    Aztán jön a legélesebb párbaj a döntőbe jutásért, ráadásul Norbi és Veca rajongótábora magasan veri a többiekét, jöhet a dráma, hatásvadászat ftw, testvérpárbaj Keresztes infarktust kap és elviszi a mentő, 3:1 el továbbmegy Csaba.

    Hármas döntő: Norbit addig ugye el kellett juttatni, hogy lehessen belőle sztárt csinálni, de megnyeretni már kínos lenne azért vele, mivel hangja nincs sok, szóval Veca ellen kiesik.

    FINALS: Na ez az egyetlen, ahol nem vagyok biztos a tippemben.
    (Egyébként bárki nyer halálosan unni fogom és a legkisebb mértékben sem fogok tudni szurkolni neki, sőt, előre is elnézést a fanoktól)
    SZóval Veca döntőig 90% hogy elmegy egyedüli lányként, de ott már nem fognak megoszlani a csajok szavazatai, szóval nyer Csaba, aki mára számomra messze a legunszimpatikusabb a mezőnyből.
  • bakkerman
    #2846
  • Lateralus
    #2845
    Ezek alapján elég kérdéses.

    Mo-on tucatnyi AC/DC feldolgozásbanda van, akik ezt jobban előadják.
    A Palmer produkció meg a táncosok nélkül gyenge.

    Ez sokkal szórakoztatóbb, pedig ez is szar.


    Norbi amúgy nem elveszett hangilag, de nagyon kialakulatlan, képzetlen még. Amit nem tud kiénekelni azt erőből oldja meg, rátol valami krákogást osz jóvan. De kilóg a lóláb. Gyilkolja a hangszálait. Ez nem hörgés, mert az más technika.

    2,5 percet biztos bír, de kíváncsi lennék 25 perc után mit bírna kiénekelni ezzel a technikával. A rockban meg azért alap az élő előadás. Jobb helyeken.

    A mozgáskultúrája - ha nincs megkoreografálva - egy öreg alkeszre emlékeztet, aki egy felesért produkálja magát a kocsmapult előtt. Ha viszont van benne koreográfia - mint a Palmeres dalban - akkor egy átlagemberét, akit jól megkoreografáltak.

    Nem értem miért kéne néznem egy viszonylag előnytelen külsejű csávót, aki a seggét rázza, miközben AC/DC-t próbál harákolni?
    Viszont ha eljövendő karrierjén végig ott lesznek mellette ezek a lányok, akkor szívesen látjuk a sóbizniszbe'.

    Csak ez ugye nem rokk. De a Frizbiben, Hajdú Péterrel, meg a Dáridóban, vagy mik mennek most, tök jó lesz. Az 50 év fölöttieknek.
  • IXEMGabeo
    #2844
    Megasztárban azt a giorgiot is hazaküldték 3-ra...

    amúgy, pedig sejthető volt, hogy ez is állhat akár a háttérben...Geszti mondjuk ott szúrta el, hogy a Katit mondta volna, ő áll hozzá közelebb erre mégis Nicholast mond...nehéz helyzetben lett volna így is úgyis, mondjuk, ha logikusabb lett volna valóban gondolhatta volna, hogy a tinilányok a nagy szavazók és Nicholasnak áll fejjebb a zászló...
  • IXEMGabeo
    #2843
    rock simán jól állna neki...nézd vissza a Palmeres vagy az ACDC-s produkcióját
  • Gideon Wieth
    #2842
    Csak úgy megsúgom... hogy két ismerősöm ott áll Gesztiék mellett tegnap, és mondták, hogy amikor Feró beszélt Ildikó meg a könnyeibe volt temetkezve, Geszti Hátradőlt és már akkor jól lebeszélték, hogy kettő kettőre hozzák.... Ennek semmi köze nem volt semmi nem tudok döntenihez... És ezt undorítónak tartom... Ha nem beszélnek, és Geszti mond előbb... Fix, hogy Nicolas megy haza... És azért mostmár másodszor van a párbajosoknál...Illene hazaküldeni :-)
  • Gideon Wieth
    #2841
    Ezt a csávót hogy imádom... Tears of the Dragon :-)
  • iroszob
    #2840
    Sosem értettem azt a felfogást, hogy a rockzenéhez nem kell jó hang. Pont a rockénekesek a legjobb énekesek, köztük pont Bruce Dickinson. Szerintem Norbertnek egyik zenei műfaj sem lenne jó, ennek ellenére többre tartom, mint a többieket. :)
  • jazzy
    #2839
    Na, miután leírtad, hogy "Tankcsabda" azóta nem tudlak komolyan venni.
  • Tiger1111
    #2838
    Szerintem merész dolog ezeket a versenyzőket a világsztárokhoz hasonlítani , függetlenül hogy x-faktoros vagy megasztáros. Ügyesek a legtöbbjét jó hallgatni de ennyi , van hová fejlődniük ahhoz hogy profinak nevezzék őket.
    Norbit én nagyon bírom , ügyes énekesből sok van a 2 tehetség kutatóban de olyan akit ennyire jó nézni egy sem . A hangja pedig nem zavar sőt ,csak nem pop zenét kell vele énekeltetni ahol azért nem árt a jó énekhang. Én szinte csak rock zenét hallgatok , és ebben a műfajban az ő hangja jó lenne szerintem . Lukács_Lászlónak a Tankcsabda énekesének vagy Bruce Dickinsonnak az Iron Maiden énekesének sincs olyan hangja hogy az operában énekeljen , mégis több millióan rajonganak értük és hallgatják őket nap mint nap , mert ahhoz a stílushoz az ilyen hang kell.
  • hungary27
    #2837
    Amikor kiesett Mariannn azelött volt az hogy a szüleivel készítettek riportot.
  • hungary27
    #2836
    errre én is felfigyeltem csak a fókuszban
  • Totti5
    #2835
    Itthon is vannak jó páran. Zséda is nagyon jó... persze nyilván nem a tinisztárokból kell kiindulni mint pl az a Baribiee vagy hogy nevezik, akit a nyilvános vcből húztak elő az SP legénnyel egyőtt, mert tehetésgük és hangjuk nincs... Norbinak pl van az is, igaz ő abból gazdálkodik ami van neki, de az legalább nem átlagos és nem is szar.
  • Dean Winchester
    #2834
    nem para :D az is jó :DD legalább időben megtudjuk ki fog kiesni az egyik műsorból :P
  • bakkerman
    #2833
    +1,azért Szekeres Adrien hangját se hasonlítsuk össze Wolf Katiéval,Vecácskáéval meg pláne! Pedig ő magyar csak,és akkor hol vannak az amerikaiak,meg angolok?...
  • Totti5
    #2832
    "És nem egy olyan nőnek aki kb üti veri a nagy külföldi női sztárokat .."

    Erről azért nincs szó... hallottad te már pl Leona Lewis-t? ha már Xfaktor.
  • Falkon
    #2831
    Nem minden héten van benn. Például ezen a héten megasztáros volt.
    De ha benne lesz, megmondom! :D
  • Dean Winchester
    #2830
    no akkor pénteken majd mond már meg kivel volt az interjú mert akkor lehet all in-t rakni a kiesőre :DDD
  • Kaplan
    #2829
    Látom nem értetted meg a mondandóm lényegét, ráadásul rám nézve lenézően fogalmazol mikor nekem sem a szívem csücske a srác. Mindegy.. :)
  • Falkon
    #2828
    Azért az hogy nem lehet tudni, elég erős kijelentés.

    Van a Meglepetés című újság. Érdekes módon, csütörtökön mindig avval van interjú, aki kifog esni. Először volt a Mimiék, szombaton ők estek ki.
    Következő hét, Fanni, ő esett ki. Utána a megint az aki kifog esni. Ezen a héten a konkurenciából a Giorgóval volt interjú. Ki esett ki???
  • Tinman #2827
    Vicces az lenne, ha az egysíkú külhonit kéne a kocsiban hallgatnom...