11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • bakkerman
    #2826
    mekkora egy fasz vagy!
  • Harly18
    #2825
    A Tomival a legnagyobb baj, hogy dögunalom. Minden adásban ugyanolyan dalokat énekel megkérdőjelezhető minőségben. Az, hogy a Keresztes iszonyatosan elfogult és azt sem hallja, ja baromi rossz az egy dolog, attól még az. A jó hang nem elég, a műsor ezen szakaszában ennél többet kellene teljesíteni, sokkal jobban, nem pedig hivatkozni rá, hogy hát csak 19 éves, stb.

    A Norbi pedig...mikor a lassú dalt énekelte...komolyan fájt, annyira borzasztó volt, mint akinek berekedt a hangja egy betegség miatt, de erőlteti, s én érzem helyette, mennyire fájhat neki. Az ökörködős számokat meg hang nélkül is meg lehet csinálni, nem kell ahhoz semmi, csak egy komikus jellemű ember, aki tud nevettetni. De hát kellett ebbe a műsorba is egy esetleg versenyző, mint a másikba is, ezzel mutatva, hogy hát nem a külső számít, stb.
  • hungary27
    #2824
    A táncosok elég jól táncolnak meg jól is néznek ki
  • gordon 24
    #2823
    És egyébként! Nekem is baromi szimpatikus egyébként az a nő!

    Kár érte.. Igazából én nekem a volt csajomra emlékezet, ő is nagyjából ilyen stílusú és kb ilyen kinézetű is volt..

    Szóval én nem a top modellt keresem benne, meg a barátnőimben sem. Nem is szeretem az ilyen kirakat nőket!
  • gordon 24
    #2822
    Így van! És ezt nagyon remélem is hogy így lesz.

    Ezek közül úgyis mindegyik már most Sztár.. Szóval hallunk még felőlük az biztos..
  • Kaplan
    #2821
    Szóval akinek gyereke van, és mellette egy kész kellemes hangja az nem énekelhet? Ostoba vagy?!
  • Harly18
    #2820
    Nem lehet mindenki bombázó...Van egy pár ilyen a magyar popszakmában (legalábbis volt), baromi sokra mentek hang nélkül, elég volt a jó külső, de azt hiszem fontosabb, hogy tehetséges legyen valaki.

    A Kati lehet nem az a kimondott babaarcú szépség, de nem csúnya, arról nem is beszélve, hogy ha a szimpátia is számít, akkor ezerszer inkább ő, mint bármelyik más versenyző...számomra mindegyik versenyzőben van valami unszimpatikus, a Katit kivéve...

    Különben meg teljesen mindegy ki fogja megnyerni, úgysem ez dönti el, hogy ki marad talpon később és ki tűnik el örökre.

  • Rundstedt17
    #2819
    na jah egy asszony aki lekölykedzett semmi keresnivalója nem volt az xfaktorban :D
  • gordon 24
    #2818
    Nekem nem ez a bajom.

    Van egy stílus amit képviselnek. Amilyen zenéket énekel.
    Robby Williams Ez a Barlo gyerek meg stb stb. Tehát ezek az ügyeletes szívtiprók..

    Mind egy nyálas hülye.Szóval ez a stílus nagyon nem jön be.

    Tehetségesnek tehetségesek, de hát ez nem minden. Szóval Tominak már rég mennie kellett volna..

    És Norbinak is..

    És nem egy olyan nőnek aki kb üti veri a nagy külföldi női sztárokat ..

  • gordon 24
    #2817
    :D nem mondtam, hogy a Kati az:D

    De egyébként a feje baromi jó, de testileg vannak gondok. Igaz most pont leszarnám, hogy egyedül van vagyok:D
  • ABTeam2008
    #2816
    A Veca nem szép? Na jó nem azt mondom, hogy világszépe, de azért rondának se nevezném.. A kampós orrú Wolf Katitól még mindig szebb..
  • Dean Winchester
    #2815
    amúgy Tomi most tetszett :D már mint az ének nem volt rossz, de lehet azért mert a szám is alapból faszentos...
    (bár a mókusok jobban éneklik xD)
  • bakkerman
    #2814
    A Vastag testvérek. Mind2 csöpög mint az állat. Jó hangjuk van az oké, de minek kell két takonypóc egy döntőbe.

    Hangban azonos szinten van mint sapkafej,előadásban jobb,ha kell táncol,ha kell egy csendes számmal is megfog tízezreket. Sapka nagyon modoros,nagyon látszik,hogy ő megvan csinálva,rá ezt a szerepet szánták,ami nekem unszimpatikus. Csabán látszik,hogy legbelül nem egy csöpögős műmájer alak,az elején ennek próbálták beállítani,de ő nem ilyen. Tomit pedig tényleg ki kéne ejteni,mint előadó gyenge szerintem.
  • Dean Winchester
    #2813
    én hallgatnám simán
    eddig egy ilyen felfedezett teljes albumát se töltöttem le magamnak! de ha norbninak lesz egy lemeze tuti szedem le :D
  • Sequoyah
    #2812
    Az internet korában már senki sem a CD-ből akar megélni:) Vagy letöltöm netről vagy nem ,de meg nem veszem. Egy koncertre viszont elmegyek, és ott a norbi féle show üt.
    Amúgy mi ez a hülyeség h nem tud énekelni? Hogyne tudna... Hangja nincs, nagyon nincs, de az énektudás más aspektusaiban kifejezetten jó. Van ütemérzéke, a hangmagasságokat is eltalálja. Szóval ne keverjük, mert az énektudás egyes elemeiben kifejezetten jó... De hangja tényleg nincs, bár Louis Armstrong-nak se volt:D
  • Kaplan
    #2811
    Giorgio, Kökény Attila, ez a két ember tud énekelni. Ivett is nagyon ügyes és fejlődőképes. Szóval azért ne mond azt, hogy senki nem tud énekelni mert akkor megkérdőjelezem a füled.

    Tinman: Ez a megvennéd a lemezét duma annyira vicces. Emberek, ezek a dalok amiket énekelnek feldolgozások. Egy saját lemez egészen más tészta, amikor Neked írják a dalokat, a Te hangodra, és a Te képedre. Ettől függetlenül a srác stílusa nem szimpatikus, így nem érzem a hatalmas lelkesedést magamban, hogy érdekeljen a saját lemeze. Ráadásul neki már majdnem volt egy kész anyaga, csak szerződést bontott és lelépett az X-faktor miatt.
  • Rundstedt17
    #2810
    norbinak kellett volna mennie,kati volt a második legbénább
  • BaliBoy
    #2809
    Azzal kezdeném, hogy számomra is nagyon szimpatikus Norbi, nagyon bírom amit csinál, de legyünk őszinték, ki venné meg a CD-jét vagy legalábbis ki hallgatná otthon, autóban, akárhol. Én tuti nem mert egyszerűen nincs jó hangja. Neki - bármennyire is ellentmondó dolog - a kinézetében és az előadás módjában van az igazi ereje, de semmiképpen sem a hangjában.
  • IXEMGabeo
    #2808
    Coolfire sztem nagyokat csapkodhatott:D:D vagy már élezi a fejszét, merényletre készül Nicholas ellen
  • IXEMGabeo
    #2807
    tűnjetek már innen:D mikor esik már ki Vecácska de drága?
  • IXEMGabeo
    #2806
    na bazz tegnap lementem, erre pont a két esélyesek kellett párbajoznia:(
    nem nekik kellett volna ott lenni, és sztem Gesztitől jogos volt, hogy a közönségre bízta, bár én Katinak szurkoltam hátha megússza, de nem így lett:(
  • gordon 24
    #2805
    Nekem a következő a véleményem..

    Ez egy tehetségkutató, és ugye abba szerintem egyet értünk, hogy aki most jelen volt/van azok mindegyike gen nagy tehetség.

    Norbinak van egy baromi jó stilusa, egy hihetetlen nagy tehetsége ami ezt a buli részt érinti.
    De énekelni abszolút nem tud. Kedvelem, mert jó amit csinál, de már nincs helye közöttük.

    A Vastag testvérek. Mind2 csöpög mint az állat. Jó hangjuk van az oké, de minek kell két takonypóc egy döntőbe. Tomi fele annyit nem ér mint a Bátya tegnap neki vagy Norbinak kellett volna mennie.

    Veca nem egy szép lány, de baromi jól énekel.
    Kati meg egy olyan nő, aki kb ennek az egész X-factornak a győztese kellene hogy legyen.
    Lehet őt utálni, a stílusa miatt (mondjuk én bírom) de egyik most bent maradt sem közelíti meg azt amit ő tud.

    Nikolas pedig egy baromi jó énekes lesz.

    Se neki se Katinak nem szabadott volna ide kerülnie.

    De még egy gondolat:
    Ha valakit 2x3 x a nézők a kieső zónába juttatnak akkor a zsűrinek igenis tökösnek kellene lennie és azt mondani, hogy ennyi és kész.

    Igazából ezek után rohadtul nem lehet tudni ki nyeri.. Én eddig úgy gondoltam, hogy egy Nikolas Kati döntő lesz, de ezek szerint szar a fülem:D

    Vagy lehet már nem vagyok egy hülye tini, és az értéket keresem nem a szimpátiát.

    Na kb ennyit gondolok erről:D
  • Dean Winchester
    #2804
    jólvan azért hagyjuk már ezt az álszent dumát :D ha feróé lett volna az utolsó szavazat aztán nincs mentorálta a kettő között sztem ő sem döntött volna :DD
  • Dean Winchester
    #2803
    am egyértelmű h előre levan zsírozva ki nyer :D
    a szavazás tisztasága más kérdés! de azért van az,hogy utolsó kettőből a szűri dönt mert igy ha véletlen ott áll az előre megnyert tag akkor megtudják menteni xD
    de fene tudja...
    a gáz h minden rohadtul a pénzről szól :(

    azért abban bízom h norbi ott lesz az utolsó háromban! szóval jövőhéten az egyik vastag menjen! talán velük szemben még továbbjutna norbi...
    am niko-nak ez volt a második párbaja xD
    ugyanaz mint giogio-nak a tv2nél :D 2 párbajt túlélt de a 3.ban elvérzett :DDD talán ez vár Nikora is
  • bakkerman
    #2802
    nem voltam nagy Wolf Kati fan,de bánom tnap kicsit felbaszott Geszti,hogy őt ejtette ki sapkafej helyett...nagy feró jogosan mondta,hogy ezt gesztenyének kell eldöntenie,mert a simasunák sapkagecire szavaznak...hát igaza lett. Továbbra is hajrá Norbi,hajrá Csabi!
  • Tinman #2801
    Ok. Megveszed a Mikoláus lemezét?
  • hungary27
    #2800
    lehet hogy nagyobbat üt de ott egyik se tud énekelni
  • Kaplan
    #2799
    Kedveltem Katit, kiváló hangja van viszont a mostani magyar pop viszonyok között ő kevésbé eladható mint niko claus.. Ettől függetlenül még mindig kiráz a hideg Nikolasz flegma, artikuláló, semmitmondó arcától. Kegyetlenül utálom. A műsor meg szerintem így első évében elég átlagos. Show szinten a M5 nagyobbat üt.
  • Narxis
    #2798
    muhahahahahaha
  • piamania
    #2797
    Most már apucikák igazán rá förmedhetnének a pici kislányaikra, hogy ne küldjenek annyi sms-t KEresztes "gyerekeire"!!
  • hungary27
    #2796
    végre hazament
  • JLH Fans
    #2795
    Amúgy papírforma született, mert ugye Norbinak van a legnagyobb rajongótábora, majd jön Veca, Csabi, Tomi Nicholas és Kati.
  • JLH Fans
    #2794
    Inkább egy nagy büdös ponttyal, és már nem most, hanem akkor kellett volna, mikor Dorkát választotta be Enikő helyett, majd mikor Dorka bentmaradásánál egy undoritó köcsög igeeeeeeeeeeen felkiáltást tett, aztán mikor az általan linkelt interjót adta....
  • Tyler1
    #2793
    Kati esett ki? :O pedig szvsz ő színvonalas énekes volt a műsorban, de Nicolasnak jobban örülök, h maradt. végülis tök mind1 ki marad benn, v ki nem, mert sztem Katinak nagyobb karrierje lesz mint a kis Vastagnak, v KLN-nek.
  • Ironman2
    #2792
    Tehetségkutató volt a Ki mit tud,és a Táncdalfesztivál.Én még emléxem rájuk!
  • Klemice
    #2791
    Látom sokaknak most esik le, hogy az egész szavazás dolog egy formalitás, pedig nem egy ilyen "tehetségkutató" lement már itthon is. Sajnos.
  • limperatore
    #2790
    hangtalan szar blabla... neki van a legnagyobb rajongótábora mégis.. :D
  • Ironman2
    #2789
    A telefonálók 80 százaléka nő,vagy meleg.
  • Ironman2
    #2788
    Persze hogy a pénzről szól! Katika kevesebb sms árat hozott volna,mint a Mikulás
  • Harly18
    #2787
    Nem akarok összeesküvés elméleteket gyártani, de ez a pénzről szól, s ezer módon tudják úgy alakítani a műsort, hogy az kedvező legyen nekik, hiába mondják, hogy közjegyző ellenőrzi a szavazatokat, azt a néző látja? A szavazatok pontos számát? Azt, hogy nincs megbundázva? Nem, ezek után az van, amit ők akarnak.