11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • Oszi
    #2906
    schodeinde dorka
  • Dean Winchester
    #2905
    nem a fanni énekelte azt amit most a reni?(mega-tolvai)
  • Gideon Wieth
    #2904
    ízlések és pofonok :-)
  • gordon 24
    #2903
    Mondjuk ez konkrétan ultra szar:D
  • hungary27
    #2902
    hát nem ez.
  • Totti5
    #2901
    Ezek gyengék???? akkor mi a jó?
  • Rundstedt17
    #2900
    x-faktorban is nagyon gyengék voltak nincs itt semmi új :D
  • Gideon Wieth
    #2899
    Tegnap klubkoncerten Bon Jovit nyomtak, és nagyon jó volt :-)
  • Tyler1
    #2898
    fúú ez a nonstop nagyon gyenge, főleg az a "beatboxos" gyerek, akinek a beatboxhoz szemernyi köze sincs.
  • Dean Winchester
    #2897
    non stop a fábryban
    mit énekelnek?
    bad romance megint :S azt hittem azért legalább vmi újat hoznak ide :(
  • Dean Winchester
    #2896
    hehh tényleg a meglepetés ujság ma melyik énekessel készített interjút?
  • Coolfire
    #2895
    Tudom.:)
    A mai Blikk már csak barátságról ír...
  • Gideon Wieth
    #2894
    Nem okolom azért, hogy kiesett. A hangjával sincs semmi bajom, szeretem a hangját, de az előadásait nem, azok unalmasak. És én a hangján túl nem érzem benne azt az X-et amiről elvben a műsor szólna. Másrészt pedig már másodszor párbajozott.. Gondolom oka van.
  • IXEMGabeo
    #2893
    az még nem feltétlen celebség:D majd, ha többször feltűnik akkor gyertek vissza;) egyszer mindenkit fel lehet kérni
  • jazzy
    #2892
    Wolf Kati ma reggel már a csak csajokat vezette reggeliben az rtlen.
  • IXEMGabeo
    #2891
    **nem tudnám elhinni...1. sor javítva
  • IXEMGabeo
    #2890
    meglátjuk mi lesz a jövője...pont nála, az egyszerűségéből fakadóan tudnám elhinni, hogy beállna celebnek, pont azért, mert nem tucatember...néha megpróbálom nem üzleti szempontból nézni, dehát a keresk. adók mellett ez lehetetlen, unalmas tudod h minden a pénz körül forog...tehetség szót nem csak az RTL mondta rá, hanem emberek gondolták úgy. Azt nem tudhatjuk, hogy a szakmabeliek miket mondanak rá...hogy hol a helye? nem biztos, hogy énekes lesz, az is lehet, hogy színész, ezt nem tudhatjuk...
  • Lateralus
    #2889
    Hogy honnan veszem? A kereskedelmi tévék eddigi gyakorlatából. Egy ilyen verseny döntője automatikus bérlet a celebséghez. Nem biztos, hogy élnie kell ezzel, nem biztos, hogy akar, de a lehetőség adott. Ha bérletem van a stadionba, attól még nem kell meccsre járnom.

    Semmi bajom nincs Norbival. Nem utálom. Teljesen normális arc. Csak a színpadon, énekesként nem érzem benne a potenciált. Már a Charlie dal előtt sem éreztem, ahogy hetekkel ezelőtt megírtam. A válogatón ki kellett volna szórni.

    De mivel a Youtube-ról jöttem (?) nyilván nincs igazam. Ő egy géniusz (idézet az RTL klubtól), színpadra termett tehetség. Nos, akkor biztos nem szorul majd rá a celeb-bérletre, főzőműsorokra, sztárbulvár magazinra, meg RTL-ródsóra, hanem készít egy korszakos lemezt és évtizedekig a magyar zenei élet meghatározó arca lesz. Semmi gond. Végre egy egyedi üstökös a hazai poppiacon.

    De még mindig áll a kérdés, hol a helye Norbinak a magyar zenei életben?
  • missxy
    #2888
    Miért mondod azt, hogy most már Nicolasnak sem? Gondolod ő tehet bármiről? Hogy befolyásolta a zsűrit? Szerinted ki nyerje meg? Okolod valamiért a Nicolast?
    Szerintem ő azon kívül, hogy kimegy, és elénekli a dalát semmi mást nem tud tenni. A zsűri maga dönt, és nézők vagy szavaznak, vagy nem. Vagy más oka van, annak, hogy nem szeretnéd, hogy nyerjen? Gondolom nem tetszik a hangja, vagy valaki más a kedvenced. De remélem azért mert a Kati kiesett nem okolod? Arról nem ő tehet...
  • Gideon Wieth
    #2887
    Szerintem Norbi legjobb előadása az All summer long volt. Ott teljesen jól elvolt osztva az éneklés, az enyhe hörgés, show volt, táncolt mozgott, előadott... Azóta lefelé megy, és kezdem megunni... Pedig szeretem, nekem a Charlie is tetszett, bár néha tényleg zavaró volt az h nem bírta kiénekelni a dolgokat, de ezt egy énektanár pár hónap alatt rendbeteszi neki majd... De megnyernie szerintem nem szabad. :-) És mostmár Nicolasnak sem :)
  • bippo
    #2886
    Itt szerintem az a baj, hogy Gesztin látszott, hogy a Nikolas-ra szavazna, húzta is a száját, de nem merte meglépni. (annak ellenére, hogy tudta, hogy ha nem lépi meg, a másik esik ki). Ez itt a baja sokaknak.
  • hungary27
    #2885
    Amúgy is, Geszti csak egy irányba dönthette volna el.
  • missxy
    #2884
    Azért szerintem nem kell Geszti nyakának ugrani. Szerinte egy szinten voltak, és úgy döntött, hogy győzzön az, akinek több a szavazata, és több a rajongója. Történt már egyszer ilyen, hogy a boríték alapján döntöttek. Érdekes, az nem kavart ekkora port. Szerintem itt a Kati rajongók kapták fel a vizet. Szavaztak volna, akkor nem esett ki. Én soha nem szavaztam ilyen jellegű műsorban, és nem is fogok, de nem is csinálok cirkuszt abból, hogy ki esik ki. Kiesett hát kiesett. Ha érdekli az embereket úgy is kiadják majd a lemezét. Szerintem egyesek kicsit elvesznek ezekben a műsorokban. Nem élnek másnak, mint a kedvencüknek, és hogy neki drukkoljanak, és ha kiesik, azt tragédiának élik meg. Nekem is vannak olyanok, akiket szeretek...de ha menniük kell, akkor mennek és kész...
  • IXEMGabeo
    #2883
    ebben van valami, rafinált sajnos...mindenesetre kitaktikázta Vecának valószínűleg a döntőt...nagy szégyen, hogy ő lett a legjobb női hang a műsorban szépen elintézték a többieket, akik jobbak voltak nála, vagy hozták simán a szintjét... (Kati, Katica, Jennifer, Enikő) és ez csak 4 név...remélem nem nyeri meg, azért se Geszti pártfogoltja...
  • IXEMGabeo
    #2882
    abszolút igazad van amúgy, ezt nem vitatom nem tenne jót, ha megnyerné...győztesnek se lesz egyszerű élete az X faktor után olyannak kell nyernie, aki elbírja a terhet. Én max Nicholasban és mostmár talán a Vastag Csabában látom ezt, hogy elbírná, a Vecát semmiképpen nem jelenteném ki győztesnek, mert nem ő a legjobb...Norbinak ott kell lennie a végéig, de, ha megnyeri az sztem kissé közfelháborodást váltana ki ilyen-olyan okok miatt...maradt még a Vastag Tamás gyerek na az lenne az igazi szégyen, ha az nyerne...
  • IXEMGabeo
    #2881
    Lateralus, még mielőtt kijavítanának***
  • IXEMGabeo
    #2880
    eleinte mindenki szerette csak sajnos a Charlie óta elkezdték őt támadni a hangja miatt...nem fogják fel, hogy ez nem Megasztár...az a mindennek a teteje, hogy egyesek még a színpadi tehetségét is kétségbe vonják, mert nem jön be nekik a stílusa -> lásd Laterus (biztos a youtuberól jött ide)
  • IXEMGabeo
    #2879
    bazz ha Borsot olvasol akkor gratulálok....legnagyobb hazugságok vannak abban a búlvárlapban a Blikk után...
  • IXEMGabeo
    #2878
    te ezeket honnan veszed így előre? mi van, ha nem így lesz? kicsit pozitívabbnak lehetnénk már valakivel szemben, aki nem süllyed le azoknak a celebeknek a szinjére...
  • jazzy
    #2877
    Azt várom, hogy Nicolas meg Tomi párbajozzon, nem láttam még élő egyenesben idegösszeroppanást.
  • bippo
    #2876
    Keresztes ebben a kérdésben nem számít. Neki mentoráltja van bent, nem fog ellene szavazni. De nem is várják el tőle. Úgy kell felfogni, hogy 1-1-ről indul a buli, és a 2 megmaradt mentor dönt. De akkor az döntsön!
  • Dean Winchester
    #2875
    jaj keresztes mikor döntött akkor meg felvoltatok háborodva h mert dönteni és nem hagyta a közönségre a döntést :DDDD
  • bodrisa
    #2874
    Fel voltam háborodva azon, amit a hétvégén geszti művelt.
    Minek ül a zsűriben, ha nem tud dönteni??? Pont az lenne a feladata. És ezek után mondja azt nekem valaki, hogy nincs megrendezve az egész előre... Ugyan már!
    És, ha nem gesztit kérdezik utoljára??? Akkor is ezt mondta volna?
    Mivel nyilvánvaló volt, hogy úgyis Nicolas kapja a több szavazatot, így geszti elintézte, hogy egyedüli női versenyző az ő mentoráltja legyen, másrészt meg szimplán nem merte felvállalni a véleményét.
    Tuti, hogy a pasi ellen voksolt volna.
  • Dean Winchester
    #2873
    én vagyok a 21. :D
    sztem edit jobban néz ki :D
    de egyébként a kettőt összekéne gyúrni :S
    aliz teste kéne edit feje alá xD
  • Tyler1
    #2872
    nekem olyan Z a hangyás feje van.
  • Lateralus
    #2871
    Vagy nem volt elégedett a Big Gunjával.
    Mármint az AC/DC előadásával...arra gondoltam.
  • Balázs 17
    #2870
    valószínűleg Norbi túl keményen bánt vele a hitvesi ágyban
  • JLH Fans
    #2869
    Aliz sztem szinte mindenki szerint (legalábbis akikkel beszéltem eddig olyan 19/20 az arány) jobb nő, mint Edit, és mellette szimpebb +sokkal szebben is énekel:)
  • bippo
    #2868
    Coolfire+JLH Fans: Gyorsan váltott. Egy hete még Norbival ment az etyem-petyem.
    (mondjuk nekem a fiatalabbik lány jobban tetszik).
  • Coolfire
    #2867
    Wehe a mai Bors címpapon az Edit van vastagkolbásszal...
    Ezek a ringyók mindent bevállalnak egy kis médiaszereplésért.