11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • Ironman2
    #10803
    tanárbácsi volt idáig a legjobb
  • Gábor3
    #10802
    Eddig egy olyan se volt ami kicsit is megfogott volna... :/
    Az érzékenyülős srác barátnője viszont szép volt.:)
  • Grove4
    #10801
    Nyomhatna majd egy Mansont! :D:D jó lenne, ha a mestertől is elhangzana valami, a csaj meg tökéletes erre a feladatra.
  • Ironman2
    #10800


    tiszta őrült,kiváncsi lennék otthon hogy gyakorolja ezt
  • Dean Winchester
    #10799
    jaja kedvenc :DD
  • Ironman2
    #10798
    Igen el van rockosítva az egész műsor
  • Coolfire
    #10797
    Na ez a szolfézstanár nem kispályás.:)
  • Dean Winchester
    #10796
    ez a rock zenekar nem rossz....
  • Wootan
    #10795
    Engem az szórakoztat ebben a "műsorban", hogy konkrétan el akarják hitetni, hogy tényleg ennyi totál nulla önkritikával rendelkező ember van, akik önként csinálnak magukból hülyét.

    Ezeket tuti úgy szedik össze az utcán, és adnak nekik pár ezer ft-ot a szereplésért, hogy legyen mivel kitölteni a műsoridőt.
  • Coolfire
    #10794
    Eddig egy ép nem volt..majd a végén jön a meglepi-sírós-zokogós..
    Gábor tényleg nem idevaló..semmi köze a zenéhez..az hogy elbrekeg valamit,amit írnak neki,attól még nem lesz mentor.
  • Grove4
    #10793
    Tóth Gabi szerepeltetésével tovább rontották az amúgy sem magas színvonalat.
  • Ironman2
    #10792
    apa kezdődik!
  • ToCsEk
    #10791
    megnéztem uk 2 részt, érdekes volt mi értelme van ennek a room aztán meg az arénás dolognak? értelme nincs kb...
    de az első részen oylat röhögtem :D jobb volt min a tavalyi usa texasos bocis villámos rész
  • ToCsEk
    #10790
    óó köszi :) uk-t már lesem is:)
  • MerlinW
    #10789
    Oh, már mikor, hétfőn volt az első élő adás. Itt tudod őket online nézni. Letölteni meg piratebay-ről, mint mindent:)

    Tegnap kezdődött a brit faktor is.

  • Timikecuncika
    #10788
    Nem tudom miért emlékeztem most vasárnapra :(
    "Hogy kikből válhatnak országszerte híres és elismert énekesek és kiben van meg az a bizonyos x-faktor, szeptember 7-én, 20:00-tól kiderül. Az X-Faktor kísérőműsora, az After X Istenes Bence vezetésével az RTL II-n lesz látható 22:00-tól."
  • Timikecuncika
    #10787
    Vasárnap lesz az első válogató?
  • Béka Benő
    #10786
    Minek kellett bele Szikora, az a nyávogó buzi ?
  • ToCsEk
    #10785
    őőőő másik global xfaktor topicot nem találtam ausztráliában már megy a válogatás? meg ahogy láttam tubon már metnorház körül járnak, honna is lehetne leszedni a részeket?:D
  • RatBaG #10784
    http://velvet.hu/sztori/2013/05/25/bevonzotta_az_orszag_bolondjait_az_x-faktor/
  • Timikecuncika
    #10783
    Koszi! :)nezni kell! :)
  • sb1
    #10782
    2013 őszén..
  • Timikecuncika
    #10781
    Én azért kiváncsi leszek rá... Mikor kezdődik? :D
  • IXEMGabeo
    #10780
    3-mat se láttam, de ezek után nem is fogom...
  • sb1
    #10779
    A műsor színvonala lejjebb már nem is süllyedhetne :D
  • Ironman2
    #10778
    Lilu és Istenes Bence lesznek a müsorvezetők
  • Yoohaj
    #10777
    Nem csak első blikkre, másodikra is; picit valóban ellenszenvesnek tűnik ez a csapat...
    Puzsér valóban jöhetne mentornak, ezt én is támogatom... :D
  • Dean Winchester
    #10776
    első blikkre picit ellenszenves ez a csapat...
    puzsér nagyon jöhetne mentornak :DDD
    mind1, azért kíváncsi leszek lesz-e kimagasló emberke vagy mint visszatérő vajon kit fogok ismét utálni....
  • Ironman2
    #10775
    Gabika már most idegesít nagyon hogy ott van.Nem csodálkoznék ha valamelyik szereplő élőben leoltja majd.Neki nincs egyszerüen szakmai tapasztalata,csak egy mitugrálsz kis p.csa,aki állandóan a középpontba akar lenni a Megasztár óta
  • Ironman2
    #10774
  • Ironman2
    #10773
  • IXEMGabeo
    #10772
    x faktorban sosem voltam statiszta;)

    Más műsorokban igen
  • Dean Winchester
    #10771
    nem te vagy ott valami statiszta vagy segítő? :D
  • IXEMGabeo
    #10770
    én leszarom kik a mentorok a tavalyit se néztem az ideit se fogom:D
  • Timikecuncika
    #10769
    Gabi mit keres ott? :o nem értem ezt a döntést....
  • Ironman2
    #10768
    kell oda még egy sírógép Keresztes helyett.én amúgy utálom a stílusát,meg azt is hogy nagynak képzeli magát (kiváncsi lennék hogy dolgozott-e már Gabika életében,mert tuti hogy büdös neki a munka)
  • Musachy
    #10767
    a drótgabi attól, hogy pár éve pont egy ilyen műsorral elindult, már akkora a tudása és a tapasztalata, hogy "mentor" lehet? Ez az igazi hányinger, nem az Alföldi meg a Szikora. Azok csak nyafogva beszélnek.
  • IXEMGabeo
    #10766
    :D:D:D
  • precision
    #10765
    nem erre céloztam... :P
  • Suffering
    #10764
    Geszti és Szikora igyis ellentétek lesznek, Geszti képviseli a szigorúságot akinek semmi se fog tetszenni, Szikora meg azt akinek mindenki jó lesz. Alföldi helyettesíti Malek Miklóst, de ők egyáltalán nem ugyanolyan stilusúak.