11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • precision
    #10763
    Szikora és Alföldi azért kellettek hogy meglegyen a "hideg-meleg" egyensúly a zsűriben :)
  • Suffering
    #10762
    Alföldi Róbert minek oda, hányni tudnék mikor meglátom. Szikora, Tóth Gabi ok. Gesztit utáltam a legjobban az elöző 4-esből erre pont ő maradt...
  • precision
    #10761
    ripacs :) zeneileg sem túl sokoldalú... csikidám azt annyi
  • IXEMGabeo
    #10760
    Szikorával mi bajotok?
  • Ironman2
    #10759
    ja!
  • precision
    #10758
    szánalom :)
  • Ironman2
    #10757
    Ők lesznek a mentorok:



    http://www.blikk.hu/blikk_sztarvilag/ime-az-x-faktor-uj-mentorai-2187251
  • Ironman2
    #10756
    2 estés lesz az X-faktor! Külföldön is így van.Másnap lesz az eredményhirdetés:

    http://index.hu/bloghu/comment/2013/04/27/ket_estes_lesz_az_x-faktor
  • Ironman2
    #10755
  • Ironman2
    #10754
    ...és nem kértél tőle autogrammot? Nahát?
  • Lord Mortanius
    #10753
    Ma de 11 óra felé egy buszon utaztam Csobot Adéllal. Budaörs, 240-es busz egyébként, első megállónál szállt fel valami kölyökkel(iskolatárs?). Ide járna az Illyés gimnáziumba?
    Egyébként semmi különös, egy vékony középiskolás lány a tömegből.
  • Dean Winchester
    #10752
    ááááh
    mind1, maradok ameddig bírom :D bár majd mondjuk a műsor indulásakor dől el,hogy bírom-e vagy sem... bár eddig sem volt különösebb gond. max. annyit kérnék tőletek, hogy ha megint elindulna a c****ás téma akkor egyből szóljatok a modi topicba be és kész.
  • sb1
    #10751
    Mi van? Beindul a tip-mix szezon? :d
  • Dean Winchester
    #10750
    dehogy hagyom el :D csak ha van aki vállalná akkor átadnám , ennyi ! továbbra is jönnék,jövök ha tudok :)
  • IXEMGabeo
    #10749
    felmondasz, mert elakarod hagyni a süllyedő hajót mi?:D
  • Dean Winchester
    #10748
    Ki az aki elvállalná a hg szerepét?
  • Mentoloshurka
    #10747
    Adélkának itt több esélye lett volna

  • IXEMGabeo
    #10746
  • Ironman2
    #10745
  • Zeraa
    #10744
    de lökött vagy:D
  • Ironman2
    #10743
    Nemsokára előbujik a kisördög

  • Ironman2
    #10742
  • wesker24
    #10741
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szinte előre tudtam hogy ez lesz és ehhez még a finálét se kellett volna megnézni mert szinte borítékolható volt a cowboyos faszi győzelme már akkor tudtam hogy vele fogják megnyeretni amikor hetente Carly-val voltak az élen ! Nem is tudom mire számítottál hogy pont egy tökéletes ének hangú kis csaj fogja meg nyerni az X-faktort ? Bár ugy lett volna de Amerika nem igy gondolta miért is gondolta volna másképp ez is olyan kiszámítható volt mint a hazai X-faktor elöre lehetett tudni hogy ki fogja megnyerni !
  • kill3r21
    #10740
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nah a köcsög kovboy nyerte...kiscsaj kiesett :(
  • limperatore
    #10739
    azért megnézném h valójában mennyi volt :D
    ezek a manipulált számok nem sok mindent mondanak
  • MrSpock
    #10738
    Holnap megtudjuk,hogy Carly megnyeri e,nagy sansza van rá! Ugye a híres dal..amikor már mindneki a haját tépte :D De valahogy így kell elénekelni!
    De én azt mondom hajrá Fifth Harmony! :) Eszméletlen jók voltak most is,happen hangulat,és persze Demivel a duett,és a let is be! Azért tudnak valamit ezt bekell valani. Tate is rendben volt főleg az utolsó dalban.
    Most aki egymás után megnézné a mi döntőnket,és ezt..háááát :(
  • Jakuza001
    #10737
    Hagyjad mar en valamikor talan a negy vagy nyolc kozott beleneztem egy fel percre,ahol valami csajt aki vegig menetelt tovabbjutattak, de a szam kozepen elkellett kapcsolnom a csatornarol, mert annyira hamisan es rosszul enelket, hogy az ingerkuszobom mar nem birta.

    Aztan amikor visszakapcsoltam azt kellett latno szegyenszemre, hogy o volt az elso akit tovabbjuttatak. Onnantol kezdve meginkabb nem neztem azt az egesz bullshitet, mondjuk nem mintha elotte is annyira neztem volna, de legalabb megkimeltem magamat ezektol a gagyi enekesektol. :D
  • bakkerman
    #10736
    az a vicc,hogy szavazatok alapján JFK-nek kellett volna 4.-nek lennie,és Szabó Dávid ilyen 5. vagy 6. helyen :DDDD sok a halláskárosult itthon
  • bakkerman
    #10735
    fuu baszki kompletten tönkreverte a mezőnyt OG. Megnéznék egy ilyen táblát az első szériáról is
  • precision
    #10734
    avagy Oláh Gergő végig alázta a mezőnyt :P
    Zámbó Krisztián 3x is 3. helyezést ért el ami eléggé szánalmas :)
    Szabó Dávid pedig a kemény átlagos 5% -ával elverekedte magát a 4. helyig ami szintén vicces :)





  • precision
    #10733
    szavazatok alakulása az itthoni X-Faktorban

  • wesker24
    #10732
    Hát ebből is látszik hogy az Amerikai X-faktor és a hazai X-faktor között óriási különbség van ! :D
  • kill3r21
    #10731
    Rendesen cafatokra rázott a hideg, pedig a magyar faktorban, megutáltatták velem ezt a zenét :)
  • wesker24
    #10730
    Hát én is remélem nagyon megérdemelné !
  • kill3r21
    #10729
    A kiscsaj megint alakított, remélem ma megnyeri! :)
  • majky1990
    #10728
    Sziasztok! Tudna valaki segíteni egyik X-faktoros zene illetve betétdal érdekelne! Van hangfelvételem hátha így könnyebb:
    Íme a keresett zene
  • Jakuza001
    #10727
    Az sem rossz, de szerintem nem annyira mint ez az enekhang, legalabbis az en velemenyem szerint. Egyszeruen megdobento, hogy ilyen fiatalon, ilyen enekhanggal rendelkezik egy kislany.

  • kill3r21
    #10726
    nah ma a fókuszba, megmutatják a szavazatokat ilyesmiket , kivi leszek :)
  • bakkerman
    #10725
    sejthető volt,szerintem valamelyik színházban is szerepet fog kapni,kétségkívül ő lesz az idei X legnagyobb nyertese
  • bakkerman
    #10724
    szívesen meghallgatnám ezt a dalt Vastag Csabi vagy Nikolas előadásában is,fullra passzol hozzájuk ez a dal