1358

Risen 2 - A Risen folytatása
  • grebber
    #518
    rotator: Te meg ne vigyed már végig levegővétel nélkül
    Kiderült már mi az a 3. kód?
  • Molnibalage
    #517
    Kiváló célpont egy nagy halom Molotov koktélnak...

    De most tényleg. Hogy a rákba telepítsem fel letöltés nélkül? Nem találok semmit...
  • Fpocok
    #516
    Válts letöltési régiót. Ha kell, többször. Probléma megoldva.
  • Shep
    #515
    Király ez a Steam mi?
  • Molnibalage
    #514
    Fasza, hogy 20 kb/sec-cel jön le a gamma. Tegnap vettem és még mindig nem sikerült felrakni...
  • grebber
    #513
    Nem tudok mást csinálni sajnos. Hiába rakok félre már a középiskolától szinte minden fillért. Szaros 50nm-es panel lakás is ami nincs lelakva 6,5-7 milla itt a környéken! Annyim még nincs kp-ben még kell az a 3-5 év mire meglesz. Hitel nem játszik így is gazdagszik rajtam a bank pláne még a hitelellel!
  • Shep
    #512
    Van akinek meg akkor sem ha nem költözik, vannak akik gondoskodnak erről. De szerintem téma lezárva, mindenki oda költözik/nem költözik ahova akar, meg megteheti.
  • Molnibalage
    #511
    OFF

    Én 29 vagyok. Idén tervezek dobbantani. Azért megvan az előnye. Olcsó. Mióta dolgozok, elég komoly pénzmagot tudtam félretenni. Egyedül kb. a felét, harmadát tudtam volna megsórolni. Namármost én magyar szemmel jól keresek.

    Van akinek az elköltözés = semmi sem marad a hó végére...

    ON
  • enlightened
    #510
    30 évesen az ősökkel? Te egy hős vagy. Én most vagyok 26, de szeptembertől már megvan az új lakásom ahova költözöm EGYEDÜL. Szeretem a szüleim, de ennyi idősen már tényleg nem egészséges velük lakni.
  • Molnibalage
    #509
    Ilyen légkörből én már régen leléptem volna. Inkább letagadnám a családom, ha ennyire súlyos lenne a helyzet.
  • Molnibalage
    #508
    ~21 cm átmérő, 30-32 cm hosszú, de a bibi az, hogy 10 centis lábakon áll...
  • Molnibalage
    #507
    Nekem meg csak egy van, a manual hátulján, pedig CE. Ez egyre zavarosabb...
  • grebber
    #506
    Ezért írtam ebbe ne menjünk bele ez nem a Risen 2 (de más game topikba sem való)
    Spórolni muszáj nekem ,mert saját lakás kell!!! 49négyzetméteren vagyunk 4-en.És lassan 30 éves fejjel hallgatni a szülök ökörségeit már rendesen kiakasztó.De el kell viselnem mert az ő lakásuk.


    rotator: Kiderült már mi az a 3. kód?
  • Shep
    #505
    Ja mielőtt valaki megjegyezné, nem arra gondolok ,hogy ami van azt mindent el kell szórni de csak gyűjteni és nem kiélvezni ami van, ami megadatik tök hülyeség szerintem. Takarékoskodni nehezebb napokra persze javallott. Mondjuk mostanában csak nehezebb napok vannak szinte mindenkinek.
  • Shep
    #504
    Akkor ezen leírás alapján panelban laktok, csupasz falak, ágy, szék, meg asztal+hűtő, mert minden más felesleges. TV is csak azért van ,hogy a híradót nézzétek. Mi a szarnak a pénz ha nem azért, hogy az ember jól érezze magát belőle?
  • grebber
    #503
    Az elmúlt években elég sok pénzt buktam a tőzsdén (ezt sem tudják ha tudják kb nem élnék már)
    Minden olyan dolog ami nem étel vagy ruha az számukra felesleges hülyeség.
    (Anno kb tv-be illő szappanoperát kellett lerendeznem hogy a szaros internetet beköttessem.)
    Jobb ha nem tudják hogy 21 ezerér veszek ilyet amikor a 1-2ezer ftos játékokra is harapnak!
    Mert igazából mint már írtam többször is az SG-n lakásra gyűjtök.De a jelenlegi állapotban is még 4-5 év mire lesz belőle valami.
    Ennyi.Ez nem önsajnálat ,nem is kell reagálni rá csak leírtam nálunk mi a helyzet.
  • Shep
    #502
    Itthon ne tudják meg, ez volt a nap kommentje :) Te pénzed, te kerested, nem fontos dolog helyett vetted ezt, akkor?
  • grebber
    #501
    3. kódot írd be steam-be hátha az a másik dlc.
    Hordó az mekkora tudnál képet berakni?
    (Sajnos én haverhoz rendeltem itthon ne tudják meg de azt csak holnap tudom átvenni9
  • grebber
    #500
    AZ!
  • Prince23
    #499
    Steames a dobozos verzió?
  • rotator
    #498
    025 :)

    Nekem DVD-ről installálja, nem tudom, nálad mi volt a gond. Amit nem értek, hogy 3 kódom van: 1 játék, 1 DLC, de mi lehet a 3.?

    Ez a hordós kiszerelés pedig valami iszonyat ütős. Ha a játék egy ratyif*s, ez akkor is megérte.
  • Molnibalage
    #497
    OFF

    2,5 éve megvan az NWW 2 két kiegje. Nincs rá idő. A teljes BG I/II megvan. Arra sincs. Mire lenne, addigra kijön az új Enhanced...

    Az NWN1-et sem toltam végig soha, mert minidg meghalt az operndszer és rántotta magával karakterem. A 4. fejezet végét a bátyus mesélte el. A kiegek közül is csak a 2. részre volt időm.

    Most is a Risen I viszi el ezek elől az időt. Mondjuk azért nincs rá, mert a számítgép előtt tölött időt inkább fejlesztéssel és cikkírással töltöm ki évek óta. Ritkán játszok. Ez mostantól változni fog. :)

    ON
  • Botond #496
    ha a ... helyére az idő jön, akkor nekem sincs. Ettől függetlenül behúzok havi 2-3 akciósat steamen, aztán itt állnak sorban, hogy végigvigyem őket. Tegnap végeztem risennel, most a következő two worlds lehet (aztán a második része), vagy witcher (aztán a második része), vagy nwn2, vagy L.A Niore, vagy GTA4 aztán kiegek, vagy Fable 1 aztán 3, vagy Sacred 2 vagy oblivion. Ezek mind végigjátszásra várnak, mert időm nincs, de ilyen 5-10 eurért nem lehetett otthagyni őket. :) Plusz egy halom stratégia is végigjátszásra vár. :D
  • Molnibalage
    #495
    DVD hegyek? Kinek van ma évente 2-3 játéknál többre...? 6 éve veszek eredeti gammát és így van kb. 12 dobozom. A legtöbb DVD kettőnél többször nem volt a gépemben... A Risen I konkrétan egyszer volt. Feltettem, végigtoltam. Leszedtem. Azóta sem volt fent...
  • Botond #494
    Autopatchert ki lehet kapcsolni. :)

    Nekem meg elegem volt már a dvd kerregtetésből, cserélgetésből, hogy ha nemtem vhova akkor vagy külön vinyó kellett, vagy dvd hegyeket vittem magammal, hogy már 2 földtől plafonig érő könyvesszekrény tele játékok dobozaival. Sokkal kényelmesebb egy login passal közlekedni, bárhol leülök, letöltöm ami kell és már tolom is. Nekem patcheléssel se volt sose gondoom. Pl. G3+kiegjének CPit is simán fel tudtam rakni, és a DLC-ket is tudom kártyával fizetni nem kell még bioware meg kutyafüle pontokat venni és azt beváltani, plusz az akciók ugye, amik mindent visznek. Risen-ről pl lemaradtam anno, végül tavaly pótoltam 5 euróért akcióban, és tegnap végeztem vele. De mondhatnék még 50 címet, amikhez fillérekért hozzájutottam steamen. Nyilván az új kiadások olcsóbban boltban, de végülis tegnap arra jutottam nem veszem most meg risen2t, majd csak ha le lesz akciózva 20 eur alá az összes dlcvel. CIV5el is ezt kellett volna csinálni amúgy,de az volt első steames játékom, még nem volt rutinom. :)
  • Molnibalage
    #493
    És a Civ V modvadászatot leszámítva semmi előnyt nem látok. Skyrimnál nem akart elindulni az egyik patch kiadása után. Aztán autófrissített és megkaptam a focstalicska, mindent elkúró patchet.

    Kösz, nekem Steam = púp a hátamon. Csivili semmire sem jó lószar.
  • Botond #492
    Nekem CIV5nél volt ilyen, hogy hiába vettem meg a boltba dobozosat, install félbeszakadt és letöltötte. Hagyd ott nyugodtan a gépet és leszedi. Első alkalommal engem is bosszantott, de azóta rájöttem, hogy mik az előnyei a steames játékoknak és most pl kifejezetten örülök, hogy risen2 is steames.
  • Molnibalage
    #491
    A karakterátvitelre.

    Senki nem futott még bele abba, hogy Steamről akar letölteni? Hát a DLC-t hogyan kapom meg?
  • Botond #490
    Melyik kérdésre nem a válasz? :)
  • grebber
    #489
    Ilyenről soha nem volt szó tehát nem!
  • Botond #488
    Steamre, nem streamre.
  • Botond #487
    Szóval a boltit is regisztrálni kell streamre? Másik kérdésem hogy át lehet vinni a karaktert első részből vagy új karakterrel az első résztől független a történet? Köszi.
  • grebber
    #486
    Risen.2.Dark.Waters.STEAM.UNLOCKED-ALI213 7,7GB
  • rotator
    #485
    Nem szokott ilyen gond lenni pedig...
  • Palinko
    #484
    a félbehagyottal nem lesz gond.
  • Molnibalage
    #483
    Azért tényleg szánalom. Meveszem, és még engem szopatnak. Remélem, hogy a félbehagyott letöltést tudja folytatni egy a hulladék...
  • Palinko
    #482
    de dlc tuti nincs ekkora
  • Molnibalage
    #481
    Vagy amiatt tölte le, mert érzékeli, hogy egy CE és a DLC jön le?
  • Palinko
    #480
    ezért kell warezolni :D
  • Molnibalage
    #479
    Akkor most mit csináljak...? Mert a kézikönyv nem ír semmit. Kövesd az utasítást. Anyád. Miféle utasítást...? Ekkora fostalicskát...