1358

Risen 2 - A Risen folytatása
  • rotator
    #478
    Nem kéne...
  • Molnibalage
    #477
    Miu a faszért akar ez 7 GB-ot letölteni, amikor van DVD-m...?
  • rotator
    #476
    Attól még ott lesz, csak halványan.
  • Molnibalage
    #475
    A Steam valamit el kezdett letölteni, de hogy mit, azt nem tudtam előcsalogatni. Fostalicska az egész. Eddig 3 Steames játékom volt. Most egyik sincs fent. Oszt mégis ott van a listában egy COD vagy mi a faszom...
  • rotator
    #474
    Elindult már? Lehet, hogy VPN-t is kell majd használnod. Elvileg holnap 7-kor unlockolják EU-ban. Köcsög régiózár...
  • rotator
    #473
    Az addig van, amíg legalább 1 perket nem unlockolsz a víváson belül. Addig tényleg Gothic 3 szint...
  • W B
    #472
    Első részben is volt először csak 3 támadás. Ahogy fejlesztetted a harci képességet úgy lett egyre több és hatásosabb mozdulat.
  • Palinko
    #471
    gondolom később elérhetőek lesznek a kombók.
  • Molnibalage
    #470
    Eddig olaszon volt. Átállítottam. Csinál a fejemre...
  • enlightened
    #469
    Csá láttam egy gameplay-t youtubeon. Abban a kardozás abból állt, hogy 3 mozdulatot ismételt a karakter egymás után, így vágott le mindent. Ugye azért a teljes játékban egy kicsit élvezetesebb lesz a harc? Mert ez így 2012-ben akkor is elég gyenge, ha nem ez a játék lényege. Vág, vág, szúr.
  • rotator
    #468
    A Steamen belül. Steam - Settings - Download
  • jarlaxxe
    #467
    Nekem az is jó ha megveszi nekem...
  • Palinko
    #466
    hát ha a cdről csinálsz képfájlt és feltöltöd a mediafire szervereire amik remélhetőleg nem terheltek, szerintem sokan boldogok lesznek :D
  • Molnibalage
    #465
    Hol?
  • rotator
    #464
    Előfordul, próbáld újra. Ja meg állítsd át a régiód magyarról. :)
  • Molnibalage
    #463
    Hát ez kurva jó. Raknám fel, az install közben benyögi, hogy bocsi a Steam szerver le van terhelve, gyere vissza később.

    Hát a jó kurva anyját azt...
  • rotator
    #462
    Grebber és én! :D Mind a 3 példányt eladták akkor.
  • Botond #461
    Lesz karakter átvitel, vagy nulláról indul új sztori új szereplővel?
  • Molnibalage
    #460
    Megjött a cucc. Jól látom, hogy sorszámozott a hordó? Enyém a 003-as. Kié lehet a 001 és 002? :)
  • Molnibalage
    #459
    Attól még megfűszerezhették volna itt-ott bandita táborokkal, tanyákkal, vadászó orkokkal, bujkáló menekültekkel, stb.
  • Nos
    #458
    Ez mondjuk ízlések és pofonok. Nekem ettől olyan realitás érzésem volt. Én szerettem a nagy távokat a Gothic 3-ban. Kivéve a sivatagot.
  • grebber
    #457
    Launch Trailer
  • Palinko
    #456
    nincs még clonedvd?
  • Molnibalage
    #455
    A Gothic 3 lehet, hogy nagy, de azért finonam szólva üres volt a térkép. A fele sivatag volt, az tényleg üres volt. Myrtana területén is voltak olyan elhagyott helyek, hogy néha úgy érzetem, hogy a világ végén járok. Ahol a Dark Scepter volt, Sildennél a troll őrizte rész, ahol a kőkörhöz jutsz, tele durva lénnyel. A főváros felette rész át Nordmarba, stb.

    Nagyon élettel volt a világ. A fővárotól délre eső rész, fent a hegyen Aread felett is töküres volt. A G3 nagy volt, de üres...
  • jarlaxxe
    #454
    A lövöldözés az jó volt de a kardozás az tényleg elég egyszerüre sikerült igy első blikkre a mágiát meg ki se tudtam probálni.
  • rotator
    #453
    Állítólag van akkora. A földalatti barlangrendszerekkel együtt.
    3 DLC is van, még nagyobb fail. Mondjuk a Treasure Island legalább ingyenes a legtöbb helyen.
  • Nos
    #452
    Azért az szörnyű, hogy egy állítólag nem túl hosszú rpg úgy jön ki, hogy máris van hozzá egy "Treasure Island" DLC.

    Azért itt is kezdődik a lehúzás. Ez egy Gothic 3 méretű világ esetében nem zavarna, de ez legfeljebb vízzel együtt akkora.
  • grebber
    #451
    Én leszarom hány pontot ad rá más (csak linkelem ), nekem tetszik (bétát nyomtam) és kész!
  • Molnibalage
    #450
    Más marhaságok is vannak az értékelésben. Lehet, hogy a PC játéktörténelem sorozatuk érdekes, de ez a valami röhejes.
  • Prince23
    #449
    Ez harmatgyenge, legalább egy 8 pontosat kinéztem volna a risen2-ből :S
  • Molnibalage
    #448
    A Risen első részét egyetlen bug vagy CTD nélkül nyomtam végig. Ezek be vannak rúgva...
  • rotator
    #447
    "Az első Risen 2009-es premierjét kissé beárnyékolta a BioWare Dragon Age: Originsének megjelenése, na meg a tény, hogy a Gothic játékokhoz hasonlóan az első verzió majdhogynem játszhatatlanul bugos volt."

    Itt zártam be az ablakot.
  • grebber
    #446
    Risen 2 -Ipon teszt! (65%)

    Risen 2: Dark Waters - Treasure Isle DLC $9.99
    Risen 2: Dark Waters - A Pirate's Clothes DLC $2.99
  • grebber
    #445
    Jaja néztem meg is adtam haverét elvileg holnap hozzák neki én meg átveszem majd péntek éjjel melóba!
    Aztán jövök fikázni ezt a foshalmazt
  • Molnibalage
    #444
    Hej szóltak, megjött. Jövő héten meg szabaságon vagyok. :)
  • rotator
    #443
    Igen.

    A címet rendeléskor állítod be, minden adatot újra meg kell adni.
  • grebber
    #442
    CDG-ből hordós a CE-t?

    Címet még lehet módosítani vajon? Nem akarom itthonra jöjjön muterék megölnének!
  • rotator
    #441
    Nekem már postázták. :) Holnap jön, 4 napig becsatlakozva leszek a Piranha Bytes varázslatos mátrixába, remélhetőleg túlélem a visszatérést. :D
  • Molnibalage
    #440
    Ez még lemaradt.

    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1084214197&no=18911

    Kb. ennyi kellene egy jó és kiegyensúlyozott harcrendszerhez, ami élvezhető is. Nem lenne olyan, hogy mondjuk egy pusztakezes 60 szintű hacos lever egy 1 szintű full armorban rohangáló akárkit, stb. Valóban számítana a fegyver hossza, típusa és az, hogy mi ellen használod.

    Random értékekkel is meg lehet dobni a modellezést, hogy ne legyen teljesen fix. Mágairendszer dettó ugyanez.
  • Molnibalage
    #439
    Ez is csak karcolgatja a hibákat. A Gothic 2 kritikus rendszere nem volt rossz, csak a sima és kritikus találat közötti arány volt szar és az, hogy tőrrel is akkorát vágtál egy full armoros ellenere, mint egy maxos karddal. Anno a Gothic 3 topikban leírtam, hogy kb. mit és hogyan kellene.

    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1084214197&no=18906
    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1084214197&no=18908