1358

Risen 2 - A Risen folytatása
  • JethroHUN
    #558
    jól optimalizált játék... mint a witcher 1 bármit bármilyen lowra állítok 10 fps-sel fut. Már egy videóban a gamesopton is gyanús volt h már mindent levett lowra még is szaggatott neki a játék. Hogy lehet ilyen szar kiadni?
  • rotator
    #557
    Gondolom, hogy a Max Payne 3 a 35 gigájával 300 órás single kampányt takar, vagy 5000 helyszín van benne?
    35-50 óra körül van átlagosan egy végigjátszás elvileg. Én 5 óra játékkal az első szigetnek talán a felével végeztem.
  • JethroHUN
    #556
    Csak 4 Gb a játék? (ugyanis kitöröltem a lengyel/orosz/német szöveg fájlokat, amik 3.5gb körül voltak együttesen) Nem lehet valami hosszú akkor. Vagy csak kevés/kicsik a helyszínek.
  • rotator
    #555
    Miben? Én az égadta világon semmi hasonlóságot nem látok vele.
  • mike01010101
    #554
    Igen, nekem is erősen Fable 3 hangulatot áraszt, az se volt rossz de a gothic hangulat jobb (lett volna).
  • grebber
    #553
    Gothic 4 ne is legyen ,mert az a NASA-nál is akad sajnos :( Nagyon elkúrták :(
  • Molnibalage
    #552
    Nekem is 4850 van. Két opció kivételével minden maxon van. Itt-ott riccen meg. +4 éves vason jól megy. Persze nem egy Crysis 3 vagy Gothic 4 - bár az utóbbi soha nem volt gépemen, csak videót láttam - de a célnak megfelel a grafika.
  • BoneDragon
    #551
    Szerintem inkább hasonlít a Fable-ra.
  • Nos
    #550
    Nem elég neki?????????

    ati 4850 fullra húzva szépen fut

    Egyébként ott van benne a Gothic hangulat. Nekem nagyon tetszik.
  • BoneDragon
    #549
    Megoldottam.
  • Ironman2
    #548
    Brutál gyors a játék!
  • BoneDragon
    #547
    Nekem van egy elég nagy problémám. Nem jelennek meg a textúrák. Intro után elvileg egy házba dob ki, ezt onnan gondolom, hogy van 2 fáklya és egy ágy. Az ágyat se látom csak ha forgatom a kamerát, kiírja. Viszont a fáklyát meg látom. Esetleg valami ötlet?
  • Sunrider924
    #546
    Hat gyerekek alig kezdtem el a jatekot mar faj a hasam a kacagastol,ez a jatek nagyon durvan osztja a humort, nem spoilerezek, nem kell aggodni.
    Graf nagyon durva ha minden high es ultran van, mondjuk x4es cpu es radeon hd 6550, 8giga ddr3 nem eleg neki, ellenben ahol vigan elfut ott is brutalisan jol nez ki.
    Nekem eddig maximalisan bejon.
  • rotator
    #545
    Kezdettől fogva tudjuk, hogy nem lehet majd úszni. Nagyon rossz húzás, de ez van, 2 év alatt már mindenki elkönyvelhette magában, aki követte a fejlesztést.
    A főhős az előző részből jött. Piranha Bytes játékban soha nem lehetett karaktert generálni, ez a védjegyük. Mint ahogy szerelmi szál se volt soha konkrétan, és nem is lesz (Patty is az előző részből van). :)
    Nálam minden maxon, és még az iniben is feljebb vettem értékeket, röccenésmentesen fut, másfél éves konfigon.
  • robi25
    #544
    Én ezt nem hiszem el komolyan megvan a hangulat és viszadob a partra.Félszemű majom a főhős, karaktert nem lehet csinálni,3 méterenként vadállatok vannak,szerelmi szál látom meglesz, gta 4 crysis jobban fut,biztos bennem van a hiba.
  • Shep
    #543
    A kalózok nem úsznak, nem tudtad? :)
  • robi25
    #542
    Ez tényleg ekkora hulladék hogy nemtudok bemenni a vizbe??Kalózos játékba nem tudok úszni.És átvezetővel dob át a a másik szigetre?
  • Csokis
    #541
    Gamer365 teszt!
  • rotator
    #540


    Sikerült végre 1 órácskát játszanom vele. Sokat nem változott a béta óta, kicsit talán polírozottabb lett itt-ott, pl. a főhős mozgása mintha javult volna. Akit idegesít, hogy a (terep)tárgyak az orra előtt jelennek meg, annak némi ini hack (gyakorlatilag teljesítményromlás nélkül):


    <High
    Item_Small="6000.0"
    Item_Medium="6000.0"
    Item_Large="6000.0"
    NPC_Small="6000.0"
    NPC_Medium="6000.0"
    NPC_Large="6000.0"
    Level_Small="18000.0"
    Level_Medium="18000.0"
    Level_Large="18000.0"
    Object_Small="7000.0"
    Object_Medium="7000.0"
    Object_Large="7000.0"
    SpeedTree_Small="12500.0"
    SpeedTree_Medium="12500.0"
    SpeedTree_Large="12500.0"
    Events_Small="7500.0"
    Events_Medium="7500.0"
    Events_Large="7500.0"
    Effects_Small="12500.0"
    Effects_Medium="12500.0"
    Effects_Large="12500.0"
    Lights="7000.0"
    Terrain="100000.0"
    >
    </High>

    Sajnos a ramaty speedtree implementáción ez sem segít, a fák és bokrok továbbra is ugrálni fognak bizonyos távolságot átlépve. :S
  • enlightened
    #539
    Ez így van. Szerencsére én hamar rájöttem, hogy kocka vagyok és elvégeztem a programozó szakot az ELTE-n. Ezután átlagon felüli bérekért kerültem munkába itthon. Tervezgettem, hogy kimegyek külföldre, de itthon is jól meg tudtam szedni magam és összejöttem életem szerelmével, szóval a külföld már nem opció. Ha kimennék 10-szer ennyit keresnék programozóként, de a szerelem fontosabb és így is sikerült annyit összehozni, hogy hitel nélkül tudok venni egy 60nm-es lakást a belvárosban (külföldön már családi házat) :) Most már nem vágyom külföldre, habár úgy tűnik, a jelenlegi kormány mindent bedob, hogy rávegyen erre, de nem fog tudni elüldözni innen, akármit is találnak ki én itt maradok és állom a sarat. Most már itt van az otthonom, a munkám és a leendő családom is, habár sokáig nem itt terveztem ezt. Tudom, hogy külföldön a munkámmal még színvonalasabban élhetnék, de itt találtam meg a boldogságot és már nem érdekel, hogy kinnt nagyobb vagyonom lenne itthon is jól élek.
  • MinimumGame
    #538
  • grebber
    #537
    Steamen belül fent ahol a beállítások is vannak.Pontosan nemtudom a nevét a menünek teloról írok de ha legörgeted akkor ott lesz hogy termék aktiválása.
  • Molnibalage
    #536
    Milyen aktiváló ablak és hol...?
  • grebber
    #535
    Eddig bármihez volt dlc kód azt fogtam és az aktiválo ablakba beirtam.Ilyenkor kiirja hogy ok és leszedi a dlc-t.Semmi ikonozás nem kellett soha.
  • Molnibalage
    #534
    Közben sikerült. Viszont ezzel az infóval nem lettem volna előre.

    A bal alsó sarokban van egy kis + jel és ott lehetett leszedni. Egy fórumon találtam meg. Mi a péklatáért nem egy nagy és feltűnő ikon van...? Nem tudom, hogy ki tervezte a Steam felületét, de ritka béna lehetett szegény...
  • Shep
    #533
    Valaki aki játszik már vele írhatna valamit, vagy még mindenki a steammel vacakol?
  • grebber
    #532
    Steamen belül aktivációhoz beírod a kodot és kész.
  • Molnibalage
    #531
    Oké, akkor a DLC-t hogyan kell leszedni vagy aktiválni?
  • grebber
    #530
    Na így már oké!
    Steam trade topikokban érdemes felvetni lehet van aki simán cseréli a dlc-ket!
    Ha minden CE-ben így van hogy 2 van akkor én is ezt fogom tenni! Mindjárt megyek melóba majd ott kiderül!
  • rotator
    #529
    Ha lejött, akkor ne rinyálj. :)
  • rotator
    #528
    Nem. Két különböző kódot kaptam a Treasure Island DLC-hez. Az egyik "gyári", a hordóban volt. A másikat a számlára nyomtatta rá a CDG. Csak az egyiket engedte beváltani, mivel a másiknál szólt, hogy már megvan (mivel lengyelül volt rajta minden, ezért csak utólag néztem meg, mi a csoda az).
  • Molnibalage
    #527
    Ennyire hülyének nézel? Mindig elkezdett letölteni. Most jött le.

    A másik kód is megvan. Elég hülyén intézték. Majdnem kidobtam azt a valamit, mert azt hittem, hogy reklám...
  • grebber
    #526
    Most lehet félreértelek.
    Mind a két papíron egyezik a kód? Mert az írásod szerint igen ,mert írtad már megvan nem engedi felrakni.

    Akkor az írásod másik részét nem értem:

    "valahogy el kéne cserélni a 3. DLC-re. :) (A 2. csak valami ruha.)" Amit beregeltél steam-re azt már te el nem cseréled soha!
  • rotator
    #525
    Nem... csak 2 kódot kaptam ugyanahhoz. Valaki benézett valamit.
  • grebber
    #524
    2 különféle kód van a DLChez?
  • rotator
    #523
    Figyu. Beteszed a DVD-t, azon elindítod a setup.exe-t. Bejön az installos képernyő. (Lehet, hogy legjobb lenne, ha nyomnál egy uninstallt rajta.) Ha itt az installra nyomsz, akkor kutya kötelessége lenne a DVD-ről felrakni. 10 perc alatt felmegy, mert 5 fájlt másol.

    A kódok közül egy a játék, a másik kettő a Treasure Island. Egy volt a hordóban (egy lengyel nyelvű díszes kártyán), a másikat a CDG adta a számlához. Nem is engedte felrakni, mert kiírta, hogy már megvan. Szóval van egy plusz Treasure Islandem, valahogy el kéne cserélni a 3. DLC-re. :) (A 2. csak valami ruha.)
  • Molnibalage
    #522
    Ha a CE-t vettem meg, akkor hogyhogy hiányzik az 2. kód? Min kellene megtalálnom?
  • Csokis
    #521
    Na, ez igen érdekes! Mármint az edit rész!
  • grebber
    #520
    1. kód maga a játék
    2. kód Treasure Island kieg.
    3. kódról rotator tudna nyilatkozni de elrabolták a kalózok a CE kincsei miatt
  • Molnibalage
    #519
    Egyáltalán mi a második..?

    A régióváltás sem segít.

    Hát ez eddig nagyon nem bíztató kezdet...