2091
Bioshock: Infinite

10804749371363831955.jpg
  • Fpocok
    #1691
  • Evoluti0N
    #1690
    Nekem is. :) Nagyon hangulatos volt az a rész. Ahogy megszólaltak a különböző szólamok és az egész ég vörös színbe borult közben, hatalmas volt :)
  • xido
    #1689
    Ami alatt nekem végig Harmadik típusú találkozások érzésem volt,még hangzásra meg majdnem dallamra is :)
  • MerlinW
    #1688
    Kommunikáció (felszállási engedély kérése:)) a torony és Columbia között.
  • K Ace
    #1687
    A játék legelején a világítótoronynál mikor megütöd a harangokat, és nagy piros felvillanások vannak az égen, az mi lenne?
  • browing
    #1686
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    valójában nem ikrek ( ha jól tudom) csak egy azon személy ( a nőé) két dimenzióból való megjelenése. Comstockcak építette a gépet amivel teart nyit, Lutace segítségével szerezte meg Anna D.-et Comstock. De a történet szerint kiábrándultak(?) Comstock elképzeléséből és a épített gép szabotálása közben meghalt a nő(?), de mivel a gép közelében halt meg ezért képes lett bármelyik dimenzióban megjelenni, bosszút akar állni C-on ezért segít(enek) Bookeren.
    de abban most én sem vagyok teljesen biztos, hogy alapból ikrek vagy nem
  • syberia2
    #1685
    A sztori Lutece-szála viszont kimaradt, ők kik, meg mit kell tudni róluk? Az feltűnt hogy nem átlagos szereplők:D
  • Dark Energy
    #1684
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Boys of Silence
    Védelmi rendszernek öltözött fiúk, biztonsági kamera, riasztó és fegyver egyben Columbia módra.
    A BioShock 1-gyel összehasonlítva, Boys of Silence = biztonsági kamerák, a kis ijesztő szerzetek = repkedő security bot-ok.
    Szerintem.
  • browing
    #1683
    ha visszább olvasol megleled a választ.
    csak a spoiler-es részekre fókuszálj
  • syberia2
    #1682
    Van valahol egy leírás(lehetőleg magyarul), amiben leírják hogy mi van a végén? Vagy valaki közületek le tudja írni? Elég gyorsan történtek a dolgok, nem mindent értettem a gyér angolommal- kb onnan, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    megöltük Comstockot
  • browing
    #1681
    Amúgy a vége felé
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Comstock téli mini birodalmában azok a kis lények maszkokban mik és akik őket "felébresztik"? én úgy gondolom, hogy valamilyen ember kísérlet maradványi lehetnek, mert ha jól emlékszem az egész épület osztályokra van osztva amiben még krematórium is van.
  • vrtg
    #1680
    Szintén erről ábrándozok már egy jó ideje, de csak akkor lenne okés, ha maradna az előző részek nehézsége és komplexitása. Látva azonban a tendenciát a játékok kapcsán, még ha készülne is új rész, valószínűleg egy rommá butított, akicójátékká degradált förtelmet kapnánk. Elképzelem milyen lett volna SS2, ha azt is most adják ki... (kb ilyen)
  • DarkSector
    #1679
    Van még pár intelligens náluk, csak félre kell tenni az előítéletet.

    Attól hogy valami jó tuti találnak benne valamit ami hibának mondható el nem feltétlen számítanak mindig ezek a hibák, de ők elmondják, és sokaknak ez nem tetszik.
  • DarkSector
    #1678
    Mert mindenki előítéáletes, a jóbb gémeket nem húzzák le csak elmondják ha van benne negatívum.
  • wedge31
    #1677
    GK teszt.
  • ratgab
    #1676
    Jókat mond és gyakorlatilag nagy részével egyet is értek. Én csak annyit tettem volna hozzá, hogy játékmenetben némi változtatást az előző részekhez után én bizony elvártam volna! Ezért lett nálam 8-as a játék és nem 10-es. A sztoriért viszont 10+! Utóbbi 10 év legeredetibb és legelgondolkodtatóbb sztorija.
  • wedge31
    #1675
    Én annak örülnék ha a System Shock folytatása felé vennék az irányt de ez valszeg csak remény marad.
  • mester1987
    #1674
    Még lesz 3 DLC ;)

  • mester1987
    #1673
    Hmm...olvasgattam Verne kiadványait...nem bánnám, ha az Irrational később az Utazás a Föld középponja felé venné az irányt :P
    Sok filmet próbáltak az elképzelései alapján, de elég kevés sikerrel. A 2k ért ehhez!
  • mester1987
    #1672
    Természetesen nincs :)
  • MerlinW
    #1671
    Kivételesen egy intelligens és korrekt review. Nincs minden veszve?:)
  • mester1987
    #1670
    Bár igazából ez a Zoli gyerek tudja ésszerűen tesztelni a címeket, a többi csak köpködni tud néhol taknyos módon már.
  • mester1987
    #1669
    Aki megnézte az tudja, hogy csak egy olcsó poén akart lenni :D
  • szucsy89
    #1668
    "...valami, ami nem született még ebben a generációban, valami, ami miatt minden igényes játékos polcán ott kell figyeljen a Bioshock Infinite..."

    szerintem egyáltalán nem húzzák le, sőt.
  • MerlinW
    #1667
    Még egy jó írás a történetről (PC Gamer)
  • Fpocok
    #1666
    Már meg sem nézem.
  • scomcomputers
    #1665
    mÁR MEGINT...
  • mester1987
    #1664
    Most jön a lehúzás HA-HA és HA!

  • mester1987
    #1663
    Jól sejtettem akkor, hogy az Óz-ból merít, eddig nem voltam benne biztos :D
  • MerlinW
    #1662
    steam/userdata/remote/(generált szám)/8870
  • HeadHunter86
    #1661
    Fenn a STEAM felhőben.
  • kill3r21
    #1660
    srácok nem tudjátok merre vannak a mentések?
  • zippofcy
    #1659
    Angolul tudóknak itt egy cikk ami összehasonlítja a játék karaktereit az Óz karaktereivel.
    Természetesen csak olyanok olvassák el akik már végigvitték a játékot.
  • Evoluti0N
    #1658
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A Girls just wanna have fun nekem is feltűnt. Egyértelmű, hogy Elizabeth miatt rakták oda :)
  • Dark Energy
    #1657
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hmm, azon gondolkoztam, mert már mindenhol összefüggéseket keresek, hogy a repedéseken keresztül hallható zenéknél az áthallható szövegek is valamilyen szinten stimmelnek a játékhoz. A "Fortunate Son"-ból pont az a rész, hogy "Some folks are born to wave the flag, ooh, they're red, white and blue." nagyon is stimmel egész Columbiára de még a Vox Populi szabadságharcára is, pont azon a pályán van.
    A "Girls just wanna have fun" pedig a tengerparton is tökéletesen illeszkedik Elizabethhez és később pedig a repedésen keresztül pont az hallható, hogy "Oh daddy dear you know you're still number one, but girls they want to have fun".
    Igaz, mindenhol összefüggéseket lehet találni, ott is ahol lehet nincs is. De vajon hány rejtett dolog lehet még, függetlenül attól, hogy mi magyarázzuk bele vagy tudatosan van úgy.


  • Evoluti0N
    #1656
    Jah. Értem. Majd akkor lassan végigviszem. Szórakoztató, de annyira nem, hogy játék helyett inkább ezzel játsszak. Ha csak avatár, borítókép, akkor ráér :D
  • Dark Energy
    #1655
    Az csak facebook és twitter csomag (avatár és borítókép) nem játékbeli tartalom és igen, ha valamelyiket már választottad, nem választhatod a másikat. Még én sem tudom milyen, mert még csak valahol a 40. és 50. pálya között tartok.
  • Evoluti0N
    #1654
    Szóval 59. után attól függően, hogy a vox populit vagy az alapítókat támogattam más-más jutalmat kapok? Gondolom, hogy csak egyszer lehet megcsinálni és nem tudom úgy, hogy másodszorra a másik jutalmat is megkapjam :)
  • Dark Energy
    #1653
    Kapsz egy kódot, amit a my reward alatt találsz, ha jól emlékszem a 12. task után (a facebook csomagot az 59. után kapod, ami függ attól, hogy az alapítókat vagy a vox populit támogattad a taskok után).
    A kapott kódot pedig a Steam játékok mappájában tudod beváltani. Letölt egy keveset és ha belépsz a játékba és folytatod a megkezdett játékot rögtön kiírja, hogy a kapott jutalmakat The Blue Ribbon bárban találod.
    Remélem jól írtam mindent.
  • Evoluti0N
    #1652
    Oks. Rájöttem. Van my rewards fül, ahol van egy kulcs, amit be kell írni Steam-re :)