2091
Bioshock: Infinite

10804749371363831955.jpg
  • kill3r21
    #1731
  • Hoz_Hun
    #1730
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Igen, és mivel nem tudja kifizetni az adóságát jól kinyírják, Elizabeth meg éhen hal egyedül a kiságyban. Happy Ending!
  • wedge31
    #1729
    Igy van, minden visszaáll az eredeti állapotba.
  • Fpocok
    #1728
  • kill3r21
    #1727
    Nah megnéztem a magyarázó videót...érdekes, érthető...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tehát: mikor a végén a sok elizabeth van, ott vizbe fojtják bookert, még mielőtt keresztelkedik avagy nem, és mivel meghal, sorba tünnek el a Elizabathek, mig nem csak 1 marad....tehát akkor az alap koncepció megmarad jól értem? Booker , nem kersztelkedik, alkoholista, és van babája, asszony meghalt...tehát így megmaradt a keresztelkedés nélküli verzió, ezért maradt ott 1 elizabeth....keresztelkedés nem lesz, ezért columbia sem....jól értelmezem? a credits utáni rész is erre utal valaki aki vágja irja le a véleményét..
  • kill3r21
    #1726
    Nah én is végigvittem, szépen beosztottam 12óra 17perc volt Normalon, és egyszersem haltam....:)
    Kibebaszott jó volt....
    viszont aminek örülök hogy itt nem spoilereztétek el vagy nem vettem észre az az hogy :
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    visszatértünk egy kicsit rapturébe, bio 1 kezdöhelyszin...isteni volt újra látni....nagyon meglepett


    Viszont annyira énsem értettem a játékot, csak kapisgálom, de nem perfekt az angolom, igy megnézem a vidit én is....
  • Dark Energy
    #1725
    Ez nagyon jó videó. Érthetően szépen összefoglalja a történetet.
    Ááá, még így magyarul végig hallgatva röpke 9 perc alatt is zseniális a történet. Imádom!
  • vrtg
    #1724
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Eltűnik, csak fokozva a drámaiságot gyorsan bevágták a fekete képernyőt mielőtt láthattad volna.
  • DarkSector
    #1723
    Tudom, ez dícséret hogy a maiakhoz képest mennyit foglalkoztak a történettel.
    A baj hogy csak azzal.
  • reco
    #1722
    úúúú bocs :D
  • kill3r21
    #1721
    ilyesmit spoilerbe, még nem tolam énse végig :D
  • reco
    #1720
    huuuhh ez a videó kellet már most már minden tiszta nagyjából , bár azt még mindig nem értem hogy a játék végén amikor megfojtanak az elizabethek akkor a mi elizabethünk (aki velünk volt végig) az mért nem tünik el ?
  • Myselor
    #1719
    ez nagyon jó,főleg hogy akkor jól értettem mostmár a játékot.itt merlin és a többiek jól megmagyarázták:) köszi
  • MerlinW
    #1718
    Pedig ennél egyszerűbben és szebben nem lehet elmondani.
  • DarkSector
    #1717
    Én az első vaginánál elvezstettem a fonalat.
  • MerlinW
    #1716
    Ez jóóó. Talán az eddigi legjobb.
  • DarkSector
    #1715
    Ebből 278 sima FPS story kiférne.

    Most megnéztem, eddig értettem a játékot, most már nem.
  • HeadHunter86
    #1714
    Aki nem értette a Bioshock Infinite végét, annak itt egy nagyon jó magyarázó videó!

  • Dark Energy
    #1713
    Kíváncsi vagyok, vajon átlagban, mennyi kalóriát evett össze Booker?
  • Fpocok
    #1712
    Mivel ő nem értékeléseket csinál, hanem "first impression" videókat... tehát első benyomás.
  • RatBaG #1711
  • kill3r21
    #1710
    Van egy olyan kis minicsalás szerüség, hogy pl egyik pálya végén az automatából kiszeded a lovét, aztán átlépsz a másik pályára, majd vissza , akkor újra benne lesz a della....elvileg igy végtelen lové szerezhető, már akinek van hozzá türelme :D
  • visszalépés
    #1709
    Én úgy voltam ill. még vagyok vele hogy örülök ha marad pénzem az újraélesztésre.:) 1999 mód
  • mester1987
    #1708
    Nem tudjátok a Hard/1999 nehézségi szint befolyásolja-e azt, hogy mennyi pénzt kapunk ill. nyerünk?
    Minden fegyvert felfejlesztenék, de Medium szinten nem sikerült. Van errefelé illetékes? :)
  • Evoluti0N
    #1707
    Nem néztem meg a videót. Egy videót láttam tőle (pontosabban kezdtem el nézni), a Tomb Raider tesztet és annál elvesztette nálam az úriember a hitelességét. Úgy csinált értékelést a játékról, hogy végig se játszotta, csak pár órát ölt bele és már az első pár percben egetrengető baromságokat hordott össze.
  • vrtg
    #1706
    Végre egy korrekt ismertető, amelyben maga a játékmenet és játékmechanizmusok (ill. ezek hiányosságai) kerülnek bemutatásra, és nem elfogultan szórja a 10 pontot a meglepő vége miatt mint más értékelések.
  • Fpocok
    #1705
  • szucsy89
    #1704
    Szerintem az egyik legjobb vigor, amivel átállítod az oldaladra az ellent. Nem elég, hogy 1 emberrel kevesebb akit ölnöd kell, de még rá is fókuszálnak + ő is önti magából a skúlót :)

    Ja, és továbbfejlesztettem, hogy ha "lejár" az idő, akkor végezzen magával az adott delikvens vicces mikor elkezdi magát fejbeverni és szétloccsan az agya. :D
  • xido
    #1703
    jó..a nagy szemek miatt inkább Christina Ricci kéne :)
  • JethroHUN
    #1702
    Castel Bookernek? Az jó ötlet lenne. Summer Glau Liznek? Hááát...
  • Evoluti0N
    #1701
    Én főleg a lovas izét használtam, amitől lebegnek. Meg a hipnotizáló izét a gépekre. Villámozást meg a patriotokra (a robot izékre). Most a 2. játszásnál a madarast is sokat használom. Van egy olyan fejlesztés, hogy ha a madarak hatása alatt meghal valaki, akkor madaras csapda lesz belőle. Brutális nagyon. Egymás után rohangálnak be a csapdába az ellenségek, én meg csap pufogtatom le őket. Hardon is olyan mintha easy lenne.
  • wesker24
    #1700
    Nálam a Charge+ Shocking Jockey Kombó jött be
  • grebber
    #1699
    Egyikse! Fegyverekkel lőttem minden parasztot!
  • Dark Energy
    #1698
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kinek melyik vigor kombó illetve fegyver volt a kedvence?
  • wesker24
    #1697
    Ez nagyon jó ötlet már alig várom ! Mindkettő nagyon jó ötlet !
  • xido
    #1696
    Booker..találtam egy alien arctámadó petéző dögöt..dobom,kapd el :)
  • xido
    #1695
    Booker legyen Nathan Fillion,Elisabeth meg Summer Glau..na?:)
  • mester1987
    #1694
    Vagy egy átmeneti DNS-átakalító mi? :D
  • xido
    #1693
    még jó,hogy nitroglicerin nem volt a játékban :)
  • mester1987
    #1692
    Könyv nem lesz? ;)