385
Agrar Simulator-Mezőgazdasági szimulátor
  • LuckyXX
    #305
    Új videó :)

    http://www.youtube.com/watch?v=N7Uz1FJ2lOk
  • LuckyXX
    #304
    Esetleg aki tud németül itt lehet ezt azt olvasgatni.

    http://www.agrar-simulator.de/FORUM/board141-simulatoren-und-giganten/board227-agrar-simulator-2013/bilder-videos/6163-die-ersten-bilder-von-agrar-simulator-2013/
  • marko37
    #303
  • marko37
    #302
    ez fogalmam sincs hogy került ide töröljétek
  • marko37
    #301
  • marko37
    #300
    agrar sim 2013
  • LuckyXX
    #299
    Ha jól néztem a géppark annyival bővül h lehet majd a Történelmi részben levő gépeket is megvenni. A mod-olás állítólag lehetséges lesz csak nagyon bonyolult szóval nem tud majd akárki módokat csinálni hozzá.
  • FrezeR
    #298
    Egyébként jó lenne ha lehetne ebbe a játékba is modokat importálni új gépekkel meg mindennel szerintem nagyon nagy lépés lenne előre.
  • FrezeR
    #297
    Akkor nem bővül a géppark egyáltalán?
  • mate1234321
    #296
    Nem EREDETIVEL lehet lan-on játszani?
  • Robi546
    #295
    Az jó lenne ha lehetne belülről.

    Frezer: Nem tudok más információt csak ennyit. :)
  • LuckyXX
    #294
    A Hisorische-ben is lehetett a gépeket gombokkal is vezérelni, valamint ebben modern gépek lesznek ahol szinte mindent lehet belülről csinálni.
  • Joybull
    #293
    A Agrar Simulator - Historische Landmaschinen irányába megy el, ha jól látom. Az irányítás, kinézet. Bár nekem ez a kis kerek ikonos rész, ahol választani kell hogy milyen műveletet végezzen a gép első nézésre nem jön be. Hozzá vagyok szokva a gombokhoz.
  • LuckyXX
    #292
    Hali

    A játék fórumán olvastam pár dolgot, szóval maradnak a régi traktorok, amik a 2012 esben vannak, a terület dinamikus lesz szóval kimész és felszántasz amit akarsz, de több dolog nem volt 100% osan írva. Ja meg valamit optimazálnak a grafikán a kisebb gépigényhez.

    De ha olyan lesz mint az elődei még kb fél évig játszhatatlan lesz a bug ok miatt.
  • FrezeR
    #291
    November 16 ha jól látom? Az már itt van mindjárt :) na kíváncsi leszek rá. Nincs bővebb infó az újdonságokról?
  • Robi546
    #290
    Állítólag jön a 2013-as Agrar. :)

    LINK
  • LuckyXX
    #289
    Szia

    Ugyanaz a 2 játék csak az egyik a német neve a másik meg az angol. Magyarosítás nem hiszem h van hozzá, elvégre nincs benne valami sok szöveg XD
  • Laca54321
    #288
    Pontosabban az Agricultural 2012 van meg, de a patch az stimmel és működik is, bár nem nem tudom mi a különbség, mert a játékban meg agrart ír...
    Na mindegy
    Még egyszer köszi aki tud segíteni.
    Üdv. Laca
  • Laca54321
    #287
    Sziasztok! Tudna nekem küldeni valaki magyarosítást agrar sim 2012-höz?
    1.0.1.0. verzióm van.
    Előre is köszönöm.
    Laca
  • LuckyXX
    #286
    A 2012 est valakinek van kedve játszani online, crack elt verzióm van azt hiszem 1.0.0.8 asom van :D de már régen tettem fel :D
  • hungaryws
    #285
    Egy serial: 1T24-YYLL-ZD3A-8UUN
    De előtte iktasd ki a netet!!!
  • LuckyXX
    #284
    Lemaradt XD

    erre gondoltam Agrar Simulator Historical Farmer XD
  • LuckyXX
    #283
    Hali

    Nekem egyenlőre nem igazán akart dolgozni, még elég bug os XD vagy csak a crack-elés teszi nem tudom a legújjabb update el próbáltam (1.0.1.0) de pl a multiplayer re koncentráltam jobban a legnagyobb baja h nemlátod amit a másik csinál meg nem menti a játékot. Szóval minden belépésnél lehet elölről kezdeni a multit.

    Esetleg valakinek megvan az eredeti az elmondhatná h neki mik a tapasztalatai.
  • Robi546
    #282
    Laptoptól ne várj sokat. ;) Én gépemen elmegy úgy hogy nem nagyon akad igaz olyan Kicsi-Közepes beállításokon van Konfigom:
    CPU: AMD Athlon 2X Dual Core 2.33Ghz
    VGA: nVidia Geforce 9600GT 512Mb
    RAM: 2 Gb
    OP: Win7

    Laptopon nem hiszem hogy jól működne még ha milyen erős is. :)
    Laptop nem játékra van szerintem net/zene esetleg filmnézésre,de ez csak az én véleményem.
  • louise1975
    #281
    Sziastok
    A segítségetekre lenne szükségem az AGRAR SIMULATOR 2012 müködésével kapcsolatban.Megvettem eredetiben a játékot,feltelepítettem.A menüben jól müködik,de belépve a játékba akadozik,ha visszaállítok mindent a minimumra,akkor egy kicsit jobb de még akkor is akad,próbáltam a tört verziókat is patchekkel együtt,de ugyanaz a reakció.Ha valaki tudna kérem segítsen,köszönöm.MSI FX 600-as laptopom van.
    CPU intel core i3-330M
    VGA Nvidia Geforce GT 325M/1GB DDR3
    RAM DDR3 4GB
    A rendszerem win 7 64 bit
  • jozsy barat
    #280
    A video beállításoknál a második rublikából vedd ki a piros jelölést meg a közvetlen alatta lévő csíkot vedd le minimumra majd "Apply" és szépen fut majd! Jah és legalább az 1.7-es patch legyen feltelepítve! remélem tudtam segíteni, üdv!
  • Robi546
    #279
    Nekem ez a konfigom: AMD 4400+, 2.0 Gb Ram,Nvidia 9600 GT 512 DDR 3,Win 7 és nem szaggat pedig mediumon fut,érdekes. :O
  • hungaryws
    #278
    OS: Windows® XP / Vista / 7
    Processor: 2GHz (SSE)
    RAM: 1 GB
    Graphics: 256 MB, Shader Model 2.0, Geforce® 7000 Serie or ATI X1850 DirectX®: 9.0c
    Sound: DirectX® compatible
    Hard Disk free space: 750 MB
  • Zsolt7411
    #277
    Sziasztok.

    Az agrar sim 2012-nek mekkora a gépigénye?Mert nekem AMD 4800+x2 2.5 GB ram,Nvidia 9600gt 512 DDR3 rammal szaggat pedig majdnem minimumon vagyok.
  • Robi546
    #276
    Na figyu. :) Meg nyomod az ESC-et és ott mondom nem kell oda menni a tartályhoz,meg tankolod a nagy tartályt ugye ha megnyomod az ESC-et majd ott kell valahol lenni hogy Fuel Reservoir. :) vagy Refuel All
  • jozsy barat
    #275
    Addig én is rájöttem hogy a tartályhoz kell menni, oda is mentem. Meg régebben olvastam vhol hogy ugye a trakin a bal oldalt van a tank és úgy álltam oda a tartályhoz, de nem történik semmi, hogy kiírna vmit hogy nyomjam, szal nem tom. Hol van kiírva az a "Fuel Reservoir" ? Am angol nyelvűvel nyomom-nám és crack nélkül elindult, sőt seriál számot sem kért :D Az 1.8 patch meg nincs meg, ezért nem azzal használom, de am így is megfelel, csak tudjam tankolni a gépeket, ez az ami elveszi a kedvem tőle... :P :)
  • Robi546
    #274
    Én így csinálom: fejlesztettem a "tanyát" vagy miaz :D és ott van a nagy tartály, 5000 Liter fér bele azt tele tankolom a "Fuel Reservoir" vagy ilyesmi aztán meg csak egyik traktornál rá kattintasz hogy Refuel vagy Refuel All és ezzel megtankolja az összeset. :) Am miért nem rakod fel az 1.8-at ? :D Mert azzal is műxik a crack. Tegnap pedig próbáltam ezt a Historical Farmingot de bukta abban nincs "adminisztrációs menü" ezek visszafele fejlődnek ? :D
  • jozsy barat
    #273
    Már a 12-est használom, de ebben sem jöttem rá hogyan kell megtankolni. :D Meg is van patch-elve az 1.7-el am. Akk hogyan is lehet tankolni?
  • Robi546
    #272
    Egy tipp: A 2012-es jobb,miért a 2011 -et nyomod még ? Ott a link amit beraktam én azokat töltsd le,telepítsd fel és jó lesz.
  • jozsy barat
    #271
    Üdv! Csak annyit szeretnék kérdezni, hogy a 2011-ben hogyan lehet megtankolni a járműveket, mondjuk traktort? Vagy hogyan lehet megoldani, hogy lassan vagy ne ürüljön ki az üzemanyag? Előre is köszönöm aki tud segíteni!
  • Robi546
    #270
    Srácok,meg találtam torrenten az 1.0.0.8-as patchoz a cracket + benne a patchok az hogy eltűnik az adott gép/szerszám még benne van de csak akkor ha fel van csatlakoztatva/akasztva a traktorra például eke és meg nyomod az ESC-et akkor le akad viszont vehetsz fel munkást,ha neki eltűnik akkor azt vissza adja,én jól el voltam vele. :D Traktor koszosodik,meg lehet mosni,traktor nyom van itt is,tyúkot vettem 3000 €-ért majd nevelgettem,született egy pár és 12 000€ -ért pedig eladtam + a tojást is eladtam,jó üzlet. Érdemes ki próbálni. :)

    Játék


    Patch+Crack
  • alex9904
    #269
    Az AGRAR SIMULATOR 2012 be valaki nem tudna adni egy kódot a registacióhoz hogy tudjak jatcani...
  • Robi546
    #268
    Még nem próbáltam,letöltöttem csak nem jó helyről mert nem ment,nem volt jó crack. :S Máshonnan kellene letölteni majd meg ekresem.

    Zsolt7411: Igen egy különálló játék de egy "kiegészítő fajta" asszem. :D
  • Zsolt7411
    #267
    Szia

    Ez kiegészítő vagy különálló játék?
  • TherÖcsy
    #266
    Ezt probáltátok már ?