385
Agrar Simulator-Mezőgazdasági szimulátor
  • Roli97
    #265
  • gigamen
    #264
    Köszönöm szépen a választ.
  • marko37
    #263
    Mondanám hogy próbáljuk ki de az én gépem nem bírja a multit a 12 est kipróbáltam a virágbolti verziót nem akadnak le a dolgok nekem szaggatott 1 kicsit persze itt is vannak hibák ha nem az eredetit használod mentés után eltünnek a dolgok pl
  • gigamen
    #262
    Üdv!

    Lehet még multiplayerben játszani a 2011-es játékkal? Tud róla valaki valamit? Mert nem igazán működik, ha szervert hozok létre és csatlakoznának.

    A2012-es játékban lettek javítva a leakadási hibák? Multiplayer részéről mit lehet tudni?
  • marko37
    #261
    Vedd meg nyugottan a2011 est grafikán tudsz állítani nekem se szaggat a 2012 virágbolti változat az megette az én gépemet is
  • Rodman6
    #260
    A játék tetszik, de nem tudom hogy meg merjem e venni mert úgy meghajtja a gépet mint a hétszentség, ráadásul szaggat is egy
    AMD PHENONII/975; Geforce560 Ti 2GB; 8GB RAM gépen.
  • hungaryws
    #259
    A bolt polcairól
  • kiskopi
    #258
    Sziasztok!
    Valaki megtudná mondani,hogy honnan lehet leszedni az Agrar Simulator 2012??
    Válaszokat nagyon köszönöm!
  • Imadomanyart
    #257
    a faszomba nekem is megvan de nem megy ez a geci.
  • #256
    Szia van valami??????
  • #255
    Szia,nem lett jó.Már próbáltam ramot is cserélni,az sem jó.Gáz ez gép hiba!
  • marko37
    #254
    próbáljátok törölni a játékot teljesen és mindenhonnan utána a következőket csináljátok:Start menü futtatásba beírod: Regedit A megjelenő ablak bal oldalán lenyitod a HKEY_CURRENT_USER , Software-t és az ActaLogic-ra kattintasz majd jobb egérgomb rajta és törlés. Ugyanezt eljátszod még a HKEY_LOCAL_MACHINE , SOFTWARE , ActaLogic-al is.
    ha ezzel kész vagy telepítsd újra nem tudom hogy jó lesz -e de egy próbát megér
  • marko37
    #253
    én ma vettem meg a 2011 est 2000 ft telepítettem kicsit játszottam eddig minden rendben
  • Saturas
    #252
    Sziasztok. Ezzel én is így jártam és még nem találtam rá megoldást. :-(
    Ha valaki tud kérem segítsen. Köszönöm.
  • #251
    Sziasztok,tegnap meg vettem az agrár simulátor 2011-et,eredetibe.Az a bajom,mint ami a sokszori próbálkozások alatt a letöltött játékkal is,hogy az isomania felirat után szemcsés képernyő jön be.Mondjuk a letöltött játékba betettem azt a két fájlt amit lentebb javasoltak,(cudart32_30_9.dll,Physxloader.dll).Akkor eljutottam a serial kódig.Ott akkor volt kép.CSAK KÓD NEM VOLT JÓ.Az eredetibe is betettem ezt a két fájlt.de semmi.Lehet hogy nem kellett volna,vagy rosszul csináltam valamit.Ki is vettem,vagy az erkohoz is kellenek patchek.Nettel nem frissiti magát?Segítségeteket előre is köszönöm.További sok sikeres játékot sziasztok.(NAGYON SZERETNÉM KIPRÓBÁLNI)
  • LilWayne7
    #250
    Sziasztok ki csrélne velem Agrar Simulator 2011-es kódot Agrar Simulator 2012-esre
  • katona660901
    #249
    sziasztok megvettem magyarul az agrár 2011 et és ebben is leakadnak a traktorrol a vontatmányok nemtudjátok milehet a baj pedig a játék eredeti válaszotokat szivesen várom
  • FrezeR
    #248
    Valaki tapasztalt már olyat, hogy egy idő után pl nem lehet a traktorral tolatni? Vagy ha felveszek valakit egy idő után eltűnik a gépből és már nem is látszik utána többé, hogy benne ül?
    Ezek is ilyen warez ellenes fogások?
  • FrezeR
    #247
    Az 1.0.0.8-as javításhoz még nincs crack?
  • pista987
    #246
    SZiasztok,mi lehet akkor a gond ha csinalok szervert es nem birok ra csatlakozni AS 2012-ben.A Join Game-ba kiija a szervereket de csak arra birok csat amelyiknek van pingje.De az enyemnek akkor mert nincs?Mit kell tenni?? :)
  • pista987
    #245
    Akit erdekel a 2012 es serialja adja meg email cimet v irjon ram [email protected]!!!
  • androidzero
    #244
    Sziasztok:) nemigazán tudok rájönni a tankolásra és hol tudok vetőmagot venni egy kis segítséget elfogadnák
  • Peet199006
    #243
    valaki küldjön nekem cracket légyszi 1.5 vagy 1.6 megtenné [email protected]
  • brian1
    #242
    ha patchel-ve van akor naptár szerint kapod a gépeket azaz pl: 01.05-én kapsz gépet.....
  • brian1
    #241
    nekem is meg eltűnik amit be szántotam
  • kerzsakov
    #240
    Miért akadnak le automatikusan a munkaeszközök a gépekről?
  • curse86
    #239
    Hali Mindenki!
    1 kérdés!
    Miért van az h a patchet felrakom és nem az h több gépem lenne hanem kevesebb!!!Miért???
    A leirások alapján több gépnek kéne lenni de ugyan ez van 2011-nél is!!!
    Valaki???
    Köszi
  • kerzsakov
    #238
    Sziasztok! Az agrár szimulátor 2011-ben a játékhoz hogy lehet kormányt beállítani?
  • FreeYourMind
    #237
    Ha valakit érdekel, innen leszedheti a játékot az 1.0.0.6-os patchel + crackel együtt:
    pirateisland.ws/tema-agrar-simulator-2012-deluxe-v1-0-0-6
  • kiscody
    #236
    nem eredeti sajna de épp ma jött ki a 1.0.0.6-os crack
  • szoszibá
    #235
    Neked akkor ezek szerint eredeti játékod van? Ha már feljebb tudtad patchelni mint 1.0.0.5.
  • kiscody
    #234
    igen van ez a probléma de ha kiszállsz a gépből és ugy vásárolsz ugy már nincs hiba.
    viszont nekem 1.0.0.5.-el akad a játék míg 4-sel nem!!!
    meg már 1.0.0.7-s patch is van csak épp crack nincs
  • kiscody
    #233
    igen van ez a probléma de ha kiszállsz a gépből és ugy vásárolsz ugy már nincs hiba.
    viszont nekem 1.115.-el akad a játék míg 4-sel nem!!!
    meg már 1.0.0.7-s patch is van csak épp crack nincs
  • szoszibá
    #232
    1.5-ös patchel is tapasztalok leakadásokat. Tudjátok mikor a traktor mögött van pl az eke, nyomtok egy escap-et, mert vásárolnátok valamit, aztán megint escape és nincs a traktor mögött semmi.
    Ti is találkoztok hasonlóval, tört játék esetén? Eredeti játékkal rendelkezőket is kérdem, hogy ott nincs ilyen probléma?
  • szoszibá
    #231
    Érdekes én találok 1.0.0.5-höz az oldalon és működik is!
  • kmárk1130
    #230
    2012-es verzióhoz keresek cracket
  • kmárk1130
    #229
    nem sikerült
  • szoszibá
    #228
    gamecopyworld
  • kmárk1130
    #227
    Sziasztok!
    Tudna valaki segíteni, hogy a crack-et honnan lehet letölteni?
  • viktor2012
    #226
    sziasztok kéne egy nagy segitség!!! mi az agrar simuulator 2011-be a telepitési kod????