385
Agrar Simulator-Mezőgazdasági szimulátor
  • LuckyXX
    #345
    Ja én is ezt vettem észre, de h eszköz el repüljön még nem volt :) Nekem néha simán kifagy a "C" betűs nézetben de az lehet a crack miatt.

    Most sikerült anyit elérnem a grafikával h a Hard beállításokon bírom szépen játszani, csak Antialising meg a fölötte levő dolog nincs bekapcsolva.

    Ja meg be kellet kapcsolni az alaplapon az automata Over clock ot :)

    A videókártyán már régóta bevan, nekem egy HD5670 esem van.
  • Joybull
    #344
    Elég furcsa az akadás jelenség. Van hogy egy ideig jól fut, utána akad aztán megint nem. Sajnos a bugokat felsorolni is nehéz mert annyi van. A legrosszabb a földkijelölés és az alkalmazott kezelése. Az olyan mikor a gép után csatolt eszköz elrepül már említésre se méltó .

    Egyébként egy HD 6850 es van a gépbe.
  • marko37
    #343
    Előkerült a főnök
  • melfoy
    #342
    Megint optimalizálatlanul trehány módon tele buggal dobták ki ezt a részt is...megint lesz 10 patch és még akkor sem lesz élvezhető..
  • LuckyXX
    #341
    Kezd egyre érdekesebb lenni :) Teljesen felnyomtam a grafikát és ugyan úgy akadozik mint minimum on :)

    Nektek emígy milyen a videó kártyátok?
  • LuckyXX
    #340
    Igen a 1.0.0.4 est szedtem le.

    Sikerült egy kicsit játszani :) Hát nem tudom h ennek milyen gép kell az tuti h a gyártó által meghatározott követelményű gép nem viszi.

    De pl legfurább az volt h a 12 esben már szépen ürített a kombájn és látszott is h ürít itt semmi se történik. Meg ott már voltak keréknyomok itt az is ki van véve, a vetés meg a munkálás látható nyoma megszünt egyedül a szántás ami jólnéz ki. Bár abban is vannak hibák :) De hátha félév múlva játszható lesz XD

    Ez a cég meg ha nem lenne ennyire trehány h a vásárlókkal csináltassa meg a beta tesztett pénzért símán verné a Landwirschaft osokat :)
  • Joybull
    #339
    save game és ott lesz egy load game gomb. ez van. ja és már megérkezett egy patch. 1.0.0.4
  • Joybull
    #338
    A legelső folytatással az utolsó mentéstől folytatod, vagy ha jól emlékszem akkor a profilt választva tölthető vissza.
  • marko37
    #337
    Nagyon hű maradt az elődeikhez sok sok patch ot látok mire ez játszható lesz ,hogy ezek nem tanultak a hibákból
  • LuckyXX
    #336
    Én letöltöttem, meg crackeltem de nem tudom eldönteni h a crack a rossz vagy a játék hű az elődeihez és annyira bugos h játszhatattlan.
  • nono28
    #335
    2013-ban az elmentett állást hogy lehet vissza tölteni?
  • Joybull
    #334
    megvettem a gamersgate-n.
  • LuckyXX
    #333
    Én ezt találtam :)

    Link
  • marko37
    #332
    nézzetek fel a youtubra van 1 pár új videó
  • pcgammer
    #331


    :D
  • marko37
    #330

    1 kép a leendő dinamikus talaj-ról
  • marko37
    #329
    Kérdezném hol vagy hogy sikerült játszanod a játékkal?
    2:nézegess videókat a historialról sok mindenben segít a hogy kell majd játszani a 13 as al
  • Joybull
    #328
    könyvtár nincs benne, de ez még nem jelenti hogy nem lehet.
  • gabor24
    #327
    Joybull a módoknak van kialakítva könyvtára hogy lehessen pakolgatni gépeket ?
  • Joybull
    #326
    Nekem bejön a grafika, van egy két érdekes fényhatás, ahogy körbenézek, de erre nem lehet panasz. Ami nagyon furcsa volt, hogy alapból valami costum videobeállítást alkalmaz a rendszer, ne az szörnyű. A grafikai beállításokkal nem árt játszani. A tutorialt kezdtem el, ott voltak meglepő dolgok a grafika terén.
    A másik érdekesség hogy felvettem egy alkalmazottat és a traktorral meg az ekével nyíl egyenesen ment a földre az se zavarta, hogy egy ház, meg egy karám van előtte. Simán átment rajta.
    Remélem itt is lesz egy pár javítás ami az ehhez hasonló dolgokat orvosolja.
  • gabor24
    #325
    Joybull és milyen a dinamikus talaj??
  • gabor24
    #324
    Joybull ,majd ki alakul a dolog lehet hogy nehéz lesz rájönni a dolgokra de ebben lesz agrár szimulátor 2013 verhetetlen a traktoros játékok közt .
  • Joybull
    #323
    Tegnap sikerült egy kicsit játszanom az új résszel. Szerintem ugyan olyan mint a historical csak mostani gépek vannak benne. A gépigény egy kicsivel jobb mint a 2012-esé volt. Majdnem maximális grafikai beállításokkal megy. Nekem egyelőre nem sikerült csak gombokkal irányítani, a traktorba való beülés, az eszközök felcsatolása, vagy az aktiválásuk mind csak egyéb menün keresztül tudok elérni.
    Azt is sajnálom hogy nem találtam egy gombkiosztást, vagy egy kézikönyvet amiben leírják mit hol lehet. A térképet sem sikerült előcsalnom. A nagy gombnyomások közepette egyedöl a C-re jöttem rá hogy felülnézetet ad, ott lehet létrehozni a megművelendő földterület nagyságát. Ami számomra a szenvedés netovábbja, hogy nem tudok visszalépni egyet, és igazából nem értem mikor marad meg a föld és mikor nem.
    Sajnos nem láttam olyat se hogy hol lehet fejleszteni a farmot, mint a 2012-ben, se garázst, csak egy féltető van ahová alá lehet állni a járművekkel.

    A következő az állatok. Arra még nem sikerült rájönnöm, hol lehet venni, vannak a farmon kis körökben jelek, de azokra hiába megyek, vagy nyomok rá nem történik semmi.

    Így egyelőre a 2012 grafikai igényeit leszámítva számomra a 2013 nem váltotta be az ígéreteket. Remélem hosszabb játékidővel változik valami.

    A leírtakkal kapcsolatban valakinek van tapasztalata? Szívesen várnám a segítséget.

    Ui.: Az FS2013-al összehasonlítva nekem az sem hozott átütő dolgot. Ott könyebb az irányítás és érthetően le van írva hogy mi micsoda, de a textúrák a föld megmunkálása közben, hogy nincs nyoma a traktornak, meg mindenhol lehet max sebességgel menni nem az igazi.
    Egyelőre a AS 2012 visszi a pálmát.
  • marko37
    #322
    Game Farming Simulator 2013 jelenik meg hazánkban három kiadásban. Eladó találat: Standard Edition ára 59,90 z³, amely az említett hozzáadunk 30 gép Gold Edition esetében 79,90 z³ és Collectors Edition (159,90 z³). Minden fog megjelenni november 15-én ebben az évben a lengyel nyelvet.BŐVEBBEN ITT
  • Joybull
    #321
    Láttam, hogy van deluxe és sima verzió. A különbséget le tudná írni valaki?
  • gabor24
    #320
  • Joybull
    #319
    Magyar honban megvehető lesz a 2013-as valahol? Vagy marad az Amazon
  • gabor24
    #318
    szerintem az agrár szimulátor fejlődik ,az ls 2013 pedig egy helyen toporzékol ,nem sok előre jutás répa ,burgonya kombi.ls 13 föld textúra az nevetséges szerintem.
  • marko37
    #317
    Csak ne legyen gépzabáló mert mint a 11 és a 12 mert akkor fújhatjuk
  • Joybull
    #316
    Pont mikor a 2013-as jeleni meg. 1 év késés
  • gabor24
    #315
  • gabor24
    #314
  • gabor24
    #313
  • FrezeR
    #312
    szépen fejlődik a játék
  • marko37
    #311
  • nono28
    #310
    Magyar nyelvűhöz honnan lehet letölteni patchet?Mert a patchelj.hu oldalról letöltöm és az angolra teszi a nyelvet.
  • marko37
    #309
    Most hirdeti a tesco a 2012 est kb 1600 ft ért
  • nono28
    #308
    Köszi.És hogy lehet a kamerát forgatni?Arra gondolok hogy szemből is lássam a gépeket.
  • LuckyXX
    #307
    Hali

    Azt hiszem h F6 a belsőnézet F5 pedig vissza a külsőre.
  • nono28
    #306
    Sziasztok!

    Agrar Simulator 2012-ben hogy lehet kamera váltást csinálni?