1627
torchlight2
Torchlight.hu Hamarosan!


  • denevérember
    #1547
    Srácok az őszi steam akcióba most 4,74 euróért árulják a játékot. Annyit bőven megér nem? + Találnék magamnak társaságot a játékban? Játszák még? Vagy maaximum úgy lehet,hogy haverokkal indítunk egy szervert és annyi? Vagy hogy működik a dolog? Előre is köszi a helpet!
  • Teppik Amon
    #1546
    nem diablózok, szóval azt nem ismerem. a TL2-be néha visszanézek, de oylankor: Fúú de jól néz ki. Mit kell nyomni? ...Bazz de hamar meghaltam.. Ja hogy voltak itt ilyen varázs izék amiket lehet használni... Fél nap hentelés után: Ez jó nap volt, holnap folytatom. 2 hónap múlva: Mit is kell itt csinálni?.... :D
  • denevérember
    #1545
    Kár hogy meghalt ez a fórum :(
  • denevérember
    #1544
    Srácok milyen a játék újrajátszhatósága? Pl. D3-hoz hasonlítva. Akinek van tapasztalata mindkét játékról leírna nekem egy gyors pro vs kontrát ? Előre is köszi!
  • matame
    #1543
    http://www.sg.hu/forumkepek/2013_10/10192013_153634101.jpg
  • matame
    #1542
    Valaki megtudja mondani hogyan tudom azt a fényt aktiválni hogy a rejtett barlangba be tudjak menni ?
  • kemotox
    #1541
    Hardveraprón van egy csávó aki 1300é árulja... (megbízható, tőle vettem a Borderlandset is 2ezeré - boltban még 10ezer volt :D )
    Ha ennyit nem akar valaki rászánni, az ne is akarjon játszani vele.
  • MerlinW
    #1540
    Ennyit tudok tenni az ügyért. Két-három hét múlva lesz Steam akciózás, szánj a játékra 1000-1500Ft-ot és megoldódik minden problémád.

  • matame
    #1539
    http://www.moddb.com/downloads?filter=t&kw=Search+...&type=def&game=19162
    innen töltöttem le de nem működik.be kell másolni a mods mappába nekem nem volt olyan tehát csináltam egyet xD majd elindítottam a mod lancher alkalmazással és nem működik.
  • Fehercsoki
    #1538
    "nem vásároltam soha" lol... Amúgy nem értem minek neked a steam, synergies modot máshonnan is le lehet szedni.
  • fergusonpapa
    #1537
    Torchlight.hu nem kell valakinek? Ingyen passolnám át.
  • fergusonpapa
    #1536
    +1
  • jarlaxxe
    #1535
    Van még egy megoldás: gerincet növesztesz és megveszed...
  • MerlinW
    #1534
    Mekkora "lol" már, hogy egy áruház extra funkcióinak használatához vásárolni kell. Tényleg megbotránkoztató. Arról nem is beszélve, hogy számtalanszor volt 5€ körüli áron akciós. A legtöbb vállalat nem ad support-ot a lopott termékeihez. Tudom, szemét dolog, de ilyen világot élünk.

    Egyébként aki warezolni tud, az tudjon google-t is használni.
  • matame
    #1533
    nem vásároltam soha.van más megoldás tud valaki segíteni ??
  • Fehercsoki
    #1532
    Nincs semmilyen steames játékod?:O
  • matame
    #1531
    jó lenne :D azt írja hogy a fiók nem rendelkezik elégséges jogokkal a művelet végrehajtásához.a steam minden funkciójának eléréséhez egyszerűen vásárolj egy játékot a steam áruházból vált be egy steamos ajándékot hajts végre egy mikrotranzakciót vagy aktiválj egy dobozos játékot a steamon lol
  • Fehercsoki
    #1530
    Nem baj, akkor is működik...
  • matame
    #1529
    köszönöm a gyors választ de én nem rendelkezem elegendő felhasználhatósággal hogy steamon keresztül elérjem ezt a funkciót.úgyan is tört játékkal játszom.valami más megoldás ?
  • MerlinW
    #1528
    Előtte aktiválja a konzolt: settings.txt -ben CONSOLE :1
  • MerlinW
    #1527
    Steam műhelyben (Steam Workshop) ráböksz a "lájk" gombra és már fel is van telepítve:)
  • matame
    #1526
    igen van!megnyomod az insert gombot és a parancssorba be írod azt hogy "respecpotion"
  • matame
    #1525
    Sziasztok.Biztosan szó volt a SynergiesMOD részletes telepítéséről valamelyik oldalon és arra szeretnélek titeket meg kérni hogy írjátok le még 1x.köszönöm szépen.
  • LaliK
    #1524
    Értem, köszi. Akkor kezdem az alapot :)
  • MerlinW
    #1523
    Ahogy korábban is írták, írtam, alapot játszd végig először. Synergies teljesen újraértelmezi a játékot. Nem arról van szó, hogy jobb lesz tőle, hanem más. Az alapjáték úgy ahogy van tökéletes, csak kicsit rövig és könnyű (érdemes hard-on vagy még nehezebb fokozaton kezdeni, de még úgy sem olyan nehéz).

    Synergies teljesen újrabalanszolja a játékot, MMO elemeket, world bossokat, új endgame dungeon-öket , egyebet a játékba. Határozottan csak a nyugis alapjáték végigjátszása, ismerete, tapasztalata után ajánlott.
  • wesker24
    #1522
    Szerintem elöbb inkább az alapot vidd végig mert a Synergies egy fajta erösenn MOD egy teljesen különálló játék mint az alap Torch 2 !
  • LaliK
    #1521
    Végre sikerült megvennem, mennyire ajánlatos első végigjátszást Synergies-el kezdeni?
  • Skynet85
    #1520
    Steamen most 50% off
  • PetruZ
    #1519
    Torchlight II - MMO Project
  • PetruZ
    #1518
    Eddig kétmillió darab T2 talált gazdára. :)
  • PetruZ
    #1517
    Bárkivel tudsz játszani, de csak azok a mod-ok lesznek érvényesek, amelyek mindenkinek megvannak.
    Mod-ok közül általánosságban a Synergies ajánlott, elég sok új dolgot ad hozzá a játékhoz. A többi az ízlés szerint. :)
  • poruljartal
    #1516
    megvettem

    az a kérdésem, hogy ha fel van téve valami mod akkor tudunk együtt játszani olyan haverokkal akiknek nincs feltéve mod, sztori módot?

    illetve milyen modokat érdemes feltenni?
  • PetruZ
    #1515
    Aki még mindig nem vette volna meg: a Steam Sale utolsó napján (azaz ma) még szűk 9 és fél órán át az elmúlt 10 nap legjobban fogyó, legnépszerűbb címei újra visszatértek, hogy az Encore Day keretében még egyszer megmutassák magukat. Ezen tíz cím egyike a Torchlight 2, amit most 75% kedvezménnyel, 4.74 euróért megvehettek (ha összeálltok négyen, akkor még olcsóbb). Egy mozijegy + némi popcorn ára, nem megéri? :)
  • REALista
    #1514
    Értem köszi a segítséget.:)
  • PetruZ
    #1513
    Amikor először a végére érsz, alapvetően két lehetőséged van:
    - Új játék "New Game +" néven, amivel új helyszínek és lények is megjelennek, emelt szintű ellenfelekkel.
    - MapWorks az utolsó "városból" nyíló portálon át. Itt különféle random térképeket lehet venni és lejátszani. Egy ilyen térkép két szintes és általában egy szintet lehet vele lépni. Az ellenfelek a vásárolt térképnek megfelelően randomizálódnak, és egyéb faktorok is szóba jöhetnek (emelt XP, emelt manaköltség, bizonyos speciális sebzések erősödnek, vagy gyengülnek, stb.).

    Synergies Mod esetén vannak extra dungeon-ök a végén, de azokat még nem próbáltam. Ha "New Game Plus"-t kezdtél, újra végig kell játszani az egészet, hogy elérj az utolsó városba, de a mod-ban az első városban lehet venni teleport tekercset, ami oda visz és csinálhatod a MapWorks pályákat is.
  • REALista
    #1512
    Üdv!Én 48-as vagyok és végigtoltam a játékot szerintem mert mintha elölről kezdődőt volna az egész, viszont a cuccaim megmaradtak.Van értelme folytatni a játékot ilyenkor vagy ennyi volt a játék?
  • gerey
    #1511
    Bárkivel játszhatsz.
  • tutituti
    #1510
    mással is játszhatsz csak a barátaidat beaddolhatod ha nekik is megvan.

    Ha nincs meg nekik értelemszerűen nem tudtok :)
    De nem olyan vészes az ára,szokott 75% leértékelésben lenni.
  • denevérember
    #1509
    Magyarul csak azokkal játszhatok akik a friendlistemben vannak? És ha egyik haveromnak sincs meg a game,akkor felejtős mi? :)
  • tutituti
    #1508
    a szerver részen van friend list.