635
Sims Medieval
  • Ironman2
    #521
    Telepitsd ujra az egészet,és a legujabb patchet rakd fel rá.1.22.9-es a legujabb.De ezt a másik topikba ha lehet.
  • Lacoka12
    #520
    az nem jó
  • Ironman2
    #519
    Sims3 topikban már irtam a megoldást
  • Lacoka12
    #518
    sziasztok valaki segítene megvettem a sim 3 at és fel patch-tam utána meg eltüntek a jelem vonások tud valaki segíteni?
  • Kiskavics
    #517
    K.K.
  • Flora2
    #516
    Amíg be nem fejezed a questet, addig nem válthatsz simet. Ha kész a quest, kilök a játék Kingdom módba (barnított távoli nézet) és új küldetést kell választani - ekkor felkínálja általában, hogy a küldetést melyik simmel akarod végigcsinálni. Itt válthatsz.
    Csak ilyenkor lehet simet váltani, és csak a hero (hős) simek közül választhatsz (akik a lerakott házak tulajdonosai, pl. kovács, pap, lovag stb.). Annyi variáció van, hogy vannak olyan küldetések, amelyeket egyszerre vihetsz két simmel (primary hero, secondary hero), és akkor ugrálhatsz simán egyikről a másikra quest közben.
  • Kiskavics
    #515
    Helósztok!
    Nem tudja valaki hogy itt hogyan lehet simet váltani?
    Nekem elég bosszantó hogy csak a királyommal lehetek.
  • Ironman2
    #514
    Szeptemberben jön az első kiegészitő lemez,info még nincs róla,de bejegyzés már van:

    http://www.simprograms.com/30236/upcoming-sim-games-sp4-sims-3-pets-sims-medieval-ep1-for-2011/

    Itt láthatjátok a Sim3 Pets,és a 4.cuccos lemezt is bejegyezve
  • Flora2
    #513
    Az nem az, amit a wizard tud szerezni egy varázslattal? A Spirit Thief spell-el el tudja lopni valaki "lelkét" és az bekerül az inventoryjába.

    De ha nem wizard karakternek kell a kő, akkor fogalmam sincs, hogy tud szerezni.
  • Nagyi06
    #512
    *szerezni
  • Nagyi06
    #511
    Sziasztok. Egy kis segítség kéne, nem tudjátok véletlenül, hogy honnan lehet Spirit Stone vagyis lélek követ vagy a mi a francot?! Válaszokat előre is köszönöm.
  • Ironman2
    #510
    Jövő héten itthon leszek,akkor pofozgatok a topikon,addig ha valakinek van ötlete bannerra,azt várom ide.
  • Flora2
    #509
    Igen, egyre bosszantóbb, hogy minden a maxon van (jólét, biztonság, kultúra, tudás). Se egy rablótámadás, se pestis, semmi izgalmas probléma, amit kezelni kellene. Még ha lehetne ezekből pontot veszíteni - de nem lehet, amit megszereztél, megvan, akkor is ha mondjuk direkt elcseszem a küldetéseket (vannak olyan küldetések, amik sikeres teljesítésnél is levonnak egy-egy tudás vagy biztonság pontot, de elenyésző ezek száma). Vagy tudja valaki, hogy lehet veszíteni az aspectekből?

    A másik érdekes jelenség, ha hosszútávon játszol egy királysággal, az a népességrobbanás: egyre több a gyerek. Nálam már szinte csordákban lebzselnek, ott vannak mindenütt láb alatt, pedig nem minden hősömmel nemzettem gyereket, és akinek van, annak is csak egy. Úgy tűnik, az NPC falusiak is szaporodnak, újabb és újabb gyerekek tűnnek fel. Ha tovább játszom, lassan átveszik a hatalmat a felnőttek felett. Nagyon rossz, hogy nem lehet őket felnöveszteni. Illetve az örökösöket igen, ezt még ki fogom próbálni - csinálok egy nemzedékváltást, a családos hőseim öngyilkosok lesznek (mondjuk beugranak a Pit-be), és felnövesztem a gyereküket. Hm, ez jó, újabb kihívás lesz 1-es szintről fejleszteni őket.
  • Ironman2
    #508
    Köszönöm az Sg-nek,meg mindenkinek a topikot!
  • Ironman2
    #507
    Hoppá
  • Coolfire
    #506
    Újabban a modi topikban jelentkeznek,mert szar a rendszer.
  • Ironman2
    #505
    Elküldtem az emailt
  • Ironman2
    #504
    Csak annyi?
  • Flora2
    #503
    Na kipróbáltam ezt a módszert hogy átvinni a királyságunkat a befejeződő Ambitionból egy újba.
    Egyelőre simán megy az egész, csak a Create-a-Sim megnyitásánál mintha átmenetileg lefagyna fél percre, és előtte nem volt ilyen. Habár lehet, hogy csak cache-t kéne törölni...
    Szuper, hogy megmaradtak a hőseim meg az épületeim, még az inventoryjukban a cuccaik is, az elért szintjük, minden.
    Hátránya viszont, hogy lassan kimaxolom már mind a 4 aspectet (Jólét, Kultúra stb.), és unalmas úgy a királyság, hogy minden aspect rendben folyik benne.
  • Coolfire
    #502
    Menj,intézd el a házigizda jogod.:)Nekem van dreamweaverem itthon,majd taknyolok valamit.:)
  • Coolfire
    #501
    544 euró.:)
  • BoneDragon
    #500
    500
  • Ironman2
    #499
    Majd gyüjtök rá
  • Ironman2
    #498
    Hu.Alig tudtam kiolvasni
  • Coolfire
    #497
    Adobe Dreamweawer CS5 kell neked.
  • Ironman2
    #496
    Vannak weboldal szerkesztői programjaim,majd beletanulok.
  • Ironman2
    #495
    Én is igy gondoltam.
  • Coolfire
    #494
    Állj!Remélem nem úgy gondoltad,hogy készre csinálom.:)Anyagot azt adok,weblapot nem.:))
  • Flora2
    #493
    Plusz egy újabb támogató Ironmannek.
  • BoneDragon
    #492
    Már csak 8 :)
  • Coolfire
    #491
    Olyat meg nem tudok.
  • Ironman2
    #490
    Mindenféle,de warez ne legyen!
  • Ironman2
    #489
    Pedig híres lettél Joschka! Már a Magyarosítások portál is rólad regél látod!

    http://magyaritasok.hu/forums/messages/2688/sims_medieval

    Alulról felfele olvasd!
  • Coolfire
    #488
    Na és mit akarsz a FAQ-ban?Kellene gépigény,redeem kód,install kód,patchek,MI és egyéb okosságok.:)
  • Ironman2
    #487
    Nembaj Józsibá,azért köszönjük a fáradozásodat.
  • Ironman2
    #486
    Amugy a FAQ pont előny a házigazdasághoz
  • Ironman2
    #485
    Azt megköszönném.Tárhelyem van,ugyhogy fel tudom oda rakni majd
  • Coolfire
    #484
    Most már csak el kell jutni ötszázig.:)
    Addig csinálj egy FAQ-t például,az jó pont.:)
    Akár segítek is,mert itthon esz a penész.:)
  • Coolfire
    #483
    A MySimsesek is csinálják,úh. csak lesz belőle valami.:)
  • Joschka
    #482
    Na akkor most omlott össze a magyarítás project nálam!!!

    Tegnap felraktam az új javítást, és mivel elég sok új szöveg átírás van benne, a régiben meg nincsenek....szóval a sims3 translate-be meg nem lehetséges az újabbakat a régibe beilleszteni. És ez minden újabb javításnál így fog majd menni valószínűleg. Újra kezdeni az egészet meg nem fogom, úgyhogy sajna ennyi volt ez részemről... (A fájlokat pedig töröltem a gépemről) Elnézést mindenkitől ezért, de ez van! Szóval most tényleg megyek vissza sims 3-azni... mivel kb 1 hónap és itt az új kieg.

    Szevasztok!