17
  • Mat666
    #17
    "ööö, itt valami félreértés van. az amerika. ha nincs nézettség, ott rögtön lekapják a sorozatot és legtöbbször le sem adják. itthon azok a részek is adásba kerülnek, ami amerikában nem. pl. a joey utolsó 8 része"

    Ja ez így van de csak azért adják le az egészet mert kiperkálták érte a lét azt csórok hogy mást adjanak így teljesen mindegy hogy milyen a nézettsége akkor is leadják max más idő pontban.
    Az amerikaiak meg leszarják ha szar a nézettség akkor repül azt be próbálkoznak mással.
  • Mat666
    #16
    "És akkor most készítsünk egy olyan felmérést, hogy mik a magyarok kedvenc sorozatai, akik neten hozzáférnek az amerikai sorozatokhoz azonos időben..."

    Hát ez az gyanítom hogy egész más eredmény jött volna ki.
  • Yutani
    #15
    Nevetséges ez az egész magyar kereskedelmi televíziózás. Egy nagy F.O.S.
  • brodix
    #14
    Doctor Who és House MD szintén van.
  • Lacika 79
    #13
    és a fosokat leadják csúcsidőben, ami jó lenne, azt meg este 11 körül....
  • Kemuri
    #12
    Nem ennyi van de kinek van annyi ideje hogy kilistázza mindet? De erről a 2 napról lehet következtetni a többire is.
  • winnie
    #11
    ami fontos, az nem késik 1-2 évadot, olykor pár hónap csak a difi, van, hogy pár nap.

    " ne adj isten félig leadnak 1 évadot és akkor ennyi."

    ööö, itt valami félreértés van. az amerika. ha nincs nézettség, ott rögtön lekapják a sorozatot és legtöbbször le sem adják. itthon azok a részek is adásba kerülnek, ami amerikában nem. pl. a joey utolsó 8 része.

    "és sitcomokban (Így jártam anyátokkal) pl. nagyon sok az angolos vicc ami magyarosítva fele akkorát - vagy semekkorát - üt."

    hidd el, te is szeretsz olyan magyar verziókat, ahol ez a helyzet. és nem zavar, mert nem tudsz róla, hogy hiányozna valami.
  • Neoncsoves
    #10
    igen elér a magyarokhoz, csak ha el is kezdődik 1-2 év csúszással, vagy leadnak max 1-2 évadot, ne adj isten félig leadnak 1 évadot és akkor ennyi.
    a szinkron minőségéről meg inkább ne beszéljünk mert általában szörnyűek, és sitcomokban (Így jártam anyátokkal) pl. nagyon sok az angolos vicc ami magyarosítva fele akkorát - vagy semekkorát - üt.
  • Carbine
    #9
    Fura lenne, ha csak ennyi sorozat létezne.
  • Kemuri
    #8
    Ez egy ordító nagy fasság.

    Tessék itt van, hogy miért gondolom ezt:


    The Mentalist - van
    CSI: Crime Scene Investigation -van
    Grey’s Anatomy -van

    Private Practice -nincs
    Flash Forward -van
    The Office -van US is UK is
    30 Rock -van



    The Vampire Diaries -van
    Supernatural -van



    CSI: Miami -van
    Two and a Half Men -van
    The Big Bang Theory -van
    Castle (ABC, 22.00) – van
    How I Met Your Mother -van
    Lie To Me – van
    Accidentally on Purpose -van

    Trauma – van
    Heroes – van

    One Tree Hill - asszem van
    Gossip Girl -van

    Ez 2 random nap termése volt 2009-ben amerikában, a talkshowkat meg az ilyen-olyan realityket töröltem csak ki. Nekem úgy tűnik szinte minden sorozat eljut a magyar nézőkhöz 1-2 éves (vagy több) késéssel...
  • nextman
    #7
    Azért fals ezt nekünk itt tálalni, mert aki itt netezik, kicsi az esélye, hogy esténként besüpped a fotelba, és ezeket a b kategóriás cuccokat nézze. (Mondjuk House, Mentalist nézhető, de csak gépen akkor is:))
  • chase
    #6
    Ez milyen finom -- szvsz jogos -- fikázás:
    "…a közönség által igen humorosnak ítélt műsorokat adott a csatorna, mint Gálvölgyi János show-ja, Fábry Sándor beszélgetős produkciója és Veres Róbert átverős műsora."

    :)
  • WiZZaRD
    #5
    Ez mekkora marhaság...azért "kedvenc", mert máshoz nem lehet hozzáférni, persze csak ha tv-t vesszük alapul. Én pl. rühellem ezeket az alacsony költségvetésű krimiket...
  • wsvap
    #4
    egy átlagos magyar a világ sorozat termésének egy tizedéről tud. ki a f@szt érdekel, hogy mit szeret?
  • bld
    #3
    Az persze nincs sehol, hogy pontosan hányan nézték, hol mérték, egyáltalán honnan vannak az infók..
  • Quantumleap
    #2
    Bakker, azt hittem, legalább egy tizes lista lesz. Megint egy félrevezető topikcím.
  • AntiTalent
    #1
    És akkor most készítsünk egy olyan felmérést, hogy mik a magyarok kedvenc sorozatai, akik neten hozzáférnek az amerikai sorozatokhoz azonos időben...