36819
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • Solt
    #34369
    Tölt, akad, vagy laggol az mindegy, ez a jelenség akkor jön elő amikor a Steam VR azt hiszi, hogy már nem vagy az adott alkalmazásban. Valószínűleg majd egy Steam VR frissítés fogja ezt megoldani.
  • Razor18
    #34368
    Akkor keress a letöltések között egy olyan skint, ami a leírásban tartalmazza, hova kell tenni ezeket.
  • LeonSilver
    #34367
    Így van. Ez nem túl régi fícsör, talán egy-másfél hónapja kezdte egy frissítés (nem DCS) után.
  • LeonSilver
    #34366
    Nem hinném, mert ha egyenesen előre nézel és nem forgatod a bucid, akkor nem látod azt a szart. Csak akkor, ha valamerre elfordítod a fejed. Ja, és tölt nem laggol.
  • sakkay
    #34365
    Na ok, de eddig ilyen nem volt. Multi a legrosszabb, de előfordul sima instant küldinél is. A töltésnél meg azonnal amint 20 centivel kimozdítom a fejemet a középvonaltól...mi a fax ez?!
  • Mozes
    #34364
    nincs....:( a DCS oldaláról töltöttem le pedig
  • Razor18
    #34363
    Nincs leírás a fájlokhoz, ami ezt leírja?
    Utoljára szerkesztette: Razor18, 2020.06.14. 11:21:19
  • Solt
    #34362
    Attól függ, hogy az adott játék, hogy fut... akkor jön ez elő amikor nagy "lag" van, ilyenkor a Steam VR azt hiszi, hogy kiléptél az alkalmazásból.
  • Mozes
    #34361
    Sziasztok!
    Hova kell másolni az egyedi F16 livery-t nem tudjátok? Nézem a videókat a netten, de amilyen helyeket mutatnak, ha odarakom, akkor nem működik pl:
    ....\Bazar\Liveries\F16c bl50

    Mondjuk ezek pár hónapos videók, lehet egy újabb patch-el ez változott?

    Az lehet, hogy Instant Action küldetésekben nem lehet a custom livery-t használni?

    Köszi
    Utoljára szerkesztette: Mozes, 2020.06.14. 09:40:13
  • sakkay
    #34360
    Lehet van összefüggés a win update problémával.
  • beci43
    #34359
    Nálam pl. nem jelentkezik ilyen probléma.
  • sakkay
    #34358
    Viszont nem mindenkinek csinálja. VRS-ben 4 vr ből, csak nekem.
  • VO101Tom
    #34357
    Nekem az volt, hogy repkedés közben eleinte csak mikrolaggolt, majd valamelyik "javítás" után elkezdte, hogy 1-2 másodperce a Steam VR kezdő szobájába tett ki, majd vissza a kabinba. Nem csak oldalra nézéskor, hanem random repülés közben. Amikor valamilyen komolyabb szerverre mentünk be, pl a hoggitos Georgia at War, ahol sok minden történt a földön is, ott ez a kilépkedés, meg az átlag 20 fps miatt teljesen játszhatatlan lett. Én konkrétan emiatt tettem le a VR-t. Múltkosi SC patch után, amikor annyira dicsértétek, hogy mennyit javult, akkor kezdtem reménykedni, hogy hátha megcsinálták, de ha VR előszobába lépkedést már sakkay gépén is kezdi, akkor és a 1070-esemmel továbbra is elmehetek a picsába :(
  • sakkay
    #34356
    De de én erről beszélek. Töltés közben folyamatos-de lentebb írtam, hogy sajna nem csak akkor. Főleg multiban gáz.
  • sakkay
    #34355
    Nekem is..
  • sakkay
    #34354
    Az fps-től független. Van, hogy 4 másodperc-repülés közben(ha oldalt nézek általában)!!!! Az fps most kicsit jött, de a 2.5 valamelyik volt a legjobb. Onnantól mindig szarabb volt, mostanában kezdett javulni..de közben meg bejött ez.
  • LeonSilver
    #34353
    Őőőő... nincs kilépkedés. Arról van szó, hogy ha a dcs töltése közben oldalra fordítod a fejed, akkor a dcs elhalványul és elkezded látni a sztímes miafaszt. ( ha nem erre reagáltál, akkor tárgytalan ;) )
  • VO101Tom
    #34352
    Ilyet nekem is szokott írni mostanában.
  • VO101Tom
    #34351
    Ez nekem is előjött 1070-esen hónapokkal ezelőtt, én akkor váltottam vissza destop módra. De múltkor azt írtad, hogy a VR is meg minden is gyorsabb lett. Az akkor mégsem lett jobb, vagy ez a kilépkedés az fps-től függetlenül lett rosszabb?
  • Razor18
    #34350
    Urak, ha belépek bármelyik SG fórumra, 2-3 másodperccel a betöltődés után felpattan egy piros felirat: "Sajnos por került a gépezetbe :-(, kérjük próbáld meg kicsit később..." aztán eltűnik

    Csak nekem, vagy másnak is? WTF?
  • beci43
    #34349
    Köszi! A WMR-ben történtek finomítások.
  • sakkay
    #34348
  • LeonSilver
    #34347
    Ja, ez fícsör :D :D Kerestem ugyan, de nem találtam semmiot, hogy hogyan lehetne kikapcsolni...
  • sakkay
    #34346
    "Örülök" neki, mert akkor nem csak egyedi eset. Valamikor a SC DLC után jött elő.
  • sakkay
    #34345
    SSD, és 2 hete kezdte..
  • LeonSilver
    #34344
    Ezt újabban nekem is csinálja, szerintem valamelyik sztímes frissítés hozta. Qrva idegesítő.. Mármint amikor monjuk indítok egy mentett cuccot és töltöget a DCS.. olyankor ha oldalra fordítom a kis bucimat, akkor ezt a sztímes idiótaságot látom...
    Utoljára szerkesztette: LeonSilver, 2020.06.13. 10:25:48
  • Razor18
    #34343
    SSD van benne vagy NVMe?
  • sakkay
    #34342
    Nekem annyi van, hogy dcs-ben ha tölt, és oldalra nézek, akkor a steam vr alapképen találom magamat pár másodpercig. A gáz, hogy ez repüléskor is előjön néha-pedig brutál a gépem-nem is kellene, hogy töltsön repülés közben...
  • Razor18
    #34341
    Problémák voltak elsősorban - de nem kizárólag - az Intel Optane memóriás gépeken, ezért a Windows a "sérülékenynek" ítélt gépeken visszatartja a frissítést, amíg ki nem javítják.

    Két cikk találomra:
    Win 10 2004 update problems

    Some displays go black
    Utoljára szerkesztette: Razor18, 2020.06.13. 10:01:07
  • LeonSilver
    #34340
  • LeonSilver
    #34339
    Ilyeneket, hogy a 90-es frissítést visszaálltotta, hogy a windóz állítsa be meg hasonlóak.
  • beci43
    #34338
    Nem minden gépre telepíthető, ezt a Microsoft honlapján is megnézheted.Kompatibilitási problémák vannak, javítani fogják.

    #Papa: megnéznéd nekem a Gépházban a verziószámot?
  • sakkay
    #34337
    Miket?
    "Hamarosan érkezik a Windows 10 2020. májusi frissítése. Ezt a frissítést kompatibilis eszközökhöz ajánljuk, de az Ön eszköze még nem áll teljesen készen rá. Amint az eszköze készen áll, a frissítés megjelenik ezen a lapon. Most semmit sem kell tennie." Nekem ezt írja..
    Utoljára szerkesztette: sakkay, 2020.06.13. 09:10:05
  • LeonSilver
    #34336
    Az új. Ma reggel tőttikéztem le, délután ránéztem és egy-két dolgot újra be kellett állítani.
  • beci43
    #34335
    Melyik frissítés Papa?Az új 2004-es, vagy még a 1909-hez jött frissítés?
  • LeonSilver
    #34334
    Akinek ilyen mixed reality izéje van, mint amit a reverb használ, az figyeljen oda - a win10 frissítése után egy "csomó" mindent újra be kell állítani!
  • sakkay
    #34333
    Mi az, hogy dinamikus dlc kampány????
  • Razor18
    #34332
    Nagyon ígéretes, csak utóbb sajnos nem nagyon emlékszem olyan kampányra, amit végig tudtál tolni anélkül, hogy a közben kijött update-ek ne állították volna le a folyamatot...
  • GaBika6
    #34331
  • Razor18
    #34330
    Hotfix coming up today