36820
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • Razor18
    #34330
    Hotfix coming up today
  • Razor18
    #34329
    Én a lézer MAV gondot nem tapasztaltam, csak kicsit változott az eljárás. A lock még csak a MAV x-et teszi a célra, és az első pickle indítja a lézert, amitől a MAV x-ből kocka lesz, a következő pickle meg indít (bár állítólag a nyomva tartás is működik).

    Bocs, ha félreértek valamit.
  • LeonSilver
    #34328
    Paszmek... én csak kamilláztam tegnap, hogy mit bír a minyó :D :D Szeretem azt a helit, de azért 2 db aim-120, 1 db Sidew meg olyan 20 kilogramm ólom után nem kellene még vidáman repkednie.
  • VO101Tom
    #34327
    Igen, nagyon sok minden tönkrement, és olyan dolgok, amik egymástól qrva messze állnak, pl fények szarabbak lettek, lézeres maverick nem látja a lézert, radar nem lát ellenséget vagy pl. az AI-t nem sérti a rakéta vagy a gépágyú sem. Ezek még csak nem is azonos programrészben vannak (elvileg), hogy hogyan sikerült ezt összehozni, azt ED PR-osai sem tudták megtippelni sem. Viszont Bignewy is írta, hogy a beta tesztereknél délelőtt még nem volt gond, úgyhogy elvileg ezt gyorsan ki lehet javítani, csak szedjék össze a jó fájlokat.
  • LeonSilver
    #34326
    Én tegnap este úgy gondoltam, hogy én vagyok a hülye. Jó, ez mit sem változott :D de tényleg azt gondoltam, hogy valamit én csinálok rosszul. Konkrétan a JSOW faszán működött, de egy szaros Mavericket nem tudtam ellőni úgy, hogy el is találja a célt.
    Gondoltam peccs volt, valamit biztos variáltak.
  • beci43
    #34325
    Én mindig kivárok egy hetet a frissítéssel, olvasom aaz ED fórumot, keresem hogy milyen hibák vannak.Ha xar, akkor kihagyom, majd a következő úgyis jobb (xarabb) lesz...
  • VO101Tom
    #34324
    Hogy is fogalmazzak, amekkorát futott (és fut) a téma redditen meg ED discordon, ezzel nem voltál egyedül
    Én csak azon csodálkoztam, hogy ide nem írt senki, nem az anyázás miatt, hanem szólni a többieknek, hogy más már ne szívjon vele.
  • LeonSilver
    #34323
    Fasza... tegnap este nem kicsit káromkodtam
  • VO101Tom
    #34322
    Csak egy quick friendly reminder, aki nem frissített openbeta-t, az jobb is ha kihagyja, az utóbbi hónapok legszarabb peccse jött ki, még nincs teljes lista, de fegyverek, radarok, grafika, és sok más érintett valamilyen szinten. Valami technikai hiba miatt rossz fájlokat sikerült frissíteni, mert a belsős tesztereknél még jó volt, bár ez végfelhasználóként qrvamindegy.

  • Razor18
    #34321



    Carrier video, flight recorder playback + animaton
    Utoljára szerkesztette: Razor18, 2020.06.09. 14:55:18
  • Daniel075
    #34320
    De az is lehet hogy ED-ék a legújabb D amraam hez szereztek pontos specifikációkat "early accesben" és azt modellezték le, mert az elvileg tud ilyet.
  • repvez
    #34319
    nem kerestem pontos adatokat, de a radar antenna mechanikusan kitéríthető , nem fixen beépitett, igy ha a radar nyaláb pl 90 fokos és 45 fokra kitérithető az antenna, akkor simán látja a mellette levő területet is.
  • Razor18
    #34318
    Az AMRAAM video-ban nem értem, 3:42-nél hogy tudja a rakéta még mindig track-elni a célt, mikor már majdnem egy irányban repülnek. Ennyire ellát oldalra a saját radarkája?
  • LeonSilver
    #34317
    Lehet, sose' próbáltam ;)
  • Razor18
    #34316
    Bocsi, ha hülyeséget beszélek, de tudtommal az antenna elevation up down zoomolja a FLIR-t, ha a priority diamondot átteszed a FLIR-re.
  • repvez
    #34315
  • LeonSilver
    #34314
    Úgy konkrétan nincs, hogy zúm izé, zúm bizé. Kijelztőhöz tartozó kapcsolókhoz lehet billentyűt rendelni és úgy lehet zúmolni.
  • sakkay
    #34313
    Warthog profilt használok-és csak repülöm de nem tudom, hogyan működik
  • Wampapa
    #34312
    Csodálatos. A legutóbbi frissités óta sz*t se látok az F-16 HUD-ján. Mikor kijött az új A-10 fülke, a seggem húzgáltam a földön örömömben, hogy végre le tudom olvasni öreg szemeimmel a HUD-ot és mindegyik modulon, mert az F-18 nak is jó volt, a 16 osé nagyon jó, a Harrieré is, meg a Mirage-é is. Most a bazi nagy görög javitásuk egyetlen (számomra) érzékelhető jele a 16 osnál, hogy nappal azt se nagyon látom be van-e kapcsolva. Nemhogy még leolvasni.
  • Papa01 #34311
    Igen, így tényleg sokkal kényelmesebb, köszi... :) Azt nem tudod véletlenül, a zoom-nak nincs valami billentyűje, mert a bill. kiosztásban nem találtam.. egérrel meg nem valami kényelmes nyomkodni a gombokat... :( egy csúszkára rátéve meg még jobb lenne. :)
    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2020.06.06. 20:00:59
  • Papa01 #34310
    Köszi szépen, kipróbálom! :)
  • sakkay
    #34309
    Igazából pilononként kell beállítani-nem pedig visszavált, hanem a másikat is be kell állítani külön-ezt érdemes az elején már, step-el tudsz léptetni a pilonok közt.
  • Papa01 #34308
    Megvan. Az első oldás után a MODE TOO átáll MODE PP-re. Vissza kell kapcsolni MODE TOO-ra és működik a dolog. :)
  • Papa01 #34307
    Sziasztok!
    ENNEK a videónak a segítségével próbáltam ki a TGP+JDAM-os bombázást, Hornet-tel. Nagyon jó vidi, köszi a feltöltőnek ezúton is!
    De, amikor több célra akarok bombát dobni, hiába nyomok a befogás gombra, az első bomba talál csak, a többi elrepül a vakvilágba... mi ennek az oka? (A további cél koordináták sem jelennek meg a befogáskor.)
    Köszi a válaszokat!
  • LeonSilver
    #34306
    Na igen...ezen mondjuk jót röhögtem "bank transfer only and no refound"
  • repvez
    #34305
    meg ha jol értem, akkor ezek összevárják a rendelést 2 köbméteres kontérerre, aztán csak utána postázzák, ezutűn beszedik a pénzt de nem adják vissza ha valami történik utánna.
    ÉS mi van ha csak egyedül rendelek vagy fél évig nem jön össze a kellö mennyiség? ez igy nem a legjobb biznisz
  • LeonSilver
    #34304
    Egyrész ezek rohadt drágán adják, bár a virpil cucca sem 2 forint lesz. Másrészt viszon elégedett vagyok a Virpilel, miért mennék máshoz vásárolni!?
  • LeonSilver
    #34303
    Just in from VIRPIL Controls HQ - A sneak peek at one of our latest projects currently in the works!
  • repvez
    #34302
    ök is csinálnak kjollektiv kart is


    Elég drágák azért ezek a cuccok .
  • whiteskull
    #34301
    Nem találtam a honlapjukon. Gondolom, még egy fél év minimum, mire rendelni lehet. Bár az egyéb cuccok rendeléséhez is meglehetős türelemmel kell rendelkezni. A gázkarra 2-3 hónapot vártam, míg rendelni tudtam. :)
  • LeonSilver
    #34300
  • LeonSilver
    #34299
    Aha
  • whiteskull
    #34298
    Akkor nekiálltak?
  • sakkay
    #34297
    Faxa!
    Maradok a G2nél-majd elmondjuk a másiknak, hogy milyen :)))
  • LeonSilver
    #34296
    No, azt hiszem HP Reverb G2 lefújva. Ilyent akarok venni majd, ha kész lesz!!!!

  • VO101Tom
    #34295
    Guard frekit sem tudsz hívni?

    Edit: De. (csak a linket kellene megnyitnom )
    Utoljára szerkesztette: VO101Tom, 2020.06.05. 13:41:25
  • Capt Baloo
    #34294
    Hát logikusnak logikus lenne, de olyannyira nem megy a rádió az akkuról, hogy ha mindkét generátor megáll a levegőben, akkor is csak csökkentett módban, az utolsó beállított frekin tudsz adni. Ha turkálsz még a natopsban, akkor több helyről is kiolvasható, hogy rádióhoz itt bizony generátor vagy external power kell irl is. Szóval ez nem hibája.NATOPS
  • karajzk
    #34293
    Nemrégen kerestem én is ezt. Először ground crew-tól kell ground electric powert kérni. Utána a bal oldali ground power konzolon a ext power kapcsolón felfelé reset. Aztán a 1, 2 és 4 kapcsoló B állásba lefelé kapcsolni. Lenyomva kell tartani őket egy pár másodpercig, hogy úgy maradjanak.
    Így már kap a rádió powert.
  • repvez
    #34292
    pedig a logikus az lenne ha a sorrend az , hogy vagy aksi felkapcsolása (vagy külső áramforrás kérése) rádió bekapcs és a ATC-töl engedély a hajtómű indításhoz, A rádiónak nem kellene nagyon terhelni az aksit, hogy arra az időre míg nem indul be a hajtómű lemerülne tőle.
  • bunny
    #34291
    Vannak ilyen beragadások, pl már felszállt az ember de továbbra is csak az az opció van az ATC-nél, hogy felszállási engedélyt kérek pedig landolni szeretnék. Ez ilyen.