36900
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • LeonSilver
    #16283
    Ha azt nézed, hogy mondjuk a tarckir.eu -nál szállítással 212€, akkor annyira nem is horror az ára.
    Maga a cucc adóval együtt: 192.99€
    Szállítás: 18.57€
  • GPx8
    #16282
    Még megvan a G940! Ésszerű alku belefér (hajléktalanok kíméljenek! )...
    Hardverapró
  • z0ty4
    #16281
    Eladó TIR5 aranyáron :)
  • whiteskull
    #16280
    Igen. A Kispityer vendéglő mellett.
  • LeonSilver
    #16279
    Az hol a bánatban van? Rumi út?
  • sirpalee
    #16278
    Nem nagyin tudsz a warthognál jobbat venni. Amit itt felsoroltak kritikát vele szemben, az pl nálam nem volt probléma.
  • Rue East
    #16277
    Ezzel csak az a baj, hogy nem HOTAS.
  • Lysandus
    #16276
    Sirály is hirdette az övét (G940).
  • sakkay
    #16275
    Na de tényleg...
  • whiteskull
    #16274
    Annyi még, hogy amikor most elővettem a joy markolata olyan ragacsos. A gumijával történhetett valami. :)
  • whiteskull
    #16273
    Holnap nálam lesz az X52-es. Napközben a volt műszeripariban leszek, ott oda tudom adni. A telefonszámom meg fent van az Alfás oldalon. :)
  • VO101Tom
    #16272
    Készül egy "light" változat is, ez eléggé egyben van már, persze sorozatgyártásról nincs még infó.

    link
  • LeonSilver
    #16271
    :D
  • Solt
    #16270
    Ott van a G940, itt hirdették! Annyiért ajándék, nem is értelek mit pöcsölsz ilyen szarokkal! :D
  • LeonSilver
    #16269
    A srác 55 ropiért adta az X65F-et. A zseton visszakerült. Legolcsóbban 62-ért találtam rinocéroszt. Csak 7k-val több és új, garival.
    És a netes vásárlás miatt van nyóc napom is kipróbálni.
  • LeonSilver
    #16268
    Ha ez így megcsinálják, kaszálni fognak vele! Nagyon tecccik!
  • LeonSilver
    #16267
    Valami videót láttam. A pacáknak nem estek kézre a boton a HAT kapcsolók.
    Na az fakkolt elég rendesen :D

    De most mit vegyek? A TM warthog sem tökéletes állítólag, ráadásul két vagyon, nem is egy...
    X52 aranyárban van, a pro meg abszolút nem éri meg az árát. Eccerűen nincs más alternatíva.
  • VO101Tom
    #16266
    Leon, ez nem segít neked most, de jó észben tartani, hogy a WW2-es vonalnak készül egy egész pofás bot (eeegen, KG-13 markolattal), de ez még fejlesztési fázisban van, a képek/infók mindenesetre elég biztatóak.

    http://forum.il2sturmovik.com/topic/14343-vkb-gladiator-joystick-project/

    Kép
    Utoljára szerkesztette: VO101Tom, 2015.08.03. 21:42:58
  • macleody
    #16265
    Olvass valahol utána a rínónak, mert volt valami teszt youtube-on, ahol több joy-t vettek górcső alá és eléggé ment a fakk az X-55-nél.
  • beci43
    #16264
    Most kurvára felment az ára. De a haverom pár hete (kb. 2 hónapja) vett itt 52-ért.Szerintem annyiért megéri.Ha nem lenne joyom,vagy az X 52-esem gallyra ment volna,biztosan ilyet vennék.
    Utoljára szerkesztette: beci43, 2015.08.03. 20:49:43
  • LeonSilver
    #16263
    Én azt a drivert használtam hozzá, amit a szájtekkk ódalárul le lehet szedni. De már visszavittem.
    De igazából nem beragadt a joyon valamelyik bill. Hozzá sem értem és úgy "aktiválódott" egyik-másik. De már mindegy.

    Vacillálok a rinocéroszon. Nincs valakinek véletlenül?
  • beci43
    #16262
    Papa,vegyél X-55 Rhinót.Nagyon dícsérik.Ugyan nem visszahatós,de sokkal profibb cucc mint az X-52 Pro.
  • Papa01 #16261
    Értem, írtam is a barátomnak... ezt a típust. Tényleg jó lenne repülni.. RoF esetleg? :)
  • whiteskull
    #16260
    Nálam majdnem minden a maxra van tolva most. :)
  • whiteskull
    #16259
    Szerintem jó lesz. :)
  • PhantomAss
    #16258
  • Papa01 #16257
    Szerinted 1980*1020-es felbontáshoz -kompromisszumokat kötve- érdemes ezt a vga-t megvenni?
  • whiteskull
    #16256
    1680*1050
  • Papa01 #16255
    Köszi a beszámolót! :)Én a T16000m-est javaslom neked, nagyon finom joy, de mondjuk az x-52-es gázkarját használom vele. :)
  • Papa01 #16254
    Köszi a választ! :) Milyen felbontást használsz? :)
  • VO101Tom
    #16253
    Hali. Nem tudom, hogy ezt időben olvasod-e, de ezt kipróbálnám még a helyedben:
    http://forums.eagle.ru/showthread.php?t=100433

    2013-as post, de ED fórumán is téma volt a beragadó X65 gomb, #5 hsz-ben Sven elmagyarázza részletesen, hogy ő hogy járt vele. Állítólag a gyártó nem jó drivert csomagolt a gyári szoftverbe. Valami olyasmit ír a srác, hogy a gyári v6 SST szoftver helyett a windowst hagyd frissíteni, mert az alapból a v7-est teszi fel. Nem tudom, hogy manapság melyik verziókat teszi fel, én csak ezt az oldalt találtam, ahonnan v7 driverek letölthetők: http://forum.avsim.net/topic/413734-saitek-mad-catz-x-65f-pro-flight-system-drivers-win78/
    Utoljára szerkesztette: VO101Tom, 2015.08.03. 11:36:03
  • LeonSilver
    #16252
    Egyébként jetekhez tényleg qrva jó! Tök precízen lehet vele röpcsizni!
  • LeonSilver
    #16251
    oké :) Köszi!
    Ma viszek egy családod nyaralni Sümegcsehibe, onnan átugrom Kőszárhegyre a joy-al. Nem tudom mikor érek haza, de vagy elmegyek érte délután / kora este vagy valami :)
  • LeonSilver
    #16250
    Én nem találtam hozzá fw-t..
  • whiteskull
    #16249
    Egy x52-es szett van nálam elfekvőben, amit kölcsön tudok adni. :)))
  • whiteskull
    #16248
    Asus
  • Hecker007
    #16247
    Üdv! Ha lehet én megpróbálnék azon a joyon egy firmware frissítést, mert ez nem hardveres hibának tűnik, mármint a billentyűs része. Persze ha már le van beszélve hogy megy vissza az előző tulajhoz akkor mindegy, esetleg neki lehet javasolni.
  • LeonSilver
    #16246
    Nos, itthon van az X65F.. nem sokáig.
    Sajnálatos módon vannak problémák a cuccal. A srác javára legyen írva, hogy minden további nélkül visszavihetem.
    Amikor érte mentem akkor nem próbáltam ki. Lehet, hogy ez hülyeség volt, de egyrészt a problémák nem biztos, hogy előjöttek volna 2 perc alatt, másrészt tök megbíztam a srácban. DCS-zik... Nem tudom, én úgy vagyok vele, hogy ez a közösség itt egy viszonylag kis csapat. És vannak néha viták azért azt hiszem jó kis banda jött itt össze. Akik itt vannak azokban én tökre megbízok -Papa, Hunter, Whiteskull, Tom, Balage, stb..

    A problémák pedig a következők.
    Először is a gázkar kicsit le van harcolva. A két fél kicsit terpeszt egymástól és a jobb oldali egy kicsit lötyög is.
    Ezen túl lehetne lépni és azon is, hogy a joy kicsit (tényleg nem sokat) nincs középen.
    A nagyobb baj az, hogy random ad be billentyűleütéseket.
    Most, gépelés közben is (direkt aktív egy porfil) jöttek be plusz betűk.

    Próbálgattam a cuccot. SU-25T-vel álltam a kifutón - egyszer csak magától behúzódtak a futók.
    Vagy repülés közben elkezdett a gép rázkódni - magától kimentek a futók. Volt, hogy a flaps nyílt le és volt, hogy az airbrake aktiválódott csak úgy.

    RoF az felejtős ilyen forszos cuccal... Jetekhez elképesztően jó. kb. 2 perc alatt szokható.
    Helipoterezni is lehet de kicsit tovább tart amíg megszokja az ember.
    Most itt tartok. Ma megjön a TIR csak éppen nem lesz joyom... holnap vagy ma délután visszaviszem.
  • Papa01 #16245
    Köszönöm a válaszokat! :) Van még jelenleg is. :) Egy cimborám, szeretne valami olcsóbb megoldást. :) Neked melyik gyártó/típus van pontosan?
  • SnowFox79
    #16244
    http://index.hu/tech/2015/08/02/lezuhant_egy_harci_helikopter_egy_orosz_bemutaton_meghalt_a_pilota/