36900
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • molnibalage83
    #17123
    Ezzel nekem már tölt, kb. 19 GB.
  • priluki
    #17122
    igen.. sehogy nem sikerül
    moöst leszedem ujra az egészet hátha ugy már arra frissiti
  • gantus68
    #17121
    DCS_updater.exe update openbeta kell parancssorban, nem indul el az update-el
  • molnibalage83
    #17120
    Itt van valami link, de nem tudok belépni az accountomba, mert ehhez is kér logint. Kibaszott szar a szerverük most.
  • molnibalage83
    #17119
    Honnan tudom, hogy open beta-m van -e? Nekem sem csinál semmit az update...
  • gsg16
    #17118
    az open beta-t próbálod frissíteni?
  • priluki
    #17117
    hm.. rányomok a dcs uptader.exe és elindul a játék semmit nem tölt...
  • zoltang
    #17116
    Current openbeta is 1.5.0.45166.36
  • Borisz80
    #17115
    Mi a francnak rá az a "protection" ? :D
  • Caterpillar
    #17114
    Not today Sir, not today....
  • Caterpillar
    #17113
    Nyilván, ne érts félre, én csak gondoltam kiemelem, hogy van, hogy nem tudják előre, hogy ez nem fog menni időre....

    Nyilván itt évek óta nem ez a helyzet... :D
  • LeonSilver
    #17112
    Ezzel semmi probléma nincs fater! De akkor ne ködösítsenek. Mondják meg, hogy ez vagy az van oszt' jó napot.
    Az emberek megértik. Az emberek türelmesek. Ha.. nem basszák át őket mindenféle, tarthatatlan dátumokkal :)
  • Caterpillar
    #17111
    Egyébként távol álljon tőlem, hogy védjem EDe -t, de ha esetleg valaki követi a Star Citizen-t meg a fejlesztést, azért lehet egy kis betekintés ebbe a bizniszbe, és egyáltalán nem egyszerű. Mi itt kint csak azt látjuk késik, belül meg vért pisálnak hogy megoldják, és lehet hogy teljes blokkokat kell újraírni, mert nem úgy működik ahogy kéne.

    Szóval jah, 2018-ra talán lesz 2.0
  • LeonSilver
    #17110
    Duke Nukem Forever < DCS World 2.0 forevör
  • LeonSilver
    #17109
    Hát ez az, hogy melyik?! :)
  • Caterpillar
    #17108
    Melyik év?
  • LeonSilver
    #17107
    Persze, hogy nem. Hol van még a karácsony. Vagy a húzsvét..
  • krisztian005
    #17106
    Ma se lessz ebből semmi
  • wittman
    #17105
    Még nem elérhető az update...
  • PhantomAss
    #17104
    Azér majd írjatok milyenek az első benyomások... ha hazaérek én is meglesem.
    Remélem nem cseszték el nagyon.
  • Borisz80
    #17103
    Azért a "régi" DCS-ről lehet nem árt egy mentés, nehogy valami hatlamas elbaxás legyen az 1,5-ben.
  • sakkay
    #17102
    Köszi!!
  • wittman
    #17101
    Várni, mikor kijön a release verzió...eddig mindig pár nap volt az eltérés...most ez nem biztos.
  • wittman
    #17100
    Két lehetőséged van:

    1. Indítod a DCS World OpenBeta parancsikonját, ha van update, akkor rákérdezz hogy akarod-e....(naponta egyszer ellenőrzi, hogy van update)

    2. Start menüben megkeresed az Eagle Dynamics mappát és abban lesz egy parancsikon: Update DCS World OpenBeta. Ezt akárhányszor lehet indítani...Ha van update, rákérdezz, hogy akarod-e, yes-re nyomsz és vársz...A frissítés után nem indítja automatikusan a DCS World-öt, azt neked kell majd indítani majd, valószínű egy parancsikon lesz már csak!
  • sakkay
    #17099
    Hajjaj
    És ilyen esetben mit kell tenni? Mindenem steamos.
  • wittman
    #17098
    Az nem, mivel ez még csak Open Beta...Steamen tudtommal csak a release verzió van.
  • sakkay
    #17097
    Magától csinálja vagy engedélyezni kell a bétát:? Ja és a steamon?!

    Utoljára szerkesztette: sakkay, 2015.10.01. 14:46:24
  • priluki
    #17096
    steam is frissiti?
  • molnibalage83
    #17095
    Ez azt jelenti, hogy az 1.2 akárhányra kell ráhúzni és az auto uptade lezavarja majd?
  • wittman
    #17094
    Szagértő "újságírók"...
  • molnibalage83
    #17093
    Ez viszont igaz. A jenki PGM mellett is bőven volt collateral damage... Viszon a gyök médiabohóc annyi lát, hogy most nem a célkereszt közepét találja el a bomba, kb. ennyit ért meg abból, amit lát...
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.10.01. 14:04:27
  • wittman
    #17092
    Ma lehet frissíteni az DCS World Open Beta 1.5-re
  • sakkay
    #17091
    Nem pont erre gondoltam, illetve csak részben. Megkezdik az oroszok a bombázásaikat-már most több kárt okoztak mint az amik 1 év alatt-és már jönnek a cikkek, hogy hány civil halott, nem is találta el a célt, ja és nem is a isist, hanem a "demokratikus ellenzék" csapatait támadják. Tudtam , hogy ez lesz, de azt gondoltam nem ilyen direkt nyomják. Az elmúlt 10 évbe egy millió!! iraki halt meg. Az bezzeg senkit nem érdekel.
  • molnibalage83
    #17090
    Most komolyan, szerinted melyik fősodrású sajtóorgánum munkatársainak van kicsit is fogalma a haditechnikáról? MN-nél a Zord Gabi és kb. ennyi...

    Ha csak méterekkel ment volna mellé, akkor örünle az orosz, mint majdom a farkának. Legideálisabb estben van a LGB-nek méteres szórása és a GPS vezérlésű fegyvereknél bár volt olyan teszt, hogy az AGM-154 elkapott egy 1 méter magas kb. 25 centis oszolopot telibe, de azért ez a ritkaság, ott is méteres pontosság már istenkirály.

    Buta bombákkal alacsonyan a F-16C a Sivatagi Vihar alatt tudott kb. 10 méteres CEP-et. Közepes magasságból 15 ezer láb táján ez 60 méter felett volt már. A linkelt videón kb. ez látható, a becsapódás körül kb. 50-60 méteres szórással a bombák fele. Csodák nincsenek...
  • sakkay
    #17089
    Mekkora egy szar ez a HVG!!!
  • priluki
    #17088
    jaaa.. tűkön ülök
  • molnibalage83
    #17087
    Gyüjjön már...
  • priluki
    #17086
    :)
  • priluki
    #17085
    bevallom nem én eddig már nem tudok elszámolni..
  • LeonSilver
    #17084
    Pedig szeretek offolni :) és simán "eltűröm" ha valaki offol. Persze vannak határok, de azt hiszem nem mondható el rólam, hogy túlzottan szigorú lennék ;) ÉS nem is akarok az lenni. Jó kis társaság ez itt.