5863
  • eta32 #4542
    Na Amur is teljesítve 100%-ra,össze szedem a gépparkot,ami nem lesz kis feladat...majd irány a következő ,még nem tudom melyik,szerencsére még vannak bőven lehetőségek.....
    Amur Régió 100% teljesítve
    "Józsitól" már egész eltanultam hogy spóroljunk a fuvarokon az értelmetlen 5-6x ugyan onnan ugyan oda....XD.
    Kicsi a rakás....
    Utoljára szerkesztette: eta32, 2023.02.14. 17:35:45
  • Jóózsf István #4541
    A legjobb tudomásod szerint. Ami elfelejtette, hogy van láncos mod, ami nem más, mint plusz tapadást biztosít a láncos kerekekre. Ugyan én már ezt kiterjesztettem minden másik kerékre IS, Tehát a kérdés jogos is lehetne. A válasz pedig, hogy: Mert már megszoktam, hogy azt teszem fel.
    És ahogy mondod! (#4540) Az a régió, a játék LEGJOBBJA az aljasságával együtt! Bár a nyolcadik fázis is ílyen jóra sikerült volna!
    Micsigennel azért vetekszik, mert ott kezdünk és a csetlés botlások szép emlékké állnak össze az idők távlatából. Itt meg profin küzdünk a ge.. aljas módon kreált betyáros pályákon!
    Száz szónak is egy a vége. Jó, és kész!

    Oldgamer!
    Azért próbálkoztam, mert bár (Nem látszik, de ahova a három CSOMAG betonlap van lerakva keresztben) úgy van kiképezve a híd, hogy a csomagok pont oda passzoljanak és ezáltal válik járhatóvá a híd. De ehhez oda kellett szállítani a betonlap csomagokat.
    Az egész hercehurca amit ebben a dejóban látsz, az azért van, mert kíváncsi lettem, hogy meg lehet-e oldani másképp. És még most is azt mondom, hogy ha a játék az én elvárásaimnak IS megfelelne, akkor ez a hadművelet sikerrel zárult volna. De ugye...
  • eta32 #4540
    Na ide is eljutottam...szerintem jól megcsinálták ahogy az egész régió is a legjobbak egyike lett.
    Kilövésre felkészülni...

    Kilövés...
  • Oldgamer
    #4539
    Jól megbüntetett a játék, kell neked a tűzzel..izé... a pallókkal játszadozni! :)
    Egyébként nem teljesen világos a számomra, miért szedted fel a deszkát, elfértél volna a másik sávban nem? Vagy ez egy feladat része volt? ( nem gondolnám )
    Én a fatörzsekbe szoktam így belegyógyulni, igaz kilépni a játékból emiatt soha nem kellett, valahogy mindig sikerült kicibálnom magam, ha más nem egy másik járművel. De jó így elszórakozni ahogy csinálod, emiatt nem unható meg ez a game, max a vérnyomásunkkal lehet gond idővel.
  • Oldgamer
    #4538
    Eta!
    En is sokszor használom a láncos kereket, sok esetben hatékonyabb saras részeken mint a nagyrücsis gummancs.

    Igazad volt Józsi!
    A Yamal havas pálya a 3-ik kedvenc map-om lett! Végeztem vele, sajnálom is, ajánlom mindenkinek! Logikusan felépített pálya/feladatok, szép környezet, tetszetős grafika, tartósan megmaradó keréknyomok, stb.

    Most a nagyon nehéz BootLegs Hallows pályát kezdtem el, hegyi szakaszok gyönyörű környezetben, 7 db feladattal. Ezt gyári kocsikkal szerintem képtelenség teljesíteni, emiatt mod kocsit használok kivételesen.. Muszáj. Iceberg-et egyébként.
    Majd elkezdem a Mojave-t is, belekukkantottam, de valahogy egyelőre nem nyerte el a tetszésemet, nekem kicsit semmilyen a placc, kivéve a völgyeket. Ok tudom, sivatag...
  • eta32 #4537
    Biztos velem van a gond ...de arra a terepre miért is kell láncos kerék??????
    Jeges utat nem láttam ,már pedig csak ott lehet hasznát venni ,legjobb tudomásom szerint....
  • Jóózsf István #4536
    Ezt csak úgy...
    Ezt meg azért, mert 1:03:00-tól lehet izgulni 1:09:00 meg röhögni rajtam, hogy mekkora állat vagyok. Bár, ha jobban belegondolok, akkor az elképzelésem nem volt teljesen rossz, de játék fizikája csúnyán közbeszólt! :-)
  • eta32 #4535
    Ezt a Cat-et anno megvettem Michiganben mikor elérhető volt majd az első "saras" elakadás után ami nem a legmélyebb volt , úgy adtam el mint a huzat...mondom Michigenben ahol azért na, majd a legkönnyebb közlekedni....
    Egyszerűen semmire nem való az én szememben....ennyi.
  • Jóózsf István #4534
    Annyit szidtam Caterpillarokat, hogy már nekem kellemetlen. De tényleg ennyire kell, hogy elég legyen, egy gyári autó? Ez egy gyári autó. A következő dejóban beteszem a garázsba és megnéztem, hogy sokkal jobb nem is lehet.
    Lehet rajta nagyobb terep gumi. és diffizár. Slussz! Magas futómű ohne!
    Nade, tényleg van ilyen, hogy egy teherautó elakad egy focilabda méretű kőben?
  • Jóózsf István #4533
    Amihez nyúltam szarrá vált!
  • eta32 #4532
    Semmi trükk nincs benne,gond nélkül simán....
    Nyilván ahol nagyon "zötyögős" ott lassabban ,de ez is csak a long rönkökre igaz a médiumok és a short-ok telepakolva támasztják egymást és nem esnek le,az armatsuról...ezért is szeretem....
    Nyilván mindig pár darabbal többet viszek ha le is esne néhány ne keljen felrakni de eddig ebben a legnehezebb régióban sem volt velük gond.
    De tovább megyek ezt a sprint idő futamot ezzel a nagy géppel teljesítettem (Ziksz) fele idő alatt mint a megszabott gold idő és egyik short sem esett le pedig mentem árkon bokron maximummal....nem is érdekelt ha leesik nem az volt a cél hogy fenn maradjanak a rönkök.
    De utána becsomagoltam és volt még egy ilyen küldi ahova leszállítottam így nem kellett még egyszer a felrakásért fizetni....
    Engem szeretnek ezek a fás küldik na.....XD.
    Ügyes voltam....
    Utoljára szerkesztette: eta32, 2023.02.12. 14:35:50
  • Jóózsf István #4531
    Na jó, de azt hogy oldod meg, hogy nem csúszik szét a rakás a kocsin, amíg odaérsz a célba? Gyök kettővel mész, vagy megkéred szépen...?
  • eta32 #4530
    Ha már mind két küldi ugyan onnan ,vagy majdnem ugyan onnan és oda indul akkor naná hogy egy menetben megcsinálom mindkettőt,nem ez volt az egyetlen amit össze tudtam kapcsolni és így nem kellett kétszer ugyan oda menni ....
    Két küldi egy menetben....
    Áru össze kapcsolás....
    Így voltam a fahordásnál is persze ehhez kellett az Armatsu is segítségnek.
    Igaz le fel kell pakolászni az adott célnál a rönköket de nem kell akár 4-6x ugyan azt ugyan onnan ugyan oda vinni....XD.
    Daruzni meg amúgy is imádok valahogy a long rönköket is sikerült kettesével....DDD...
    Kettesével gyorsabb...
    Long rönkök maxra pakolva úton a célok felé...
    Nos ez ilyen, először lepakolni majd hármasával vissza ....de így a leghatékonyabb,már aki szeret és tud daruzni....DDD.
    Igazából 3 géppel meg lehet oldani a fahordást úgy hogy nem kelljen többször ugyan onnan ugyan oda akár 4-6x fordulni ...persze munkás a daruzgatás de én imádom....a MR-ben is nagyon szerettem csak ott jobb volt a daru....
  • Jóózsf István #4529
    Nemhogy nem oké, hanem még hülyének is néztek az oldal gazdái.
    Leírták ugyanis, hogy hogyan tudom sorba rendeztetni a modokat. Tehát hogy jobbra van egy legördülő menü és abban ha erre meg arra kattintok, akkor az oldal úgy rendezi sorba a modokat, ahogy szeretném.
    Legszívesebben pépesre verném annak a degenerált gyökérnek a kis kacsóját, aki válaszolt nekem.
    A másik dologban az volt a válasz, hogy az furcsa, mert mindkét oldal ugyanazt az API-t használja, Ha tudok, küldjek mér bizonyítékokat! HÁT KÜLDTEM. Két fényképet és szép vastag "filccel" be is karikáztam a parasztnak, hogy mire is gondolok!
    Így ni!
    Meg így!

    Ez meg a nekem írt levél:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    mod.io Support <[email protected]>

    febr. 9., Cs 14:36 (2 nappal ezelőtt)

    Hey,

    Thanks for contacting us.

    Thanks for the feedback. You absolutely can sort by publication or update, using the drop-down menu on the right hand side.

    "Recently added" for publication, "Last updated" for update.



    With regards to not seeing the mods you're subscribed to, the website is pulling from the same API, so that is a little odd. Could you give some specific examples?

    Hope this helps.

    Regards


    De valójában nem ezért jöttem.
    Hanem mert tudom mi bajom Az emberünkkel! Az, hogy nem teherautókban és szállításban gondolkodik. Sokkal inkább személyautókban és barangolásban.
    Ha kifejezetten teherautós, szállítós pályát készít, akkor az túl egyszerű, mint az Autópálya Felújítás. Vagy ha a terep nem is olyan egyszerű, a szállítandó motyók arányát nem érzékeli és túl sokat ír bele. Ebből meg az újabban kiadott dejóiból arra következtettem, hogy ő inkább amolyan KISAUTÓS!
  • Oldgamer
    #4528
    Akkor már minden ok ez ügyben?
  • Jóózsf István #4527
    Óóóóó! Ezt észre sem vettem! (Persze, hogy nem. Hisz nem is használom!!!) És nem is véletlenül!
    Nem az a baja az új oldalnak, hogy nem tud sorba rendezni, hanem, hogy nem tudja, hogy fel vagyok-e iratkozva egy modra, vagy sem!
    TEJÓISTEN!
  • Jóózsf István #4526
    Csodálatos.
    A régi mod-io oldal megszűnik és csak az új lesz elérhető márciusban.
    Az csak azért baj, mert nekem úgy vannak sorba rendezve a modjaim a régi oldalon, hogy amit nemrég frissítettek, az legyen legelöl. Így látom, ha hozzányúltak és akkor le tudom ellenőrizni, hogy mit, hol, hogyan. És tudom korrigálni a saját módosításaim szerint.
    Az új oldal mit nem tud?
    NORMÁLISANSORBARENDEZNI! Egyszerűen lövése sincs, hogy melyik mod mikor készült és mikor frissítették utoljára. Pedig benne van a mod leírásban!!!!!
    Mikor halunk már ki?
  • Oldgamer
    #4525
    Igen, mikorra az ember másfél év utàn elkezd trükközni a tapasztalataink okán ( szopásaink után ) akkor ezután könnyebb kicsit. Hasonlóan oldottam meg én is a fa szállítását, mikor a Village nagy és nehéz terepes placcán kellett sok fát elszállítani. Megpakoltam medium logs-al egy nyerges peremes trailert, aztán a kijelölt helyen meg rápakolásztam a már előzőleg adavitt megfelelő pótra, aztán arról megy ugye le az adott mennyiséget. Persze jött a gikszer ám: egy darabot elhagytam út közben, emiatt egy db-ért vissza kellett menjek a " kenyába " érte.... Na hol pottyant ki ( kinyomoztam, kiváncsi voltam ) az az 1 db farönk!? Persze hogy egy pocsolyás saras részen, alig látszódott ki belőle valami. Hol máshol..? Viszont emlékezetes maradt ez a küldetés.
  • eta32 #4524
    Hogy ne keljen a kis és közepesekből egy helyre sokat fordulni én így szoktam megoldani, ezzel felrakok egy nagy kupacot ha le is esik pár út közben nem gond legtöbbször még marad is bőven...
    Persze az elején ez a jármű még nem elérhető....ezért is jó döntésnek bizonyult részemről anno, hogy egyetlen egy fás feladatot sem csináltam meg még Michigenben sem és azóta csak is ezzel mióta elérhető....
    Én szeretem főleg a rakodást belső nézetből.....
    Armatsu forest....
  • Jóózsf István #4523
    Főleg amikor hármat - hármat kell fordulni minden fajtával a kezdőpályán! (DEMINEK?)
    Merthogy kezdetben vala csak és kizárólag kéttengelyes pótkocsival lehetett közepes rönköt vinni. Nagy kegyesen megcsinálták némely járműhöz a közepes felépítményt. (Amiről én tudomást sem vettem. Nemrég hívták fel a figyelmem rá, a mostani PTS kapcsán!)
  • Oldgamer
    #4522
    A médium logs-ot utànfutós traileren szállítani köves göröngyös, oldalt lejtős terepen, na az kemény feladat. Megszoksz, vagy megszöksz..
  • kamionosjoe
    #4521
    Fúú ez a fahordás elég fáradalmas és nehézkes, főleg ha felborul a P16. :D
  • Oldgamer
    #4520
    Már írtam, mod pályákon sem használok mod járműveket, egyedül a Commando nevű nem túl erős traktort, legfőképpen kocsik kimentéséhez, saras részeken való segítő vontatásokhoz. Teleport kizárva nálam. Én sem unatkozom na...
  • eta32 #4519
    Osztom minden szavad ,elképesztő, amit leművelnek.....
  • eta32 #4518
    Én körbe mentem vele fel a kanyargós szerpentinen....volt küzdelem rendesen....
    Mivel írtam hogy ingyé üzemanyaggal tolom nagyrészt végig ezt a mapot is így annyira nem fájdalmas....így haszon is van meg kihívás is,mondjuk nagyrészt a kocsikat amiket kaptam ingyé azokból fejlesztgettem a kocsi parkom,sokat nem vettem....
    Ha a MR nézem ott miért is küzdöttünk!!!!????
    A-B be elvittük a fát a lehető legnehezebb terepen....Ott én is mod járműveket használtam a mod mapokon mert azok olyan nehezek voltak némelyik hogy itt a legszivatósabbra is ráverne köröket....
    Az alap mapok nem voltak nagy számok....
    Mondjuk abban mi a szórakoztató hogy 0 kihívással mindenen keresztül kasul döngetni a szénné modolt kocsikkal pótokkal ,de biztos van akinek meg ez a szórakoztató .
    Persze értem én hogy tripla rakományt vinni egy póton az is kihivás hogy le ne essenek....van aki ezzel bünteti magát....
    Minden esetre ez SR szimulációban ha ott lenne mint az elődök MR akkor lenne az igazi...
    Sokszor csak mosolygok szituációkon.....jó azért nem mindig....
    pl: mikor bele futok egy ilyen csapdába ,már rég jártam erre így elfelejtettem hogy itt nem egy kátyú van hanem egy árok....a Tátra majd elmerült benne,sikerült úgy talpra állítanom és kihúznom belőle hogy a rakomány is fenn maradt....
    De mély ez a csapda árok
    A mentés sikeres volt a rakomány is rendben.
    A Ziksz is szépen elmerül ebben a termetes árokban...
    Csupán kiváncsiságból jártam bele ,na meg ez segítség nélkül ki is tud jönni...
  • Jóózsf István #4517
    Én ugyan nem teszteltem, de tegnap is jött egy frissítés a pts-be és az első hozzászólás, hogy még mindig eltűnik a víz a pótkocsikból! HIHETETLEN!
    Annyira kíváncsi lennék, hogy kik és milyen módszer szerint dolgoznak ezen a játékon. Van egy sanda gyanúm, hogy állatkertben, vagy cirkuszban kellene mutogatni őket! Esetleg körbehordozni a világban, elrettentő példaként.
  • Jóózsf István #4516
    Annál a résznél, amikor a legmocsokabb pályáról kell kihúzni a nehézpótot, túl sok hasznát nem veszed a mod járműveknek, sem a saját magad által módosítottaknak. Azon a pályán emlékszem, hogy én is zokogva, fától fáig csörlőzve közlekedtem nem is egyszer.
    Az is rémlik, hogy arra a nagypótra én valahogy fel is küzdöttem vagy egy járművet, vagy egy másik pótkocsit, és a vízparton sunnyogtam vele végig.
    Az, hogy nehéz fokozaton többe kerül a hús mint a leves, arra egy dolgot tudok mondani. Akinek a fájdalom kell, az csak büntesse magát kedvére! Biztos nagyon szórakoztató veszteségesen gürizni!
  • RJoco
    #4515
    Pedig nincs is szebb látvány, mint látni egy Tatra Force-t a levegőben ;)
    Na jó, ez nem igaz. Két Tatra még szebb tud lenni a levegőben :)))))
  • eta32 #4514
    Vissza tértem ehhez a "csodálatos" játékhoz több hónap után...még mindig AMUR, 53%-on járok itt úgy hogy van még bőven tenni való.
    A több éves hibák még mindig benne vannak amik elsősorban a kormány vezérlőket sújtják ....a készítőknek innen üzenem bekaphatják,egy részét a hibáknak az uccsó nagy frissítéssel kaptuk....de nagyon nem tudok mit csinálni megemésztem még ha fájdalmas is.
    Szerencsére a játék menetet különösebben nem akadályozza....
    A "hard mod" tényleg az nem kicsit ebben a küldiben sőt...
    Carrier Rocket Carrier
    Mivel az üzemanyag költség 2x annyi mint amit kapunk a küldetésért.... igaz én ingyen üzemanyaggal oldottam meg eddig ahol csak lehetett,különben csak helyben járás lenne,"hard modban".
    2 mapon keresztül cipelni ezt a nagy trailert ráadásul a legszívatósabbnak a legmesszebb levő sarkából indul....plussz ugye egy tankernak is menni kellett hogy elég legyen a benya.
    De kihívásnak jó volt így nem volt uncsi mellesleg szeretem az ilyeneket.....inkább mint tökön babon keresztül vágtatni mod gépekkel...
  • Oldgamer
    #4513
    Köszi az infókat! Jó érzés lehet, mikor egy játékossal felveszi a kapcsolatot egy készítő, főleg ha utólag netán még hallgat is az esetleges kérésekre.
  • Jóózsf István #4512
    Ahogy a címe is állítja: Semmi érdekes. Csak egy órányi majomkodás. Némi szerencsétlenkedéssel.
  • Jóózsf István #4511
    Pont a kanyonos rész nem tetszik. Ott nincs mese. Mész amerre út van!
    A küldetések kicsit alattomosak. Mármint nem válogathatsz. Azt csinálod, amire elég a rangod, vagy épp az következik, vagy felszedett feladat. Amúgy még mindig azt mondom, hogy jó térkép. A feladatok sem a valóságtól elrugaszkodottak. Épp annyi motyót kell szállítani, ami reális. Közben beszédbe elegyedtem a készítőjével, mert látta a HÚGYÚB-jaimat. Ez az ember készítette a KOLHOZ-t is! Az is jó pálya és az is hasonlóan szigorú, ami a küldetéseket illeti.
    Ezt üzeni:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    I already recommended the map on the Hungarian forum. It turned out quite well! If this is the first one, (plus) congratulations!

    Little Big Story
    Élvezd a játékot!
    Ez a második térképem.
    Az első egy elhagyatott kolhoz volt (abandoned collective farm).

    Géza Színes Azt is végigjátszottam. Jó volt az is!
    Ja persze! Mert nem a te nevedre nyomtam, hanem ami a modhoz meg van adva. ?
    Kívánok neked sok kedvet és időt a pályaszerkesztgetéshez! Várjuk a további munkáidat.

    Little Big Story
    Vannak tervek a kolhoz folytatására. Csak addig, amíg békés az égbolt és az idő. Szóval drukkolok. Üdvözlet az egész magyar közösségnek ;)


    Ő váltott át Magyarra. Gondolom fordítóval. Kedves volt tőle. Jó fejnek tűnik.
    A Kolhoznál is egyeztettünk, mert valami nem stimmelt. Akkor is normális volt.
    Azt nem tudom, hogy miért nem az ő nevén fut a mod.

    Ez meg egy másik mod, ami nem lenne rossz, de még van vele munka. Ennyire nem vagyok esetlen! (De igen!)
  • Oldgamer
    #4510
    De jól néz ki ez a Mojave sivatagos térkép! A völgyes részei kimondottan hangulatosak, ezek szerint nem csak homokos placcok vannak. Van egy érzésem ez nagyon bejön neked. :) A feladatok hogy látod, ismetlődőek, vagy inkább vàltozatosak? A farönkös szállításod az elején inkább zsonglőr mutatvány, mint szimpla szállítás.
  • Jóózsf István #4509
    Keresem én a kihívást, csak nem úgy, ahogy a fejlesztők képzelik.
  • Oldgamer
    #4508
    Igen, nálatok pc-n minden szebb tudom.
    Bocsánat, nem Bag, hanem Bog. Pontosabban Wolf's bog!
    Farkasláp magyarul. Trial pálya, jó nehéz. Na az nálam konzolon nagyon szép grafikailag.
  • Jóózsf István #4507
    Kedvcsináló a desszerthez!
    Vannak trükkös feladatok. Amik esetleg nem sikerülnek elsőre.
    Talán másodikra...
    De harmadikra már csak sikerül!?!?!
  • Jóózsf István #4506
    Sajnos pont neked nincs megoldás. PC-re van egy kézi másolgatós mod, amit ha betesz az ember, úgy konfigurálja a millió csúszkával, ahogy akarja. Kicsit elsőre ijesztő, de nem vészes!
    Azt nem tudom, hogy a dejóimon látszik-e, de nálam szép éles a kép. Majd ma töltök fel hármat...

    (linkeld már azt a csomagot, mert nem találtam.)
  • Oldgamer
    #4505
    Ha hozzáférek kipróbálom ezt a sivatagos térképet. Viszont nem értem ezeket a moddereket. Ok, hogy ez most egy sivatag, ahol a látótàvolság nem jelentős a por miatt, de miért kell a térképek 90 %-át elcseszni azzal, hogy egy úgynevezett fátyolt ráhúznak a képre!? Az idiótaság netovábbja! Ha azt hiszik, hogy ezzel filingesebb a map akkor nagyon tévednek. Konkrétan konzolokon színtelen, kontraszttalan minden, kifolyik az ember szeme a nézés megerőltetésétől. A közeli tárgyak is fakók, nem csak a tàvoliak. Hibás az egész megjelenítési technikai megvalósítás. Az, hogy meg sok esetben az orrom előtt lombozódnak ki a fák vagy nőnek ki kövek a földből egyszerűen elfogadhatatlan. Két pàlya volt ami tetszett: a Village, meg a Tumbler ridge, meg a mostani Yamal. Igaz, még rengeteg térképet nem nyüstöltem, lehet vannak még jópofàk. Színtónusban a legszebb a TRIAL egyik terképe a The Bag. Ott gyönyörű minden, a színek, a bevilàgítás stb.
  • Jóózsf István #4504
    Lenyomtam azon a pályán négy órát és nem nagyon találtam rajta kivetni valót. Akkor mondhatom, hogy az egy jó pálya.
    Ahhoz képest, hogy első mod-ja... Ügyes.
  • Jóózsf István #4503
    Ha valaki szeretne a Modzsáve sivatagban grínpíszkedni...